Astroloji

Terazi Burcu 7 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

7 Şubat 2022 Pazartesi günü Terazi burcu haftalık burç yorumu… Terazi burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Terazi burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 7 Şubat 2022 Pazartesi günü Terazi yorumu ile keşfedin…

Terazi Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Sevgili Terazi burçları; bu hafta adeta aşk ve bereketle kutsanıyorsunuz. Gökyüzünde sizin için harika ve destekleyici bir konum mevcut. Keyifli ve fırsatları okuyup, değerlendirebileceğiniz bir hafta olmasını diliyor, diğer yandan da sağlığınız için ayrıca hassasiyet göstermeniz bir hafta olduğunun da altını çizmek istiyorum. 

Hafta başında bizleri ilk olarak Ay’ın Boğa burcuna seyahati karşılayacak. Sürpriz gelişmeler ve yakınlaşmalar için oldukça etkileyici bir konum. Bazen elimizi neye atsak ters gittiğini düşünürüz ya hani; bu hafta sizin tam anlamıyla tam tersi bir durum hakim. Neye girseniz, ne konuda fikir belirtseniz ve hatta kime doğru adım atsanız her durum lehinize sonuçlanıyor. Adeta spotların üzerinizde olduğu bu hafta da kim bilir belki de nazara geliyor ve ne yazık ki sağlığınız konusunda alarm alıyorsunuz. Ciddi problemler görünmüyor olsa da alternatif tedavi metotlarından kaçınmanızı, kontrolsüz ilaç kullanımından kaçınmanızı ve daha önce yemediğiniz ve riskli olabilecek besinlerden uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Gözlemlediğiniz herhangi bir belirti söz konusu olursa da kesinlikle ihmalkar davranmayın.  

Terazi Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Öncelikle ilişkisi olan Teraziler ile başlayalım. Aranızdaki muhteşem uyumun iş konusunda bir ortaklığa doğru ilerlediğini görürseniz bundan derhal kaçınmalısınız. Herkes kendi alanında, kendi işinde kalmalı. Duygusallıkla profesyonelliğini aynı anda yürütebilmek için uygun bir açı hakim değil şu an. 

Evli olan Terazilerde ise uyumluluk açısı oldukça yüksek ve şefkatle tutkunun birleşti bir süreç hakim. Bu enerjiyi mutlaka değerlendirin ve ilişkiniz için ayrıca zaman ayırın, baş başa kalın.  

İlişki içerisinde olmayan Teraziler içinse çekim gücü halen çok yüksek ve uzun soluklu ilişkiler için başlangıçlar söz konusu. Ayrıca bazılarınız için bu ilişkiler uzun mesafe ilişkisi de olabilir. 

Aile hanenize etki eden Mars, Uranüsle bir üçgen oluşturacak Salı günü. Etkileri ise tüm hafta boyunca size varlığını hissettirecek. Evliliğe dair adımlar atmak, problemleri olan evlilikleri onarmak ve aile bağlarını kuvvetlendirmek için mutlaka değerlendirilmeli.  

Terazi Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Başarılı ve finansal konularda kesinlikle sizi tatmin edecek bir dönemdesiniz. İş hayatınızda risk almaktan geri durmayın, yatırım konularında hareketli ve cesur davranın. 11 Şubat Cuma günündeki Merkür – Plüton Kavuşumu ise borç verme ve kefil olma konularında sizi uyarıyor ve kesinlikle bu tür durumlardan uzak durmanızı öğütlüyor.  

Ayrıca hafta sonu ailenizden kalan veya aile bireyleriniz tarafından size hediye edilen varlıklar olabilir.  

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Topuklu Ayakkabı Neden Bu Kadar Çekici Geliyor?

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu