Astroloji

Boğa Burcu 10 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

10 Ocak 2022 Pazartesi günü Boğa burcu haftalık burç yorumu… Boğa burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Boğa burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 10 Ocak 2022 Pazartesi günü Boğa yorumu ile keşfedin…

Boğa Burcu 10 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Hırslı ve hızlı bir hafta sizi bekliyor sevgili Boğalar! Motivasyonuz oldukça yüksek, enerjiniz parıl parıl ve yıldınız da ufaktan ufaktan yükselişte! Bugüne dek elinizdekilerle yetinen ve tüm çabasını bunları korumaya kanalize eden bir strateji benimsiyordunuz. Fakat öngünümüzdeki yaklaşık 2 aylık süreç size doğru değişim rüzgârlarını savuruyor. Daha fazlasını istemekte haklısınız ve ayrıca da en doğru zamandasınız. Duygusallığınızı ve kişisel tepkimelerinizi arka planda bırakıp tamamıyla çıkarlarınıza odaklandığınız, uyumlu ve anlayışlı olduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak yine de hızlı kararlar almaktan uzak durmalı, attığınız her adımın sağlamasını yapmalısınız.

Boğa Burcu 10 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Bu hafta ilişkilerinizde vites arttırmak hem sizin hem de partneriniz için garip bir şekilde çok zor geliyor. O sizden, sizse ondan bekliyorsunuz bazı şeyleri; bu da ilişkinizi yerinde saymaya ve hatta belirsizliğin girdabında kaybolmaya itiyor. Uyduruk günlük diziler gibi ağırdan ağırdan almaya gerek yok! Hele ki hisleriniz bu denli güçlüyken… Aranızdaki muhteşem uyumu kaybetme ihtimaliniz beni oldukça endişelendiriyor. Zira oldukça konforlu ve hem arkadaşlığı hem de aşkı içine sığdırabildiğiniz bir bağ var aranızda. Ama kartların bir türlü açık oynanamaması üçüncü kişilerin iştahını kabartıyor haberini olsun…

Boğa Burcu 10 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Boğa Burcu 10 Ocak para

Baştan uyarayım, Cuma günü çalışma ortamınızda küçük çaplı bir gerginlik büyüyüp, beraberinde diğer tarafların da müdahil olmasıyla birlikte dallanıp budaklanıp, göz korkutan bir kaosa dönebilir. Kesinlikle bu konuda taraf olmamanızı, hatta hiç dahil olmamanızı ve ortamı toparlayıp işe odaklanılması gerektiği vurgusunu yapan kişi olmanızı öneriyorum. Bu durum hem diğer çalışanlar hem de üstleriniz tarafından dikkat çekici bulunacak ve aynı zamanda ileriye yönelik olarak soğukkanlılığınız size yüksek katların kapılarını aralayacak.

Harcamalarınız konusunda bu hafta kendinize cömert davranmanızı rahatlıkla söyleyebilirim. Ayrıca hazır iş yerinizde kartlar lehinize açılmışken bir iki ufak hediye ve jestle tribünlere oynayabilirsiniz.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu