Para Kazanma

Yürüyerek Para Kazanma

Yürüyerek Para Kazanma

Son zamanların en popüler kolay para kazanma yolları arasında olan yürüyerek para kazanma yöntemi pek çok kişinin ilgi odağı haline gelmektedir.

Yürüyerek para kazanma yöntemi ile her geçen gün çok sayıda kişi aile bütçesine katkı sağlayan ek gelir saplamaktadır. Günümüzde bu yol ile kazanç elde eden çok sayıda kişi bulunmaktadır. Adım atarak para kazanmak için birçok farklı uygulama vardır. bu uygulamalar sayesinde yürüyüş yaparak gelir eden kişiler kazançlarından memnun olmaktadır. Ancak bu tarz uygulamalar arasında seçim yaptığınız uygulamanın güvenilir ve kazançlı olduğundan emin olmanız gerekmektedir.

yürüyerek para kazanma
yürüyerek para kazanma

Yürüyerek Kolay Para Kazanmak

Yürüyerek para kazanmak isteyenler ilk olarak bu yöntemin doğru olup olmadığı konusunda biraz şüpheci olmaktadırlar. Şayet güvenilir uygulamalar ve programların kullanılması halinde adım atarak para kazanma yöntemleri gerçektir. Yürüyerek para kazanma uygulamaları içinde en güvenilir olanlarından bazıları şunlardır;

SweatCoin Para Kazanma

yürüyüş yaparak para kazandıran uygulamalar içinde en popüler ve en güvenilir olanı bulmak için araştırmaların detaylı olarak yapılması gerekir. Bu uygulamalar içinde en çok SweatCoin uygulaması tercih edilmektedir. Bunun için android ya da IOS cihazlarına uygulamanın indirilmesi yeterli olacaktır. İndirme işlemi sonrasında kayıt yapılıyor ve uygulama iznini vermelisiniz. Daha sonra adım atarak para kazanma mümkün olmaktadır. Atılan her bin adımdan 1 SweatCoin kazanılmaktadır. Bu uygulamanın para birimi olmaktadır. Gün içinde 10 bin adım atılması halinde 8 SweatCoin yani yaklaşık olarak 0, 50 cent kazanılmaktadır. Bu uygulama ile yürüyerek para kazanma yaklaşık 25 dolara ulaşılması halinde banka hesabından para çekilmektedir.

Bitwalking Para Kazanma

Bitwalking yürüyerek para kazanma son derece bol kazanç elde etmeye yardımcı olan bir uygulamadır. Şayet günlük 10 bin adım atan birsi için çok daha uygun bir fırsat olacaktır. Yürüyerek hem para kazanmak hem de sağlık bakımından yürüyüş yapmak için uygulama süper bir motive kaynağı olmaktadır. Bitwlaking atılan 10 bin adım 1 dolar kazandırmaktadır. Kur oranına bakılması halinde son derece önemli bir kazanç olacaktır. Ayrıca bazı ayakkabı markaları satışlar için bu uygulamanın parasını kullanabilecekleri hakkında bilgi vermiştir.

Arhievement Fitness Para Kazanma

Yürüyerek para kazanma uygulamaları içinde Aarhievement Fitness uygulamasının indirilmesi halinde adım atarak para kazanma fırsatını herkes yakalayabilir. Ayrıca bir milyondan fazla indirmesi bulunan bir uygulama olduğundan çok daha kazançlı ve güvenilir bir uygulama olmaktadır. Bu uygulamanın temel amacı egzersiz yapmak, çeşitli anketleri doldurmak ve yürüyüş yaparak tamamlanmasıdır. Bu görevleri yerine getirerek çok daha hızlı bir şekilde para kazanmaya başlanılabilir. Uygulamanın vermiş olduğu görevlerin eksiksiz tam olarak yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu uygulama günlük olarak 100 puana ulaştırılması istenmektedir. 10 bin puana gelindiğinde 10 dolar kazanılmaktadır.

WinWalk Para Kazanma

WinWalk uygulaması tamamen yürüyüş yaparak para kazanma temelli olan bir uygulamadır. Yapılması gereken uygulamanın hemen indirilmesi ve kayıt oluşturulmasıdır. Uygulama yürüyüş görevinin başlamasından sonra kişi GPS üzerinden takip edilmektedir. bu sayede daha az şarj tüketimi ve daha az veri paylaşımı yapılmaktadır. Her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşan bu uygulamada günlük olarak 10 bin adım sınırı vardır. 100 bin adıma ulaşılması halinde 14 dolar kazanılmaktadır. Kazancı bitcoin olarak ya da hediye çeki olarak alma şansı tanınmaktadır.

Runtopia Adım Atarak Para Kazanma

Adım atarak para kazanmak için kullanılacak bir diğer güvenli uygulama ise Runtopia uygulaması olmaktadır. Paypal olarak ödeme yapılmakta ve ülkemizde paypal kullanıma kapandığı için ödemeler coin olarak almak mümkün olacaktır. Uygulamanın coini Sports Coin yürüyerek para kazanmak isteyenlerin en fazla tercih ettikleri bir uygulama olmaktadır. SPC kazanmak adına yapılması gereken başlangıç seviyesinde yer alan görevler bulunmaktadır. Bu uygulamada coin kripto para borsalarından cüzdana aktarılabilir. İsteğe bağlı uygulama marketinde yer alan ürünlerin satın alınması mümkün olmaktadır. Yürüyerek coin kazanma adına tercih yapılabilir.

Optimity Para Kazanma

Yürüyerek para kazanma uygulamaları içinde en çok tercih edilen uygulama Optimity ile hem yürüyüş yaparak hem de farklı görevler yerine getirilerek para kazanılmaktadır. Bunların yanı sıra uygulama arkadaşları davet edilerek de para kazanılması mümkün olmaktadır. Android ve IOS tabancı cihazlara çok daha kolay bir şekilde indirilmektedir. Dolar kazanmak için son derece süper bir fırsat olmaktadır. Günlük görevi yerine getirilmesi halinde 1, 4 dolar kazanmak mümkün olmaktadır. Bu da haftalık olarak 10 dolar kazanç elde etmek demektir.

Stepbet Yürüyerek Para Kazanma

Yürüyerek para kazanma her geçen gün çok daha kazançlı bir yol olup pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Uygulama telefona indirdikten sonra hedef yerine getirilmelidir. Bu uygulamanın size bir hedef belirlemesi için yapılması gereken bir oyun seçilmelidir. Oyun için verilen hedefler tamamlanmalı ve her oyun için hedefler tamamlanması ile para kazanılmaktadır. Eğlenerek para kazanmak için uygulama en doğru seçim olmaktadır.

Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

Bunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

Ayakkabı Tasarlayarak Para Kazanma

Tişört Tasarlayarak Para Kazanma

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu