Astroloji

En Doğru Oğlak Burcu 2022 Yılı Bütün Aylar Burç Yorumları

Bu yılın Oğlak Burcu 2022 bütün aylarının burç Yorumları burada. Zevosis sizlere Oğlak aylık burç yorumlarını gurur ile sunar efendim.

Oğlak  Burcu En Doğru  Nisan 2022  Burç yorumları

 Oğlak Burcu 23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta sıkı çalışmanızın karşılığını aldığınızı göreceksiniz. Sevgili Oğlaklar, bir atılım yapmaya hazır olun!

İnsanların söylemlerini dinlemek yerine içgüdülerinize güvenin ve ahlaki pusulanızı takip edin. Yeni bir şeyler öğrenmek ve eğitiminizi geliştirmek, perşembe günü Merkür Plüton’la burcunuzda üçgen yaptığında kişisel inançlarınızı değiştirebilir. Bu, çevrenizdeki dünya hakkındaki anlayışınızı genişletirken kişisel büyüme ve gelişme için de iyi bir zaman. Yanlış yapmaktan korkmayın sevgili Oğlaklar, hatalarınızdan ders çıkarmak büyümenize yardımcı olacak.

 

Oğlak Burcu 23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Romantizmin yeni bir versiyonunu yaratmak için ilham almış gibi hissedebilirsiniz. Macera dolu dokuzuncu evinizdeki Mars, tutkulu beşinci evinizde Uranüs ile üçgen açı yaptığında, kendinizi tamamen beklenmedik bir insana karşı bir şeyler hissederken bulabilirsiniz.  Ayrıca her zamankinden daha bakımlı ve daha göz alıcı görünmek isteyebilirsiniz.

Karşınıza çıkan fırsat, bir yaz aşkı olmak zorunda değil.  Dramayı bırakın ve doğru ilişkiyi seçmenin getirdiği sorunsuz mutluluğu kucaklayın.

Bazı iletişim sorunları ortaya çıkabilir. Kelimeler yanlış yorumlanabilir ve bu da yalnızca duymak istediğinizi duymanıza neden olabilir. Sezgilerinizi harekete geçirmeniz etrafınızı saran sisin içini görmenize yardımcı olacak.

Aşk hedeflerinize odaklanmak sizi merkezde ve geleceğe odaklı tutar. Gereksiz şeyleri ortadan kaldırmak için harika bir zaman. Başka bir deyişle, fazla duygusal bagajınızdan kurtulun. Yoğun bir Merkür-Plüton üçgeni nedeniyle haftanın ortası gerilim dolu geçebilir. Başkalarını derin bir düzeyde anlayabiliyor olsanız da bu yeteneği çeşitli olumsuz şekillerde kullanmamaya özen göstermelisiniz. Bu tür bir dürtüye teslim olmaktan kaçının.

 

Oğlak Burcu 23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

İş yerinde biraz daha fazla maaş veya terfi almak için profesyonel bağlantılarınızı kullanın. Terazi’deki Venüs, benlik saygınızı artırmaya ve iyi kamu imajınızı parlatmaya yardımcı olmak için Kova’daki Satürn’ü üçgenliyor. Tek başınıza da çok çalışkansınız ama ağınızı biraz genişletmek kimseye zarar vermez.

Bu ay başlarken, risk almak isteyebilirsiniz. Sizi kendinizi yeni bir şekilde ifade etmeye ve işinizin ardındaki daha derin anlamı keşfetmeye teşvik edecek. Bırakın çığır açan bir vizyon hayat bulsun!

Şans eseri, kariyer ve sabra öncelik vermenin değerini görebilirsiniz. Anında tatmin olmak sadece insana özgü bir şeydir, ancak bunu geciktirmek çok daha yüksek bir tatmine yol açabilir. Pragmatizm uygulayın.

Bu dönem sizin için önemli çünkü genişleme ve şans, ani ve genellikle yaratıcı fikirlerle birleşecek. İnsanları ve fırsatları kendinize çekeceksiniz, enerjiniz artık manyetik. Arama yaparak, özgeçmiş göndererek ve yeni ve ilginç insanlarla tanışmak için sosyal bağlantılarınızı kullanarak bunu kendi yararınıza kullanın. Harika bir iş birliği mümkün.

 

 

Oğlak Burcu En Doğru  Mayıs 2022  Burç yorumları

Oğlak Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta değişiklikleri takip etmek için mükemmel bir zaman. Anahtar, çabalarınızı başkaları yerine kendinize odaklamaktır. Beklentilerinizi, yaklaşımınızı, takıntılarınızı ayarlamanız gerekebilir. Özgünlüğün ve akışın önüne çıkan her şeyi geride bırakın çünkü bolluk ve bereket, akışın ve özgünlüğün olduğu yerde.

Bir araba veya ev satın almak için herhangi bir sözleşmeyi imzalamadan önce her şeyi dikkatlice kontrol ettiğinizden emin olun. Ve hatta Oğlak olmayan birini mutlaka yanınıza alın! Özdenetim ve güven geliştirmelisiniz. Burcunuzda Venüs’ün varlığı size her sorunla savaşma gücü verir. Bu transit muhtemelen sizin için faydalı fırsatlar yaratacaktır.

 

Oğlak Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Adınız şehirde dolaşıyor ve insanlar ne kadar harika olduğunuz hakkında konuşmayı bırakamıyorlar. Sonuçta, MAYIS’tan itibaren Venüs gösterişli onuncu evinize girecek ve tüm iyi niteliklerinizi daha da parlatacak! En ateşli öz çekimlerinizi yayınlarken, sosyal medya aracılığıyla birilerinin ilgisini çekebilirsiniz. Değer ahlakınız sizi kişiliğiniz kadar çekici kıldığı için, iş aracılığıyla biriyle tanışabilirsiniz.

Hayatın katı ve kısıtlayıcı yönleri tarafından kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Mayıs’ta Merkür ve Mars, maceracı dokuzuncu evinizde bir araya gelecek ve yeni deneyimler arzulayacaksınız. Sevgilinizi bir yolculuğa ve tatile çıkmak, ilişkinizde güçlü bir dönüm noktası olabilir. Bazen gerçek macera, sahip olduklarınızı takdir etmekten ibarettir. Aşk hayatınızda bazı heyecan verici gelişmeler yaşanabilir. Romantik beşinci evinizde Merkür, Uranüs ile üçgen açı yaptığında, ilginizi çeken yeni şeyler keşfedecek ve arzu ettiğiniz aşka ulaşmaya biraz daha yaklaşacaksınız.

 

Oğlak Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Kariyeriniz, hafta başlarken çok fazla olumlu ışık alıyor.  Tüm ihtişamınızla kendinizi ortaya koymaktan korkmayın. Şansınız yüksek, lehinize çalışacak.

Merkür ve Mars, dokuzuncu evinizde güçlerini birleştirecek ve sizi deney yapmaya teşvik edecek. Bununla birlikte, daha ölçülü bir yaklaşımı benimsemezseniz, pişman olabilirsiniz. Yolunuza çıkan rekabetçi enerji akışına hazır olun. Ancak, kendinize olan güveninize rağmen, öğrenecek daha çok şey olduğunu da unutmayın.

Merkür, kendini ifade etmenin beşinci evinde Uranüs ile üçgen açı yaptığında işinize biraz renk katın. Kişiliğinizin projelerinizle parlamasına izin verin.

 

 

Oğlak  Burcu En Doğru  Haziran 2022  Burç yorumları

Oğlak Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

En son ne zaman gerçekten canlandırıcı bir manzara değişikliği yaşadınız sevgili Oğlaklar? Bu, hayalini kurduğunuz bir şeyse ve elinizden kayıp gitsin istemiyorsanız, bu hafta çıkacağınız kısa bir yolculuk bile duyularınızı harekete geçirecek ve yaratıcılığınızı yeniden canlandıracaktır.

Gerçek şu ki, sadece çalışır ve hiç eğlenmezseniz bu sizi köreltir. Seyahat, macera ve her türlü ufku genişletme çabası, içsel yaşamınız ve üretkenliğiniz için her zaman iyidir. Anın eğlencesine gölge düşürebilecek ağır konulardan uzak durun yeter!

Çarşamba günü, Merkür Başak burcuna geçerek haberci gezegene bir koltuk kazandıran Venüs ve Mars’a katılıyor. Artık araştırma yapmak ve ziyaret etmek istediğiniz yerde yaşayan arkadaşlarınızla iletişim kurmak için zihinsel bant genişliğine sahip olacaksınız. Bu hafta hayallerinizin hızını kesmeyin ve hatta bırakın sizi sürükleyip götürsünler!

 

Oğlak Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Eğer aşkı arıyorsanız, şanslısınız, çünkü romantizm için zemin hazır! Zevk arayan Venüs’ün karşısında oturan duygulu Neptün ile vahşi doğanın çağrısını gözden kaçırmak imkansız olabilir. Elinize bir fırsat geçerse ama kendinizi direnirken bulursanız, bunun gerçekte neyle ilgili olabileceğine bir bakın. Bu, geçmişte yaşananlardan kaynaklı bir kendinden şüphe olabilir. Halbuki her yeni macera keşfetmeye değerdir. Yeni biriyle romantik veya nabzı yükselten bir bağlantı yakalayabilirsiniz. Bu insanın başka bir ülkeden veya kültürden olma ihtimali yüksek ya da size kendi sınırlarınız hakkında bir iki şey öğretebilecek bilge yaşlı bir ruh olabilir. Paylaşılan ufku kasıtlı olarak genişletmek için harika bir fırsat!

 

Oğlak Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Finansal açıdan sizin için ortalama bir hafta olacak. Gereksiz harcamalar mali durumunuzu bozabileceğinden, cebinizi kontrol altında tutmalısınız. Kariyer cephesinde, fırsatlar elde edebilirsiniz. Zorluklar gelmeye devam edecek, ancak unutmayın ki bunları gücünüz ve iradenizle aşabilirsiniz.

 

 

Oğlak Burcu En Doğru  Temmuz  2022  Burç yorumları

  Oğlak Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Akıllara durgunluk veren deneyimler için can attığınızı hissedebilirsiniz. Mars bu bölgeyi yalnızca iki yılda bir ziyaret eder, bu nedenle tüm gerçekçi fırsatların peşinden gitmeye değer! Ancak herhangi bir son dakika rezervasyonu yaptırmadan önce araştırmanızı yapın ve kısa gelecekte gidemiyorsanız, ilerleyen tarihlerdeki gezileri hedefleyin veya seyahat tutkunuzu metaforik yollarla tatmin edin. Ya da yeni yerel mekanları deneyin.  Ayrıca sadece sınır geçmek istemiyor, kendi sınırlarınızı da kaldırıyorsunuz. Hevesinizin bizi biraz ürküttüğünü söylemeliyiz!

 

Oğlak Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Güçlü duygular ve şehvetli düşünceler tarafından esir alınmış görünüyorsunuz! Hali hazırda birlikte olduğunuz biri varsa onu sevgi ve ilginizle boğabilirsiniz, hatta zamanınızı ve paranızı onunla paylaşabileceğiniz yeni deneyimler için sakınmadan harcamak niyetindesiniz. Bekar mısınız? Girdiğiniz her ortamda yaydığınız enerji ile tüm dikkatleri üzerinize çekmeye hazır olun. Ama bu özel süreçten çıktığınızda yine yalnız olmak istemiyorsanız, arayışlarınıza dair vizyonunuzu netleştirin.

 

Oğlak Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Biraz kemer sıkma zamanı gelmiş olabilir. Ödenmeyen faturalarınız ya da kredi taksitleriniz varsa bile bunun daha tutarlı olmayı ve zor zamanlarda bile nakit akışını sürdürebilmenin yeni yollarını öğrenmek için bir dürtü olduğunu düşünün. Üstelik yalınlaşmak ve minimalist bir tavır, sofistike dünyada her zaman iyi bir görünümdür.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Çin Astrolojisi Episode 1: Çin Astrolojisi Burçları Nedir, Nasıl Hesaplanır?

 

 

Oğlak Burcu En Doğru  Ağustos  2022  Burç yorumları

  Oğlak Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Bu ay Mars’ın enerjisi daha cüretkâr hareketlerinizi desteklerken Jüpiter, neler olacağını tahmin edebilmeniz ve buna göre hareket edebilmeniz için görüş alanınızı genişletecek.

Aslan burcundaki dönüşümsel yeni ay, erotik sekizinci evinizdeki korları ateşlerken kafanızda bir şimşek çakabilir! Yeni aylar, yeni projelere ve planlara güçlü taze başlangıç enerjisi getirir ve olayları altı aya kadar etkileyebilir.

Karşı konulamaz olanla savaşmanın anlamı yok! Seçenekleriniz siyah veya beyaz olma eğiliminde. Sorunların etrafında dans etmek veya onları yok saymak kabul edilebilir seçenekler değildir. Diğerinin açılması için muhtemelen önce açık olan kapıyı kapatmanız gerekecek!

 

Oğlak Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Dokuzuncu evinizdeki Venüs, beşinci evinizde alışılmadık Uranüs ile uyumlu hale gelirken, zihniniz farklı mevzulara yoğunlaşacak. İlişki durumunuz ne olursa olsun, muhtemelen bazı erotik maceraların peşindesiniz. Bu baştan çıkarıcı senkronizasyon, hayatınızdaki aşka güç katmak için mükemmel görünüyor.

Partnerinizle uzun süredir devam eden anlaşmazlıkları arkanızda bırakın ve birbirinizi ilk aşık olduğunuz zamanki gibi görmeye çalışın. Birlikte alışılmadık ya da size romantik gelen bir şeyler yapın. Özetle, onun hayatınızda kalmasını istiyorsanız, çabalayın sevgili Oğlak! Bu ay yükselişi, çalkantılı kimya ile derin bir duygusal bağ getirebilirken, ortak finansal girişimler, paylaşılan kaynaklar ve yatırımlar ile ilgili konularla da ilgileniyor olabilirsiniz.

Bekar Oğlaklar ise ön yargılarını bir kenara bırakıp, anda olmayı öğrenmeli. İnsanları, olmasını istediğiniz kişi değil oldukları gibi tanımaya istekli olun. Gardınızı ve eleştirel zihniyetinizi bıraktığınızda, en çekici ve karizmatik halinize bürünüyorsunuz, unutmayın.

 

Oğlak  Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Gezegenlerin pozisyonları sizi hayattaki zorlukları üstlenmeye teşvik edebilir. Çabalarınız ve sıkı çalışmanız, işyerinizde başarı elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu hafta, meslektaşlarınız ve arkadaşlarınız arasında otoritenizi artıracak olumlu sonuçlar sizi bekliyor. İlk ve en iyi adım derin bir nefes almak ve sakinleşmek. Endişelendiğiniz şeylerin sizi bunaltmasına ve baltalamasına izin vermeyin. Ayrıca konuşmalarınızı kontrol altında tutmanızı tavsiye ediyoruz, aksi takdirde istenmeyen sözlü kavgalara girebilirsiniz. Herhangi bir karışıklık yaşadığınızda sizden kıdemli olanlara danışmalısınız. Yardım istemenin güçlü bir kişiliğin işareti olduğunu unutmayın.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Burç Taşı Nedir?

 

 

Oğlak Burcu En Doğru  Eylül 2022  Burç yorumları

Oğlak Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Pazartesi’ den Cuma’ya, Oğlaklar için son derece yoğun geçecek. İyi düzenlenmiş ve hedefe yönelik bir enerji dalgası geliyor! Daha önce başarılması imkansız gibi görünen zorlu projelerin üstesinden gelmek için mükemmel bir zaman. Derinlerde bir şey sizi yönlendiriyor, ilkel bir hayatta kalma içgüdüsü gibi! Üstelik, fiziksel görünümünüz ve cinselliğiniz güçleniyor, dikkat çekmeye hazır olun. Ayrıca, kendinizi ruhsal veya psişik arenada da güçlü bir şekilde yansıtabilirsiniz. Başarı ve popülerlik, sıcak bir çekicilikten kaynaklanır, bu da bu zamanı, her zamankinden daha güçlü yakınlık arzularının peşinden gitmek için ideal bir zaman kılar. Neredeyse herkesin saygısını ve desteğini alacaksınız çünkü insanlar dürtünüzü, inisiyatifinizi ve cesaretinizi takdir edecekler.

 

Oğlak Burcu Eylül 2022  Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Mükemmel görünen imajınızı sürdürmekte zorlanabilirsiniz. Ne de olsa, onuncu evinizdeki Venüs, 5 Eylül’de Oğlak burcundaki Plüton ile karşı karşıya geldiğinde, sırlarınız çözülebilir. Ancak bunu kendiniz hakkında dürüst olmak için bir fırsat olarak kabul edebilirsiniz çünkü kimse mükemmel değildir. 6 Eylül’de Venüs, Jüpiter ile öz-değerle ilgili ikinci evinizde üçgen açı yaptığında, size ne kadar sevildiğinizi hatırlatan bolluk ile kutsanmış olacaksınız.

Aslında, yeni bir yerde maceraya atılmanın eşiğinde olabilirsiniz. Yeni ay, 6 Eylül’de dokuzuncu evinizden yayılırken, aşina olduğunuz şeylerden uzaklaşmaya ve yeni fırsatları, yeni fikirleri ve spontane çabaları benimsemeye teşvik ediliyorsunuz. Ve yeni ay, romantik beşinci evinizde Uranüs ile üçgen açı yaptığında, bu küçük maceraların romantizm anlayışınızı yenileyeceği açık. Hatta sizi kalbinizi çalan biriyle bir ilişkiye bile götürebilir! Ya da zaten bir ilişkiniz varsa, partnerinizde yeni bir çekim gücü uyandırabilir. Her iki durumda da kalbiniz yakında daha hızlı atmaya başlayacak!

 

Oğlak Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Profesyonel hayatınızdan en iyi şekilde yararlanmak için, değişiklik yapmaya devam ettiğinizden emin olun. Yaratıcılığınızın zirvesindesiniz ve benzersiz işlerinizle insanları etkiliyorsunuz. Süregelen anlaşmaları tamamlamanın ve daha geniş kitleleri hedeflemenin zamanı geldi. Bir değerlendirme bekliyorsanız, muhtemelen hafta sonuna kadar alacaksınız.

Finansal hayatınızda değiştirmeniz gereken bir şey varsa, en çok ihtiyaç duyduğunuz şey harcamalarınız ve kazançlarınız arasındaki dengesizliktir. Bu hafta gayrimenkul ve hisse senedi yatırımları yapmak için iyi bir dönem. Ancak yatırımlarınız konusunda son derece dikkatli olmanız ve acele kararlar vermemeniz gerekiyor. Aceleci kararlarınız, potansiyel kazançları etkileyebilir.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Marilyn Monroe: Ölümünün Arkasındaki Trajik Hikaye İntihar mı, Cinayet mi?

 

Oğlak Burcu En Doğru  Ekim 2022  Burç yorumları

 Oğlak Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Genel Durum

Bu hafta değerlendirebileceğiniz farklı seçenekler ve yönler var, sevgili Oğlaklar, dümene geçme zamanı!

Sonuçlarından acı çekmek istemiyorsanız, yapıcı bir şekilde ele alınması gereken normalden daha yüksek bir bastırılmış öfke düzeyine sahipsiniz. Diyalogları basitleştirin ve başkalarını savunmaktan kaçının. Yardıma ihtiyacınız olursa, insanlara yaklaşma şekliniz daha sabırlı ve diplomatik olmalı. Kişisel olarak kendinizi en iyi durumda hissetseniz bile, işleri daha yavaş bir hızla yürütün, aksi takdirde kaldırabileceğinizden çok daha fazlasını gereksiz yere üstlenmekten dolayı aksiliklere maruz kalabilirsiniz.

Özellikle romantik hayatınız söz konusu olduğunda Pazartesi ve Salı günleri dikkatli olun. Her şey olup bitene kadar ne kadar tehlikede olduğunuzun farkında bile olmayabilirsiniz. Haftanın ortasında güzel zamanlar geliyor ve bunların tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Ve hafta sonu çok fazla sosyal aktivite olacak, ancak etrafınızdaki çoğu insanın sadece kendi konuşmalarını duymak için konuştuğunu hissedebilirsiniz.

Terazi burcundaki Mars, otorite figürleri evinizde, risk alma evinizde Uranüs ile kavuşum yapıyor. Belki de çok dikkatli davrandığınızı düşünebilir ve cesur bir adım atmaya hazır olabilirsiniz. Ama bunu yaptığınız anda, bir otorite figürü (veya sizin otoriteniz olduğunu düşünen biri) size “hayır” demek için öne çıkacak. Evren size bir test sunuyor ve planlarınıza gerçekten bağlı olup olmadığınızı merak ediyor.

 

Oğlak Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Aşk hayatınızla ilgili bir sürprize hazır olun! Olacak şeyler konusunda kesinlikle heyecanlanmanın zamanı geldi. Bir şey çok açık; yaklaşan süreçte kesinlikle sıkılmayacaksınız. Mevcut ilişkileriniz oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Ancak, soğukkanlı olmalı ve beklenmedik değişikliklerden en iyi şekilde yararlanmaya çalıştığınızdan emin olmalısınız.

Çalıştığınız şirket yeniden yapılanma sürecinde olabilir, Yeni ay sırasında ofiste tonlarca vardiya olacak gibi görünüyor. Değişimi sevmeyen, rahat bir insan olduğunuz için bu yeni hareketleri benimsemeniz zor olabilir. Bunu, profesyonel ve kişisel yaşamınız arasında bir denge oluşturmak için bir fırsat olarak kullanın. Kendinizle ve partnerinizle ilgilenmeyi unutacak kadar çok çalışmayın. Yaratıcı duygularınızı ifade etmenin benzersiz yollarını bulmanın tam zamanı! Partnerinizle birlikte üstleneceğiniz projelere veya sanatsal çabalara sahip olmak, iyileştirici, meditatif olacağı kadar, sizi daha da yakınlaştıracaktır.

 

Oğlak Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Bazı ek ve olağandışı zorluklarla karşı karşıya kalacaksınız. Bu rekabetçi bir iş arkadaşı veya yeni bir görev olabilir. Bu yeni durumu işlemek için zaman ayırın ve bundan korkmayın! Kendinize güvenin ve nihayet neler yapabileceğinizi göstermek için tüm potansiyelinizi kullanın. Çatışma ve muhalefet olasılığı var, buna kendinizi kanıtlama şansı olarak bakın.

Ayın geri kalanında ise Güneş, Mars ve Merkür retrosuyla birlikte sizin lehinize çalışacak. Her üç gezegen de profesyonel hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için hizalanacak. Şimdi başarılı olmak için harekete geçmenin tam zamanı!

 

 

Oğlak Burcu En Doğru  Kasım 2022  Burç yorumları

Oğlak Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta fırsatların kapısında duruyorsunuz sevgili Oğlaklar, “açıl susam açıl” demenin tam zamanı! Bunun doğru olduğunu her zaman biliyordunuz: Azim seksidir ve hırs genellikle romantizme yol açabilir. Pazartesi günü ayrıntılar ve sorumluluklarla meşgulsünüz, ancak bu odaklanma haftanın ortasına doğru flört etmeye yol açarsa şaşırmayın. İşleri hallederken bile, etrafta olmak eğlenceli ve bu hem ilham verici hem de çekici. Saçmalamayı bırakamayan havai insanlardan istemediğiniz türden bir ilgi gördüğünüzü fark edebilirsiniz, o yüzden boş verin! Bu ay, değişikliklerle yüzleşin.

 

Oğlak Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

31 Ekim ve 1 Kasım’da, Başak ayı, haritanızın maneviyatı yöneten sektörünü harekete geçirirken, eş zamanlılıkları ve işaretleri izleyin. Son zamanlarda kalp meselelerinde bilinçsiz davranıyorsanız, şimdi evrenden rehberlik istemek için iyi bir zaman olacaktır. Bu arada, yönetici gezegeniniz Satürn ve Ay arasında faydalı bir üçgen açı yaptığında, yeni romantik bağlantıların kapılarını açabilir.

Yeni ay, haritanızın topluluğu yöneten bölümünü harekete geçirecek ve sizi yeni insanlarla tanışmaya zorlayacak. Bu titreşimler, özel ilgi alanı gruplarına dahil olmak için mükemmeldir ve o özel kişiyi bulmanıza kesinlikle yardımcı olabilir. Ayaklarınızı yerden kesecek biriyle karşılaşmasanız bile, şu anda arkadaş ağınızı güçlendirmeniz size iyi gelecektir.

Aşkın ve romantizmin hükümdarı Venüs, burcunuza girerek gardınızı biraz düşürmenizi sağlayacak. Bu titreşimler sizi başkalarına karşı yumuşatmaya yardımcı olacak ama aynı zamanda önümüzdeki birkaç hafta boyunca romantizm için bir mıknatıs görevi de görecek. Bununla birlikte, şu anda sağlıklı bir bağlantı geliştirmenin temelinde öz bakım olacak, bu nedenle kendinizi şımartmak için bolca zaman ayırdığınızdan emin olun!

 

Oğlak Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Kariyeriniz, paranız ve ağ oluşturma olanaklarınız başarı için sıralandığından Kasım ayının ilk haftası umut verici görünüyor! 31 Ekim Pazar gününden itibaren, aksiyon odaklı Mars stratejik Akrep burcuna geçtiğinde, ağınızı genişletmek ve profesyonel hayallerinizi gerçekleştirmek için kendinizi daha hırslı hissedebilirsiniz. Akrep enerjisi, hesaplanmış bir oyun planı oluşturmak için mükemmeldir! Mesleğinize katkılarınız için takdir alabilirsiniz. Tanınma birçok biçimde gerçekleşebilir, ancak bunun kariyer yolunuzda ne kadar değerli olduğunuzu göstereceğini bilin. Ayrıca yeni profesyonel bağlantıları ortaya çıkarmak veya ağınızı genişletmek için ideal bir ay olabilir.

 

 

Oğlak Burcu En Doğru  Aralık 2022  Burç yorumları

Oğlak Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Oğlak burçları, bu haftaya harika başlıyorsunuz! Yani olabilecek şeyler hakkında bir kısıtlamam bile yok diyebilirim. Beklediğiniz, yapmak istediğiniz, elinizi attığınız her yerden güzel şeyler gelebilir. Bu haftaya en şanslı başlayan burçlardan birisiniz diyebiliriz. Salı günü bile ay boşlukta olmasına rağmen güzel şeyler size gecikmeli olarak geliyor. Oğlak burçları bu dönemde dış görünüşünde değişiklikler yapmak isteyebilir.

Bu günler ay ortasına nazaran oldukça olumlu geçecek gibi duruyor. Güzellikler kapıda ve sizleri bekliyor diyebilirim. Eğer parasal beklentileriniz varsa haberler alabilirsiniz, akrabalarınız ile ilgili sizi üzen bir durum varsa bu çözüme kavuşabilir. Uzun süredir beklediğiniz ve artık ümidi kesmek üzere olduğunuz şeyler varsa onların da bu iki, iki buçuk günlük süreç içinde gerçekleşmesi olası. Pazar günü ise aile ve ev konuları gündemde. Aileniz ile kutlamalar yapabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Eğer aileniz veya romantik ilişkileriniz ile ilgili beklentileriniz varsa Pazartesi ve Salı günleri bunlardan sonuç almanız olası. Onun dışında sosyal bakımdan elinizi attığınız her yerden güzel sonuçlar alabilirsiniz. Eğer bir ilişki arıyorsanız aradığınız kişi ile tanışmanız mümkün.

Hafta ortasını biraz daha finansal konular meşgul ederken hafta sonuna doğru aileniz ve ilişkileriniz yine gündemde. Aileniz ile ilgili sorunlarınız, sizi üzen konular varsa çözüme kavuşur, partneriniz ile ilgili sorunlarınız düzelebilir. Haftayı Pazar günü ile kapatırken yine aile ve ev konusu gündeminizde. Pazar günü aileniz ile mutlu anlar yaşayabilirsiniz ve ilişkinizi tazeleyebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Bu haftaya her açıdan olduğu gibi finansal açıdan da şanslı başlıyorsunuz. Ümidinizi kestiğiniz yerlerden para geldiğini fark edebilirsiniz. Gündemdeki bu para hafta ortasına girerken de sizi takip ediyor. Salı ve Perşembe günleri yatırımlar yapmak için, iş yerinde yeni projelere başlamak için oldukça uygun bir zaman ancak Çarşamba günü bunların hepsine bir mola vermelisiniz. Mars’ın sert hareketi yüzünden siz fark bile etmeden her şey alaşağı olabilir.

Hafta sonuna girerken ev alım satım işleri, gayrimenkul yatırımları veya ev kiralama gibi konularda hareketlilik olabilir. Eğer öyle planlarınız varsa Pazar günü bunlar için oldukça uygun bir gün.

En Doğru Kova Burcu 2022 Yılı Bütün Aylar Burç Yorumları  yazımıza da bakaınız.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu