Zevosis

Link Kısaltarak Para Kazanma

Link Kısaltarak Para Kazanma

Link Kısaltarak Para Kazanma

Uzun ve karmaşık görünmekte olan URL ya da IP adresini hiperlink tekniği ile basit hale getirmek olan link kısaltarak para kazanma oldukça tercih edilen yöntemlerdendir. Link kısaltma işlemleri http yönlendirme tekniği kullanılarak yönlendirme yapar ve uzun olan linklerin kısa linkler aracılığıyla kullanıcılara sunulmasını sağlamaktadır. Link kısaltma özelliği oldukça etkileyici ve basit bir iş olmasının yanında çok kullanışlı ve işlevsel özelliktedir. Bunun için birden çok sayıda siteler mevcut olmakla beraber bazıları kısa sürede kapanmıştır. Kısaltılmış olan link sizi istediğiniz sayfaya direkt olarak ulaştıracak ve basit şekilde sayfadaki görünüm açılabilecektir. Bunu işe dökmek isteyenler ve bundan ek gelir sağlamak isteyenler için de birçok site olmakta link kısaltmalar yapılmaktadır.

link kısaltarak para kazanma

link kısaltarak para kazanma

Tabi ki bu işi yapmak için oldukça köklü olan insanları kandırmayan ve emeğinin karşılığını veren siteleri bulmak daha önemlidir. Aksi takdirde onca uğraş sonunda ücret alamamak ve beklenmeyen sonuçlarla karşılaşmak olası olabilir. Link kısaltma siteleri güvenilir mi? sorusunun yanıtı için sitenin güvenilirliğinin iyi test edilmesi gerekmektedir. Bu da ancak yaptığınız link kısaltma işlemlerinin karşılığını alıp alamamak konusunda anlaşılmaktadır. Bu amaçla yapılan Türk ve yabancı siteler olduğundan bunlar arasından seçim yapılması gerekmektedir. Türkiye için ödenen tutarlar diğerlerine göre daha az olduğu için de hangi site ile çalışmak istediğinize siz karar vermelisiniz.

Yurt dışında bu siteler oldukça fazla para vermekteyken Türkiye’de bu kadar fazla olmayıp daha alternatif olan Türk sitelerine göz atmakta fayda vardır. Garantici olanlar ve yaptığı işin karşılığını hemen almak isteyenler de daha makul fiyatlı olan sitelere göz atabilir.

Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanılır?

İnternet üzerinde en çok tercih edilen para kazanma yöntemlerinden link kısaltarak nasıl para kazanılır? sorusunun yanıtı için son derece basit adımlar vardır. Yapmanız gereken işlemler içinde URL kısaltmak ve bu kısaltılan linkin kullanıcılarla paylaşılması vardır. Paylaşım işlemlerinin kolay olması için de kısaltılan linkin sosyal medyada paylaşılması gerekmektedir. Y ada sosyal medyada üretilen kısa bir link varsa bu yine aynı şekilde başka bir sosyal ağda paylaşılmaktadır. Örneğin Youtube’da paylaşılmakta olan bir linki kısaltarak Facebook, Linkedin gibi farklı ağlarda paylaşmanız kullanıcı etkileşimleri açısından oldukça önemlidir. Paylaştığınız kısa linki kullanıcılar nerede tıklamış olursa olsun doğrudan içeriğe ulaşabilmektedir. Ancak bu içeriğe ulaşılmadan önce 5 – 10 saniyelik bir reklam izleyebilirler.

Paylaşılan link içeriğine giderken karşınıza çıkan reklam sayesinde kişi para kazanmaktadır. Bu da link kısaltarak para kazanma işini yapan kişiye gelir sağlamaktadır. Reklam süresi 5 – 10 saniye aralığındayken kullanıcı reklamı geçebilir ya da izleyebilir. Reklamı geçtiği an istediği yayına yönlendirilerek URL kısalt para kazan sistemi ile de ziyaretçiler ve reklam verenler buluşturulmuş olmaktadır.

Link Kısaltma Nerelerde Kullanılır?

İnsanlara tıklatabilecekleri içerikler bulmak onların dikkatini çekecek şekilde olması demek linkin pek çok kez tıklanması demektir. Tabi ki bu işi yapacak olan kişi bu her alana yayabilir ve de istediği içerikle üretebilir. Ancak karşımıza çıktığı alanlar ise canlı maç izleme linkleri, oyun indirme, kitap indirme, film indirme ve müzik indirme gibi alanlardır. Bu tarz alanlar genellikle illegal alanlar olduğu için önerilmemekle beraber daha çok yasal olan ve dikkat çeken alanlar olmasına dikkat edilmelidir. İnsanların tıklayabileceği haberler, fotoğraflar, videolar paylaşılarak link kısaltma işlemleri ile para kazanmak da son derece mümkündür. Burada önemli olan kullanıcının linke tıklaması ve reklamdan sonraki linke geçmesidir. Özellikle sosyal medyaya ve internete hakim olan  kişiler sosyal medyada linklerine tıklatmayı mümkün kılabilir. Link kısaltma nerelerde kullanılır? için bu belirtilenler oldukça fazla kullanılmaktadır.

Link Kısaltma İle Ne Kadar Para Kazanılır?

Bu tamamen seçmekte olduğunuz link kısaltma servisine, sitesine bu linklere tıklatmaya, tıklana konumlara göre farklılık göstermektedir. Yani sizin dikkat çekici link içerikleri bulmanız demek daha çok para kazanmanız demek olduğu için bu tamamen sizin de elinizde. Bu açıdan net bir fiyat söylemek son derce zor olduğundan burada kişilerin dikkatini çekmek ve fazla tıklama almak önemli olmaktadır. Bu işlemler ile ayda çok az miktar kazanan varken oldukça yüksek meblağ kazanan da mevcuttur. Link kısaltma ile ne kadar para kazanılır? sorusu için net bir ücret belirtilememektedir. Buradan anlayacağımız üzere linke ne kadar çok tıklatılırsa o kadar çok para kazanmak mümkündür. Çok kazanmak isteyenler de kullanıcıların ilgisini çekmekte olan içeriklere yönelerek buna göre linkler kısaltabilir. İnsanların tıklatacağı linkler oluşturup onların bu linkleri görmelerini sağlamanız gerekmektedir.

Kısa zaman içinde link kısaltma sayesinde kendiniz oldukça güzel ek gelir elde edebilir ve zamanınızı iyi değerlendirmeyi sağlayabilirsiniz. İnternette para kazanmak için tercih edilen işler arasında olan link kısaltarak para kazanma pek çok kişi tarafından keyifler yapılmaktadır. Bu yüzden mantığı öğrenmeniz yeterli olmaktadır.

Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ