Zevosis

İstanbul’daki Bütün Sosyete Pazarı Adresleri

  • 16 Nisan 2022
  • 89 kez görüntülendi.
İstanbul’daki Bütün Sosyete Pazarı Adresleri

Bildiğimiz gibi İstanbul’un sosyete pazarları oldukça ünlüdür. Hem ekonomik olarak hemde kalite olarak bizleri oldukça sevindiriyor diyebiliriz. İstanbul’un farklı ilçelerine kurulu olan sosyete pazarlarını merak ediyorsanız ve istanbul sosyete pazarları nerede diye soruyorsanız bu başlık altında adresleri bulabilirsiniz.

İstanbuldaki bütün sosyete pazarı adresleri

 

1. Kadıköy Salı Sosyete Pazarı Adresi

 

Emin olun Kadıköy sosyete pazarınıza ayağınızı attığınız an sanki herkesi tanıyor gibi olacaksınız ciddi anlamda esnaflar sizleri çok sevindiriyorlar sanki yıllardır tanıyormuşuz gibi hissedeceksiniz benim gibi. Birde ki yaz ayları için kıyafetler arıyorsunuz en güzel sosyete pazarlardan biri.

 

Kadıköy Salı pazarı adresi Hasanpaşa Mh. 34722 Kadıköy/İstanbul

 

 

2. Yeşilköy Çarşamba Sosyete Pazarı Adresi

 

İstanbul en iyi sosyete pazarlarında biri dememek elde değil en elit ürünlerin burada olduğunu söyleyebilirim 1. kalite ürünleri bulabilirsiniz. Özellikle ayakkabılar biz bayanların çok ilgisini çekecek gibi… Bu pazara özellikle yurt dışında yaşan vatandaşlarımız ve yerli ülkenin vatandaşları akın ediyor.

Yeşilöy Çarşamba Sosyete Pazarı Adresi İstanbul, Yeşilköy, 34149 Bakırköy/İstanbul

 

 

3. Erenköy Perşembe Sosyete Pazarı Adresi

 

Kadıköy salı pazarı gibi en sıcak kanlı esnafın olduğu pazarlardan biri insanları da bir o kadar sıcak kanlı sanki daha önceden bir tanışıklığımız varmış gibi hissediyorsunuz.

Erenköy perşembe pazarında da kaliteli, rengarenk ürünleri bulmak çok mümkün. Ucuz fiyata kıyafetler ve aksesuarlar bulabilirsiniz.

Erenköy Perşembe Pazarı adresi Ethem Efendi Cad. 101/A, Kadıköy/İstanbul – Asya

 

 

4. Beşiktaş Cumartesi Sosyete Pazarı Adresi

 

Şüphesiz İstanbul’un en popüler sosyete pazarlarından biri.

Emin olun ki çok ekonomik ve gittiğiniz zaman torbalar dolusu ile eve gelirseniz sakın şaşırmayın derim.

Bir bilgi vermek istiyorum bu pazara akşam saatlerinde uğrarsanız fiyat olarak daha cazip fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca gözleme seviyorsanız buraya uğrayın ve gözleme tadın derim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ