Astroloji

İkizler Burcu 7 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

7 Şubat 2022 Pazartesi günü İkizler burcu haftalık burç yorumu… İkizler burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, İkizler burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 7 Şubat 2022 Pazartesi günü İkizler yorumu ile keşfedin… 

İkizler Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili İkizler burçları; sarsıcı ve üzerinize adeta ölü toprağı atan bir haftayı geride bıraktınız. Şükürler olsun ki yönetici gezegeniniz Merkür’ün retro hareketi sonlandı. Cazibenizi, yaşam enerjinizi, umudunuzu ve en önemlisi hayal kurma gücünüzü yeniden kazanıyorsunuz. Ayrıca güzel tesadüflere ve imkansız olarak konumlandırdığınız kişilerle bir araya gelmenize olanak tanıyan bir haftaya giriş yaptık. Umuyorum ki doğru hamleler yapacak ve duygularınızı sağlıklı bir şekilde yönetmeyi başararak bu sürecin nimetlerinden yararlanacaksınız.  

8 Şubat Salı günü bizleri Mars – Uranüs Üçgeni karşılıyor. Sizin için olumu ya da olumsuz yönde ani tepkilere yol açabilir. Öte yandan dikkatinizi dağıtıp, odaklanmanızı zorlaştırabilir. Bu nedenle Pazartesi ve Salı günlerini olabildiğince boş bırakmanızı ve tabii daha temkinli olmanızı öneririm.  

İkizler Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

9 Şubat Çarşamba günü Ay, Boğa burucundan sizin burcunuza geçiyor. Çarşamba günü çekici, iletişim yönünüz güçlü ve şanslısınız. Partnerinizle aranızda herhangi bir sorun veya küslük varsa ilk adımı atmaktan hiç kaçınmayın, zira attığınız adım hemen karşılık bulacak.  

Güven duygusuna karşı hassasiyetiniz oldukça güçlü. Şanslısınız ki ilişkiniz de bu yönden oldukça tatminkar. Bu yüzden küçük meselelerin ve anlık sürtüşmelerin sizi tahribata uğratmasına müsaade etmeyin.  

İlişkisi olmayan İkizler burçları içinse oldukça ilginç bir hafta. Attığınız her adımda etrafınızdakileri kendinize çekiyorsunuz. Enerjinizin yüksekliği her yolu size çıkarıyor. Ama yeni ve uzun soluklu olabilecek bir ilişki için doğru bir zaman olduğunu söyleyebilmek biraz güç. Fakat beklentiniz bu yönde değilse tadını çıkarmanızda hiçbir sakınca yok… 

İkizler Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Çarşamba, Perşembe ve Cuma, hatta belki bir de Cumartesi günü maddi konularda elinizi oldukça rahatlatacak. Nihayet dert etmeyi, kaygılanmayı ve sızlanmayı bırakarak çözüm üretmek için bir adım atıyor ve ilk denemenizde 12’den vurmayı da başarıyorsunuz. Bu güzel gelişme birlikte kendinizi daha güçlü, özgüvenli ve sorun çözme beceriniz daha yüksek hissediyorsunuz. Maddi sorunlarınızı uzun süreli olarak çözebileceğiniz adımlar atmak için de güç kazanıyorsunuz. Planlarınızı hayata geçirebilmeniz için kusursuz bir koşullar hakim.  

Hafta sonunda kendiniz ve kafanızı toparlamak için vakit ayırmayı ihmal etmeyin bu arada. Aksi halde hafta içi piliniz bitebilir ve motive olmakta zorluk çekebilirsiniz.  

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu