Astroloji

Boğa Burcu 17 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

17 Ocak 2022 Pazartesi günü Boğa burcu haftalık burç yorumu… Boğa burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Boğa burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 17 Ocak 2022 Pazartesi günü Boğa yorumu ile keşfedin… 

Boğa Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Büyük değişimler için ne kadar hazırsınız bilmiyorum ama büyük çaplı bir değişim rüzgarı sizi havalandırıp uçurmak üzere… Ummadığınız, beklenti içerisinde dahi olamayacak kadar imkansız gördüğünüz bazı şeyler size adeta şık bir tepside sunulabilir. Şanslısınız ki 18’inde gerçekleşecek olan dolunay, pek çok burçtaki etkisinin tam tersine sosyal ilişkilerinizde herhangi bir tahribata neden olmuyor. Hatta aksine mevcut ilişkilerinizde daha güçlü bağların oluşması ve karşılıklı şekilde birbirinizi daha rahat dinleyip, anlamaya çalışmanız için harika bir iklim var. İçsel farkındalığınız açısından da kesinlikle dolunayın keyfini çıkarmalısınız. Bazı konularda çok uç noktada merhametliyken, bazı konularda ise yine uç noktada katısınız. Halbuki huzurun sağlanabilmesi için “denge” tek anahtardır.

Boğa Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Bu haftanın size sunduğu joker güç; yüksek ölçüdeki iletişim becerileriniz… Etkileyicisiniz ve manipüle edebilme kabiliyetiniz had safhada… Önlenemez olarak özgüveniniz de oldukça yüksek ve neredeyse kurduğunuz tüm ilişkileri bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Tek sorun bazı arkadaşlık temaslarınızda. Ben bunlara arkadaş demeyi dahi doğru bulmuyorum aslında; bir şekilde sık görüştüğünüz / görüşmek zorunda kaldığınız tanıdıklar diyelim. Zira böyle arkadaş olmaz, olmaz olsun zaten! Art niyetli olarak sizi etkilemeye çalışan bazı kişiler olabilir. İlişkinizdeki en ufak sorunları gözünü sokarak büyütmeye çalışanlar adeta akbaba uçuşları yapıyorlar. İlişkinizi bu dış müdahalelere karşı koruyun lütfen. Yakaladığınız bu muhteşem uyumu sahiplenin.

Boğa Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Boğa Burcu 17 Ocak para

Maddi grafiğinizin gün be gün daha iyiye gittiğini sık sık söyledik ve daha çok söyleriz. Geçmişte kurmuş olduğunuz sağlam bağlantılar her an size yeni fırsatlar sunmak için kapınızı tıklatabilir. Yine de sağlanacak her türlü işbirliğinde kendinizi garanti altına almanız gerektiğini söylemeliyim. Duygusallık her zaman kârı sömürür. Gayrimenkul alım-satımları için de uygun ortam koşulları hakim. Fakat hisseli tapu gibi müşterek durumlar söz konusuysa soru işaretlerine ve suiistimale yer kalmayacak şekilde protokole uygun şekilde sürdürün.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu