Astroloji

Terazi Burcu 10 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

10 Ocak 2022 Pazartesi günü Terazi burcu haftalık burç yorumu… Terazi burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Terazi burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 10 Ocak 2022 Pazartesi günü Terazi yorumu ile keşfedin…

Terazi Burcu 10 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Henüz yeni geride bırakmış olduğumuz 2021’in son çeyreğinde geçirdiğiniz doğum gününüzde kaderiniz için oldukça önemli belirlemeler yazıldı ve bunun etkilerini bu yılın ilk üç ayında fazlasıyla göreceksiniz. O halde bu haftadan başlayalım! Eksiliğini en derinlerde hissettiğiniz bazı duygular sizi harekete geçirmek ve hayatınıza dokunmak için etrafınızda dolaşıyor. Ayrıca uzun zamanda kalbinizi yoran kırgınlık ve kızgınlıklarınızdan vazgeçme cesaretini gösterip affettiğiniz bazı kişiler var. Bu sizin için oldukça iyi çünkü içerlerde bir yerlerde hala dert ediyor ve olanları hazmetmekte güçlük çekiyordunuz. Yalnız yeniden eskisi gibi olamayacağınız konusunda da sizi uyarmak isterim. Zira yapılanları affedebilirsiniz ama unutamazsınız. Unutmamalısınız da… 

Terazi Burcu 10 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Bu hafta ilişkiniz açısından son derece keyifli! Tutkulu ve ateşli de… İlişkinizi her şeyin önünde tutuyor; çok da doğru yapıyor ve partnerinizde de aynı şekilde bunu görüyorsunuz. Ama diğer yandan da kara kediler sizi yakın markaja almış durumda. İçinize bazı şüphe tohumları ekmeye çalışıyor, hadlerine düşmeyen bir şekilde ilişkinizin boyutunu sorguluyorlar. Bu tür durumlara kesinlikle ama kesinlikle fırsat vermemeli ve bunu partnerinize yansıtmamalısınız. Güzel olan şeyler, keyfini çıkarmayı hakkeder, acele etmeyi değil. 

Terazi Burcu 10 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Terazi Burcu 10 Ocak para

İş hayatınızdaki gelişmeleri başlıca olarak etkileyecek olan Neptün ve Jüpiter manevraları, ne yapmak istediğinize karar vermenizde işaret verebilir. Yörüngenizi çizmekte genellikle sorun yaşadığınız için bu farkındalık geleceğiz için oldukça kıymetli. Elde ettiklerinizden çok daha fazlasını hakkettiğiniz kesin. Ama siz onları almak için ayaklanmazsanız kimsenin onu avucunuza bırakacağı yok. Karşınıza çıkan her fırsatı çok yönlü olarak değerlendirin. İmajınız için para harcamaktan kaçınmayın. Ayrıca uyumlu bir takım çalışmasına imza atmak pısırık olmayı gerektirmez, ortaya koyduklarınızı üstlenin, sahip çıkın ki adınız yankılansın. 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu