Para Kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma

 

Günümüzde, internetin yaygınlaşması, hızının artmasıyla bize, reklam izleyerek para kazanma yolunu da açmıştır. Bir çoğumuzun bilmediği bu para kazanma yöntemi ülkemizde de olduğu gibi dünyada da yaygınlaşmıştır.

reklam izleyerek para kazanma
reklam izleyerek para kazanma

Reklam izleyerek para kazanma yöntemi için akıllı bir telefonunuz veya bilgisayarınız olması yeterlidir.  Telefonunuza veya bilgisayarınıza indireceğiniz para kazanma yöntemleri ile her gün reklam izleyerek para kazanabilirsiniz.  En kolay para kazanma yönetimi olarak bahsedilen bu yöntem nedir? Nasıl İşlemektedir? Nasıl Para Kazanılır? Hepsine bir bakalım.

 

Öncelikle uyarılması gereken konu, reklam izleyerek para kazanma uygulamaları,sizden sadece mail adresinizi ve hesap numaranızı istemelidir. Kredi kartınızı veya TC kimlik numaranızı isteyen sitelere itibar edilmemelidir. Ayrıca bu siteler ücretsizdir.

 

        1. Paidwork Uygulaması,

 

Bu uygulama yabancı bir uygulama olup Türkçe versiyonu bulunmaktadır. Hem android hem de ios olarak çalışabiliyor.

Uygulamaya baktığımızda üye olmak ve giriş yapmak son derece kolaydır. G-mail bir e-mail adresinizin olması gerekmektedir.

Kayıt yaptırdıktan sonra e-mailinizi aktive edilmesi için, girdiğiniz sayfada aktivasyon kodu göndermelisiniz.

Reklam izleyerek para kazanma, uygulamadaki görevleri yerine getirdiğiniz sürece para kazanmanız gerçekleşecektir.

Ana sayfadaki video izle yi tıklayarak, ne kadar puan karşılığı kaç saniye video izleyeceğini gösteriyor. Kazançlarınızı hesaplayabilirsiniz. Yine ana sayfada gün gün kazançlarınızı görebilirsiniz.

Ayrıca bu uygulamada anket doldurarak, oyun oynayarak, online alışveriş yaparak da para kazanabilirsiniz.

 

Arkadaş davet ederek de ekstra puan kazanabilirsiniz.

        2. CashKarma Uygulaması,

Uygulama, yabancı bir uygulama olup dil seçeneği de sunmadığından anlama açısındansizi zorlayabilir.  Bu sitenin reklam ile para kazanma haricinde, anket doldurarak ve oyun oynayarak da para kazanma seçenekleri de vardır.

Reklam ücretlerini dolar olarak kazanabiliyorsunuz. 10 doların üstünde çekim yapabiliyorsunuz.

Hem android hem de ios olarak çalışabiliyor. Uygulama, kurulum yapmanız için bazı izinler istiyor, bu izinleri verirseniz kurulum gerçekleşebiliyor.

Cash Karma ile ödeme seçenekleri arasında, paypal, starbucks, amazaon hediye kartı gibi ödeme seçenekleri sunmaktadır.

        3. Gtplanet.com Sitesi

Gtplanet  sitesi, diğer uygulamalar gibi reklam izleyerek para kazandıran bir site.  Yabancı bir site, dil seçeneği sunmaktadır. Türkçe versiyonuna çevirerek, anlamanızı daha kolaylaştıracaktır. Bilgisayarınızdan bu siteye girdiğinizde sağ klik ile Türkçe ‘ye çevirebilirsiniz.

Kayıt olmak için sağ üstte bulunan kayıt ol yerinden kaydınızı yapabilirsiniz. Diğer uygulamalarda istenilen bilgilerle aynı bilgileri istemektedir. Bu tür uygulamalarda veya sitelerde genelde g-mail istenmektedir.

Reklamlara göz at bölümünden reklamların altındaki yazan tutardan para kazanmaya başlayabilirsiniz.

        4. Netflix ile Para Kazan

 

Bir çoğumuzun favori film veya dizi izleme platformu olduğu netflix ile para kazan deseler? İnanır mıydınız? Netflixin iş bölümünde yayınladığı videoları seyredip para kazanmanız mümkün. Bu konuda netflix’i izlemeye alabilirsiniz..

        5. İzle Kazan Uygulaması

 

İzle Kazan uygulaması, diğer popüler uygulamalar gibi dikkat çeken bir uygulamadır. Reklam sürelerinin uzunluğu, insanlar üzerinde olumsuz bir durum yaratmış, reklamları uzun süren firmalardan koptukları görülmüştür.

İzle kazan bu yüzden reklam sürelerini 30 saniye olarak belirlemiştir. Kayıt işlemlerini gerçekleştirdikten sonra sade bir ara yüz ve profilinizi ayarlayabileceğiniz buton çıkmaktadır.

İzle kazan bölümünden reklamları izleyebilirsiniz.Yüksek puanlı 2 reklam 2 hafta içerisinde açılıyor, diğer reklamları hemen izleyebilirsiniz. İzlediğiniz reklamdaki aynı puanlı başka bir reklamı izlemek için 10 dakika beklemelisiniz.

 

Hesabınızda 4000 puan olduğunda tl ye çevirebilirsiniz. 4000 puan 1 tl dir.  Buna göre hesaplama yapıp para çekme talebinde bulunabilirsiniz.

İzle Kazan uygulamasının ödeme yöntemleri İban no ve Papara olarak yapılır.

İzle Kazan uygulamasının ödeme limiti 50 tl dir. 200.00 puana ulaştığınız da 50 tl çekme hakkı edinirsiniz.

 

        6. ViggleUygulaması

Viggle uygulaması, ios ve android bir uygulamadır.Reklam izleyerek para kazanabileceğiniz bir uygulamadır.

        7. Nielsen Digital Voice Uygulaması

 

Nielsen Digital Voice, Nielsen şirketinin dijital ses olarak adlandırdıkları uygulama, insanların neyi izlediklerini, neyi sevip sevmediklerini ölçmeye yarayan bir uygulamadır. Bu uygulamada filmler, diziler ve reklamlar üzerine yorum yaparak para kazanılmaktadır.

 

Diğer uygulamalardan farklı olarak reklam izleyerek para kazanmayı başka yollardan yapılmasıdır. Burada diğer uygulamalarda olduğu gibi tıklama üzerine değil, izleyip yorum yapma üzerine para kazanılmaktadır.

         8. Sobe Uygulaması

Sobe uygulaması hem android hem de ios uygulamasıdır. Reklam izleyerek para kazanacağınız, diğer bir uygulamadır. Reklam başına 0.01 tl vermektedir.  Sobe uygulamasının ödeme sistemi, ulaştığınız miktarı Vodafone, Türk Telekom, Turkcell hattınıza ait faturaları ödeyebilir yada kontör alabilirsiniz.  Bunun yanında beyaz eşya, cep telefonu veya bitcoin alabilirsiniz.

Çağımız teknoloji çağı, gün geçtikçe uygulama sayısı artmakta, eğer boş vaktiniz varsa,para kazanma fırsatı da artmaktadır. Para kazanma yöntemleri arasında, reklam izleyerek para kazanma en popüler uygulamalardan biri oldu. Her uygulama firmasının kendi şirket politikası farklı olduğundan en kazandıran ve güvenilir firmayı iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

 

 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu