Astroloji

İkizler Burcu 17 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

17 Ocak 2022 Pazartesi günü İkizler burcu haftalık burç yorumu… İkizler burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, İkizler burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 17 Ocak 2022 Pazartesi günü İkizler yorumu ile keşfedin… 

İkizler Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Kimileri retro ve dolunayı burnu kanamadan atlatıyorken sizde airbackler çoktan açıldı bile… Çok üzgünüm ama berbat hissediyorsunuz sevgili İkizler. Duygusal grafiğinize gelmeden önce fiziksel durumunuzla başlayalım. Vücudunuzda hissettiğiniz ağların daha biri bitmeden diğeri başlıyor. Bel ve boyun ağrılarınıza yer yer baş ve diş ağrıları da eşlik ediyor olabilir. İşin özü şu ki; ağrıyabilen her yeriniz ağrıyor. Uyku kaliteniz rezalet durumda. Aylarca uyusanız bile yataktan çıktıktan bir saat sonra tüm enerjiniz sıfırlanıyor. Hiçbir mesaja cevap vermiyor, telefonunuz her çaldığında kafanızı kuma gömmek istiyor, dışarı çıkıp tek bir adım atmak bile size zul geliyor… Böyle bir tabloda ruhsal durumunuzsa, ne denli iyi olabilirse o kadar iyi yani pert!

İkizler Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Arkadaşlık ilişkilerinizde inişli çıkışlı bir grafiğiniz mevcut. Belki de arkadaş sandıklarınızda… Bu süreçte belki de bu kavram üzerinde biraz düşünmelisiniz. Bu konudaki tek kriter anlaşabilir oluşunuz olmamalı. Gerçekten onlara güveniyor musunuz? Hayatınızdaki sorunlarınızı anlattığınızda sahiden sizinle üzülüyorlar mı yoksa sizin yerinizde olmadıkları için kendilerini şanslı mı sayıyorlar? Hayatınızı küçük bir fanusa hapsetmeyin İkizler. Bambaşka bir çevreniz olabilir, size daha iyi gelecek olan insanlarla tanışabilirsiniz.

Aşk işlerine gelince ilişkiye dönmek üzere olan flörtünüze karşı sürekli çekimser davranıyorsunuz. Bir yanınız günün sonunda kucağında soluklanabileceğiniz birine deli gibi ihtiyaç duyuyor olsa da diğer yanınızda hislerinizin üzerine asit dökülmüş gibi… Kendinizi yüksek hissetmediğinizi biliyorum ama ya muhteşem bir ilişkiyi kaçırıyorsanız?

İkizler Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

İkizler Burcu 17 Ocak para

Geciken ödemelerinizi alabilmeniz için Salı ve Çarşamba günleri kapıyı aralayabilir. Siz kendinizi diplerde hissederken ilginç bir şekilde üzerinize teklifler ve fırsatlar yağıyor! İş başvurularından cevap bekleyenler aman aramaları cevapsız bırakmasın, mail kutusuna bakar olsun. İş hayatında şu an aktif olanlar içinse mevcut işinizle aynı anda sürdürebileceğiniz bir teklif alabilirsiniz. Üstesinden gelemeyeceğinizi düşünmeyin sakın. Masanın başına geçtiğinizde o güce sahip olacaksınız!

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu