Astroloji

Koç Burcu 17 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

17 Ocak 2022 Pazartesi günü Koç burcu haftalık burç yorumu… Koç burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Koç burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 17 Ocak 2022 Pazartesi günü Koç yorumu ile keşfedin… 

Koç Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Retrodan korkmaması gereken şanslı burçlardan birisiniz! Ama ne yazık ki bu hafta küçük talihsizliklere de sahne olabilir. Kafanızın karışıklığını görmek için zihin okumaya gerek yok, zira ne yazık ki herkes tarafından kolaylıkla sezilebiliyor. İşin en kötü yanı da bu çünkü çevrenizdekiler her zaman arkanızda olmak için değil, bazen yerinizi alabilmek için sizinle yakınlık kuruyor. Duygusallığınız ve olağan kafa karışıklığınız şu dönem için tam bir zafiyet. Ve her zaman güçlü bir figür olarak ortaya koyduğunuz karakterinizi, dışarıya karşı hala böyle olduğunuza inandırmak için yanlış hamlelerde bulunuyor olabilirsiniz.  Halbuki sizi siz yapan ve çevrenizde adeta çekim tılsımı oluşturan şey olduğunuz gibi olmanız, samimiyetiniz ve hiçbir zaman maskelere gerek duymayışınız.

Koç Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Duygusal anlamda dolayısıyla da ilişkilerinizde sizi sıkıntıya sokabilecek olan bazı gökyüzü hareketleri mevcut. Öncelikli olarak zaten iş hayatınızdaki baskı sizin tüm tahammül seviyenizi emip götürüyor ve ilişkinize hiçbir şey kalmıyor. Öte yandan yönetici gezegeniniz Mars, Yay burcunda son günleri geçiyor ve karakterinize biraz hırçınlık, biraz da otoriterlik saçıyor. Önümüzdeki hafta nihayet Oğlak burcunda konumlanacak olan gezegeniniz mevcut havayı kesinlikle daha ılımlı bir hale getirmeye yardımcı olacaktır. Bu nedenle şu son birkaç günü hasarsız atlatmak için kendinizi frenlemelisiniz. Aksi gibi 18 Ocak’ta gerçekleşecek olan yepyeni yılımızın ilk dolunayı da sizin için pek de güler yüzlü değil. İlişkisi olan Koçla için “bitsin o zaman” krizleri tüm bir hafta boyunca egemenliğini sürdürebilir. İlişki içerisinde olmayan Koçlar içinse geçmişte çok mutsuz oldukları ve bunu defaatle tecrübe ettikleri bir ilişkiye dönmek için bir kıvılcım yetebilir. Her iki gurup için de bu haftanın ilişkilerinde büyük kararlar almak için kesinlikle ve kesinlik uygun olmadığını söylüyor; bilhassa ilişkisi olanlara ise içinizdeki fırtınaları partnerinize yansıtıp gül gibi ilişkinizden olmayın diyorum. Tek tabanca olan Koçlar ise daima ve daima ileri bakmalı. Bir hikaye bitmişse bitmiştir. Çoğu devam filmi hayal kırıklığına mahkumdur.

Koç Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Koç Burcu 17 Ocak para

Neyse ki her şeye rağmen en azından maddi gelişmeler bir nebze olsun sizi gevşetmeyi başaracak… Elinizden çıkarmaya çalıştığınız şeyler var ve bunun için oldukça uygun bir zaman gibi görünüyor. Özellikle Cuma ve Cumartesi günleri yeşil ışık yanabilir. Sadece bununla da bitmiyor tabii… Elinize geçecek olan meblağı doğru yere kanalize edebilmeniz açısından da algılarınız oldukça açık. Bu hafta finansal olarak aldığınız her karar sizi ileri taşır.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu