Astroloji

En Doğru Aslan Burcu 2022 Yılı Bütün Aylar Burç Yorumları

2022 Yılının bütün aylarını kapsayan Aslan Burcu burç yorumlarını Türkiye’de sadece Zevosis’te bulacaksın. Yazı uzun diye tembellik etme. Hepsini oku anacımm.

Aslan Burcu En Doğru  Nisan 2022  Burç yorumları

 Aslan Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Pazartesi günü Terazi’deki Venüs, Kova’daki Satürn ile üçgen açı yaptığında, sevdiklerinizle bağlantı kurmak için mükemmel bir zaman başlıyor. Daha güçlü bir bağ ve ilişkilerinizin gelişmesine, büyümesine yardımcı olmak için düşüncelerinizi ve duygularınızı benzersiz ve ilginç yollarla ifade edin.

Paylaşmak önemsemektir, ancak en azından ayrıntıları öğrenene kadar zor kazanılan paranızı her isteyenle paylaşmaktan vazgeçin. Harekete geçmeden önce bekleyin. Cömertsiniz ama bundan umarsızca faydalanmalarına izin vermeyin. Sağlıklı değişiklikler yapmak için kendinize olan güveninizi kullanın ve kendinize iyi bakın. Mükemmel olduğunuzu düşündüğünüzü biliyoruz, ancak her zaman daha iyi olabilirsiniz.

 

Aslan Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Bu hafta yıldızlar, en sevdiğiniz eğlencelerden biriyle kendinizi şımartmanız için size kozmik bir fırsat sunuyor: Flört ve baştan çıkarma sanatı! Ve sevgili Aslanlar, bu konuda sizden daha yetenekli birkaç burç olsa da yılda iki kez gerçekleşen bu konfigürasyon, kısa sürede “gündelik”i “bağlılığa” dönüştürebilir. Tabi eğer kalbinizin özlemi buysa.

Pazartesi günü, Venüs, kararlı ortaklıkların yedinci evinde Satürn’ü stabilize ederek altın bir üçgen oluşturuyor. Her iki gezegen de yönettikleri burçlarda ve size gerçek bir güç ve liderlik duygusu veriyor.

Bir ilişkiniz varsa, aniden bir sonraki seviyeye geçme dürtüsü hissedebilirsiniz. Satürn’ün ciddiyeti, Venüs’ün idealizmine mükemmel bir karşı duruştur, bu yüzden bunun gerçek ve kalıcı bir anlaşma olduğuna inanmak için ihtiyacınız olan somut hareketleri beklemekten çekinmeyin. Utangaç oynamanın zamanı değil, ne demek istediğinizi söyleyin ve söylediklerinizi kastedin! Hak ettiğinizi bildiğiniz ilişki hakkında konuşmak daha olgun bir şekilde iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır. Ancak partneriniz her konuda sizinle aynı fikirde değilse, her şeyi kişisel algılamamaya çalışın. Bir de şu var ki sağlıklı bir ilişki, fikirlerinizin mükemmel bir şekilde hizalanması anlamına gelmez. Değerleriniz aynı sayfada olduğu sürece, önemli olan tek şey bu. Bir ilişkiniz yok mu? Açık ve dürüst iletişimde ısrarcı olun. Potansiyel sahibi biriyle sohbet ediyor olabileceğinizi hissettiğiniz an, gerçekçi olun. İşe, duygularınıza sahip çıkarak başlayın. Aramalar veya mesajlar arasında onun hakkında hayaller kuruyorsanız, ilgilenmiyormuş gibi davranmayın. Romantik radar ekranınızda titreyen kimse yoksa, çaba harcayın. Yeni bir uygulama indirin; dışarı çıkın veya arkadaşlarınızdan sizi birileriyle tanıştırmasını isteyin. Piyango gibi, oynamazsanız kazanamazsınız!

 

Aslan Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Mali kondisyonunuzu net bir şekilde ele almak için harika bir zaman. Borcunuz varsa kendinizi hırpalamanıza gerek yok, ama “Her şey yolunda!” diye kendinizi kandırmaya da. Analitik Merkür’ün puslu Neptün’e karşı çıktığı salı günü gerçek resmi görmek kolay olmayabilir. Bu nedenle, banka bakiyeniz hakkında endişelenmek yerine, düzenli nakit akışı sağlamanın yollarını bulma konusunda yaratıcı olun. Kimden öneri ve belki de geçici freelance bir çalışma isteyebilirsiniz? Sunmanız gereken her şeyi düşünün, sizin için doğal olan beceri ve yeteneklerin, onlara sahip olmayan insanlar için bir servet değerinde olduğunu unutmayın.

Özgeçmişinizi güncellemek için ani bir dürtü hissedebilirsiniz. Yeni bir iş arıyorsanız, network’ünüzdeki insanlara e-posta yazmak için iyi bir zaman. Ayın sonuna kadar bir iş teklifi alabilirsiniz.

 

Aslan Burcu En Doğru  Mayıs 2022  Burç yorumları

 Aslan Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta, bir duygu denizinde yüzebilirsiniz sevgili Aslanlar! Her zamanki özgüveniniz ve kararsızlığınız arasında bocalıyorsunuz ve hatta daha da kötüsü, bazı şüpheleriniz var. Bu bir geçiş aşamasıdır, bu yüzden büyük kararlar vermekten kaçının.

Şimdi vazgeçme zamanı değil. Bu hafta, neyin işe yaramadığına veya neleri kontrol edemediğinize dair bazı sinir bozucu hatırlatıcılarla karşı karşıya kalmanız muhtemel. Bu üzücü olsa da fırsata çevirmek elinizde. Uğraştığınız her şeyde büyüme, genişleme ve hatta neşe fırsatı arayın. Nasıl başa çıktığınız, bazı açılardan şu anda gerçekte olandan daha önemlidir. Biraz kafanız karışmış olabilir ve belirsizliği gidermek için büyük hayaller kurmaya başlayabilirsiniz. Ayaklarınızı yere sağlam basmaya çalışın. Burada ve orada çok sayıda küçük çukur olabileceğinden, rutin faaliyetlerdeki tüm aksaklıkları temizlemelisiniz.

 

Aslan Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Venüs romantizm gezegeni olsa da bekar Aslanlar bu taahhütsüz, “arkadaşça” döngü sırasında işleri havadar tutmayı tercih edebilir.

Bu hafta başlarken, flört etme yeteneğinizden faydalanıyor ve karşınızdaki insanın başını döndürüyor olabilirsiniz. Venüs, 16 Mayıs’ta üçüncü evinize girerken, kelime oyunlarınızın bir sonraki seviyede olduğunu ve ilgi çekici ve eğlenceli havanızla aşıkları kendinize çektiğinizi görebilirsiniz. Bu, biriyle çıkmaya başlamak ve sonunda biriyle “konuşmak” için güzel bir zaman.

18 Mayıs’a kadar, işlerin çok yavaş ilerlediğini hissedebilirsiniz. Merkür ve Mars kademeli olarak ikinci evinizde güçlerini birleştirirken, gereksiz gerginlik yaratabilecek flört kuralları kitaplarını takip etme konusunda aşırı endişe duyabilirsiniz. Ancak 19 Ağustos’ta Aslan burcundaki güneş ilişki sektörünüzde Jüpiter’e karşı olduğundan, başka birine karşı hissedebileceğiniz çekim size akışa devam etmenin sorun olmadığını hatırlatacaktır. Bir ilişkinin nasıl olması gerektiğine dair “fikrinizde” kaybolmayın. Bu hafta itibarınız parlıyor ve paylaşmaktan gurur duyacağınız bazı heyecan verici şeyler yaşayabilirsiniz. Sevgilinizin etkileneceği havalı bir şey yaptığınızda yeterince mütevazı olup olmadığınızı düşünmekten vazgeçin.

 

Aslan Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Bu hafta fikirlerinizi paylaşmak, önemli bilgileri hesaplamak ve herkesi zekanızla büyülemek için güzel bir konumdasınız. 16 Mayıs’ta Venüs entelektüel üçüncü evinize girerken, kişilerarası becerileriniz güçleniyor ve zekanızla müşterileri ikna etmeye, iş arkadaşlarınızla beyin fırtınaları koparmaya ve gerçekten ne kadar akıllı olduğunuzun keyfini çıkarmaya hazırsınız. Mütevazi olmayın!

18 Mayıs’ta, ikinci para evinizde Merkür ve Mars kavuştuğunda mali durumunuz alev alacak. Ancak aynı zamanda şüpheli bir finansal hamle yapma olasılığını da hızlandırabilir. Harcamalar söz konusu olduğunda ekstra seçici olun.

19 Mayıs’a kadar, güneş işbirlikçi yedinci evinizde Jüpiter’e karşı olduğu için iş ortaklıklarınız bir şans kaynağı olacak. Hayran olduğunuz biriyle çalışma şansı yakalayabilirsiniz. Hatta insanlar sizinle çalışma şansı için savaşırlarsa şaşırmayın.

Tüm sıkı çalışmanız 20 Mayıs’a kadar oldukça yenilikçi gelişmelere yol açabilir. Merkür, Uranüs’le onuncu evinizde üçgen yapacak ve herkesten üç adım önde düşünmenize yardımcı olacak. Alanınızda bir harekete öncülük ediyor olabilirsiniz.

Kariyer değişikliği mi yapmak istiyorsunuz? Özgeçmişinizi, çevrimiçi biyografilerinizi ve fotoğraflarınızı güncellemek ve piyasada olduğunuzu duyurmak için sistematik bir plan oluşturun. Ne istediğiniz konusunda ne kadar net olursanız, onu tezahür ettirme olasılığınız o kadar yüksek olur!

 

Aslan Burcu En Doğru  Haziran 2022  Burç yorumları

 Aslan Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Ayın 8’inde, burcunuzda bir Yeni Ay olacak, bu da her şeyin ortaya çıkacağı anlamına geliyor, sevgili Aslanlar! Bu durumdan en iyi şekilde yararlanmak için henüz anlamadığınız veya bilmediğiniz şeylerle ilgili endişelerinizin, işlerin kötü veya yanlış olduğuna inanmanızı sağlamasına izin vermeyin. Bu, sizi sevdiğiniz şeyler yönünde daha da ileriye taşıyan cesur ve tutkulu eylemler için iyi bir hafta! Çarşamba günü, lüks düşkünü Venüs, Oğlak burcunda ve kişisel bakımla ilgili altıncı evinizde kamp kuran Plüton’dan destekleyici bir ışın yakalayacak. İşte bu şampanya dürtülerini organik meyve suları ve mineral tuz banyoları gibi sağlıklı aşermelere dönüştürme fırsatınız. Attığınız her olumlu adım sizi sağlıklı yaşam hedeflerinize daha da yaklaştıracaktır. Teknolojik cihazlardan biraz uzaklaşmak ve doğada vakit geçirmek size iyi gelecektir, denemelisiniz!

 

Aslan Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Eğer yeni yeni tomurcuklanan bir ilişkiniz varsa, bu süreç onu gizli ve özel alanınıza davet etmek için mükemmel bir fırsat. Çiftler, bu şehvetli Venüs-Pluto senkronizasyonu altında özellikle gergin hissedebilir, bu nedenle ajandanızda partnerinizle biraz kaliteli zaman geçirmek için zaman ayırmalısınız.

 

Aslan Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Hedonist Venüs, Neptün’ün mali ekseniniz boyunca sis içinde kalmasına neden olurken, 9 Ağustos Pazartesi günü cüzdanınızı kilit altına almayı düşünmelisiniz! Bu 24 saatlik süreçte nakit para parmaklarınızın arasından kayıp gidebilir ve anlık bir satın alma sizi haftalarca süren kemer sıkma sürecine geri sokabilir.

Herhangi bir şeye önemli miktarda para yatırmayı düşünüyorsanız, risksiz bir iade politikası olup olmadığı da dahil olmak üzere tüm kontrollerini yaptığınızdan emin olun. Normal koşullar altında gecikmiş tatminlerin en büyük hayranı değilsiniz ve bugünün puslu titreşimleri, şu anda can attığınız şeyi geleceğe ertelemeyi sadece zorlaştıracak. Ne yazık ki, günün sonunda, kendi öz disiplin eksikliğiniz için Neptün’ü suçlayamazsınız.

Bazen daha az gerçekten daha fazladır, özellikle de mükemmel dokunuşu bulduğunuzda.

Yine Çarşamba günü, analitik Merkür, Venüs ve Mars’ın zaten katıldığı Başak Takımı’na katılıyor. Bu sizin finansal ikinci eviniz olduğundan, olağanüstü zihinsel ve enerjik kaynaklarınızı karınızı yükseltmeye yönlendirin.  Ama önce, en acil ihtiyaçlarınızı belirleyin: Daha istikrarlı bir nakit akışı, yeni bir ev, büyük bir yolculuk için tasarruf…

Harcamalarınıza dikkat etmek cimri olduğunuz anlamına gelmez; kendiniz ve sevdikleriniz için yaratmak istediğiniz geleceğe giden önemli bir yoldur.

 

Aslan Burcu En Doğru  Temmuz  2022  Burç yorumları

  Aslan Burcu  Temmuz 2022 Burç Yorumu Genel Durum

İletişimci Merkür iç gözlem döngüsünü tamamladı ve Salı gününden itibaren uzun süren sessizliğinizi bozuyorsunuz, sizi kükrerken duymayı özledik! Merkür’ün burcunuzda olması, aynı zamanda o çok önemsediğiniz kişisel tarzınızı gözden geçirmek için de bir fırsat. Sezon trendlerinden ziyade, size kendinizi kişiliğiniz gibi güçlü ve gösterişli hissettirecek klasik ve lüks bir stile odaklanın.

 

Aslan Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Dolunayın da etkisiyle, ilişkiler açısından hareketli bir döneme girdiğinizi söyleyebiliriz. Eski bir ilişkiyi yeniden gözden geçirebilir ya da kendinizi yeni alevlenen bir ateşin ortasına atabilirsiniz! Her iki durumda da gözle görülür şekilde artan enerjinizi kontrol altında tutmanız, sonradan pişmanlık yaşamamanız için önemli.

 

Aslan Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Bu hafta, özellikle mesleğiniz ve finansmanınızla ilgili alanlarda, aşırılıklara karşı çok dikkatli olmanız gerekebilir. Ayrıca iş amirleri veya meslektaşlarınız ile etkileşim kurarken de dikkatli davranmalı, soğukkanlılığınızı koruyarak makul yanıt ve tepkiler vermeye özen göstermelisiniz. Mars Başak’tayken üretkenlik yükselir. Ancak her şeyi aynı anda yapmaya çalışmak yerine, enerjinizi doğru harcayın ve sizin için gerçekten önemli olan projelere yoğunlaşın.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Çin Astrolojisi Episode 1: Çin Astrolojisi Burçları Nedir, Nasıl Hesaplanır?

 

 

Aslan Burcu En Doğru  Ağustos  2022  Burç yorumları

  Aslan Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Bir kez daha, mücadele etmeden ilerleme olmayacağını anlayacaksınız sevgili Aslanlar! Hafta ilerledikçe, birkaç fırsat ortaya çıkabilir ve bunları ancak dikkatli çabalar ve azim ile elde edebilirsiniz. Ne yaparsanız yapın, duygularınızla başa çıkmak için yeterli donanıma sahip olmalısınız. Eylemleriniz ve bunları yapmak için motivasyonlarınız konusunda kendinize karşı dürüst olun. Kendi rolünüze ve katılımınıza odaklanarak, yalnızca gerçeği görmekle kalmayacaksınız (ki bunun sizi özgür kılacağını söyleyip duruyorlar), aynı zamanda doğru yönde hareket etmeniz kolaylaşacak.

Şampanyayı pazar günü için soğuk tutun! Aslan’daki yılın tek yeni ayı, Aslanlar için ikinci bir “yeni yıl” gibidir. Yani, yeni bir başlangıç yapmanın tam zamanı! Ancak kozmik podyumda yürümeden önce, son altı aydaki tüm zaferlerinizi düşünmek için bir dakika durun. Kaç kişinin tanık olduğu değil, herkesten önce kendi çabalarınızı takdir etmeniz önemlidir. Bir şükran tutumu oluşturmak, sizi daha da fazlasını almak için doğru zihniyete sokar.

 

Aslan Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Kişisel yaşamınızda ve ilişkilerinizde aksaklıklara hazır olun ve romantik ilişkinizde partnerinizin umursanmadığını hissetmesine izin vermeyin.

Kendinize has tılsımı ortaya koyduğunuzda, tam bir insan mıknatısı oluyorsunuz. Ancak zor zamanlarda, bu insanlardan kaç tanesi yanınızda? Bu hafta, Aslan Güneşi, yedinci ortaklık evinizdeki Satürn’ü stabilize etmekle karşı karşıya kalırken, dostluk cesareti test edilecek. Özellikle pazartesi günü insanlar hakkında öğrendikleriniz büyük ölçüde aydınlatıcı olabilir. İhtiyacın olduğunda, gururunuz yardım istemenize engel olmamalıdır. Destek çağırın ve kimlerin cevap verdiğini görün.  Bazı insanların sizi destekleyememek için meşru mazeretleri olabilir, bu yüzden hayır demek zorunda kalırlarsa lütfen üzülmeyin. Ancak, sadece iyi zamanlarınıza eşlik edenlere artık veda etmenin zamanı gelmiş olabilir.

 

Aslan Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Finansal Durum

Jüpiter’in etkisine bakılırsa, yatırımlarınız için yeni hamlelerinizi planlayabilirsiniz. Gezegensel konfigürasyonlar, kazançlı anlar getirecek. Uzun vadeli finansal beklentileriniz parlak görünüyor. Çalışmalarınız için iyi bir gezegen desteğine sahip olabilirsiniz, ancak yine de bazı zor aşamaları yönetmek için akıl hocalarınızın rehberliğine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Aslında, bir altın madeninin üzerinde oturuyor olabilirsiniz. Yaratıcı Venüs finans sektörünüzü geziyor ve salı günü kariyer köşenizde dönüştürücü Uranüs ile üçgen açı oluşturuyor. Tesadüflere ve eşzamanlılıklara açık olun! Hakkında şüphe duyduğunuz bir kişi, işleri ileri taşımak için tam olarak ihtiyaç duyulan kişi olabilir. Açık fikirli ve alçakgönüllü tavrınız ödüllendirilebilir. Hem eğlenmeye hem de biraz para kazanmaya odaklanın.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Burç Taşı Nedir?

 

 

Aslan Burcu En Doğru  Eylül 2022  Burç yorumları

 

Aslan Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Pazartesi’den Çarşamba’ya, sizi çok eğlenceli zamanlar bekliyor sevgili Aslanlar! Kendinizi sıcak, mutlu, girişken ve cömert hissedeceksiniz. İyi şans, hediyeler, para veya iltifatlar şeklinde gelebilir. Artan popülerlik, karizma ve çekicilik, bu haftayı flört için de iyi bir zaman kılıyor. Arkadaş edinmek kolay ve yeni ortaklıklar gerçek ve karşılıklı olarak faydalı olacak. İyi şansınız ayrıca eğitim, iş ve yasal konular için de geçerli. Perşembe’den Pazar’a, gezegenler, olumlu değişim yoluyla başarı getirecek. Perde arkasındaki güçler, ruhsal ve kişisel gelişime, zenginlik yaratmaya ve profesyonel ilerlemeye yol açabilir. Yatırımlarınız olgunlaşıyor veya büyüme atağı yaşıyor olabilirsiniz. Başarılarınızdan büyük memnuniyet duyacağınız bir döneme giriyorsunuz.

 

Aslan Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Siz ve partnerinizin karşılıklı beklentilerinizi tartışmanız gerekebilir. Üçüncü iletişim evinizdeki Venüs, 5 Eylül’de altıncı evinizdeki Plüton ile kare açı yaptığında, yaşam tarzlarınız arasında aksama yaratan bir yanlış anlama olabilir. Bunu uzlaşmak ve ortak bir zemin bulmak için bir fırsat olarak değerlendirin. 6 Eylül’de iletişim sektörünüzdeki Venüs, ortaklık sektörünüzde Jüpiter ile üçgen açı oluşturduğundan, fikir alışverişinde bulunmak ve konuşmak daha kolay olacaktır.

Yeni ay, 6 Eylül’de şehvetli ve istikrarlı ikinci evinize yayılırken, kendinizi güvenilirlik için can atıyor halde bulabilirsiniz. Kaosu bir kenara bırakın ve sahip olduklarınızda rahatlığı yakalayın. Partnerinizle uzun ömürlü bir şeyler inşa etmek için güçlü bir zaman. 8 Eylül’e kadar, iyiye inanmakta zorlanabilirsiniz. Entelektüel üçüncü evinizdeki Merkür, dokuzuncu inanç evinizde Kayron’a karşı olduğundan, geleceğinize olan inancınızı sorgulanabilirsiniz. Partnerinizle birlikte bu korkuları aşmaktan korkmayın. Partneriniz bunun için yanınızda!

 

Aslan Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Bu hafta, kişisel ve profesyonel yaşamınız için gerçekten ödüllendirici olacak. Ancak işinize fazladan zaman ve enerji harcamanız gerekiyor. Ağır iş yükünü karşılamak için uzun saatler çalışmak zorunda kalabilirsiniz ve görevlerinizi zamanında bitirmek için yeni yaratıcı yollar keşfedebilirsiniz.

İçinde bulunduğunuz zaman, bir akrabanızdan maddi yardım alacağınıza ve bu sayede hayatınızın en umut verici projelerinden birini geliştireceğinize işaret ediyor. Sonunda, çok uzun bir süre sonra yatırdığınız parayı tam olarak geri alacaksınız, bu yüzden somurtmayın. Sağlıklı bir finansal pozisyon elde etmeniz yakın. Ancak şu an için gelirinizde herhangi bir artış öngörülmemektedir. Bu yüzden gelecekte tasarruf etmek için akıllıca ve hesaplı hamleler yapmanız gerekiyor.

 

Aslan Burcu En Doğru  Ekim 2022  Burç yorumları

  Aslan Burcu  Ekim 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Hazırsınız, heveslisiniz ve başarmak için yola çıktığınız her şeyi başarabileceğinizi hissediyorsunuz. Daha fazla profesyonel sorumluluk için çabalıyorsanız, başkalarına neler yapabileceğinizi gösterin, yeteneklerinizi gösterin. Daha önce hırsınız tarafından tehdit edilmiş hissedenleri tedirgin etmeden hedeflerinize yönelin. Hafta 4 Ekim  günü, iletişim evinizde Terazi’de Merkür gerilemesi ve ilişkiler evinizde Kova’da Jüpiter ile üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Potansiyel bir ilişki ile bağlantı kurmak için pozitif enerji artık sizindir. Bu harika bir arkadaşlık, hatta romantik bir birliktelik olabilir.

Aslan Burcu  Ekim 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

En çok değer verdiğiniz kişilerle çok iyi geçiniyorsunuz ve tanıştığınız diğer insanlar üzerinde de çok fazla olumlu etkiniz var gibi görünüyor. Zaman zaman partnerinizle aynı fikirde olmasanız bile, kolayca uzlaşabilirsiniz. İlişkinizin romantik tarafının gözden kaçırılmadığından, hatta tamamen unutulmadığından emin olun.

Birkaç haftalık belirsizlikten sonra, Terazi burcundaki yeni ay, size konuşmak ve duygularınızı paylaşmak için güven verecek. Partnerinizle yürekten konuşun ya da şu anda katlanmakta olduğunuz stresleri ve mücadeleleri bir şekilde bilmesini sağlayın. Bu duygusal ağırlığı tek başına taşımak zorunda değilsiniz.

Sevdiğiniz, size yakın olan insanlar ile dünyayı tamamen ele geçirebilir ve hayallerinize ulaşabilirsiniz. Açıldığınız ve korkularınızın arkasına saklanmaktan vazgeçtiğiniz sürece, sizi dinlemeye ve size yardım etmeye istekli olacaklar. Bu, sizi incitenlerle yüzleşerek eski yaraları iyileştirmek için özellikle harika bir zaman! Eğer halihazırda bir ilişkiniz yoksa, yeni bir aşkın eşiğinde olabilirsiniz, ancak önümüzdeki birkaç gün içinde fazla sahiplenmediğinizden emin olun, aksi takdirde karşınızdaki insanı korkutabilirsiniz.

Aslan Burcu Ekim 2022  Burç Yorumu Finansal Durum 

Kariyerinizde olumlu ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Kendi bakış açınıza bağlı kalabilir ve iş arkadaşlarınızı ve üstlerinizi tercih ettiğiniz çalışma şekli konusunda zahmetsizce ikna edebilirsiniz. Şu anda sorumlu olduğunuz herhangi bir takım çok başarılı olabilir.

Terazi liderliğindeki geçişler konuşmalarınızı vurguluyor, özellikle 5 Ekim  ile 9 Ekim günleri arasında iş arkadaşlarınızla ilerici konuşmalar çağrısında bulunuyor, çünkü güneş Terazi’de Mars ile kavuşacak. Bu kısa ama ciddi dönem, profesyonel diyaloğa eğilme zamanı olacak. Bu geçişleri iş arkadaşlarınızla bağlantı kurmak, geri bildirim toplamak ve herhangi bir profesyonel bilmeceye aracılık etmek için kullanabilirsiniz.

Değiştirmek istediğiniz bir şey varsa, şimdi onun hakkında konuşmaya başlama zamanı!

 

 Aslan Burcu En Doğru  Kasım 2022  Burç yorumları

Aslan Burcu  Kasım 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta planlarınızı değiştirmeniz gerekebilir sevgili Aslanlar, üstelik kükremenin de bir faydası olmayacak! Hafta başlarken, yeni bir şeyler öğrenmek için bir adım atın. Pazartesi öğrenme fırsatlarıyla dolu olmalı. Salı ve Çarşamba günleri, durumunuz ve itibarınız için endişelenebilirsiniz, ancak bunu yapmayın. Etrafınızdakiler sizin soğukkanlılığınızı sorgulamıyor, öyleyse siz neden yapasınız? Perşembe ve Cuma günlerini arkadaşlarınızla sohbet etmeye ayırın. Ufukta büyük, parlak bir fikir var ve mesafeyi kapatmak için biraz beyin fırtınasına ihtiyacınız olabilir. Bu hafta sonu, alışılmadık derecede sıcak ve naziksiniz. Evet, her zamankinden daha fazla!

 

Aslan Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Terazi ayı, haritanızın iletişimi yöneten bölümünü harekete geçirdiğinden, haftanın ilk bölümünde sosyal bir kelebek olacaksınız. Şimdi her zamankinden daha fazla yakın arkadaşlarınıza zaman ayırmak ve emin olamadığınız romantik durumlar varsa onların tavsiyelerine başvurmak akıllıca olacaktır.

Yeni ay evinize samimi bir hava getirecek, bu nedenle bu süre zarfında kimi davet ettiğinize dikkat etmelisiniz. Kendinizi bir randevuda bulursanız, ortalığı ısıtmaya hazır olmadığınız sürece kimseden içeri girmesini istemeyin. Akşamı yalnız geçirmeyi planlıyorsanız, bu kozmik iklimi, alanınızı size unutmayı tercih ettiğiniz eski sevgilileri hatırlatan eşyalardan arındırmak için bir bahane olarak kabul edin.

Hafta sona ererken, Yay burcu, şifalı asteroit Chiron’a dengesiz bir görünüm kazandırıyor. Kendinize biraz özel zaman ayırmanızı rica ediyoruz. Sağlığınıza odaklanmak için iyi bir süreç, fiziksel ve ruhsal olarak…

 

Aslan Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

31 Ekim – 1 Kasım günleri, Merkür Jüpiter ile üçgen açı yaptığında, zihniniz merakla aydınlanacak. Bu sosyal, hareketli üçlü, beyin fırtınası için mükemmel ortamı yaratır. Kariyerinizi ilerletmek için ağ oluşturmanın veya yeni sözleşmeli anlaşmalar hakkında kutunun dışında düşünmenin zamanı geldi. Üçgen hava işaretlerinden oluştuğu için, profesyonel planlarınız hakkında bağlantı kurmak ve sohbet etmek için mükemmel bir geçiş! Mars ayrıca Pazar günü Akrep’e giriyor, bu da geçiminizi istikrara kavuşturmak için çok çalışma arzunuzu ateşleyebilir. Evden çalışıyorsanız, Akrep’teki Mars mükemmel bir enerji sağlayacak. Akrep burcundaki yeni ay, 4 Kasım Perşembe günü iş hayatınızda bir dönüşümün tezahür etmesine yardımcı olabilir.

5 Kasım Cuma günü hem Merkür hem de Venüs yeni burçlara giriyor. Merkür, sizi araştırmacı tarafınızı geliştirmeye teşvik eden Akrep’e ve Venüs, iş hayatınızı çok daha keyifli hale getirecek olan Oğlak burcuna girecek.

 

 

Aslan Burcu En Doğru  Aralık 2022  Burç yorumları

Aslan Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Aslan burçları, enerjiniz genel olarak düşük olsa da bu haftaya kariyer ve proje odaklı başlıyorsunuz. Özellikle üst konumlarda çalıştığınız bir işiniz varsa girdiğiniz projeler olumlu sonuç verebilir, size kazanç sağlayabilir. Sağlıkta problemleri olanlarınız varsa güzel haberler alabilirsiniz. Hafta ortası özellikle Çarşamba günü bütün sabit burçları olduğu gibi sizi de vurabilir ve ilişkilerinizde olumsuzluklar yaşayabilirsiniz. Buna rağmen Çarşamba hariç günlerde, yani Salı ve Perşembe, ilişkileriniz adına güzel adımlar attığınız, bazı şeyleri onardığınız bir dönem sizleri bekliyor. Sadece Çarşamba günü ilişki ile alakalı hamleler yapmamanızı tavsiye ediyorum.

Hafta sonuna yaklaşırken, özellikle Perşembe öğleden sonra, Cuma ve Cumartesi günleri, daha çok parayı düşündüğünüz iki, iki buçuk günlük bir süreç var. Gereksiz harcamalara yatkın olabilirsiniz.  Özellikle duygusal harcamalar yaparken tutumlu olmanızda fayda var. Para ile ilgili kredi, borç alma gibi işleriniz varsa bu iki buçuk günlük dönem oldukça iyi görünüyor. Krediye başvuracaksınız büyük ihtimalle şansınız yaver gidebilir ve beklediğiniz tutarı, hatta daha fazlasını alabilirsiniz.  Pazar günü ise en enerjik ve şanslı gününüz olabilir. Kötü düşünseniz bile iyi haberler alabilirsiniz.

 

Aslan Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Özellikle hafta ortası Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri ilişkiler gündemde. Salı ve Perşembe günleri romantik ilişkilerinizde bazı şeyleri düzeltmeye ve onarmaya dair adımlar atabilir veya ilişkinizi kuvvetlendirecek şeyler yapabilirsiniz. Ancak sevgili Aslanlar, Çarşamba günü… Aman Çarşamba günü partneriniz ile ters düşmeyin. Tartışma yaratmamaya ve önlenemez tartışmalarda ise uzlaşmacı olmaya çalışın. Unutmayın, problemlerin çözümü her zaman sonraya bırakılabilir. Ancak eğer siz tartışmayı körüklerseniz, bir de Jüpiter’in konumu derken harika giden ilişkiniz tepetaklak oluverir anlamazsınız bile…

Hafta sonuna yaklaşırken partneriniz veya kendiniz için yapacağınız duygusal harcamalar sizi finansal olarak yaralayabilir. Bu tarz harcamaları abartmamak en iyisi olur. Pazar gününe gelirken tüm hafta boyunca üzerinizde olan düşük enerji sonunda yerini yüksek bir enerjiye bırakıyor. Çarşamba günü ilişkinizde olumsuzluklar yaşadınız ve artık geri dönüşü yok diye düşünüyorsunuz diyelim, var. Hiç beklemediğiniz anda partnerinizden bir zeytin dalı gelebilir. Kötü düşünseniz bile iyi gerçekleşebilir.

 

Aslan Burcu  Aralık 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Özellikle yönetici konumundaysanız bu hafta başında girdiğiniz projelerden çok iyi haberler alabilirsiniz. Bu sizi beklenmedik bir zamma ve hatta pozisyon değişikliklerine bile taşıyabilir. Hafta sonuna doğru yine daha çok cebinizi düşündüğünüz bir döneme giriyorsunuz. Lüks harcamalarını veya duygusal harcamaları abartmamak en iyisi! Eğer krediye başvurmak gibi bir planınız varsa Cuma çok uygun bir gün. Bugün başvuracağınız kredi size fayda sağlayabilir, istediğiniz tutarı alabilirsiniz. Bu sizi finansal açıdan oldukça destekleyecektir. Dikkatli kullanmanızı tavsiye ederim!

Haftayı kapatırken güneşin sert konumuna rağmen oldukça iyi bir kapanış yapacaksınız. Eğer bir yerden para gelmesini beklerken ümidi kestiyseniz bir bakmışsınız o para banka hesabınıza geçmiş! Eğer uzun zamandır beklediğiniz bir para varsa yine onun da size Pazar günü gelmesi çok büyük bir olasılık diyebiliriz.

En Doğru İkizler Burcu 2022 Yılının Bütün Ayları Burç Yorumları ilginizi çekecektir. Eminiz

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu