Zevosis

Ezgizem Kimdir? Ünlü TikTok Fenomenini Yakından Tanıyın!

TikTok ülkemizde henüz bu denli popüler değilken, bu platformu ilk keşfeden ve en kreatif içerikleri üretenlerden biri Ezgizem… Haliyle de kendisini destekleyen ve takip eden büyük bir kitleye sahip. Ünlü fenomenin büyük bir çabayla da olsa son derece kısa bir sürede elde etmiş olduğu bu başarının elbette ki dikkat çekmemesi imkansızdı.

Ezgizem Kimdir? Ünlü TikTok Fenomenini Yakından Tanıyın!

O, TikTok’un en renkli isimlerinden biri! Aynı zamanda en ünlü ismi de…  

Musically olarak hayatımıza giren bu uygulama hepinizin bildiği üzere TikTok olarak isim değiştirdi ve dünyadan olduğu gibi ülkemizde de milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Her sosyal platformda olduğu gibi doğal olarak kendi fenomenlerini yaratması da kaçınılmazdı. İşte Ezgizem de bu isimlerden biri. Şimdi gelin, onu ve hayatını daha yakından tanıyalım… 

Ezgizem Kimdir? 

Biz onu her ne kadar kullanıcı adıyla tanıyor olsak da tam adı Ezgi Gizem Akdoğan. Kayserili bir ailenin Antalya’da doğup büyüyen üç çocuğundan biri… Halen de Antalya’da yaşamını sürdürmeye devam ediyor. 23 Ekim 1989 doğumlu olan ünlü TikToker Terazi burcu. Eğitim durumu ile ilgili üniversite mezunu olduğu bilgisine sahip olsak da okuduğu bölüm ile ilgili elimizde bir bilgi mevcut değil. 

Ezgizem Boyu ve Kilosu 

Muhteşem enerjisi ve sıra dışı danslarıyla dikkat çektiği kadar güzel fiziği ile de dikkatleri üzerine toplayan ünlü fenomenin boyu ve kilosu en çok merak edilenler arasında. Kendisi 1.65 boyunda ve 51 kilo. 

Ezgizem Kiminle Evli? Eşi Ne İş Yapıyor? 

Ezgizem TikTok hesabından da sıklıkla aşina olduğumuz üzere harika bir ilişki yaşıyor. Üstelik çift şu an büyük bir heyecanla ilk bebeklerini kucaklarına almak için gün sayıyor. Peki Ezgi Gizem Akdoğan’ın büyük bir aşkla bağlı olduğu eşi kim?  

Ünlü fenomen futbolcu olan Yalçın Akdoğan ile evli. Tanıştıktan sonra üç yıl kadar süren sevgililiklerini 2014 senesinde evlilikle taçlandıran çift, birliktelikleri sırasında pek çok önemli sınavı da el ele vererek atlatmış. Yalçın Akdoğan’ın beklenemedik sakatlığı, o dönemde genç sayılabilecek olan futbolcu için oldukça zor günleri beraberinde getirmiş. Ama o zamanlar henüz sevgilisi olan Ezgizem’in desteği ile atlatmış.  

Yalçın Akdoğan şu an Demre Belediyespor kadrosunda yer almakla beraber, Ezgizem ile birlikte çekmiş oldukları eğlenceli TikTok videoları ile bu platformdaki popülerliğini de giderek arttırıyor.  

Ezgizem Kitap: Fenomenin İlham Veren Yolculuğu

TikTok ülkemizde henüz bu denli popüler değilken, bu platformu ilk keşfeden ve en kreatif içerikleri üretenlerden biri Ezgizem… Haliyle de kendisini destekleyen ve takip eden büyük bir kitleye sahip. Ünlü fenomenin büyük bir çabayla da olsa son derece kısa bir sürede elde etmiş olduğu bu başarının elbette ki dikkat çekmemesi imkansızdı.  

Kendisinin bu başarısı, Tayfun İkan tarafından kaleme alınarak “Ezgizem: Fenomenin İlham Veren Yolculuğu” adıyla bir kitap haline getirildi. Kitapta sosyal medyada bir kariyer hedefleyen herkes için oldukça değerli bilgiler bulunuyor. “Ben de fenomen olmak istiyorum” diyenler için harika bir rehber. 

Ezgizem Youtube 

Çoğumuz onu TikTok ile tanımış olsak da kendisinin bir YouTuber kimliği de bulunuyor ve burada da hatırı sayılır bir takipçi kitlesine sahip… Kanalında oldukça eğlenceli vlog’lar bulunuyorken, TikTok ile ilgili tüm bildiklerini ve deneyimlerini aktarmaktan da çekinmiyor. Ezgi’yi pek çok fenomenden ayıran en önemli özellik de sanırım bu. Tecrübelerini aktarma konusunda oldukça cömert… 

Ezgizem Shop 

TikTok videolarında üzerinde gördüğünüz tshirt’lere ve sweat’lere bayılıyor ama onlara nasıl sahip olacağınızı bir türlü bulamıyorsanız sizinle bu sırrı hemen paylaşalım. Kendisinin on parmağında on marifet! Üzerinde gördüğünüz pek çok kıyafet de kendi tasarımı. Ve onlara buradan ulaşabilirsiniz. 

Ezgizem Instagram 

Star olmadığı sosyal platform yok! Videolarına doyamayanlar ve onun gündelik hayatındaki paylaşımlarına da ortak olmak istiyorsanız Ezgizem Instagram hesabını da mutlaka takip etmelisiniz. 

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Nasıl Daha Seksi Görünülür? Seksi Olmanın Yolları: Fark Edilin & Kışkırtın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ