Astroloji

Boğa Burcu 7 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

7 Şubat 2022 Pazartesi günü Boğa burcu haftalık burç yorumu… Boğa burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Boğa burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 7 Şubat 2022 Pazartesi günü Boğa yorumu ile keşfedin… 

Boğa Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Boğa burçları; beklediğiniz haberlerin kanat çırparak size doğru yol alacağı, bereket ve şifa enerjisi oldukça yüksek bir hafta sizi bekliyor olacak. Gökyüzündeki dinginliği, hayatınızdaki karmaşaya yansıtabilmenizi diliyor ve havadislerime başlıyorum! 7 – 9 Şubat arasında burcunuzda büyüyecek olan Ay, haftanın ilk iki gününü eşsiz kılıyor ve alıcı enerjinizin tıkanıklığı adeta yıkıp atıyor. Çarşamba günü ise Ay burç değiştireceği için sarsıcı bir etki yaratabilir. Ama yumuşak bir geçiş ve yine de iş hayatınızda olumlu gelişmelere gebe. Cuma gününü ise mümkün mertebe boş geçmenizi öneriyorum. Ne iş konusunda size şans getirebilir ne de ikili ilişkilerde doğru hamleler yapmanıza ev sahipliği edebilir.  

Boğa Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

8 Şubat Salı günü gökyüzünde hüküm sürecek olan Mars – Uranüs Üçgeni, ilişkilerinizdeki sadakat duygusuna doğrudan temas edecek ve bağları güçlendirecek. Yüksek enerjiniz, yüksek bir aura ve çekici güç oluştururken 11 Şubat’ta gerçekleşecek olan Merkür – Plüton Kavuşumu diğer yandan da yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir. Peki bu konuda ne yapabiliriz? Düşünceleriniz üzerinde ısrarcı ve baskıcı davranmaktan kaçınabilirsiniz. Size söylenen herhangi bir şeyden veya tarafınıza yöneltilen herhangi bir eleştiriden hiddetlenmemeli, alınganlık göstermeden soğukkanlı şekilde kendinizi ifade etmelisiniz. Öte yandan kendinizi ifade etmeye çalışırken herkesi de muhatap almamanız gerektiğinin altını çizmek isterim. Herkesin söylediğini dikkate alır da kendimizi yıpratırsak ne kafa kalır ne de ruh sağlığı… 

Mars – Uranüs Üçgeninde yani Salı günü; kalpli balonlar gökyüzüne doğru yükseliyor ve içimizi sıcacık yapıyor. Takip eden iki günde de hayatınıza alacağınız yeni kişilerle kuracağınız ilişkiler yüksek ihtimalle kalıcı olacaktır.  

Boğa Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Farklı perspektifleri değerlendirebilecek şekilde algılarınız oldukça açık. Bu hafta alabileceğiniz çoğu kararın isabetli olduğunu görüyor ama buna kapılıp yine de hızlı kararlar almamanız için sizi uyarmak istiyorum. Salı ve Çarşamba günlerinin yatırım konusunda karar vermek için uygun olduğunu görüyorum. Parasal beklentileriniz için tatmin olacağınız bir hafta geçiriyorsunuz.  

Öte yandan yaratıcılığınız ve sınırların dışına çıkma dürtüleriniz had safhada! Bu durum elbette ki çalışma ortamınızda fark yaratacak eylemlere adım atmanız için yolunuzdaki dikenleri söküp atıyor. Yeni girişimlerde bulunmak ve risk almak için oldukça bir konumlama hakim sizin için. Cesur davranmaktan korkmayın, sorun çözme ve kriz yönetme becerileriniz bu denli yüksekken büyük adımlar atmaktan kaçınmayın.  

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu