Astroloji

Akrep Burcu 10 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

10 Ocak 2022 Pazartesi günü Akrep burcu haftalık burç yorumu… Akrep burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Akrep burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 10 Ocak 2022 Pazartesi günü Akrep yorumu ile keşfedin…

Akrep Burcu 10 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Önümüzdeki 13 gün sizin için oldukça kritik. Yolunda gitmeyen şeyler adına harekete geçmek için oldukça uygun bir iklim hakim. Ayrıca üç yıl kadar yaşanmış bir şeylerin yeniden gündeme geleceği ve bu kez kesin olarak çözüme kavuşturulması gerektiğiniz görüyorum. Hayatınızın gidişatına yönelik plan yapmaktan hoşlanmayan biri olduğunuzu biliyorum ama ne istediğinizi bilmezseniz onu nasıl elde edeceksiniz ki? Bu hafta Perşembe gününden itibaren Mart ayının üçüncü haftasına dek gerekli aksiyonları almalı, tutulmaları hazır bir şekilde karşılamalısınız. Pazar günü sabaha karşı saatler sizin için oldukça değerli ve kesinlikle kaçırılmaması gerekiyor.  

Akrep Burcu 10 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Bir zamanların hızlı burcu olan Akrepler artık güvenli limanlarda mı nefes nefese kalmak istiyor? Aşk hayatınızda 2022 bambaşka hislere sahne olacak ve emin olun sizi çok fazla bekletmeye niyeti yok. Mevcut sosyal çevrenize olan aidiyetinizi giderek yitirdiğiniz bu günlerde hayatınızı değiştirebilmek için bambaşka birine ve bambaşka hislere açsınız. Sanki içinize bu zamana dek asla dışarı çıkarmadığınız biri var ve kilidi açacak bir dokunuş bekliyor. Bu günlerde küçük işaretlerle karşılaşmanız çok olası ama şöyle de bir nokta var ki; hayatınıza girecek olan bu “farklı” kişiye siz de farklı ve özel davranmalısınız.  

Akrep Burcu 10 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Akrep Burcu 10 Ocak para

Adeta damarlarınızda dolaşan değişme arzusu, büyük bir riskin peşinden gitmeniz için sizi tetikliyor. Fakat bugünlerde büyük riskler için hazır olmadığınız çok açık. Şu an için sadece araştırma ve fikir alma aşamasında kalmanız en doğrusu. Yılın ikinci yarısı girişimlere çok daha açık ve uygun. Bu yüzden beklemede kalıp ve pusuya yatarak fırsat kollayın. Yönetici gezegeniniz olan Mars’ın izlediği rota, aslında tam da kariyerinize dokunuyor ve gerekli sermaye için sizden daha çok çalışıyor… 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu