Astroloji

Yay Burcu 14 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

14 Şubat 2022 Pazartesi günü Yay burcu haftalık burç yorumu… Yay burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Yay burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 14 Şubat 2022 Pazartesi günü Yay yorumu ile keşfedin… 

Yay Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Yay burçları; bu haftanın en romantikleri ve haklı olarak da romantizm bekleyenleri… Size aşka doyacağınız, sarıp sarmalanacağınız bir hafta vadedebilirim ama aile ilişkileriniz ve de finansal konularda uyarılarda bulunmayı da kendime görev edinmek durumundayım.  

Öncelikli olarak Salı ve Çarşamba gününün size muhteşem geleceğinden bahsederek başlamak istiyorum. Bu hafta gündemimizde dört önemli gökyüzü hareketi var ve üçü sizin lehinize gelişmeler için tetikleyici nitelikte. Salı günü Merkür’ün Kova burcuna yaptığı geçiş sizi daha güçlü ve enerjik yapacak. Öte yandan Çarşamba günü ise altıncı hissinizdeki netlik oldukça değerli. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü gördüğünüz rüyalar size mutlaka bir şeyler fısıldıyor olacak.  

Sağlığınız için yapmam gereken bir uyarı var. Pek çok Yay burcunun bağışıklık sistemlerindeki zayıflıktan endişe duyduklarını ve çok çabuk hastalandıklarını görüyorum. Yaylar mide-bağırsak sistemlerindeki sorunlara karşın biraz daha savunmasız burçlar. Bu durum da elbette ki bağışıklık sistemleri de etkiliyor. Fakat sakın bilinçsizce hareket etmeyin. Bitkisel diye güvenip sarıldığınız şeyler ciddi derece tehlikeli olabilir. Hele ki alerjik bünyeleri olanlar aman dikkatli olsunlar. 

Yay Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Yay Burcu 14 Şubat aşk

Bu kıpkırmızı haftaya geçmeden önce aile ilişkilerinizle ilgili konuşmak isterim ki sonu tatlı tatlı yapalım. Annenizle ve kardeşlerinizle çatışmalı bir süreç geçirebilirsiniz. Sorunun kaynağı sorumluluklar veya maddiyat olabilir. Üzerinize yüklenene sorumluluklara karşın yeterince değer görmediğinizi hissederek durumu sorgulayabilirsiniz. Diğer yandan hisseli tapu işlemlerinde kardeşler arasında orta yolu bulmak zorlu ve kırgınlıklara gebe bir çıkılmazı beraberinde getirebilir. Önceliğiniz kendinizi yıpratmamak olmalı. Tartışmaya girmemeye ve tarafları sakinleşerek yeniden düşünmeye yöneltmeye çalışın.  

Gelelim aşk hayatına… Çok güzel günlerden geçiyoruz, bilhassa da siz geçiyorsunuz. Sevgililer Günü Pazartesi olmasına karşın sizdeki ihtiraslı yükselişin Çarşamba günü hakimiyet kuracağını görüyorum. Bazılarınız haklı olarak 14 Şubat için partnerlerine karşı beklenti içerisindeler. Haklılar da ama harekete geçen taraf olmanızda da bir engel göremiyorum. Belki de bu kez şaşırtan taraf siz olmalısınız. Birbirinize katı ve değişmez beklentiler yüklemeniz eninde sonunda sıkıcı ve monoton bir hal alacak. Öngörülemez ve tutkulu biri olmak size kaybettirmez, aksine ilişkinize kazandırır.  

İlişkisi olmayan Yaylar için önemle uyarıda bulunmalıyım ki aman aman yasak ilişkilerden uzak durunuz. Bazılarınız iş yerindeki veya eğitim hayatlarındaki birileriyle yakınlaşabilir, küçük kıvılcımlar hissedebilir. Sakın sakın sakın diyorum. 

Yay Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Yay Burcu 14 Şubat para

Maddi konulardaki en büyük tehlikenin aile fertleriniz olduğunu söyleyebilirim. Eğer onlardan yana meydana gelen veya gelebilecek olan problemlere karşın kendinizi sağlama almayı başarabilirseniz sizi bekleyen başka herhangi bir tehlike yok. Elinize geçen paralardan ve varsa mevcut birikiminizden, almak istediğiniz ya da yatırım yapmak istediğiniz herhangi bir alandan hiçbir şekilde kimselere bahsetmeyin. Bu hafta sizi ağrı kapalı, ketum ve belki de biraz bencil davranmaya davet ediyorum finansal konularda. Kendinize ait ve kimsenin haberi olmadığı küçük bir kasanız olsun.  

Perşembe günü alacakların temini, verilmiş borçların geri ödemesi veya prim gibi ödemeler için şanslı bir gün gibi görünüyor.  

Cuma günü kredi ve borçlanmaya yönelik başvurular için elverişli olacağını düşünüyorum. Pazar günü ise size armağan edilmiş değerli bir hediye var. 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu