Astroloji

Oğlak Burcu 14 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

14 Şubat 2022 Pazartesi günü Oğlak burcu haftalık burç yorumu… Oğlak burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Oğlak burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 14 Şubat 2022 Pazartesi günü Oğlak yorumu ile keşfedin…… 

Oğlak Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Oğlak burçları, kendinize duyduğunuz inancı yeniden kazanmanız için harika bir hafta sizi bekliyor. Farkında olarak ya da olmayarak belki de şartlar öyle gerektirdiği için kendinizi neredeyse bir kapsülün içine hapsetmişsiniz ve monotonluk kelimenin tam anlamıyla nefes almanıza dahi engel oluyor. Hem Dolunay hem de Balık burcuna geçen Güneş hareketi, bu sıkıcı döngüyü kırmak için geliyor. Güçlü ve şanslı olduğunu en derinden hissetmenizi umuyor ve bu hafta sizin için çıkardığım notlarıma geçiyorum. 

Salı gününden başlayalım. Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor ve sizi geçmiş üzerinde takıntılı bir şekilde düşünmeye sevk ediyor. Bazı konularda farklı davranmış olmayı dilediğinizi fark ediyorsunuz. Olanları geri döndürmek için geç kalmış olabilirsiniz ama bu durum kendinizi suçlu hissetmenizi gerektirmez. Hepimiz hatalar yaptık ve yapacağız. Bu işten karlı çıkmanın tek yolu edinimlerimizi karakterimize yedirmek ve günün birinde karşılaştığımız benzer durumlarda aynı saçmalığı tekrarlamamak.  

16 Şubat’ta Aslan burcunda bir Dolunay izleyeceğiz. Yıkıcı etkileri olmayan ve kesinlikle korkmamamız gereken bir Dolunay bu. En yoğun etkilerini parasal konular üzerinde göreceksiniz.  

Oğlak Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Oğlak Burcu 14 Şubat aşk

Sevgililer Günü’nüzün kutlu ve ateşli geçmesini dileyerek başlıyorum! Biraz daha romantik olmaya ihtiyacınız var gibi görünüyor. Bir ilişkiniz varsa ve akşamki kutlamadan önce bu satırları okuyorsanız (herhalde bir program yapmışsınızdır, aksini düşünmek dahi istemiyorum) yeteri kadar anlamlı bir şey ayarlayıp ayarlamadığınızı yeniden gözden geçirin. Pandemi koşulları pek çok anlamda elimizi kolumuzu bağlamışken bu tarz özel günleri kesinlikle çok daha anlamlı kılmalıyız. Eğlenmek için, birbirinize duyduğunuz güçlü hisseleri tekrar tekrar söyleyip hissettirmek için harika bir fırsat değil mi?  

Haftanın geri kalanında ise Dolunay’ın etkisi baskınlık kurma ve kontrol etme dürtülerinizi harekete geçirebilir. Bunları dizginlemenin bir yolunu bulmalısınız. Özellikle Oğlak kadınları bu hafta kesinlikle dedektifliğe soyunup bu romantik haftayı ne kendilerine ne de partnerlerine zehretmesinler.  

İlişkisi olmayan Oğlakları ise duygusal gel gitlerinin yoğunlaşabileceği bu haftada eski sevgililerine karşı dikkatli olmalarının altını önemle çiziyorum. Size kendinizi değersiz hissettirmiş olan birine bunu ikinci kez yapması için fırsat tanımayın lütfen olur mu? 

Oğlak Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Oğlak Burcu 14 Şubat para

Dolunay’ın maddi konularda elinizi güçlendireceğinden bahsetmiştim. Aynı gün bir de Venüs-Mars Kavuşumu ile karşı karşıya olacağız. Bu iki güçlü ve önemli hareket para hanenizde işbirliğine soyunmak için hazırlar. Ödemeniz gereken borçlarınız varsa gözünüzde büyütüp enerjinizi yok etmesine müsaade etmek yerine bir kağıt kalem alın ve net bir hesap çalışması yapın. Ödemeler konusunda asla plansız hareket etmeyin. Ne kadar erteleyebileceğinizi ve elinizde ne kadar nakdinizin olduğunu değerlendirin. Büyük bir satış yapmanız gerekiyorsa Perşembe ve Cumartesi günleri gerekenden fazlasını alabilirsiniz. 

Öte yandan Pazar günü ve önümüzdeki haftayı da kapsayan üç günlük bir süreç sizi kesinlikle rahatlatmaya geliyor olacak.  

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu