Astroloji

Burçlar Hangi Mesleği Seçmeli? Burçlara Göre Meslekler

Burçlara En Uygun Meslekler

Her burcun kişisel özelliklerine göre daha başarılı olacağı bir alan vardır.

Burada burca göre meslekler konusunda kendinize uygun olan mesleği öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu İçin Meslekler:

 

Koç burcunun başarılı olacağı meslekler arasında siyaset vardır.

Ayrıca yöneticilik konusunda da kimse koç burcunun eline su dökemez. Öte yandan mizah konusunda da epey iyi olan koç burçları, bu alanda da başarılı olabilirler.

Mühendislik ve endüstri alanı da onların bulunması gereken alanlardandır.

 

Boğa Burcu İçin Meslekler:

 

Boğa burcunun başarılı olacağı meslekler arasında çok sayıda alanı görmeniz mümkündür. Oldukça yetenekli olan bu burç; mimarlık, doktorluk, bankacılık gibi sektörlerde başarıyı yakalayabilir.

İkizler Burcu İçin Meslekler:

Edebiyat alanında ikizler burcu iyi yerlere gelebilir. Ayrıca gazetecilik, bilgisayar uzmanlığı, bankacılık gibi alanlarda onun için idealdir.

 

Yengeç Burcu İçin Meslekler:

Burçlara göre meslekler alanında yengeç burcunu da geniş yerlerde görmeniz mümkündür. Bu burca sahip olan kişiler için özellikle, kimyagerlik, turizmcilik, pilotluk gibi sektörler oldukça uygundur.

Aslan Burcu İçin Meslekler:

Güzellik uzmanlığı, dişçilik, kimyagerlik, askerlik gibi işler aslan burcu için idealdir.

Başak Burcu İçin Meslekler:

Başak burçları bilim alanında iyi konumlara gelebilir. Ayrıca matbaacılık, araştırmacılık, muhasebecilik gibi alanlarda bu burç için iyi olacaktır.

 

Terazi Burcu İçin Meslekler:

Terazi insanı özellikle televizyon konusunda epey iyi yerlerde olabilir. Müzisyenlik, oyunculuk gibi şeylerin altından başarıyla kalkabilir. Ayrıca sanat alanı da bu burç üyeleri için iyi bir tercih olacaktır.

Akrep Burcu İçin Meslekler:

Liderlik vasıfları bir hayli güçlü olan akrep burçları, bu alanda epey başarılı olabilir. Yöneticilik, mühendislik, müdürlük gibi işleri başarıyla yapabilirler. Ayrıca yazarlık ve müzisyenlik alanında da oldukça iyi yerlere gelebilirler.

Yay Burcu İçin Meslekler:

Bankacılık, avukatlık, politika, müdürlük gibi işlerde epey başarılı olabilirler. Ayrıca araştırma alanında da oldukça iyi sonuçlar alabilirler.

 

Oğlak Burcu İçin Meslekler:

Burçların başarılı olacağı meslekler konusunda oğlak burcunu da epey kapsamlı şekilde görmek mümkündür.  Madencilik, mühendislik, kuaförlük, memurluk, askerlik gibi oldukça geniş konularda başarılı olabilirler.

Kova Burcu İçin Meslekler:

Doktorluk, bilim alanı, din adamlığı, yöneticilik, sanat alanı, yazarlık, ithalatçılık, organizatörlük ve yayıncılık alanında başarılı olabilirler.

Balık Burcu İçin Meslekler:

Müzisyenlik, tasarımcılık,  öğretmenlik, metin yazarlığı gibi alanda başarılı olabilirler. Aynı zamanda sosyal yardım görevlisi gibi konularda da iyi yerlerde olabilirler.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu