Astroloji

Kova Burcu 14 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

14 Şubat 2022 Pazartesi günü Kova burcu haftalık burç yorumu… Kova burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Kova burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 14 Şubat 2022 Pazartesi günü Kova yorumu ile keşfedin… 

Kova Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Kova burçları; gündelik koşturmalarınız altında ezildiğiniz ve bunaldığınız bu sancılı dönemden nihayet kurtulmayı başardığınız ve bir hafta sizi çağırıyor. Kaygı seviyenizi düşürün, rahatlayın ve yere daha sert basın. Hayatınızı yaşamayı ve keyif almayı uzunca bir süredir rafa kaldırmış adeta hayatta kalmaya odaklanmıştınız. Dolunay’ın ve Venüs’ün tadını çıkarın sevgili Kovalar, size mükemmel geliyor.  

Parasal konular başlıca gündeminiz. Ve Dolunayın da gündemi… 16 Şubat Çarşamba günü yaşayacağımız Aslan Dolunayı gökyüzünü Venüs-Mars Kavuşumu ile paylaşacak. Bu iki hareket de finansal konulara temas ederken ayrıca son dönemde hırçınlaşan ilişkilerinizin daha kontrollü bir şekilde seyretmesini sağlayacak.  

Kova Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Kova Burcu 14 Şubat kova

Aşkı iliklerinize kadar hissedişiniz haftanın ilk günüyle başlıyor ve önümüzdeki haftayı dahi dokunuyor. Çok daha sıcak, uyumlu, anlayışlı ve diğer yandan da tutkulusunuz. Yoğun geçen birkaç haftadan ve hareketli gündemden sonra bu haftayı ve tabii ki de Sevgililer Günü’nü özel kılın.  

Pazartesi günü Ay Aslan burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olmayan Kovalar için 14 Şubat’ta filizlenen bir aşk neden olmasın? Pazartesi günü kapınızı çalmazsa hayal kırıklığına uğramayın, bu hafta bir işaret geleceğine eminim. Çarşamba günkü Venüs hareketi, Cuma günü ise Balık burcuna yerleşen Güneş, aşk hayatınızı renklendirmek ve içinizdeki kelebeklere ahenkle kanat çırptırmak için görev başında olacak.  

Finansal konulara geçmeden önce bu bölümde aile ilişkilerinizle ilgili de bir iki şey söylemeye ihtiyaç duyuyorum. Eğer aile fertlerinizden kopuksanız, bilhassa da annenizle olan ilişkiniz yolunda gitmiyorsa bu hafta durumları yeniden değerlendirmenizde fayda var sevgili Kovalar.  

Kova Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Kova Burcu 14 Şubat para

Hafta başında bazı harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Sakın bunu büyük bir terslik olarak görüp, motivasyonunuzun düşmesine izin vermeyin. Çarşamba günü, en çok da Cuma günü maddi konularda önemli gelişmeler yaşanacak ve kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.  

Yatırım konularda kenarda durmak yerine dahil olmayı seçebilirsiniz. Yine de temkinli davranın ve üzerinde yeterince araştırma yapmadan paranızı bir yere bağlamayın. 

İş birlikleri için Salı günü oldukça efektif bir gün olacak. Fakat haftanın tamamının üretkenlik, yaratıcılık ve çözüm üretme açısından son derece verimli geçeceğini rahatlıkla söyleyebilirim.  

Keyifli, karlı ve romantik bir hafta geçirmenizi diliyorum sevgili Kovalar… 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu