Astroloji

En Doğru Balık Burcu 2022 Yılı Bütün Aylar Burç Yorumları

En doğru ve özgün 2022 yılı aylık balık burcu burç yorumlarını Zevosis’te sizlerle buluşuyor.  Her ayın burç yorumu doğru ve güvenilir yorumlar burada.

Balık Burcu En Doğru  Nisan 2022  Burç yorumları

 Balık Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta kozmos sizin için şarkılar söyleyecek sevgili Balıklar!

Kova dolunayının ve Başak burcundaki Mars’ın ulaşım evinizde Uranüs ile üçgen açı yapmasıyla hafta başlıyor. Hedeflerinize ulaşmak için sabırsız olabilirsiniz. Gözünü dört açın; aksi takdirde kendinizi bir otorite figürü ile istenmeyen bir gerginliğin ortasında bulabilirsiniz.

23 Nisan günü, Terazi’deki Venüs, maneviyat ve sihir evinizde Kova’daki Satürn ile üçgen açı yapıyor. Artık ruh halinizi iyileştirme zamanı geldi. Hayatınıza daha çok maneviyat katmak, yemeklerinize şifalı otlar eklemek veya bahçe işleriyle uğraşmak gibi şeyler yaptığınızda yaşamınız zenginleşir ve hissettiğiniz boşlukların dolmasına yardımcı olabilir.

Bu hafta kuracağınız bağlantılar, yüzeyselliği aşıp kim olduğunuzun derin özüne geçme potansiyeline sahip. Duygusal ve ruhsal olarak büyümeye ve değişme izin verin. Arkadaşlarınızla konuşun. Arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirerek birbirinizin hayatını iyileştirecek ve bağınızı güçlendireceksiniz. Ancak, başlamadan önce niyetleriniz konusunda net olduğunuzdan ve herkesin aynı sayfada olduğundan emin olun.

 

Balık Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Entelektüel tartışmaların bir tür flört yöntemi olmadığını kim söyledi? Mars, Uranüs’le entelektüel üçüncü evinizde üçgen yapacak ve bu dizilim, partnerinizle sağlıklı ama seksi bir tartışmaya girmenizi teşvik edebilir. Bununla birlikte, ruhsal on ikinci evinizde dolunay doğarken “gerçek” dünyadan uzaklaşma havasında da olabilirsiniz. Bu dolunay, bilinçaltınızda barındırdığınız en derin duygularınızı ortaya çıkarabilir.

Venüs, Satürn ile üçgen oluşturduğunda duygularınızı göstermenize ve onlara karşı savunmasız olmanıza izin verecek. Bu duyguları sevgilinizle paylaşmak sizi daha da yakınlaştırabilir ve yüklerden kurtulmanıza yardımcı olabilir. Ancak, sevgilinizin tüm sorunlarınızı çözemeyeceğini hatırlamak önemlidir. Gereğinden fazla romantizm de çok iyi değildir, unutmayın!

 

Hafta, sevgilinizin arkadaşlarını tanımak için güzel bir fırsatla sona eriyor. 26 Nisan’ta Merkür, sosyal on birinci evinizde Plüton’la üçgen yapacak ve anlamlı bir şekilde kaynaşmanıza ve çoğuyla daha derin dostluklar kurmanıza yardımcı olacak.

Haftanın başındaki Venüs-Neptün karşıtlığı, özellikle birini gerçekten sevdiğinizde saf olma eğilimindeyseniz, kafa karıştırıcı titreşimleriyle durumu daha da tehlikeli kılabilir. İnsanların sizi kullanmasına izin vermemelisiniz. Hafta ortası gerçekleşecek Merkür-Plüton üçgeni, geçmişte kaldığını sandığınız birine karşı olan hislerinizi yeniden alevlendirebilir. Bu kalp çarpıntısı ve havadaki elektrik yadsınamaz sevgili Balıklar, peki bu konuda ne yapacaksınız?!

 

Balık Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Bu hafta iş arkadaşlarınızla biraz rekabet yaşayabilirsiniz, ancak bu rekabetin size birçok şey öğretebileceğini unutmayın. 22 Nisan’da, yedinci müttefik ve düşman evinizdeki Mars, iletişim sektörünüzde Uranüs’le üçgen yapacak ve sizi meslektaşlarınızla iç görü paylaşmaya teşvik edecek.

İnsanlarda her zaman en iyiyi görme eğiliminiz olsa da içgüdülerinize körü körüne güvenmemelisiniz. 24 Nisan’a kadar ilişki sektörünüzdeki Merkür, Neptün’le Balık burcunda karşı karşıya gelecek ve bu da sizi aldatılmaya karşı savunmasız bırakabilir. Biri sizi bir şeye ikna etmek için çok çalışıyorsa, kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve gerçeklere odaklandığınızdan emin olun.

 

26 Nisan’a kadar, sekizinci yatırım evinizdeki Venüs, mali durumunuzu çevreleyen korkuları tetikleyebilir. Güvenebileceğinizi bildiğiniz meslektaşlarınızla konuşmak, bu korkuların üstesinden gelmeniz ve Merkür’ün yenilikçi on birinci evinizde Plüton ile üçgen açı yaptığı hayallerinizin peşinden gitmeniz için size ilham verebilir. İradenin olduğu yerde, yol mutlaka başarıya ulaşır.

Bu dönem tamamen zıtlarla ilgilidir. Bir akıl hocası, işveren veya iş ortağı ile hayatınızda yeni bir ilişki kurmaya çalışıyor olabilirsiniz. Ve ciddi ilişkileri yöneten alandaki faaliyetlerle, doğru zamanda tam olarak doğru kişiyle tanıştığınızı görebilirsiniz. Birlikte iş dünyasında dağları hareket ettirebilirsiniz, bu nedenle parametrelerinizi tanımlayın ve işe hemen başlayın! Hızlı hareket etmelisiniz.

 

Balık Burcu En Doğru  Mayıs 2022  Burç yorumları

 Balık Burcu Mayıs 2022 Yorumu Genel Durum 

Bu hafta sizi bazen aşağı bazen de yukarı çeken enerji dalgalanmaları yaşayacaksınız.

Hafta, 15 Mayıs günü, Güneş’in Aslan’da, rutinler evinizde, kendi Balık burcunuzdaki Neptün ile kavuşmasıyla başlıyor. Çevrenizi değiştirerek kendinizi başarıya hazırlıyor olabilirsiniz. Masanızı temizliyor ve düzenliyor, mutfaktaki abur cuburlardan kurtuluyor veya egzersiz kıyafetlerinizi dolabın unutulan köşesinden çıkarıyor olabilirsiniz. Doğru yoldasınız!

 

16 Ağustos Pazartesi günü Başak burcundaki Merkür, gölge benliğin evindeki sağduyulu Satürn ile kavuşuyor. Karşınızdaki rahatsız edici kişi sizin aynanız. Eleştirildiğinizi hatta dışlandığınızı hissedebilirsiniz. Ama bu, yaptığınız şeyin abartılı bir versiyonunu size göstermek için devreye giren Evrendir. Durup davranışınızı değiştirirseniz, aniden diğer kişi artık rahatsız edici olmayacaktır. Sihir gibi. 22 Mayıs’ta yaşanacak ikinci Kova dolunayı farkındalığınızı arttıracak. Neler ve kimler sizin çıkarlarınıza hizmet ediyor? Ve hangileri enerjinizi emiyor? Bazı gerekli değişiklikleri yapmalısınız! Kendi kendinizi korumak için çalkantılı sulardan çıkmanız gerekiyor.

 

Balık Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Bu haftadan itibaren aşk hayatınızda duygusal derinlik ve daha derin bir bağlantı özlemi duymaya başlayabilirsiniz.  Venüs sekizinci evinize girerken, gerçek ihtiyaçlarınızı fark etmeye başladığınızda, yüzeysel ilişkilerden kurtulmak isteyeceksiniz.

Eğer bir ilişkiniz varsa, bu hafta partnerinizle sırlarınızı paylaşma zamanı; ilişkinizi diğer herkesle olan ilişkinizden farklı kılacak şekilde birbirinizi tanımaya odaklanın.

Tutkunuz 18 Mayıs’a kadar yeni zirvelere ulaşabilir. Merkür, ilişki sektörünüzde Mars ile güçlerini birleştirirken, birine karşı hisleriniz çoğalabilir, iyi ya da kötü yönde. Çatışma çıkarsa, bunu sevgilinizle birbirinize karşı değil, soruna karşı siz ve sevginiz olarak düşünmek daha etkili olacaktır. Sekizinci evinizdeki Güneş, 19 Ağustos’ta ikinci evinizdeki Jüpiter ile karşı karşıya geldiğinden, duygular içgüdülerinize rehberlik etmeye devam edebilir, bu nedenle durumu mantıklı bir şekilde değerlendirmeyi unutmayın. Bir şeyleri konuşmaya ve birbirinizi dinlemeye istekliyseniz, 20 Mayıs’a kadar partnerinizle aranızda yeni bir iletişim yolu keşfedebilirsiniz.

 

Balık Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Paranızla ne yapmanız gerektiğini düşünmeye başlayabilirsiniz. 16 Ağustos’ta Venüs, birleştirilmiş kaynaklardan oluşan sekizinci evinize girerek, sağlam bir finansal taahhütte bulunmanızı teşvik edecek. Büyük umut vaat eden bir şeye yatırım yapmak harika bir hamle olabilir. Paranız durduğu yerde durabilir veya faiz toplayabilir, seçim sizin.

18 Mayıs’a kadar bir meslektaşınız veya müşterinizle göz göze gelmekte sorun yaşayacaksınız. Merkür ve Mars, müttefikler ve düşmanlardan oluşan yedinci evinizde güçlerini birleştirdikçe, gizli gerilimler alevlenebilir ve iş ortağınıza karşı küskün hissetmenize neden olabilir. En güçlü ortaklıklar bile mükemmel değildir. Bu sorunun üstesinden nasıl geldiğiniz uzun vadede ilişkinizi etkileyebilir.

19 Mayıs’a kadar, sekizinci ortak mali evinizdeki Güneş, kişisel fonlarla ilgili ikinci evinizde Jüpiter’e karşı çıkacak ve bu da harcamak zorunda olduğunuz şey konusunda aşırı güvende hissetmenize neden olabilir. Önceden plan yapmak, önlenebilir bir hata yapmanızı engelleyecektir.

 

Balık  Burcu En Doğru  Haziran 2022  Burç yorumları

 Balık Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Genel Durum

Yapabiliyor olmanız, yapmanız gerektiği anlamına gelmez sevgili Balıklar! Bu Yeni Ay haftası, duygularınızla temasa geçmeniz ve yaşam kalitenizi yükselten şeylere odaklanarak kendinizi beslemeniz için gerçekten çok iyi bir hafta.

Ayrıca ihtiyacı olan birine bakmanız muhtemeldir. Herhangi bir şey yapmadan önce gerçekten yardım edip edemeyeceğinizi düşünün, özellikle de yardım etmek gerçekten enerjinizin olmadığı bir şeyi içeriyorsa. Kilonuza dikkat etmeniz gerek, bunu biliyorsunuz! Ayrıca, bu hafta boyunca gözlerde ve sindirimde ani sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

 

Balık Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Mesajlar çok mu karışık? Bu hafta duygusal yaşantınızdaki sinyallerin çok karışık olmasına hazır olun!

Ne hissettiğinizi biliyor ve çekici olduğunuzun farkındasınız, ancak hislerinizin karşılıklı olduğuna ikna olmayabilirsiniz. Ya da belki de büyüleneceksiniz ve bu bir endişe kaynağı çünkü çok güçlü ve çok çabuk gerçekleşti!

Bir parçanız ayaklarınızın tamamen yerden kesilmesi için can atıyor çünkü bu tam Balık tarzı bir aşk! Ama diğer yanınız, uygunluk, zamanlama ve mesafe gibi “önemsiz” şeylerin farkında.

Fantezi yakıtlı Neptün, Venüs ile aynı hizaya geldiğinde, herhangi bir durum hakkında net bir okuma yapmak zordur. Belirgin bir çizgiyi geçmiyorsanız veya kendinizi kalp ağrısına hazırlamıyorsanız, neden bu baştan çıkarıcı titreşimleri keşfetmeyesiniz ki? Sadece dikkatli olun ve hissettiklerinizi doğrulamanın bir yolunu bulmaya çalışın.

 

Bir ilişkiniz mi var yoksa sağlam potansiyele sahip yeni bir şey mi hissediyorsunuz? Bu “yeni aşk” enerjisinin sancıları içindeyken, kendi korkularınızdan kaçmak için bir bahane bulana kadar beklemek daha kolay olabilir. İdeal olarak tarafsız bir alanda konuyu ele almak için bir yol bulun ve unutmayın: Romantizm her zaman bir danstır ve sırayla önderlik ve eşlik edilir!

Çarşamba günü, iletişimci Merkür, Başak’ta ve bu dinamik ikili bölgede aşk kuşları Venüs ve Mars’a katılıyor. Bu hizalanma, 30 Haziran’a kadar burada olacak ve en derin arzularınızı dile getirmeniz için sizi cesaretlendirecek. Herhangi bir ipucu vermezseniz, eşiniz veya yeni ilgilendiğiniz kişi ne istediğinizi nasıl bilecek? Sadece iki olası tuzağa dikkat edin: Aşırı paylaşım ve diğer kişiden beklediğiniz karşılığı almazsanız aşırı talepkar hale gelmek. Şu anki durumunuz ne olursa olsun, ilişkilerden vazgeçmiş olsanız bile, gezegenler, birleşme dürtünüzü kesinlikle tetikleyecek!

 

Balık Burcu Haziran  Burç Yorumu Finansal Durum 

Bu hafta, analiz etme ve kabaran listenin temizlenmesi ile ilgili olacak. Önceki sorumluluğunuzu tamamlamadan yeni sorumluluk almamaya dikkat edin!

İşinizi değiştirmek isteyebilirsiniz, ancak bu değişiklik için uygun bir dönem değil. Maddi ve manevi zorluklarla karşılaşabilirsiniz. İş yerinde, yeni bir projede iletişimsizlik nedeniyle zorluklar yaşayabilirsiniz ya da iş ortağınızın da yardımıyla aniden ortaya çıkabilecek fırsatlar yakalayabilirsiniz.

 

Balık Burcu En Doğru  Temmuz  2022  Burç yorumları

  Balık Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Genel Durum

Önünüzdeki yolculuğun düşündüğünüzden daha karmaşık olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Peki Balıklar, kısa bir ara kulağa nasıl geliyor? Bu, Jüpiter’in gerilemesi süresince (18 Ekim’e kadar) Kova burcuna geri döndüğü hafta ortasından itibaren belirgin bir olasılık. Önümüzdeki üç ay boyunca yapılacak en iyi aktiviteler “yeniden” ile başlıyor: Dinlenin, rahatlayın, toparlanın, gençleşin! Hayal kurmak ve kurduğunuz hayalleri nasıl gerçekleştirebileceğinize dair planlar yapmak için kendinize bu fırsatı tanıyın.

Anahtar, öz bakıma nasıl yaklaştığınız konusunda denge için çaba göstermek. Kendinizle yalnız kalmak için zaman ayırın ve kendi sağlığınızla olan ilişkinizi derinleştirin. Ardından, bunu önemsediğiniz insanlarla anlamlı bir paylaşımla eşleştirin. Niyet, eylemin temelidir.

Ayrıca bu hafta sağlığınıza dikkat etmeniz önemli; göz yorgunluğu ve bacak ağrısı ile ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

 

Balık Burcu  Temmuz 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Bazı durumlar ve ilişkiler kurtarılabilir olabilir, ancak son kullanma tarihi çoktan geçen veya çok yorucu olan her şey serbest bırakılmalıdır. Eğer yapabilirseniz, geri çekilmek size çok şey kazandırır. Bunu yapamıyorsanız, en azından ruhunuzu dinlendirin. Maneviyat söz konusu olduğunda, kişisel bakım için yaptığınız yatırımlar size her zaman geri dönecektir.

Mars, tüm ilişkilerde ısıyı artıracak ve eğer ılık bir bağlantıyı yeniden canlandırmaya çalışıyorsanız, tam bir kaynama noktasına ulaşabilirsiniz.

Yalnız Balık’lar umut verici seçeneklerle tanışma şansına sahip olacak. İlişkiler aynalara benzer, bu yüzden etrafınızı en iyi şekilde yansıtacak pozitif insanlarla kuşatın. Bu yoğunlaşma aşamasında eleştirel, olumsuz, kıskanç tipleri yakın çevrenizde tutmanız için hiçbir neden yok!

 

Koç Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Tükenmişliğe doğru koşmayı bırakın! Duvara çarpmadan önce, durun ve yenilenin. Sorumluluklarınızdan kaçmayın, yapmanız gerekeni yine en iyi şekilde yapın, ancak kendinizi hırpalamayın. Kendi kendinizle yarış modundan çıktığınızda zihniniz temizlenecek, stres seviyeniz düşecek ve daha iyi işler üreteceksiniz.

İş yeri ile ilgili sezgileriniz gerçek olabilir, bu nedenle doğru kararları verebilmeniz için kendinizi olumlu enerji ve düşüncelerle hizalayın. İşinize profesyonel cephede öncelik verin. Ofis siyasetine düşmekten kaçının ve işle ilgili metin veya e-posta gönderirken dikkatli olun.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Çin Astrolojisi Episode 1: Çin Astrolojisi Burçları Nedir, Nasıl Hesaplanır?

 

 

Balık Burcu En Doğru  Ağustos  2022  Burç yorumları

  Balık Burcu 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Yatağın altındaki o canavarları aydınlatmak bir el fenerinden daha fazlasını gerektirebilir, ancak bu hafta kesinlikle korkularınızla yüzleşmeye hazırsınız.

2022’nin tek Aslan yeni ayı, sağlıklı yaşam ve kişisel bakımla ilgili altıncı evinizi güçlendirerek bir sağlık devrimine ilham veriyor. Yeni başlangıçların bu yeni ayı, hedefinize ulaşmak ve bedeninizi ve zihninizi istediğiniz şekle sokmak için yıllık başlangıç alarmı olarak da kabul edilebilir.

Ayrıntılara odaklanmak cazip gelebilir, ancak önemli olsalar da bunları saplantı haline getirmek size veya durumunuza yardımcı olmaz. Öz benliğinizle yeniden bağlantı kurmak için zaman ayırın. Cevapları dışarıda aramak yerine, kaynaklarınızı değerlendirebilmek için ana odaklanın.

 

Balık Burcu 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Salı günü, uzun süredir devam eden bir ilişki mücadelesine yaratıcı çözümler getirebilir. Venüs, Uranüs ile tatlı bir bağlantı yakalamışken geleneksel kurallara göre oynamaya takılmayacaksınız. Venüs tamamen bağlantı bulmak ve kurmakla ilgili olsa da Uranüs’ün herhangi birine sahip olma arzusu sıfırdır.

Hafta bazı sürprizlere de gebe: Gizli bir ilişkiye girebilirsiniz veya yakın bir arkadaşınız size evlenme teklif edebilir.

Hali hazırdaki ilişkinizde acele kararlar vermeyin. Ayrıca, saldırganlık ve partnerinizi kaybetmenize sebep olabilecek bazı gizli korkular ortaya çıkabilir, dikkat!

 

Balık Burcu 2022 Burç Yorumu Finansal Durum

Yakında bir yeni ay var ve bunu şimdiden hissedebiliyorsunuz.

İş hayatındaki yasal konular strese girmenize neden olabilir, bu nedenle bu hafta iş planınızda büyük bir değişiklik yapmak için iyi bir zaman olmayabilir. Ayrıca büyük yatırımlar yapmak için de uygun bir zaman değil.

Satürn  Kova’ya geçtiğinden beri daha içe dönüksünüz ve belirsiz sularda yüzüyorsunuz. Bu haftanın başlarında, kendi bilinçaltınıza bakmak ve bir sonraki önemli sıçramanıza hala neyin engel olduğunu anlamak için büyük bir fırsatınız var. Sebep belki de sadece neyin mümkün olduğuna dair sınırlayıcı bir inançtır. Ya da fikirlerinizi eyleme geçirmeden önce araştırma ve fikir üretme aşamanızı uzatmanız gerekebilir. Ara vermek veya daha yavaş bir yaz geçirmek sizi tembel yapmaz. Hala yolunuzu bulmaya çalışırken uğraşlarınızı paraya çevrilebilir veya bir başyapıt olması için baskı hissetmeden yaratıcı sürecin organik bir hızda gelişmesine izin verebilirsiniz.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Burç Taşı Nedir?

 

 

Balık Burcu En Doğru  Eylül 2022  Burç yorumları

 Balık Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Pazartesi’den Cuma’ya, hedeflerinize ve arzularınıza ulaşmak için muazzam bir enerji dalgası geliyor. Bir hareket planı oluşturduktan sonra, hedefinize ulaşana kadar kararlılıkla devam edeceksiniz. Erteleme yaşamayacak ve kolaylıkla odaklanabileceksiniz. Cumartesi ve Pazar, teşvik edici kişisel karşılaşmalar ve heyecan verici etkinlikler getiriyor. Kendinizi değişime daha açık hissedeceksiniz ve hatta aktif olarak değişimi arayabilirsiniz. Ev rutininizde veya kişisel yaşamınızda yeni bir şeyler denemek için iyi bir zaman. Normalden daha güçlü bir sezgi, hangi yöne gideceğinize dair hızlı kararlar vermenizde size rehberlik edebilir. İçgüdülerinizi takip edin ve yolunuza çıkan fırsatlardan en iyi şekilde yararlanın.

 

Balık Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Bu hafta etrafınızdaki insanlar, özel hayatınıza biraz fazla ilgi gösterilebilir. Ne de olsa, samimi sekizinci evinizdeki Venüs, 5 Eylül’de toplulukla ilgili on birinci evinizdeki Plüton ile kare açı yaptığında, bu, ilişkinize rahat olduğunuzdan çok daha fazla mercek altında olmanıza sebep oluşturacak.  Bununla birlikte, Venüs, on ikinci evinizde Jüpiter ile üçgen açı yaptığında, diğer insanların ne düşündüğü konusundaki endişelerinizi ortadan kaldıracak.

6 Eylül’de ortaklıklarla ilgili yedinci evinizde yeni bir ay yayılırken, aşk hayatınızda da yeni bir sayfa açacaksınız. Bu yeni bir ilişkinin başlangıcını gösterebilir; her şeyi değiştirebilecek bir ilişki. Ya da zaten bir ilişkiniz varsa, daha iyi bir partner olmanızı sağlayabilir. Yeni ay, üçüncü iletişim evinizde Uranüs ile üçgen açı yaptığından, duygularınızı ifade etme ve karşılığında partnerinizin sözlerini dinleme şeklinizde sıçramalar ve sınırlamalar yaşayabilirsiniz. İletişim her zaman anahtardır ve çok fazla sessizlik, pasif saldırganlık ve ihmal onu geride tutabilir. İlişkinizi konuşarak beslemeyi ihmal etmemelisiniz. Hatta sonunda partnerinizle birlikte oluşturduğunuz yeni fikirlere şaşırabilirsiniz.

 

Balık Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Birçok etkinlikle meşgul olacaksınız ve bunlara yoğun ilgi göstereceksiniz. Profesyonel hayatınız için önemli kararlar almak bu hafta çok verimli olacak. İşinizi yaparken oldukça sistematik olacaksınız. Becerileriniz için üstleriniz tarafından takdir toplayacaksınız. Daha yeniyseniz, işinizin ilk günlerinde kolay görevler alma şansınız var ve iş arkadaşlarınız size destek olacak. Yönetici pozisyonundaysanız, bu hafta iyi bir iş fırsatı önünüze çıkacak.

Bu hafta ayrıca, beklenmedik bir kaynaktan önemli ölçüde bir kazanç elde etmek için şans yakalayacaksınız. Para kaybını önlemek için dikkatli bir şekilde planlama ve harcama yapmayı ihmal etmeyin. Bu hafta, eğer planlarınız dahilindeyse, herhangi bir mülk satın almak için de iyi bir zaman.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Marilyn Monroe: Ölümünün Arkasındaki Trajik Hikaye İntihar mı, Cinayet mi?

 

 

Balık Burcu En Doğru  Ekim 2022  Burç yorumları

 Balık Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Kendinizi biraz daha kısıtlamaya çalışın, çok kolay bir şekilde en ufak konularda bile kasıtlı olarak kışkırtıldığınızı hissediyorsunuz. Aşırı enerjiniz, uyarı vermeden, kötü bir öfke içinde patlayabilir. Bu tür amansız davranışlar hem evde hem de işte sorunlara neden olur. Bu aşırılıkların hayatınızın diğer alanlarında fark edilir bir özellik haline gelmemesine dikkat edin.

Haftanın ilk birkaç günü her şey bulutlu olacak, ancak biraz belirsizliğin üstesinden gelebilirsiniz. Aslında, eğer biri kendinden emin görünüyorsa, muhtemelen cephededir. Sezgisel güçleriniz Çarşamba gününe kadar tam güçle geri dönecek ve haftanın başlarında kaçırdığınız şeyleri bir araya getirebilmenizi sağlayacak. Bu hafta sonu belirli bir plana takılıp kalmayın, yoksa çok daha havalı bir şeyi kaçırabilirsiniz. Melekleriniz ve rehberleriniz size yardım etmek için bir araya geliyor sevgili Balıklar, ancak manevi talebinizi resmi olarak yapmanız gerekiyor.

 

Balık Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Gerçekten önemli olan şeye, yani sevgilinize veya ilişkiniz yoksa arzu ettiğiniz birine odaklanın! Aşk hayatınıza işle ilgili konuları taşımayın. Bunun yerine, birbirinize sarılarak veya birbirinize rahatlatıcı bir masaj yaparak rahatlama ve zevk peşinde olun. Gerilimler sevişerek kolayca çözülebilir! Gerekli olduğunu bildiğiniz zaman ekstra çaba göstermeye hazır olun.

Yeni ay, sezgilerinizin güçlenmesine neden olacak. İnsanlar ne derse desin ya da neye inanmanızı işteşelerse istesinler, içgüdülerinize güvenin. Ametistinizi, sarkaçınızı, Tarot kartlarınızı ve yoga matınızı çıkarın. Şu anda, iyileşmek için meditasyon ve geçmiş yaşam regresyonları gibi alternatif yöntemleri benimsemeye yönlendirecek ruhsal tatmin arayışındasınız. Bu teknikler ve yöntemler büyümenize ve dönüşmenize izin verecektir. Kendi içinizdeki konularda netlik kazanmak için bunları kendi yararınıza kullanın.

 

Balık Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Ekim ayının ilk haftası, bir sonraki hareketinizi planlamakla ilgili sevgili Balıklar, bir sonraki kariyer hamlenizi sessizce planlamanın zamanı geldi.

Başkaları tarafından kolayca kışkırtılabilirsiniz. Geri çekilin. Misilleme yapmayın veya meslektaşlarınızla gereksiz çatışmalara girmeyin. Derinlerde bir yerde tam olarak ne istediğinizi biliyorsunuz ve kendiniz için başarmayı planlıyorsunuz. İç sesinizi dinleyin ve işinizi elinizden geldiğince iyi yapın. Koşullar değişir ve yakında çok daha etkili bir konumda olabilirsiniz.

3 ila 4 Ekim , Merkür geri giden Jüpiter retrosu yaparak sizi profesyonel gelişiminizi yansıtmaya çağırıyor. Kariyer yolunuzu ilerletmek için bundan sonra neler yapabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Planlama yapmak ve tüm fırsatları değerlendirmek için bu birkaç günü kullanın.

6 Ekim günü Terazi burcundaki yeni ay, alanınızdaki yeni finansal fırsatları ortaya çıkarmak için altı aylık bir portal açıyor. Odaklanmanız gereken onları nasıl aradığınız konusunda daha stratejik olmanız gerektiğidir. Önümüzdeki birkaç ay boyunca tüm kartlarınızı göstermemek akıllıca olabilir. Yakaladığınız profesyonel fırsatları gizli tutun.

Haftanın geri kalanında Güneş, Mars ve Merkür gerilemesi sizin lehinize çalışacak.

 

 Balık Burcu En Doğru  Kasım 2022  Burç yorumları

Balık Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Hafta başlarken kendinizi biraz bencil mi hissediyorsunuz? Üzülmeyin. Pazartesi günü biraz kendini beğenmişlik beklenebilir çünkü kendi yarattığınız bir sisin, ama hoş bir sisin, içinde kayboldunuz. Salı ve Çarşamba, bakış açınızın ve iletişim yeteneğinizin çok daha iyi olduğunu göreceksiniz. Hafta sürdükçe bir aşk mıknatısı olmaya devam edeceksiniz, ancak netliğinizin biraz bulutlanmasına hazırlanın. Her zaman insanların ne düşündüğünü bildiğinizi varsaymayın! Bu hafta sonu, romantizm ve yenilik el ele gidiyor. Eşi görülmemiş ve cüretkar bir şey yapın.

 

Balık Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Ay, Başak ve ardından Terazi arasında ilerlerken, büyük olasılıkla ilişkinizin tutarsızlığını, belirsizlik duygularını ve belki de güvensizlik hissini uyandırdığını hissedeceksiniz. Şüphelerinizin avantajlarını kullanmanız önemli olacak, ancak haftanın sonuna kadar kafa karışıklığınız sürerse, yürüdüğünüz yolu değiştirmenin zamanı gelmiş demektir.

Akrep yeni ayı sizin için özellikle derin olacak ve psişik duyularınız büyük bir destek alacak. Haritanızın spiritüel sektörü yeni ay ile aktive olacak, bu yüzden aradığınız partner tipine göre niyetler belirlemek isteyebilirsiniz. Bir eşte bulmayı umduğunuz niteliklerin bir listesini yazmak, birkaç mum eşliğinde bu arzular üzerinde meditasyon yapmak, bu enerjiyi çekmenize yardımcı olabilir.

Merkür, önümüzdeki birkaç hafta boyunca sezginizi güçlendirecek olan Akrep burcuna geçiyor. Rüyalarınıza dikkat edin, evrenden rehberlik isteyin ve ay boyunca bazı ekstra meditasyon seansları düzenleyin; evrenin aşk hayatınız için neler hazırladığına dair en azından bir fikir edineceğinizden emin olabilirsiniz!

 

Balık Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Kasım ayının ilk haftasında, mesleğinizde ilerlemek için yeni deneyimler veya eğitim fırsatları peşinde koşmak için ilham alabilirsiniz. Öğrenmeye hazır olun sevgili Balıklar!

31 Ekim gününden itibaren iddialı Mars, dönüştürücü Akrep burcuna giriyor. Mars, becerilerinizi geliştirmek veya mesleğinizde ilerlemek için yeni bir şeyler öğrenmek adına eğitim fırsatları arama arzunuzu harekete geçiriyor. Şimdi, kariyer yolunuzda yeni bir şeyler öğrenmek için bir tür eğlenceli fırsatı da içerebilecek daha büyük resmi düşünmenin zamanı geldi. Bu ivme artışı, 4 Kasım Perşembe günü Akrep burcundaki yeni ay altında birkaç hedef belirlemenize yardımcı olabilir. Yeni ay, mesleki eğitiminizde altı aylık bir yolculuğa çıkıyor. Yeni ayın altında, mesleğinizde ilerlemenize yardımcı olabilecek yeni kurslara veya iş fırsatlarına bakmayı düşünmelisiniz. Ertesi gün, Merkür, sizi bir oyun planı oluşturmaya teşvik edecek Akrep’e giriyor. İş dışında katılabileceğiniz araştırma programları veya seminerler gündeme gelebilir. İdeal kariyer yolunuzda giriş seviyesi deneyimi elde etmek için staj gibi fırsatlara başvurmak bile söz konusu olabilir.

 

 

 

Balık Burcu En Doğru  Aralık 2022  Burç yorumları

Balık Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Balıklar, Pazartesi ve Salı günleri haftaya inanılmaz derecede şanslı bir başlangıç yapacaksınız gibi görünüyor. Hafta başında hiçbir şekilde şansınızdan ödün vermeyeceksiniz. Olmaz dediğiniz şeyler bile gerçekleşerek sizi şaşırtabilir. Hafta ortasına gelirken biraz durgunlaşabilir ve psikolojik olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Çarşamba günü çok sert etkiler ile karşılaşmanız olası. Geçmişte sizi germiş olayların tekrar açılmasını bekleyin. Bu gerek ailevi gerekse eskide kalmış romantik meseleler olsun… Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri ise sizin şanslı günleriniz diyebilirim. Pazara gelince ise para konusunda yüzünüz gülecek gibi duruyor.

 

Balık Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Bu haftaya eğer aşk ile ilgili beklentileriniz varsa, onların gerçekleşmesi ile başlayacaksınız. Cidden ümidi kestiğiniz kişiler bile hamleler yapabilir. Ama hafta ortasına doğru biraz durgunlaşabilirsiniz. Özellikle Çarşamba günü gerek ailenizde gerekse kişisel hayatınızda kapanmış konular tekrar gündeme gelerek sizi gerebilir. Takılmamaya çalışın derim. Hafta sonuna gelirken Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri ise yine şanslı olduğunuz, hatta belki bu ayın en şanslı günlerini yaşıyorsunuz. Eğer aşkla ilgili, aileniz ile ilgili bir adım atmak istiyorsanız durmayın ve bu günlerden birinde atın o adımı.

 

Balık Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Özellikle hafta başında şanslı olduğunuz için para ile ilgili girişimler yapabilirsiniz. Bunlar meyvesini kesinlikle verecektir. Hafta başında beklemediğiniz yerlerden para gelebilir. Hafta ortası finansal açıdan biraz durgun olsa da Pazar günü finansal olarak yaşayacağınız en güzel gün… Eğer hafta içi bir yatırım yaptıysanız sonuçlarını Pazar günü almanız, alım satım işlerinde hareketlilikler gerçekleşmesi yani kısaca para ile ilgili her türlü olumlu şeyin gerçekleşmesi mümkün…

Bu yazı da ilginizi çekecektir. En Doğru 2022 Yılı Bütün Aylar Koç Burcu Burç Yorumları

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu