Astroloji

En Doğru Yengeç Burcu 2022 Yılı Bütün Aylar Burç Yorumları

Yengeç burcunun 2022 yılı bütün yıla ait burç yorumları sadece burada. Zevosis gururla sunar. Yazı uzun deme hepsini oku.

Yengeç Burcu En Doğru  Nisan 2022  Burç yorumları

 Yengeç Burcu Nisan Burç Yorumu Genel Durum 

Bu haftaki gezegensel konfigürasyon sizi belirli bir konu hakkında artık sessiz kalamayacağınız bir noktaya getiriyor. Artık gülümseyen bir maskesinin arkasına saklanamazsınız, ancak özgün olmanız gerekir. Gerçekleri olduğu gibi söyleyin, her ne olurlarsa olsunlar. O zaman, zorluklar gözlerinizin önünde eriyip giderken, içinizde ve dışınızda iyileştiğinizi hissederken gülümsemeniz gerçek bir gülümseme olacaktır. 23 Nisan günü, duygusal dördüncü evinizdeki hassas Venüs’ün destekleyici hizalanmasından ve yoğun duygularla dolu evinizde Satürn’ü stabilize etmesinden kaynaklanan sıcak, bulanık titreşimler seline maruz kalacaksınız. Yaptığınız her şeye, özellikle çatınızın altında yaşayan herkese, tüm ve bölünmemiş dikkatinizi vermelisiniz. Venüs-Satürn bağlantısı, en yakınlarınıza daha fazla güvenmenizi sağlayacak. Bu nadir ve canlandırıcı bağlantıdan en iyi şekilde yararlanın. Günün bir kısmını iş arkadaşlarınız veya müşterilerinizle geçirmeniz gerekse bile, akşamları sevdiklerinizle geçirmeyi planlayın. Hatta herkesten cihazlarını kapamasını veya gözden uzak tutmasını isteyin ve birbirinize yoğunlaşın.

 

Yengeç Burcu Nisan Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Bu hafta başlarken bir ilişkide neleri feda ettiğinizi fark edebilirsiniz. 22 Nisanda gerçekleşen dolunay, partnerinizin yüklerini üstlenme şeklinize ışık tutacak. İlişkiler uzlaşma gerektirir, ancak taleplerden bunalmış hissediyorsanız, makul sınırlar koymak için mükemmel bir zaman olabilir.

Aslında, bu sınırları belirlemek ilişkinizi düşündüğünüzden daha hızlı iyileştirebilir. 23 Nisanda dördüncü evinizdeki Venüs, sekizinci evinizdeki Satürn’le üçgen yapacak; bu, özellikle partnerinizle birlikte bir evi paylaşıyorsanız, sınırların ve birbirinizin ihtiyaçlarına saygı duymanın aslında sizi nasıl daha da yakınlaştırabileceğini anlamanıza yardımcı olabilir. Partnerinizin ne bildiği veya anladığı hakkında varsayımlarda bulunmamaya çalışın. Söylemek istediğinizi söyleyin ve daha derindeki gerçeklerinizi önemseyeceğine güvenin.

 

Yengeç Burcu Nisan Burç Yorumu Finansal Durum 

Sevgili Yengeçler, kendinizi göstermek için bir fırsat bekliyordunuz ya, zamanı geldi. Bu hafta işler ön plana çıkıyor.

Bir arkadaşınızın çok sıra dışı bir fikri olabilir. Üstelik bu işle ilgili olabilir ve ikiniz sağlam bir gelir akışı yaratmak için bir araya gelebilirsiniz. Evet, biraz sıkı çalışmanız gerekecek ve burada hevesiniz devreye giriyor.

Ağ kurma ve başkalarına ortak bir hedef için ilham verme gücünüz bu hafta kuvvetleniyor. 22 Ağustos’ta iletişim sektörünüzde Mars, dışa dönük on birinci evinizde Uranüs’le üçgen yapacak ve meslektaşlarınızla işbirliği yaparken birçok yeni fikir üretmenize yardımcı olacak. Ve paylaşılan kaynaklarla ilgili sekizinci evinizde bir dolunay yayılırken, finansal yatırımlarınızın size nasıl fayda sağladığının veya sizi nasıl engellediğinin farkına varacaksınız. Paranızı doğru değerlendirmenin zamanı gelmiş olabilir.

24 Nisan’a kadar önemli ayrıntıları unutmaya veya konuşmaları yanlış yorumlamaya meyilli olabilirsiniz. Merkür, Neptün’e karşı olduğundan, insanların size gerçekten doğruyu söylediğini anlamak zor olabilir. Otorite seviyeniz ve insanların sizi ciddiye alıp almadığı konusundaki derin güvensizlikleriniz ortaya çıkacak. Dürüst ve anlayışlı davranarak birinin size bakış açısını şekillendirebilirsiniz. Bırakın güveniniz kendisi için konuşsun…

 

Yengeç Burcu En Doğru  Mayıs 2022  Burç yorumları

 Yengeç Burcu Mayıs Burç Yorumu Genel Durum 

Kendinizi sadece koşullardan değil, sınırlayıcı inanç ve alışkanlıklardan da kurtarın! Tüm hedeflerinize hemen şimdi ulaşacak olsaydınız bile uyum sağlamak biraz zaman alacaktı. Doğru yolda olduğunuza inanmak için her şeyin mükemmel olmasına ihtiyacınız yok. İçgüdüleriniz bu hafta muhtemelen çok kuvvetli olacak, bu yüzden onları korumak ve kaynak sağlamak için ne gerekiyorsa yapmalısınız.

 

Yengeç Burcu Mayıs Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

16 Mayıs’a kadar ilişkilerinizde daha duygusal ve besleyici bir rol benimsiyorsunuz. Venüs 16 Ağustos’ta eviniz ve ailenizle ilgili dördüncü evinize girerken, şefkat potansiyelinizin arttığını görebilirsiniz. Bu değişim, daha derin bir ilişki istemenize neden olabilir; kendiniz olmanıza ve güvende hissetmenize izin veren biriyle elbette. Sevgilinizle evde sessiz geceler geçirmek istiyor olabilirsiniz.

18 Mayıs’ta bir tartışmaya yaşayabilirsiniz ve dikkatli olmazsanız bu tartışma kolayca fazla ateşli bir hale gelebilir. Merkür ve Mars, üçüncü iletişim evinizde, sözlerinizi keskinleştirebilecek bir kavuşum oluşturacak, bu yüzden esas niyetinizin farkında olun. 19 Mayıs’a kadar, Güneş, yoğun sekizinci evinizdeki Jüpiter’e karşı çıktığı için, duygular yükselebilir. Bu partnerinizle daha da yakınlaşmanıza ve sınırları aşmanıza neden olabilir. İhtiyacınız olan şeylere odaklanın. 20 Mayıs’a kadar sosyalleşmenize ve kaynaşmanıza izin veren ortamlarda bulunabilirsiniz. Merkür, dışa dönük on birinci evinizde Uranüs ile üçgen açı oluşturacak ve size denizdeki birçok balığı hatırlatacak.

 

Yengeç Burcu Mayıs Burç Yorumu Finansal Durum 

Harcama çılgınlığıyla bütçenizi alt üst edebilirsiniz. İstekleriniz ve arzularınız, ihtiyatlı doğanızın dengesini bozabilir. Pişmanlık yaşamamak için “şimdi satın al” düğmesine basmadan önce en az 24 saat bekleyin.

Beyin gücünüz, Merkür ve Mars’ın akıllı üçüncü evinizde güçlerini birleştirdiği 18 Mayıs’a kadar bir destek alıyor. Kısa sürede çalışma, öğrenme ve çoklu görev yeteneğinizden yararlanabilirsiniz. Meslektaşlarınızla potansiyel olarak şüpheli etkileşimlere hazırlanmak isteyebilirsiniz, bu nedenle tartışmalı bir şey söylemeden önce iki kez düşünün. 19 Ağustos’ta, finansal ikinci evinizdeki güneş, sekizinci yatırım evinizde Jüpiter’e karşı çıkacak ve bir sonraki hareketinizi planlarken sezginizi kullanmanızı isteyecektir.

Bir grup ortamında çalışmak, 20 Mayıs’a kadar işinize biraz coşku katabilir. Merkür, takım oluşturma on birinci evinizde Uranüs’le üçgen yapacak ve fikirlerinizi başkalarıyla tartışmak için mükemmel bir zaman olacak.

 

Yengeç Burcu En Doğru  Haziran 2022  Burç yorumları

 Yengeç Burcu Haziran Burç Yorumu Genel Durum 

Yönetici gezegeniniz Ay, bu hafta yine fazla duygusal hissetmenize neden olabilir. Bu enerjiyi kullanmanın en iyi yolu, kendinize yatırım yapmaktır. Kendinize yatırım yapmak bencillik değildir, olmak istediğiniz kişi olmak için çabalamak ve yaşamak istediğiniz hayatı yaratmakla ilgilidir. Neyin mümkün olduğuna dair vizyonunuzu genişletin!

Evinize yakın mı kalmalısınız yoksa hayalinizdeki bir varış noktasına doğru uzun zamandır hayal ettiğiniz yolculuk için hazırlıklara mı başlamalısınız? Bu, 9 haziran, seyahat bölgenizdeki Neptün, yaratıcı Venüs’ü işaret ettiği için karşınıza çıkabilecek bir ikilem. Favori yerleri tekrar ziyaret etmenin güvenli ve rahatlatıcı bir yanı var, ancak dünyevi dokuzuncu evinizdeki duygulu Neptün, sizi yabancı manzaralar için kışkırtıyor olabilir. Bu duyusal yıldız haritası, romantik ve psişik algılarınızı açacak!

 

Yengeç Burcu Haziran Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Bu hafta aşk hayatınızda bazı dikkat çekici olaylar gerçekleşebilir.  Tek Yengeçlerin kendine uygun bir partneri çekmek için fazla bir şey yapmasına gerek yok! Birine dair yoğun duygular hissetseniz bile, hiçbir şey için acele etmeyin. Unutmayın, baştan çıkarmak eğlencenin yarısı! Ve zaten işler yolunda giderse yeni bir aşk çok da uzakta değil.

Hali hazırda bir ilişkisi olan Yengeçler, bir kaçamak için ya da partnerinizle birlikte bir tane planlamaya başlamak için mükemmel bir zaman olduğunu söylemeliyiz. Sessizce dizginleri elinize alın ve romantizmi yükseltmek için seksi bir sürpriz unsuru oluşturun! Çarşamba günü Merkür, Venüs ve Mars tarafından doldurulan Başak çevresine katıldığında daha da fazla iç görü ve ilham geliyor. Şu andan itibaren 30 haziran’a kadar konuşkan haberci gezegeni, içinde bulunduğunuz veya paylaşmak için doğru koşulları bulamadığınız bazı duyguları ifade etmenize yardımcı olacak.

Yengeç Burcu Haziran Burç Yorumu Finansal Durum 

İlerleme kaydetmenize yardımcı olabilecek karmaşık konuları çok verimli bir şekilde kavrayabilirsiniz, ancak bu yoğun çalışma temposunda sağlığınıza dikkat etmeyi unutmayın!

Çoğunlukla sizin için olumlu bir hafta olacak. Ancak, telaş ve enerjiniz, iş yerinizde bazı stresli durumları beraberinde getirebilir. Gezegenlerin olumlu etkisi, sizi motive edebilir ve daha fazla kazanma fırsatı elde edebilirsiniz. Bu aşamada zekanızı geliştirebilir ve baskı durumlarını verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu En Doğru  Temmuz  2022  Burç yorumları

Yengeç Burcu Temmuz Burç Yorumu Genel Durum

Dolunayla birlikte yoğunlaşan duygularınıza kulak verin! Bu hafta kendinizi endişeli hissedebilirsiniz, bu duyguların kaynağına yönelin. Korku ve endişelerinizin sizi güvenli bölgeye hapsetmesine ve potansiyel fırsatları kaçırmanıza sebep olmasına izin vermeyin.

Yüksek enerji seviyenize rağmen, tembellik yapmaya meyilli olabilirsiniz, ancak bunun fiziksel ve ruhsal sağlığınızı olumsuz yönde etkilemesine izin vermemelisiniz.

 

Yengeç Burcu Temmuz  Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Duygusal riskler almaktan korkmayın. Kendinizde kusur olarak gördüğünüz yanları başkalarının da görmesine izin vermek, aslında size onlardan daha iyi gelecek! Önem verdiğiniz birisi varsa ve ilişkinizin uzun soluklu olmasını istiyorsanız, bu adımı atmanız şart.

Ayrıca hafta içinde bir arkadaş, komşu ya da aile bireyi ile gerginlik yaşayabilirsiniz, hatta bu süreçte barış içinde yaşamak en büyük mücadeleniz olabilir. Dikkatli olun ve kalp kırmayın, sonradan çok pişman olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Temmuz Burç Yorumu Finansal Durum 

Önümüzdeki iki hafta boyunca yeni finansal hedefler belirlemek ve bu hedeflere ulaşacak yaratıcı stratejiler geliştirmek için oldukça uygun bir dönem. Daha yüksek ücretli bir iş, daha esnek çalışma saatleri veya ek bir gelir kaynağı yaratmak gibi düşünceleriniz varsa doğru zaman! Dikkat etmeniz gereken tek şey odaklanmak ve gerçek potansiyelleri değerlendirmek olmalı. Unutmayın bazen gerçek olamayacak kadar iyi teklifler gerçekten de gerçek olmayabilirler.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Çin Astrolojisi Episode 1: Çin Astrolojisi Burçları Nedir, Nasıl Hesaplanır?

 

Yengeç Burcu En Doğru  Ağustos  2022  Burç yorumları

Yengeç Burcu Burç Yorumu Genel Durum 

Kendiniz üzerinde gerçekten çok çalışıyorsunuz ve bu hafta gelişiminiz için önemli bir hafta. Son aylarda biriktirdiğiniz bilgeliğin çoğunu somutlaştırmak ve bütünleştirmek için harika bir zaman! Kendinizi güvensiz veya moralsiz hissettiğinizde, yeni bir şey denemek çok zordur, ancak aynı zamanda yeni yaklaşımların en etkili olabileceği zamandır. Bu hafta eski sorunlara yeni ve daha etkili yöntemlerle yaklaşın. Gizli becerilerinizi geliştirmek ve ilerleme kaydetmek için iyi seçenekler ve fırsatlar elde edebilirsiniz.

Bazı duygusal sorunlar sağlığınızı etkileyebilir ancak güçlü bağışıklık sisteminiz bu hafta enerji seviyenizi verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olacak.

 

Yengeç Burcu  Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Salyangoz hızında ilerleyen bir ilişkiniz mi var? Bahsi yükseltip masaya daha baştan çıkarıcı bir teklif koyarsanız ne olacağını görün. Kişisel cephede, Güneş-Satürn karşılaşması, bir ilişkinin ilerlemesini hızlandırmanıza yardımcı olur. Duruma göre yaşadıklarınızı hızlandırmak veya daha da yavaşlatmak istiyor olabilirsiniz. Ya da belki bu gidişat sizi çoktan yıldırdı.  Kedi ve fare oyunları oynamayın, arzularınızı net bir şekilde dile getirin ve diğer kişinin gerçekte ne istediğini öğrenin. Bu sayede sonraki adımlara karar vermek çok daha kolay olacaktır.

İlişkiniz yoksa ve yeni bir romantizm havasındaysanız, bu konuda çok yoğun veya ağır olmayın. Tavrınız ne kadar flörtöz ve eğlenceli olursa, aynı frekansta birini yakalama olasılığınız o kadar yükselecektir.

Son zamanlarda sosyal aktiviteleriniz nispeten düşüşteydi. Programınız dolu olsa bile, bir grup buluşması organize etmenizi öneriyoruz. Arkadaşlarınız için zaman yaratmanız her zaman önemli!

 

Yengeç Burcu Burç Yorumu Finansal Durum 

Şimdi büyüme zamanı! Profesyonel hayatınız hızlanabilir ve hafta ilerledikçe daha da yoğunlaşabilir. Bazı iyi kazanç fırsatları yakalayacaksınız. Aynı zamanda çeşitli taahhütler nedeniyle finansal bir kıtlık da yaşanabilir. Hiçbir fırsatı boşa harcamamanız gerektiğini unutmayın yeter.

İkinci güvenlik ve finans evinizi güçlendiren yılın tek Aslan yeni ayı, çığır açan Uranüs ile dinamik bir düet yaptığı için, önümüzdeki iki hafta içinde gelişen her şey ciddi bir oyun değiştirici olabilir. Ancak başarınızın derecesi, çabalarınız, vizyonunuz ve belki de en önemlisi bunu hak ettiğinize olan inancınızla orantılı olacaktır! Bu yeni ay kesinlikle gelgitleri değiştirebilir, ancak aynı zamanda ileriye bakmak için nadir ve aydınlatıcı bir fırsat da getiriyor. 16 Şubat’ta Aslan dolunayının yanında kendinizi nerede görmek istersiniz? Ofisinizi nasıl dekore ettiğinizden kiminle çalışacağınıza kadar her konuda net olun ve harekete geçtikçe hızlanırsanız şaşırmayın!

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Burç Taşı Nedir?

 

 

Yengeç Burcu En Doğru  Eylül 2022  Burç yorumları

 Yengeç Burcu Eylül Burç Yorumu Genel Durum 

Pazartesi’den Cuma’ya, hırs ve cinsel dürtüleriniz artacak. Tutku duyduğunuz bir proje üzerinde çalışmak için iyi bir zaman. Zor görevlerin üstesinden gelmek için gerekli dayanıklılık ve güce sahip olacaksınız. Hayatınızda büyük dönüşümler yapmak için bir yaratıcılık patlaması yaşayabilirsiniz. Rekabet etmeniz gerekiyorsa veya tehdit ediliyorsanız, savaşmak ve kazanmak için savaşçı enerjinizi kullanabilirsiniz. Cumartesi ve Pazar, hassas veya zor ilişki sorunlarının üstesinden gelmek için sabır ve duygusal güçten yararlanabilirsiniz. İnsanlar, kişisel bir konuda tavsiye almak için veya sadece ağlayacak bir omuz için size gelebilir. Eviniz, aileniz ve ilişkileriniz hakkında önemli kararlar almak için güçlü içgüdülerinize ve sağduyunuza güvenebilirsiniz. Bu hafta, yaşlı veya bilge bir kadından tavsiye istemeniz faydalı olabilir.

 

Yengeç Burcu Eylül Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Bu hafta sevgilinizle aranızda anlaşmazlıklar olabilir. Ne de olsa, 5 Eylül’de dördüncü evindenizki Venüs, yedinci ortaklık evinizde Plüton ile kare açı yapacak ve bu da aileniz ve sevgiliniz arasında güvensizliğe yol açabilir. Siz ve sevgiliniz farklı yerlerden ve geçmişlerden geliyorsunuz. Bu, ortak bir zemin ve anlayış aramak için iyi bir fırsat. Bu engellere karşı koymak, Venüs’ün sekizinci evinizde Jüpiter ile üçgen açı oluşturduğu 6 Eylül’e kadar daha kolay olabilir. Aşkın içeri girmesine izin verin!

Ayrıca, 6 Eylül’e kadar, partnerinize düşüncelerinizi ve duygularınızı iletmek için yenilenmiş bir yeteneği benimsiyor olacaksınız. Yeni ay konuşkan üçüncü evinizi harekete geçirirken, partnerinizle iletişim kurmak için daha derin ve daha teşvik edici bir yol keşfedebilirsiniz. Söylemeniz gerekenler konusunda daha dürüst olun! 6 Eylül’de yeni ay sosyal on birinci evinizde Uranüs ile üçgen açı yaptığında, pek çok yeni arkadaş edinebilirsiniz. Bu arkadaşlar, tipik olarak ilişki kurduğunuz kişiler değil, size yeni, canlandırıcı şekillerde ilham veren eksantrik tipler olabilir. Yeni insanlarla konuşmak, içinizdeki öz sevgiyi ateşleyebilir.

 

Yengeç Burcu Eylül Burç Yorumu Finansal Durum 

Kariyerinizle ilgili kafa karışıklığı ve şüphelerinizi gidermek istiyorsanız, bilgilenmek için doğru danışmanı seçtiğinizden emin olun. Tüm projelerinizi verimli bir şekilde hayata geçireceksiniz ve iş arkadaşlarınızın yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı fark etmelerini sağlayacaksınız. Her şey beklediğinizden çok daha iyi hale gelebilir, sadece akışa devam edin…

Bir iş değişikliği planlıyorsanız, en verimli sonuçları almak için biraz daha beklemeniz gerekebilir. Medya ve eğlence alanında çalışıyorsanız, kariyerinizi geliştirmenin yollarını bulacaksınız.

Bu hafta sizi cesaretlendiren bazı maddi kazançlar elde edebilirsiniz ve bunların hepsi son zamanlarda yaptığınız değişiklikler nedeniyle olacak. Bir ilişkiniz varsa, partneriniz birikimlerinizin bir kısmını kişisel ihtiyaçları için harcamanızı sağlayabilir.

 

 

Yengeç Burcu En Doğru  Ekim 2022  Burç yorumları

  Yengeç Burcu Ekim Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta hem iş yerinde hem de evde daha önce denemediğiniz şekillerde iyileştirmeler yapmaya hazırsınız. Kendinizden emin hissetmenize rağmen kontrolünüzü kaybetmeniz ve gururunuzu zedeleyen sorunlara neden olabilecek tartışmalara bulaşmanız çok kolay olabilir sevgili Yengeçler, aman dikkat! Harekete geçmeden önce iki kez düşünün ve her seferinde bir adım ilerleyin. Bu kadar kolay tahrik edilmenize izin vermeyin.

Tüm dünya sizi bir şeyler yapmaya veya bir karara varmaya zorluyor gibi geliyor, ancak başka birinin programına göre davranmak zorunda olmadığınızı unutmayın. Aslında etrafınızdaki insanlardan çoğu söyleyeceklerinizi duymaya hazır. Hafta sonu sizin için biraz fazla yoğun olabilir. Meditasyon yapmaya zaman ayırın. Zihninizin gözünde, bundan bir yıl sonraki zaman çizelgenizdeki hayatınızı görün ve kendinize aynı işe, aynı ilişkiye, aynı faturalara ve yükümlülüklere sahip olup olmadığınızı sorun. Değiştirmek istediğiniz şeyler olup olmadığına karar verin. Bugün yapacağınız küçük değişiklikler gelecekte çok farklı bir hayat yaratabilir.

 

Yengeç Burcu Ekim Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

6 Ekim’deki Terazi yeni ayının altında sevimli ve sıcacık olmanın zamanı geldi. Akşamı, partnerinizle güzel bir şeyler izleyerek ve birbirinizin kolları arasında yer değiştirerek geçirebilirsiniz.

Birbirinizi daha iyi tanımak için de harika bir hafta! Partnerinizin düşüncelerini anlamak ve ilgi alanlarını keşfetmek için zaman ayırın. Aslında onun düşündüğünüzden tamamen farklı bir insan olduğunu keşfedebilirsiniz! Hayal ettiğinizden daha iyi ve daha şaşırtıcı olduğunu kanıtlayabilir. Evde kalıp evcilik oynamak istiyorsanız, birlikte biraz tadilat yapabilirsiniz. Duvarları birlikte seçtiğiniz bir renge boyamak ya da sonbahar için çeşitli değişiklikler yapmak ikiniz için de çok eğlenceli olabilir. Birkaç yeni mobilya almaya bile karar verebilirsiniz. Sonrasında birlikte arkadaşlarınızı ve/ veya ailenizi akşam yemeğine davet edin ve hem yaptığınız değişiklikleri hem de kaliteli zamanı paylaşın.

 

Yengeç Burcu Ekim Burç Yorumu Finansal Durum 

Hırsınız tarafından yönlendiriliyorsunuz ve ne yazık ki bu, iş arkadaşlarınızın nasıl hissedebileceklerinden habersiz olmanıza sebep olabilir. Kendinizi yönetme şeklinizi uzun uzun değerlendirin.

Terazi liderliğindeki geçişlerin çoğu, ev ve aile hakkındaki görüşlerinizi önemli ölçüde etkileyecek. Tüm hafta boyunca evde veya ailenizle zaman geçirmeye daha yatkın hissedebilirsiniz ama iş/ yaşam programınızı dengelemeye odaklanmalısınız.

6 Ekim  günü yeni ayın altında evinizi, ailenizi ve temelinizi genişletmek için sonsuz fırsatlara sahip olacaksınız. Yeni ay hem kariyer hem de ailevi dönüm noktalarına ulaşabilmeniz için daha iyi bir iş/ yaşam dengesi gösterme zamanı olarak da ortaya çıkabilir.

Kısa bir süre sonra Venüs, günlük iş hayatınızı tatlandıran Yay burcuna geçiyor. Ekim ayının geri kalanında çalışmayı daha keyifli bulabilirsiniz. Dört gözle bekleyeceğiniz çok şey var!

 

 Yengeç Burcu En Doğru  Kasım 2022  Burç yorumları

 

Yengeç Burcu  Kasım  Burç Yorumu Genel Durum

Hafta başlarken son derece hızlı bir zihinsel keskinlik bekleyin. Beyniniz Pazartesi günü şimşek kadar hızlı ve diğerleri buna ayak uydurmakta bile zorlanıyor. Salı ve Çarşamba günleri büyük gruplarla takılmak için en iyi zaman olacak, bu yüzden çekici benliğinizi ortaya çıkarın ve sosyalleşin! Perşembe ve Cuma, kabuğunuzdan çıkmak için mükemmel günler olduğunu kanıtlamalıdır, bu nedenle sizi engellemeye çalışan sinir bozucu otorite figürlerini görmezden gelin. Bu hafta sonu, keskin görünün ve iddialı olun. Spot ışıkları sizin üzerinizde!

Yengeç Burcu Kasım Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Terazi burcu sizi evde oturup şarj olmaya zorlarken, haftanın ilk bölümünde herhangi bir romantik bağlantı kurmak yerine, kendinizi beslemeye odaklanacaksınız. Bu enerjiyi hem duygusal hem de fiziksel öz bakım uygulamak için kullanmanız önemli. Bununla birlikte, flört etmeye ihtiyaç duyarsanız, potansiyel partnerinizi evinizde ağırlamayı teklif edin.

Ay’ın Akrep burcuna geçişi ve yeni ay için hazırlık yapmasıyla bir değişim hissedeceksiniz. Evde geçirdiğiniz son birkaç günün ardından, dışarı çıkıp sosyalleşme havasında olacaksınız, bu da yeni ve heyecan verici bağlantılara yol açabilir.

Partnerinizin sizin hakkınızda nasıl hissettiğine dair belirsizlikler, aşk odaklı Venüs’ün stoacı Oğlak burcuna girdiği beşinci günden başlayarak artabilir. Bu koşullara verilen doğal tepki, duygusal olarak kapanmak olacaktır, ancak sonunda kendinizi denklemden tamamen çıkarabilirsiniz. Neyse ki, Ay sonrasında Yay burcuna geçiyor ve bu sınırları aşmak için size enerjik bir çıkış sağlıyor. Hafta sona ererken romantik bağlantılarınız üzerinde çok fazla baskı kurmayın, ancak cilveli bir mesaj göndermekten veya onları biraz eğlenmek için dışarı davet etmekten de çekinmeyin!

Yengeç Burcu Kasım Burç Yorumu Finansal Durum

Önümüzdeki haftanın astrolojisi, yeni projeleri hayata geçirmek için mükemmel görünüyor. 31 Ekim Pazar günü, Mars, Akrep burcuna gireceği için bir ilham kıvılcımı bekleyin. Bu Mars geçişi, yaratmanız, yok etmeniz ve ardından yerine daha iyi bir şey yaratmanız için size ilham veriyor. Onları geliştirmek adına eski profesyonel projeleri ele almak için mükemmel bir geçiş! Bu arada Merkür, 31 Ekim – 1 Kasım günleri, Jüpiter’le üçgen yapacak. Bu güzel üçlü, sizi profesyonel ağınızla bağlantı kurmaya, özellikle de profesyonel inançlar üzerinde kafa yormaya teşvik edecek. Diyaloglar sayesinde işi farklı bir perspektiften görebilirsiniz. Ancak, 2 Kasım günü Merkür Plüton ile kare açı yaptığında bir gerilim anı yaşanmasını bekleyin! Kare, siz ve iş arkadaşlarınızla aynı mesleki inançları paylaşıyor olsanız da yatırım yapmak istediğiniz konularda farklılık gösterebileceğinizi işaret eder.

Daha sonra, 4 Kasım  günü Akrep burcundaki yeni ay, sizi işyerinde yeni yaratıcı çabalar sergilemeye teşvik edecek. Son olarak, 5 Kasım  günü Venüs Oğlak burcuna geçtiğinde, köklü profesyonellerle bağlantı kurmanıza ve profesyonel olarak faydalı sözleşmeler ayarlamanıza yardımcı olacaktır.

 

 

Yengeç Burcu En Doğru  Aralık 2022  Burç yorumları

Yengeç Burcu  Aralık  Burç Yorumu Genel Durum

Pazartesi ve Salı öğlene kadar aşk ve ilişkilerinizin gündemde olacağı bir haftaya başlıyorsunuz sevgili yengeçler! Aynı zamanda hafta başı üzerinizde olacak tutku dolu enerji sayesinde partneriniz ile aranızda problemler varsa kolaylıkla çözmeniz mümkün. Aranızdaki çekime güvenin derim. İlişkileriniz ile ilgili adımlar atmak istiyorsanız Pazartesi günü yapmalısınız. Her ne kadar Salı da bu konular gündemde olacak olsa da sabahtan itibaren ay boşlukta olacağı için aksaklıklar çıkabilir. Sadece aşk değil, kariyeriniz ile alakalı başkaları ile birlik olmayı gerektiren işleriniz varsa da pazartesi çok güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Hafta ortasına gelirken, yani Salı öğleden sonra, Çarşamba ve Perşembe sabahı, genel olarak para konuları, giderler ve sağlık gündemde. Bir ödeme veya operasyonunuz varsa Salı veya Perşembe günleri şansınız yaver gidebilir. Ödemeleriniz ile alakalı güzel haberler alabilirsiniz. Çarşamba ise Mars etkisi ile her şey tam tersine dönecek. Beklemediğiniz kötü haberler almanız olası. Hafta sonuna doğru ise pozitif ve hislerinizin kuvvetli olacağı bir dönem sizleri bekliyor.

Yengeç Burcu Aralık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Bu haftanın yıldızı aşk hayatınız ve ilişkileriniz! Haftaya özellikle romantik ilişkilerinizde çok yüksek bir tutku ile başlayacaksınız. Eğer partnerinizle bir süredir devam eden problemleriniz varsa aranızdaki çekim ve uyum sayesinde bunları hemencecik çözebilirsiniz. Eğer birine karşı hamle yapmak gibi bir planınız varsa veya ilişkiniz ile alakalı yeni bir sayfa açmaya niyetliyseniz bunun için uygun gün kesinlikle Pazartesi! Her ne kadar romantik ilişkilerden bahsetsek de iş ortaklarınız ile ilişkileriniz de bu dönemde güçlenebilir.

Hafta içi ve ortası genel olarak kariyer odaklı olsa da eğer ailenizden birinin sağlığı ile alakalı haber bekliyorsanız Salı öğleden sonra ve Perşembe sabahı güzel haberler almanız oldukça olası! Cuma öğleden sonra ve Cumartesi, hislerinizin çok güçlü olduğunu fark edebilirsiniz. Eğer partnerinizden bir beklentiniz varsa sanki aklını okumuşsunuz gibi birden onu yapabilir. Kendinizi sorgulamayın ve bu durumun tadını çıkarmaya bakın sevgili Yengeçler.

Yengeç Burcu  Aralık  Burç Yorumu Finansal Durum

Eğer bir iş ortaklığı beklentiniz veya halihazırda var olan ortağınız ile beraber girdiğiniz projeler varsa Pazartesi ve Salı günleri bunlardan harika sonuçlar alabilirsiniz. Hafta ortasına gelirken gündeminizde genel olarak para ve kariyer mevzuları yer alacak. Eğer alacak verecek işleriniz varsa bunları Salı öğleden sonra veya Perşembe sabahı halletmenizi tavsiye ediyorum. Mümkünse Çarşamba günü bu konular hakkında düşünmeyin bile! Salı ve Perşembe günleri harika gidebilecek parasal hareketleriniz, Çarşamba günü Mars hareketi ile felakete dönüşebilir. İş hayatınızda yanlış anlaşılmalar sebebi ile oluşan tartışmaların ortasında kalabilirsiniz.

Tüm bunların ortasında kendinizi lüks eşyalara fazla para harcarken bulmanız olası. Aman hemen kendinizi durdurun! Bu hafta içi bunun için hiç de iyi bir zaman gibi durmuyor. Ancak Pazar günü işler tamamen tersine dönüyor. Eğer bir gayrimenkul satın alma, yatırım yapma gibi bir planınız varsa düşünmeden yapın! Çalışıyorsanız hakkınızı alacağınız ve iş arıyorsanız bugün bulacağınız işlerin sizin için hayırlı olacağı bir gün. Yani bu Pazar kariyeriniz ve finansal durumunuz açısından oldukça iyi bir gün. Haftayı finansal açıdan oldukça güzel kapatıyorsunuz.

En Doğru Aslan Burcu 2022 Yılı Bütün Aylar Burç Yorumları  bu yazıyı da oku emi. 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu