Astroloji

En Doğru Kova Burcu 2022 Yılı Bütün Aylar Burç Yorumları

Kova Burcu 2022 Yılı aylık yorumlara hoş geldiniz. En doğlu ve özgün 2022 Yılı Aylık Kova Burcu Burç Yorumları Zevosis’te.

 

Kova Burcu En Doğru  Nisan 2022  Burç yorumları

 Kova Burcu Nisan 2022 Aylık Burç Yorumu Genel Durum 

Kova dolunayının ve Başak burcundaki Mars’ın evlerinizde Uranüs ile üçgen açı yapmasıyla ay başlıyor. Ev değiştirmek ve taşınmak için ani bir arzu hissedebilirsiniz. Radikal bir şekilde sadeleşerek veya yabancı bir ülkeye taşınarak yaşam koşullarınızı değiştirmek için ilham alabilirsiniz. Ya da oturduğunuz evi yeniden dekore etmeye karar verebilirsiniz. Bu dönemde tadilat projelerine başlayabilir veya arka bahçenizi yeniden düzenleyebilirsiniz.

Terazi burcundaki Venüs, Satürn ile üçgen açı yaptığında ilişkilere yeni bir perspektiften bakmanıza yardımcı olabilir. Önem verdiğiniz birinden hayat hakkındaki görüşlerini dinlemek, belirli konularda yeni bir anlayışa ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

 

Başak burcundaki Merkür, Balık burcundaki Neptün ile karşı karşıya geldiğinde neye inandığınıza dikkat edin. Birisi size duymak istediklerinizi kişisel çıkarları için söylüyor olabilir. Mutsuzluğu önlemek için satır aralarını okumaya dikkat etmelisiniz. Sizi rahatsız eden bir gizem yakında çözülecek. Hayatınızı dönüştürmek ve iç gücünüzle bağlantı kurmak için zihninizi temizleyin.

 

Kova Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Son zamanlarda hoşlandığınız biriyle iletişim kurmaya çalıştınız mı? Kuramadınız mı? Eğer işler iyi gitmiyorsa, bu haftanın enerjisini memnuniyetle karşılayacaksınız. Bu etki altında, diğer insanlar için önemli olan küçük şeyleri kavrayabilir ve bunları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Ayın başında gerçekleşecek Venüs-Satürn üçgeni, gerçekten istediğiniz bir şeyi müzakere etmenize izin verir. Aklınızda uzun vadeli romantik bir hedef varsa, yansıtmak ve paylaşmak için doğru zaman.

Ay ortasındaki Merkür-Plüton üçgeni tutkuyu denkleme sokacak ve platonik bir arkadaş işleri farklı bir yöne çekmek istediğinde sizi gerçekten hazırlıksız yakalayacak. Duygusal bağınız güçlüyse, romantizm bir sonraki doğal adım olabilir.

Bu ay sadece başkalarıyla değil, kendinizle olan ilişkiniz için de özel bir süreç.  Kova dolunayı sayesinde bir insan olarak kim olduğunuza dair daha derin bir anlayış kazanıyorsunuz, kendinizle ilgili imajınızı geliştiriyorsunuz. Siz değiştikçe ilişkileriniz de sizinle birlikte değişmek zorunda kalıyor. Evriminizi kucaklarken aşk hayatınızdaki gelişmeler devam ediyor olabilir. İlişkinizin geleceğine ilişkin vizyonunuza değil, bireysel gelecek vizyonunuza odaklanmak için kendinize izin verin. Hem romantizmin içinde hem de dışında kendi başınıza büyümeyi hak ediyorsunuz.

 

Kova Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Bu ay Kova için birçok finansal fırsat var. Küçük bir hazine yaratabilirsiniz.

Daha fazla sorumluluk almaya hazırsınız. Terfi, ödül ya da yeni bir iş teklifi alma ihtimaliniz var. Zam almak için pazarlık yapmanız gerekse de meydan okumaya hazırsınız. Büyümenize uygun kariyer hareketini seçin.

Hedeflerinize ilişkin güçlü ama gerçekçi bir bakış açısı keşfedebilirsiniz. Açık fikirli dokuzuncu evinizdeki Venüs, Kova’daki Satürn ile üçgen açı oluşturduğunda, yeni deneyimler ve sıçramalar yapmanıza yardımcı olabilir. İçinizde daha derin perspektifler oluşturan yeni bir şey bile öğrenebilirsiniz. Bilgeliğiniz büyüyor. İnsanları düşüncelerinizi yargılamaya davet etmeden önce bilinçaltınızın işini yapmasına izin verin.

 

 

Kova Burcu En Doğru  Mayıs 2022  Burç yorumları

 Kova Burcu Mayıs 2022  Atlık Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta, hayal kurmaktan fazlasını yapacaksınız sevgili Kovalar! Enerjiniz gelişiyor.

Her zamanki soğukkanlı, sakin tavrınızı koruyamayabilirsiniz. “Bir şeyi seviyorsan bırak gitsin, sana geri dönmezse asla senin olmamıştır” ifadesini biliyorsunuz, değil mi? Bu hafta bir şeyden veya birinden vazgeçmeniz gerekebilir. Tabii ki, sağduyunuzu kullanın ve her şeyi iyice düşünün, ancak bu durumda ilerlemenin en iyi yolu, kalbinize güvenmektir. Olumlu düşüncelerinize bağlı kalın ve tartışmalardan uzak durun.

Perşembe günü, kozmik yöneticiniz olan Uranüs, beş aylık geri hareketine giriyor. Galaktik koruyucunuz, Mayıs 2018’den beri Boğa burcunda ve Nisan 2026’ya kadar burada ikamet edecek. Bu uzun geçiş sırasında, aileniz, arkadaşlarınız ve genel olarak yaşam durumunuzla ilgili bazı değişimler (hatta dramatik olanlar) yaşayabilirsiniz. Uranüs 18 Ocak 2022’ye kadar geri vitesteyken, yoğunluk azalabilir ve size nefesinizi tutma ve varsa hasarı değerlendirme şansı verebilir. Arka arkaya yaşanan Kova dolunayı çiftinin ikincisi, gökyüzünü aydınlatacak ve 23 Temmuz’da bir ay önce sahip olduğunuz tezahür mojosunu ikiye katlayacak. Önemli olan şu: Ruhunuza şarkılar söyletiyor mu?

 

Kova Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Aşk hayatınız çok daha maceralı ve heyecanlı olmak üzere! Bunların hepsi, dokuzuncu evinize giren Venüs sayesinde, sizi daha büyük arzulara yöneltiyor.

Şimdi ve 10 Eylül arasında, kozmik yaratıcı, aşk hayatınıza renk katmak için kafanızı yenilikçi, kapsamlı fikirlerle dolduracak. Yerinizde dursanız bile, Venüs daha fazla sosyal çeşitlilik için çağrıda bulunuyor.

Bekarsanız, bir seyahate çıkabilir ve bilinmeyende deneyimler kazanabilirsiniz, hatta yolda özel biriyle tanışabilirsiniz. Hali hazırda bir ilişkiniz varsa, partnerinizle değişik bir şeyler yapmanın zamanı gelmiş olabilir.

Mayıs’ta, duygularınız hakkında inanılmaz derecede tutkulu ve yoğun hissedebilirsiniz. Merkür ve Mars, sekizinci evinizde kavuşurken, en derin duygularınız bir kargaşaya sebep olabilir. Kendinizi tehdit altında hissediyorsanız, durum üzerinde güç kazanmaya çalışmak yerine bu duyguları ifade etmeye çalışın.

Dokuzuncu evinizdeki Güneş, üçüncü iletişim evinizdeki Jüpiter ile karşı karşıya gelecek ve büyük bir sohbetin önünü açacak. Söyleyeceğiniz her şeyin sonuçlarıyla yüzleşmeye hazır olun. Bu hafta bazı duygusal çatışmalarla uğraşıyor olsanız da  ilişkinizi kurtaran şeyin şefkat olabileceği bir gün. Merkür, Uranüs’le dördüncü evinizde üçgen yapacak ve sizi partnerinizle birbirinizde bir yuva bulmaya teşvik edecek.

 

Kova Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Bu hafta işinizden daha fazlasını istiyorsunuz.  Venüs dokuzuncu evinize girerken, statükoyu ve her şeyi olduğu gibi koruyarak tatmin olmayabilirsiniz. Ofisten çıkmayı, işinizin yeni bir yönünü deneyimleme arzusunu hissedebilirsiniz. Bir şeyleri canlandırmak, taahhüt ettiğiniz şeye olan ilginizi yenileyebilir.

Merkür, yoğun ve stratejik sekizinci evinizde Mars ile güçlerini birleştirecek ve güç kazanma fırsatlarını görmenize ve başarıya giden kestirme yollara girmenize yardımcı olacak. Hakim olma arzunuz doyumsuz hissetmenize sebep olabilir, bu nedenle sınırları aşmaya başlarsanız, kendinizi dizginleyebildiğinizden emin olun.

19 Mayıs’a kadar, çok şey öğrenebilirsiniz. Bilgili dokuzuncu evinizdeki Güneş, bilgilendirici üçüncü evinizdeki Jüpiter ile karşı karşıya geldiğinden, yeni fikirleri özümsüyor ve karmaşık kavramları yeni bir şekilde anlıyorsunuz.

 

 

Kova  Burcu En Doğru  Haziran 2022  Burç yorumları

 Kova Burcu 2022 Haziran Aylık Burç Yorumu Genel Durum

Bir şeyleri gerçekten değiştirme ihtiyacıyla karşı karşıya kalabilirsiniz! Direnişinizin, değişikliğin sizin için yanlış olmasından mı yoksa durumunuzun anlamlı bir bölümünü kabul etmemiş olmanızdan mı kaynaklandığını düşünün. Kaçınılmaz olan, zaten her şeyin sürekli değişmesidir sevgili Kovalar. İnatçılığınızı sabır, mevcudiyet ve empati ile aşılamaya çalışın. Daha yüksek inançlar ve olumlu yaklaşımlar bu hafta size yardımcı olacak. Plansız seyahatlere çıkabilirsiniz. Sağlıklı günlerin tadına varabilirsiniz ama aynı zamanda hijyenik olmanız da gerekecek.

 

Kova Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Sekizinci evinizdeki aydınlanmış Venüs, çarşamba günü mistik on ikinci evinizde derin dalışta olan Plüton ile işbirliği yaptığında, toksik insanlarla nasıl başa çıkacağınız konusunda bir aydınlanma yaşayabilirsiniz.

Bu hizalanma, yüksek benliğinizin en yüksek bilgeliğine açılan bir portaldır. Herkesi memnun edemezsiniz ve zaten denememelisiniz!  Neden hala uğraşıyorsunuz? Kişisel alanınızı enerji vampirlerinden temizleyin ve mucizelerin gerçekleşmesini bekleyin. Kalbinizde bir güç mücadelesine girerseniz asla üstün gelemeyeceğinizi biliyorsunuz. Bu nedenle, olumsuz veya sinir bozucu insanlara veda etmek için en iyi yol, sadece çekip gitmektir.

Venüs-Pluto madalyonun diğer tarafında, daha fazla dikkat ve odaklanma, sağlıklı ilişkileri yeni bir fantezi gerçekleştirme düzeyine taşıyabilir.

 

Kova Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Çalışmalarınızda kararlı olmalı ve istediğiniz sonuçları elde etmek için elinizden geleni yapmalısınız. Araştırmaya ilginiz varsa, araştırmayla ilgili çalışmalarda kendinizi kanıtlamak için çok iyi bir fırsat elde edebilirsiniz. Mali olarak, bu hafta hukuki ve vergi ile ilgili konularda plansız harcamalara maruz kalabilirsiniz.

İstikrar seksidir! Ama bunun için bizim sözümüze inanmayın; kendinizi kontrol edin. Venüs, Neptün ile karşı karşıya gelip finans ve güvenlik ekseninizi harekete geçirdiğinde mükemmel bir fırsat elde edeceksiniz. Pembe gözlükleri bir kenara bırakın ve kazancınızı net bir şekilde değerlendirin. Eğer hoşunuza gitmiyorsa, bu konuda bir şeyler yapmak için çaba harcayın! Tutkularınızdan veya hobilerinizden nasıl para kazanabilirsiniz? Bir işvereni etkilemek sizin için kolay olandır ve uzmanlığınız için size cömertçe ödeme yapmaktan mutlu olabilirler.

Uğruna feda etmekten çekinmeyeceğiniz karşı konulmaz bir hedef belirleyerek fazlalığı azaltmak için kendinizi motive edebilirsiniz. Para enerjidir, ancak aynı zamanda kendinize güvenmenin ve gelecekteki güvenliğinizin anahtarıdır. Kendinize “paranın önemi yok” veya “maddi eşyalar umurumda değil” demek korkularınızı ve arzularınızı maskeleyebilecek bir oyalayıcı taktiktir. Gelecek için tasarruf etmek, şimdiki zamanda bir keşiş gibi yaşamak anlamına gelmez. Önceliğiniz, mevcut ve gelecekteki zevkler arasında gerçekçi bir denge bulmaktır.

 

 

Kova Burcu En Doğru  Temmuz  2022  Burç yorumları

 Kova Burcu 2022 Temmuz  Burç Yorumu Genel Durum 

Jüpiter Balık burcundan çıkıp Kova burcuna dönerken, muhtemelen hayatınızı baş döndürücü şekilde hızlandırmış olmalı. Bu her zaman ihtiyaç duyduğunuz hareketli ve değişken hayat tarzını beslese de Jüpiter artık ters yönde hareket ederken, bir hız tümseğine çarpmış veya gerekli bir rota düzeltmesi yapıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Yavaşlamaya karşı koymayın! Aslında, daha yönetilebilir böyle bir hızla çalışmanın size ek kontrol sağladığını ve mümkün olan en iyi yöne gittiğinizden emin olmanıza yardımcı olduğunu keşfedin.

Gerileme, kafanızdaki bazı soru işaretlerinin üzerinde düşünme fırsatı tanır.  Yeni eviniz/ilişkiniz/işiniz şu anda üstesinden gelebileceğinizden fazlası mı? Kimse hırslarınızdan vazgeçmeniz gerektiğini söylemiyor, ancak akıl sağlığınızı da korumalısınız!

Yapabiliyor olmanız, yapmanız gerektiği anlamına gelmez, sevgili Kova’lar. Hissettikleriniz 23’ünde burcunuzda olan dolunay ve yine burcunuzda gerçekleşecek bir sonraki dolunay ile doğrudan ilgili. Derin ve kişisel bir düzeyde sizin için neler olup bittiğini kontrol etmek akıllıca olacaktır. Muhtemelen duygularınız için biraz alan yaratmanız gerekiyor.

 

Kova Burcu 2022 Temmuz Aylık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Özel biriyle daha derin bir bağlantı mı arıyorsunuz? Bu süreçte başlayan veya derinleşen herhangi bir ilişki sizin için sandığınızdan çok daha iyi olacak. Tutkulu Mars’ın ziyareti, libidonuz için harikalar yaratır ve size daha derin ve daha duygusal bir bağ için can attırır! Ancak yoğun duygusal seviyede bağlantı kurmak, kalbinizden paylaşmayı ve biraz savunmasız kalmaya izin vermeyi gerektirir. Bu sizin özgür, başına buyruk benliğiniz için biraz zorlayıcı olacak.

Zaten bir ilişkiniz varsa, Mars közleri ateşleyecek, ancak sıcaklığı hissetmek için, gömülü bir kırgınlık veya kıskançlık konusunu sonsuza dek aradan çıkarmanız gerekebilir.

 

Kova Burcu 2022 Temmuz Aylık Burç Yorumu Finansal Durum 

İşyerinde gerginlik yaşamamak için üstlerinize doğru şekilde yaklaşmanız gerekebilir. Güneş ve Venüs’ün güçlü etkisi, sabırlı olmanızı ve daha çok çaba göstermenizi gerektirebilir. Bu dönem ayrıca duygusal olarak sizi ailenize yöneltebilir ve Ay ve Jüpiter geçişi ile onardan maddi destek alabilirsiniz. Evli olanlar, eşinin ailesinden maddi destek kabul edebilir. İş insanları büyük anlaşmalar yapabilir; araştırmacılar süregelen projelerini tamamlayabilir, girişimciler işle ilgili geziler yapabilir, ofis çalışanları, yeni projelere aktif olarak katılabilir.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Çin Astrolojisi Episode 1: Çin Astrolojisi Burçları Nedir, Nasıl Hesaplanır?

 

 

Kova Burcu En Doğru  Ağustos  2022  Burç yorumları

  Kova Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Genel Durum

İlişkilerinize şifa getirmede aktif bir rol almanın zamanı geldi. Bir şeylerle uğraşmaktan kaçınıyorsanız veya önemsediğiniz kişi ve durumlarla ilgilenmiyorsanız, bu hafta ters yönde adım atmanın tam zamanı. Kimse savunmasız olmaktan hoşlanmaz, ancak güveninizi kazanmış insanlarla birlikte savunmasız olmanın faydaları çok büyük ve geniş kapsamlıdır. Saklanmak daha kolay olsa bile!

Düşünceleriniz üzerinde çalışmanız gerekebilir. Olumlu bir yaklaşıma sahip olmak, yaşadığınız zorluklardan çıkmanıza yardımcı olabilir. Gezegenlerin hareketi, iş yükü nedeniyle sağlığınızı ve günlük rutininizi göz ardı etmemeniz gerektiğini öngörüyor.

Nadiren görülen ama kötü bir şöhreti olan öfkeniz hafta içi alevlenebilir. Bir patlamadan kaçınmak için, bu yeni ayı durma, bırakma ve devretme uyarınız olarak kabul edin.

 

Kova Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Aşk gezegeni Venüs, Uranüs ile hizaya girerken işler fazla hızlanabilir. Karakteristik olmayan bir şekilde coşkulu hissediyor olabilirsiniz. Kendinizi bir gün sevgilinizle birlikte yapabileceğiniz tüm harika şeyler hakkında yüksek sesle düşünürken bulabilirsiniz. Ama birlikte yaşayacağınız aşk yuvasını dekore etmeye başlamadan önce, durup düşünün Kovalar! Romantizm şimdiki anda yaratılır. Şimdi atacağınız küçük ama seksi bir adım, yarın daha fazlası için ikinizi de heyecanlandırır.

Romantik radarınızda kimse yok mu? Yaşamak istediğiniz şey konusunda çok net olun çünkü önümüzdeki iki hafta içinde gerçekleşebilir. Aslan yeni ayı “zıtlar birbirini çeker” kuralını güçlendirir, bu nedenle normal tipinizle uzaktan yakından alakası olmayan insanlara ilgi duyabilirsiniz.

 

Kova Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Sonuç odaklı Kova’daki Satürn, Aslan’daki Güneş ve dinamik ikililerden oluşan eviniz ile karşı karşıya gelirken, evrenden iyi hislerin masaya yemek koymadığına dair yüksek sesli bir hatırlatma alabilirsiniz. Satürn, Mart 2023’e kadar ilk liderlik ve kişisel gelişim evinizdeyken, ki bu döngü yalnızca 29 yılda bir geliyor, ortalığı karıştırmak için vaktiniz yok. Unutmayın, enerji, dikkatinizin gittiği yere akar.

Sizin için doğrudan faydası olmayan insanları geride bırakın yada hızlanıp size ayak uydurmalarını isteyin. İlk denemede mükemmel bir şekilde hizalanamayabilirler, ancak biraz pratik ve sabır ile hayatınıza çok fazla kolaylık sağlayabilirsiniz.

Reddedemeyeceğiniz bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Çok büyük paralardan bahsetmiyoruz ama bu hafta yolunuza çıkan belirli fırsatlardan yararlanırsanız, yakın gelecekte bir noktada çılgınca para kazanma potansiyelinden bahsediyoruz. Bu kolay olacağı anlamına gelmez, ancak başarılı ve olumlu olacağı anlamına gelir. Gökler size gülümsüyor sevgili Kovalar, tadını çıkarın!

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Burç Taşı Nedir?

 

 

Kova Burcu En Doğru  Eylül 2022  Burç yorumları

Kova Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Gezegenler, çabalamak, mücadele etmek veya çok çalışmak zorunda kalmadan size sevgi, para, uyum ve mutluluk getirecek. Şimdiye kadarki iyi eylemlerinizden ve sıkı çalışmanızdan kazandığınız iyi karmanın tadını çıkarmanın zamanı geldi. Güzel şeylerin sizi cezbettiğini biliyoruz sevgili Kovalar. Artan fiziksel ve iç güzelliğiniz sizi sosyal ortamlarda daha popüler kılacağı için bu, flört etmek için de mükemmel bir zaman. Artan güç ve etki, olumlu değişim ve başarı getirecek. Manevi ve kişisel gelişim, zenginlik ve kariyer gelişimi mümkün. Hayatınızdaki bir şeyi düzeltmeye yönelik güçlü bir dürtü, tam da bunu yapma fırsatıyla çakışacak! Akışa bırakın ve önünüze çıkan fırsatlardan tam anlamıyla yararlanın. Ayrıca, insanlara ortak faydaları uğruna birlikte çalışmaları için ilham verebilir veya onları motive edebilirsiniz.

 

Kova Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Kanatlarınızı açıp yeni bir aşka uçma arzunuz, kendi endişeleriniz tarafından engellenebilir. Umut dolu dokuzuncu evinizdeki Venüs, bilinçaltınızın on ikinci evindeki Plüton ile kare açı yaparken, korku temelli bir zihniyetin sizi aşk fırsatlarına kapatması ihtimali var. Güveninizi ve özgünlüğünüzü kucaklayın, Venüs Eylül’de Kova’da Jüpiter ile üçgen açı yaptığında, hangi ortama girerseniz giringöz kamaştıracak kadar ışıldıyor olacaksınız!

Eylül’deki yeni ay, sizi hayatınızdaki samimiyet düzeyi hakkında düşünmeye itebilir. Kalbinizi ve sevginizi nereye koyduğunuza dikkat etmeye başlayabilirsiniz. Gardınızı indirmenin ve ruhunuzu başka birine açmanın zamanı gelmiş olabilir. Ama aynı zamanda, sizi tüketen bir ilişkiden ayrılma zamanı da gelmiş olabilir! Dürtüsel değil, sağlıklı değerlendirmeler yapmaya odaklanın.

 

Kova Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Özel bir görevle görevlendirildiğiniz için, yüksek baskıyla başa çıkma yeteneği, profesyonel ödüller kazanmanıza neden olabilir. Aldığınız projenin başarılı bir şekilde tamamlanması size bir terfi getirebilir. Bu yüzden gerçek cesaretinizi göstermeniz için altın bir fırsat. Tüm çabanızı işinize verin ve üstlerinize gerçekten neler yapabileceğinizi gösterin. Bu ay karşılaştığınız zorluklar, içinizdeki en iyiyi ortaya çıkaracak. İşinizi değiştirmeyi planlıyorsanız, bunun için gerçekten heyecan verici fırsatlar elde edebilirsiniz.

Şu andan itibaren tasarruf etmeye başlamazsanız, bu ayın sonuna kadar finansal bir krize gireceğinize dair güçlü işaretler var. Sadece gözlerinizi ve kulaklarınızı açık tutarsanız iyi maddi kazançlar olabilir.

İyi bir iş bulma yolunda şimdiye kadar engellerle karşılaşan Kovalar, bu hafta başarılı olma fırsatı yakalayacaklar.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Marilyn Monroe: Ölümünün Arkasındaki Trajik Hikaye İntihar mı, Cinayet mi?

 

 

Kova Burcu En Doğru  Ekim 2022  Burç yorumları

 Kova Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Bu ay kim olduğunuzu ve neye inandığınızı onaylayacaksınız sevgili Kovalar, işte maceranın başladığı an! İhtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi başkalarına açıkça ifade etmekten çekinmeyeceksiniz. Ne istediğinizi biliyorsunuz ve almaya hazırsınız. Özellikle profesyonel olarak, yeni sorumlulukların ve hatta bir terfinin yolunu açacaksınız. İlişkileriniz ve aşk hayatınız da sonu gelmeyen davetler ve tekliflerle canlanacak.

Ay ortasında gelecek bir değişime hazır olun. Kendinizi büyük ölçüde zorlamanız gerekecek, ancak buna kesinlikle değecek. Ay sonu sizin için neredeyse mükemmel olacak, özellikle de aşkı arıyorsanız. Sizinle birden fazla düzeyde bağlantı kurabilecek yeni biriyle tanışmak için harika bir zaman. Bir Kova olarak, hayatınızın bir parçası da kuralları çiğnemek, normları bozmak ve önyargılı fikirlere meydan okumak ve şimdi, bu evinizde gerçekleşecek. Örneğin, ebeveynlerinize veya diğer aile üyelerinize farklı bir yaşam tarzı yaşamak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Kova, bu taşınmak, ilişkileri veya kariyer yolunuzu değiştirmek anlamına gelebilir.

 

Kova Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Kişisel görüşleriniz değişiyor ve ilişkinizde yeni fikirleri denemeye daha açık olmanızı sağlıyor. Bir ilişkiye başlamaya veya daha derin bir düzeyde taahhütte bulunmaya karar verebilirsiniz. Hangi yönü seçerseniz seçin, yolda esnekliğe ve akıcılığa sahip olduğunuzdan emin olun.

Unutmayın, Ekim’deki Terazi yeni ayı, kendinizi göstermek için iyi bir zaman! Dışarıdaki tüm bekarlar, bu tavsiyeyi dikkate alın: Normların dışına çıkın ve aşk, flört ve istediğiniz partner söz konusu olduğunda yenilikçi yaratıcı fikirlere açık olun! Artık evde oturmak istemiyorsunuz, artık daha keskin ve tuhaf duygularınızı özgürce kucaklayabilirsiniz.

Arkadaşlarınız da yeni sizi sevecek ve saygı duyacak! Şu anda macera ve değişim için can atıyorsunuz. Özgür bir ruh olarak, korona pandemisi yüzünden yaşanan tüm karantina ve kısıtlamaların sizi yavaş yavaş çürüttüğünü hissetmiş olabilirsiniz. Artık hayatın tadını çıkarmak ve bunun için de her türlü fırsatı değerlendirmek istiyorsunuz. Sizi tutan ya da tutabilecek hiçbir şey yok!

 

Kova Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Ekim ayının ilk haftası, önceden planlama yapmak için harika olabilir! Sevgili Kovalar, kariyer yolunda ne deneyimlemek istiyorsunuz?

Güveniniz, iş arkadaşlarınız tarafından takdir ediliyor. Hevesli yaklaşımınızla başarılar elde etmek için şans sizden yana! Bu zamanı iyi değerlendirin ve yeni fikirler veya iyileştirme önerileri konusunda katkıda bulunmaktan korkmayın. İnsanlar söylediklerinizi dinlemek isteyecek, hatta belki de yakında fikirlerinizin biraz daha ciddiye alınacağı bir konumda olacaksınız.

Ekim sonuna kadar, bir sonraki profesyonel hareketinizi sergilemek için astrolojik güce sahipsiniz. Terazi’deki yeni ay, seyahat, deneyimler ve eğitim için altı aylık bir olasılıklar portalı açacak. Şimdi birkaç profesyonel hedef belirleme zamanı. Yolunuzu ilerletmek için yeni bir şeyler öğrenmek ister misiniz? Kariyeriniz için seyahat etmek ister misiniz? Yolunuzdaki bir sonraki hamlenizin ne olduğunu düşündüğünüzde bu sorulara odaklanın.

Ayın geri kalanı, hedeflerinizi sağlamlaştırmak ve bir oyun planı oluşturmak için kullanılabilir! Güneş, Merkür gerilemesi ve Mars, bir sonraki hareketiniz hakkında düşüncelerinizi toplamak için birlikte çalışıyor. Hangi hareket tarzını benimsemek istediğinize ve hatta ilk birkaç adıma karar vermek için son derece uygun bir dönem.

 

 

Kova Burcu En Doğru  Kasım 2022  Burç yorumları

Kova Burcu Kasım 2022 Aylık Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta çok dikkat çekeceksiniz sevgili Kovalar, tüm dikkatler üzerinizde! Avangard tavrınız düşünce şeklinizi ve çektiğiniz ilgiyi şekillendirdiği için bohem enerjiniz Pazartesi gününe kadar devam edecek gibi görünüyor. Çevrenizdeki insanlar bu enerjiye bağlanmak isterse şaşırmayın. Hikayeler yaratmak ve tuhaflık aramak için iyi günler, bu ister işte saçmalamak isterse de ay ortası eksantrik bir romantik karşılaşma yaşamak olsun. Romantizm potansiyeli ay ilerledikçe artıyor, entelektüel bir bağlantı bile  daha anlamlı bir şeye dönüşebilir. Bu ay sonu, fazla düşünmekten ve aşırı tepki vermekten kaçınmanız önemli.

 

Kova Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Haritanızın maneviyatı yöneten alanını harekete geçirdiğinden, haftanın ilk bölümünde karizmanız tavan yapacak. Etrafınızda bu kadar yüksek titreşimler olduğunda, insanlar doğal olarak sizin parlak auranıza doğru çekilecek ve duygusal bağlantılarınızın güçlendirilmesi kolay olacaktır. Evet, evrenin bu hafta kucağınıza ruh eşi tipi bir bağlantı bırakması cazip gelebilir, ancak bu balıklama atlamanız gerektiği anlamına gelmez. Kendinizi yoğun bir romantizmin sancıları içinde bulursanız, sınırlarınıza sahip çıktığınızdan emin olun. Aksi takdirde, önümüzdeki birkaç ay içinde kendinizi kalbiniz kırılmış ve pişmanlık dolu bulabilirsiniz.

Yine de umutsuzluğa kapılmayın! Yeni ayın her şey daha dünyevi olacak ve bu da size kişisel ve profesyonel hedeflerinizi hatırlatacak. Herhangi bir romantik deneyim çok fazla zamanınızı alıyorsa veya sizi hedeflerinizden uzaklaştırıyorsa, biraz geri adım atmanız gerekebilir. Neyse ki, Venüs sorumlu ve korunan Oğlak burcuna geçiyor, bu da işe öncelik verirken duygusal olarak yeniden denge kurmanıza yarayabilir. Kariyer hedefleriniz ve aşk hayatınız arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz, ancak ikisi arasında bir denge bulmanız şart!

 

Kova Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Kasım ayının ilk haftası hem kişisel hem de profesyonel olarak güçlendirici olabilir. Mars, Akrep burcuna giriyor. Hırslı Mars, kariyer ve başarı sektörünüzde bir ateş yakacak ve Akrep de başarı için gerekli oyun planını belirlemenizi sağlayacak. Özellikle daha ileriye dönük olmak veya başarılarınızla tanınmak istiyorsanız, kariyerinizde harekete geçmek için kendinizi daha istekli hissedeceksiniz. Merkür Jüpiter’le üçgen yapacak ve eğitim deneyimlerinizi alanınızda somutlaştırma yeteneğinizi artıracak. Öğrendikleriniz ve deneyimledikleriniz nedeniyle işinizde güvende hissedebilirsiniz!

Son olarak, Kova burcundaki yeni ay, kariyer, statü ve başarı sektörünüzde zirve yapacak. Yeni ayın altında, önümüzdeki altı ay içinde kariyerinizin nereye gitmesini istediğinizi kendinize sorun. Ne için tanınmak istediğinizi, kariyerinizde nasıl daha iyi tanınabileceğinizi ve hatta hangi dönüm noktalarına ulaşabileceğinizi düşünün. Hedeflerinizi belirlemek ve düzenlemek için uygun zamandasınız.

 

 

Kova Burcu En Doğru  Aralık 2022  Burç yorumları

Kova Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Genel Durum

Sevgili Kova burçları, bu aya biraz durgun ve ruhsal olarak yorgun başlayabilirsiniz. Yine de siz kafanızı çok meşgul etmemeye çalışın. Eğer sağlıkla alakalı bir probleminiz varsa iyi haberler alabilirsiniz. Bu dönemde rüyalarınıza ve iç sesinize güvenmenizi öneriyorum. Ruhsal bunalımdan ötürü günlük işler gözünüzde fazla büyüyebilir. Ay ortasına geliyoruz. Bu günler sizin günleriniz desek yeridir. Çok güzel etkiler altındasınız. Elinizi attığınız her şeyden bir fayda gelebilir ancak sabit bir burç olduğunuzdan dolayı beklenmedik goller yiyebilirsiniz. O sebeple  temkinli hareket edin derim. Ay sonuna gelirken para konusunda güzel haberler alacaksınız.

Kova Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Bu haftaya biraz durgun başlasanız bile hafta ortasına doğru özellikle aşk ile ilgili beklentileriniz size geliyor. Eğer bir ilişki içindeyseniz gelişmeler var, eğer arıyorsanız bulabilirsiniz. Sadece  aileniz ve partneriniz ile tartışmamaya dikkat edin. Nereden gol yiyeceğiniz hiç belli olmaz. Ayı kapatırken en sosyal yaşıyorsunuz. İçinize kapanmak yerine kardeşleriniz ve arkadaşlarınız ile vakit geçirmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Kova Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Finansal Durum

Hafta başında sorumluluklarınız gözünüzde büyüse de hafta ortasına doğru özellikle Salı ve Perşembe günleri iş hayatınızda hızlı gelişmeler bekleyin. Para konusunda ve gelir giderleriniz ile yatırım konusundaki iyi bir döneme giriyorsunuz. Ancak aman sakın para ile ilgili bir şey yapmayın derim. Sabit bir burç olarak Mars’ın hareketleri sizi şiddetli bir şekilde etkileyebilir. Ay sonuna yaklaşırken para ile ilgili şansınız tam gaz devam ediyor ve güzel haberler beklemenizi öneriyorum. Para ile ilgili bir beklentiniz varsa aniden gerçekleşmesi oldukça olası.

En Doğru Balık Burcu 2022 Yılı Bütün Aylar Burç Yorumları  bu yazıya da bakınız anacımm.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu