Astroloji

En Doğru İkizler Burcu 2022 Yılının Bütün Ayları Burç Yorumları

Yazıda Neler Var?

2022 yılının sonuna kadar. Yani 2022 bütün aylarına ait İkizler burç yorumları sadece Zevosis’te. Hepsini okuyalım.

İkizler Burcu En Doğru  Nisan 2022  Burç yorumları

İkizler Burcu Nisan Burç Yorumu Genel Durum

Bu hafta yapacağınız değişiklikler sizi gerçekten istediğiniz hayata doğru yönlendiriyor. İkizler, akıştasınız!

Harika bir rüyadan uyanabilir veya geleceğinize dair spontane bir vizyona sahip olabilirsiniz. Evren size işaretler veriyor ve olasılıklar karşısında şaşkına dönebilirsiniz. Aniden, her şeyin nasıl bir araya gelebileceğini görüyorsunuz. Ve özgür kalma cesaretiniz var.

23 Nisan günü Terazi burcundaki Venüs, eğitim ve seyahat evinizde Kova burcundaki Satürn ile üçgen açı yapıyor. Ama her şey saat gibi ilerliyor. Yapılacaklar listenizdeki şeyleri son derece hızlı bir şekilde kontrol ediyorsunuz. Sizin için zorlu bir hafta. Söylemeniz gerekenleri kibar ve nazik bir şekilde söyleme sorumluluğu size ait. Ancak ev hayatınız ve içsel duygularınız söz konusu olduğunda, sabrınız sınanabilir. Önümüzdeki hafta sizin için çok daha iyi olacak sevgili İkizler…

İkizler Burcu Nisan Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

22 Nisan’da gerçekleşen dolunay, doğallık ve değişikliğe olan özleminizi ortaya çıkarıyor. İlişkiniz sizi aşağı çeken bir çapa gibi hissettirmemelidir. Kanatlarınızı açıp özgürlüğü kucaklayabileceğiniz bir ilişkiye öncelik vermelisiniz.

Aslında, 23 Nisan’a kadar ilişkinizdeki heyecanı sürdürmenin daha kolay olduğunu görebilirsiniz. Tutkulu beşinci evinizdeki Venüs, dokuzuncu evinizdeki Satürn ile üçgen açı oluşturduğunda, romantizm yaratmak ve sürdürmek için gerekenleri fark etmenize yardımcı olabilir. Midenizdeki kelebekler hissi aslında ilişkinizin sürmesine yardımcı olacak en önemli şeylerden biridir. Balayı evresinin her zaman sona ermesi gerekmez….

Bununla birlikte, diğer insanların ilişkiniz hakkında ne düşündüğü konusundaki güvensizlikler, 26 Nisan’a kadar kaybolabilir. İlişkinizde mutluysanız, diğer insanların bunun önüne geçmesine nasıl izin verdiğinizin farkına varın. Dördüncü evinizdeki Merkür, 26 Ağustos’ta sekizinci evinizdeki Plüton ile üçgen açı oluşturduğunda, gerçekten neyin önemli olduğunu belirlemek sizin için daha kolay olacaktır. Sizi olduğunuz gibi seven insanları koruyun.

Eğer yalnızsanız, aşık olmak, yeni şeyler öğrenmenize ve farklı bakış açıları edinmenize yardımcı olabilir. Merak ve yaratıcılık duygularınızın sizi öğrenmeye ve eğlenmeye teşvik etmesine izin verin! Kendinize bir iyilik yapın ve kapalı kapılar ardında olup bitenler hakkında kimseye yalan söylemeyin. Bu sizi daha sonra utanmaktan koruyacaktır. İkizler, hayatınızı dönüştürmek için geçmişten ders alın.

İkizler Burcu Nisan Burç Yorumu Finansal Durum

Fikirlerinizi gerçekten işleyebilmeniz için çalışma ortamınıza sessizlik ve huzur aşılamalısınız. 22 Nisanda gerçekleşen dolunay, geniş ve açık fikirli dokuzuncu evinizde parlarken, bir projeye, konsepte veya ayrıntıya tamamen yeni bir ışıkla bakmaya başlayabilirsiniz. Her şeye yanlış bakıyor olma olasılığını kucaklayın.

24 Nisan’a kadar enerjinizin bir kısmını kaybedebilirsiniz. Merkür onuncu evinizde Neptün’e karşı çıkarken, değerlendirmek için motivasyon bulmaya çalıştığınız hedeflerinizin sisler altında kaldığını hissedebilirsiniz. Ne uğruna olduğunu gerçekten bilmeden savaşmak zordur.

26 Nisan’a kadar, sizi neyin motive ettiğini anlamanız için güçlü bir fırsat yakalayacaksınız. Stratejik ve dönüştürücü sekizinci evinizde Merkür, Plüton ile üçgen açı yaptığında, sağlıklı bir miktarda takıntının devreye girmeye başladığını görebilirsiniz. Bu, başarı arzunuzu canlandıracak ve bir şeyi ne kadar çok isteyebileceğinizi fark etmenizi sağlayacaktır.

Son zamanlardaki bir güven artışı, beklenmedik bir kaynak tarafından sarsılacak. Bu nedenle tamamen esnek olmaya çalışın. Ara sıra sarsılmanın yalnızca geçici bir aşama olduğunun farkına varın ve hiçbir şekilde sizi yavaşlatmasına izin vermeyin.

 

İkizler Burcu En Doğru  Mayıs 2022  Burç yorumları

 İkizler Burcu Mayıs Burç Yorumu Genel Durum

Pazar günü Başak mevsimi başlıyor ve 22 Eylül’e kadar dördüncü aile evinizi, köklerinizi ve evdeki rahatlığınızı aydınlatıyor. Yaşam alanınız aniden çok mütevazı görünebilir veya bir ev ofisi kurmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Güneş, Başak’ın düzenli, minimalist enerjisini kanalize ederken, bir ay süren büyük bir temizlik görevine başlamak ve bir ton eşya ve giysiden kurtulmak için çılgın bir fikir edinebilirsiniz. Bu kesinlikle birkaç şanslı arkadaşınızı memnun edecek olsa da Güneş ilerlediğinde dürtüsel kararlarınızdan pişman olmayacağınızdan emin olun. Yeniden düzenlemeyi ve yeniden dekore etmeyi bitirdiğinizde, bir akşam yemeği partisi ile yaptıklarınızı paylaşın. Bu, yakın arkadaşlarınız ve ailenizle, yeniden bağlantı kurmak için tatlı bir fırsat yaratabilir.

İkizler Burcu Mayıs Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Yaz mevsiminin en hareketli ve romantik bölümüne giriyorsunuz. 16 Mayıs’ta Venüs, tutkulu beşinci evinize girecek ve sizi aşık olmanın nasıl bir his olduğunu hatırlamaya teşvik edecek. Belki midenizde kelebekler uçuşuyor gibi görünüyor veya belki de sevgilinizle kumsalda eğlenceli bir randevu gibi geliyor. Aşık olmanın inanılmaz derecede çocuksu bir yanı vardır çünkü sihire inanmanızı sağlar. Ruhunuzu açığa çıkarmak, birine bir aşk notu (analog veya sanal) yazmak veya başka bir şekilde ilginizin bilinmesine izin vermek için hiçbir fırsatı boşa harcamayın.

Bununla birlikte, 18 Mayıs’a kadar, Merkür ve Mars hassas dördüncü evinizde güçlerini birleştirdikçe savunmanız alevlenebilir. Gizli gerilimler, özellikle de kişisel yaşamınızla ilgili olduklarında, yüksek düzeyde duygusal ve daha az mantıklı etkileşimlere yol açarak hayata kükreyebilir. 19 Mayıs’a kadar, üçüncü iletişim evinizdeki Güneş, dokuzuncu evinizdeki Jüpiter’e karşı koyacak ve bu, size tamamen ciddi olmayabileceğiniz sert bir şey söyleme güvenini verebilir. Söylemek istediğinizi söylemeden önce nefes almaya çalışın ve iyice düşünün. 20 Mayıs’a kadar, Merkür, bağışlayıcı on ikinci evinizde Uranüs ile üçgen açı yaptığından, bu konudan kaçınmanın bir yolunu bulabilirsiniz. İlişkiler devam eden bir dinamiktir ve bazen özür dilemek ve deneyimden öğrenmek yapabileceğiniz en iyi şeydir.

İkizler Burcu Mayıs Burç Yorumu Finansal Durum

Bu haftadan itibaren, tüm gün masanızda oturup bilgisayar ekranına bakmak yerine eğlenceli şeyler yapmaya daha yatkın hissedebilirsiniz.

16 Ağustos’ta Venüs, tuhaf ve yaratıcı beşinci evinize girecek ve sıkı çalışmanızın bazı faydalarından yararlanmanız için size ilham verecek ve arada bir eğlenme arzunuzu kamçılayacak. Eğlenmeden, sadece çalışmak sıkıcı gelebilir.

18 Mayıs’a kadar kişisel yaşamınızda biraz çalkantı hissedebilirsiniz. Eviniz ve ailenizle ilgili dördüncü evinizde Merkür, Mars ile kavuştuğunda, kutsal alanınızın huzurunu ihmal ettiğinizin farkına varabilirsiniz. Bazı yanlışları düzeltmenin zamanı gelmiş olabilir. Neyse ki, üçüncü evinizdeki Güneş, gerçeği arayan dokuzuncu evinizdeki Jüpiter ile bir karşıtlık oluşturduğunda 19 Mayıs’a kadar işler yoluna girecektir. Entelektüel söylemlerle daha fazla ilgilendiğinizi hissedebilirsiniz, bu da süreci bir sunum yapmak veya alanınızdaki diğer kişilerle kaynaşmak için mükemmel bir zaman haline getirir. Ancak, 20 Mayıs’a kadar sessizliğe ve dinlenmeye öncelik vermeyi unutmayın. Merkür, sezgisel on ikinci evinizde Uranüs ile üçgen açı yaptığından, en iyi fikirlerinizden bazıları zihninizde şekillenebilir.

 

İkizler Burcu En Doğru  Haziran 2022  Burç yorumları

İkizler Burcu Haziran Burç Yorumu Genel Durum

Korkmak bir zayıflık işareti değildir sevgili İkizler! Önemli olan, korkularınızla nasıl ilişki kurduğunuz ve onların düşüncelerinize hükmetmesine ve hayatınızı yönetmesine izin verip vermediğinizdir. Güvensizlikleriniz ve endişeleriniz karşısında cesaretli bir yerden hareket etmek için bebek adımları da olsa adım atmaya çalışın. Her zaman doğru olanı yapmak zorunda değilsiniz; ama ısrar etmek, yılmamak zorundasınız.

Venüs, birkaç haftalığına evinize konuk oluyor ve bu içinizdeki dekoratörü ortaya çıkmaya zorlayabilir. İlham perinizi takip edin ve yaşam alanınızı şehvetli bir sığınağa dönüştürün, ancak elbette meditasyon yapmak ve romantik bir ilişkiyi ağırlamak için bolca mahremiyet bıraktığınızdan emin olun.

İkizler Burcu Haziran Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Şovenist, öznel, keskin bir şekilde eleştirel ve tartışmacı olma yaklaşımınız, hak ettiklerinizi elde etmek için gecikmenize neden olabilir. Açık sözlü olmak iyidir ama aynı zamanda uğraştığınız kişilerin kinini kazanmanıza neden olur.

Karşı konulmaz bir mizah anlayışına ve masum bir çocuğun kendiliğinden gelen coşkusuna sahipsiniz, bu da sizi sosyal çevrenizde popüler kılıyor.

Venüs, Çarşamba günü dönüşümsel Plüton ile bir araya gelerek size “Ne kadar derine inebilirsin?” diye soracak. Bugün yaşanan herhangi bir etkileşimin oyunun kurallarını değiştirme potansiyeli var, bu nedenle dedikodulara veya olgunlaşmamış dürtülere kapılmadan bu enerjiden en iyi şekilde yararlanmaya bakın.

Sizden daha yaşlı veya kesinlikle daha deneyimli bir kadından bazı önemli bilgiler alabilirsiniz. Böyle bir insanla karşılaşırsanız, konuştuğunuzdan daha fazla dinlemeye dikkat edin. Yine Çarşamba günü, kozmik yardımcı pilotunuz Merkür, 30 Ağustos’a kadar Venüs ve Mars’ın zaten katıldığı Başak partisine dahil olacak ve kafanızı dahice fikirlerle dolduracak. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca en sevdiğiniz arkadaşlardan akrabalarınıza kadar, en yakın çevrenizle kaliteli zaman geçirmeyi ihmal etmeyin.

İkizler Burcu Haziran Burç Yorumu Finansal Durum 

Ağır finansal baskı veya belki de bazı özgüven sorunları ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Evet, çeşitli problemler var ama endişeniz şu anda orantısız!

Venüs, birkaç haftalığına evinizin bulunduğu mahallede park halinde olacak ve profesyonel onuncu evinizde hayali Neptün ile yıllık muhalefetini oluşturacak.

Yaratıcılığınız durdurulamaz şekilde akarken, karar vericileri etkilemek için tekerleği yeniden icat etmenize gerek kalmayacak! İyimser ve proaktif olun. Sıradan bir diyalog, sizi tamamen heyecanlandıran bir iş birliğine dönüşebilir. Ancak çabalarınız sonucunda hiçbir şey gerçekleşmese bile, en azından bazı bağlantılar kuracak ve muhtemelen kendi kariyer yolunuz hakkında yeni bilgiler edineceksiniz. Hassas Venüs-Neptün dengesine dikkat edin ve aşırı odaklanmış alışveriş konuşmalarıyla veya bariz bir gündem yaratarak spontane bir sohbeti öldürmeyin.

 

İkizler Burcu En Doğru  Temmuz  2022  Burç yorumları

İkizler Burcu   Temmuz  Burç Yorumu Genel Durum

Kritik günler geçiriyorsunuz. Dolunay’ın en çok etkilediği burçlardan birisiniz. Daha gergin, daha tahammülsüz ve hassassınız. Kendinizle baş başa kalmak için zaman ayırmalı ve kendinizi dinleyebilmelisiniz. Düşünmeye yeterince zaman ayırmazsanız yanlış kararlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu   Temmuz   Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Yeni bir ilişki için en uygun zamanlar… Hayatınızdaki pozitif eksikliğini bu ilişki ile kapatabilirsiniz. Duvarlarınızı biraz olsun indirmeye çalışın. Tanıdıkça kendiliğinden inmeye devam edecektir emin olun.

Ayrıca arkadaşlık ilişkilerinizde de tam tersi bir yön izlemelisiniz. Sonlandırmış olduğunuz arkadaşlık ilişkilerinizi yeniden açmayın. Bitmesi için bir neden olduğunu unutmayın.

İkizler Burcu  Temmuz  Burç Yorumu Finansal Durum

Harcamalarınız üzerinde çok fazla düşünmeniz, hedeflerinizden sapmanıza neden olabilir. Daha somut şeylere odaklanın ve ayakları yere basan kararlar almak için çabalayın. Daha sağlıklı gelir kaynakları oluşturmak için risk almalı ve her şeyinizi ortaya koymalısınız.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Çin Astrolojisi Episode 1: Çin Astrolojisi Burçları Nedir, Nasıl Hesaplanır?

 

İkizler Burcu En Doğru  Ağustos  2022  Burç yorumları

 

 

İkizler Burcu  Burç Yorumu Genel Durum 

Sınırlarınızı düzgün çizmek için kapasiteniz ve ihtiyaçlarınız hakkında içsel olarak net kararlar almalısınız. Bu hafta muhtemelen bu konuda biraz sınanacaksınız sevgili İkizler. Etrafınızdaki insanların ne söylediğine veya amacının ne olduğuna takılmak yerine, kendinize odaklanın. Büyümesini görmek istemediğiniz şeyi beslemeyin!

Karşı konulmaz bir yer değiştirme arzusu ile baş başasınız. Taşınma fikri aklınıza girdi ve çıkmıyor. Şu anda yaşadığınız yeri seviyor olsanız ve hatta imzalı bir kontratla bunu belgelemiş olsanız bile, tahmin edin ne oldu? Bu sizin son durağınız değil! Bu hafta içinde, Jüpiter sizi kontrol altına alıyor ve ufkunuzu genişletmenizi istiyor, hem de kelimenin gerçek anlamıyla.

İkizler Burcu Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Aşkı ya da geleceği düşünmüyorsunuz; aklınızda tek bir şey var: Yer değiştirmek!

Ancak bu tutku dolu ihtiyaç sevdiğiniz kişiyi ihmal etmenize sebep oluyor. Uzun zamandır onu görmezden geliyorsunuz, halbuki sizin desteğinize ihtiyacı var. İlişkinizin devam etmesini istiyorsanız, biraz daha romantik olmayı öğrenmeniz gerekli.

Ayrıca, bu hafta çocukların size olan ilgisi artıyor. Eğer bir anneyseniz, pratik ve akıllı zihninizle onlara yardım etmeniz gereken durumlar yaşanabilir.

Aşk mıknatısı Venüs, Uranüs’ün kendiliğindenliğiyle harmanlanırken, özel bir ortam gerçek benliğinizi ortaya çıkarmak için mükemmel bir yerdir!

Pazar günü, yılın Aslan’daki tek yeni ayı, üçüncü iletişim ve sosyalleşme evinize iniyor. Kendinizi hangi cilveli durumda bulursanız bulun, bu konudaki duygularınızı ifade etmek için üstün bir donanıma sahip olacaksınız.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Pişman olacağınız bir şey yapmanıza neden olacak büyük harcamalar için içinizde karşı konulmaz bir dürtü var. Hataya düşmekten kaçınmalısınız. Sıkı çalışmanız ve işinize bağlılığınız size başarı ve takdir kazandıracak. Bu, projelerinize devam etmeniz için size motivasyon sağlayabilir. Yeni iş ortaklıkları gündeme gelebilir ama bu potansiyeli değerlendirmek için çok da uygun bir zaman değil. Aldığınız teklifleri gelecekte değerlendirmeniz daha verimli sonuçlar elde etmenize sebep olabilir.

Satürn, eğitim almanız için size ilham verir, ancak yalnızca tanınmış kaynaklar aracılığıyla. Sertifikalı programlara bir göz atmak isteyebilirsiniz. Özgeçmişinizi oluşturan her şey, kendiniz için çalışıyor olsanız bile, hak ettiğiniz parayı kazanmanıza yardımcı olabilir.

Daha geniş bir kitleyle paylaşacak çok şeyiniz var, podcast mikrofonunu açmak veya makalenizi yayınlayacak bir yer bulmak için mükemmel bir zamanlama olduğunu söyleyebiliriz.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Burç Taşı Nedir?

 

İkizler Burcu En Doğru  Eylül 2022  Burç yorumları

 

İkizler Burcu  Eylül   Burç Yorumu Genel Durum

Pazartesi’den Çarşamba’ya kendinizi rahat ve girişken hissedeceksiniz, bu yüzden sosyalleşmek için harika bir zaman. Başkalarını üzgün olduklarında bile mutlu edebilirsiniz. Aşk hayatınız artan karizma ve fiziksel çekiciliğinizden etkilenecek. Bu nedenle, mevcut herhangi bir ilişki gerginliğini gidermek veya çözmek için çok iyi bir zaman. Ayrıca parayı, hediyeleri veya diğer iyi fırsatları da çekebilirsiniz, ancak yalnızca kendinizi ortaya koymak için çaba harcarsanız! Perşembe’den Pazar’a, zihniniz yeni keşifler yapma ve yeni arkadaşlar edinme şansınızı artıran yeni olasılıklara açık hale gelecek. Daha keskin duyularla sezgilerinize güvenebilirsiniz. Uyanıkken veya canlı rüyalar yoluyla uykudayken iç görüler yaşamanız mümkün. Ayrıca bilgisayar teknolojisi eğitimi almak veya kendi web sitenizi başlatmak ve genel olarak internet üzerinden iletişim kurmakla daha fazla ilgilenebilirsiniz.

İkizler Burcu  Eylül   Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Hissettiğiniz tutku o kadar yoğun olabilir ki sizi bunaltabilir! 5 Eylül’de, romantizmle ilgili beşinci evinizdeki Venüs, sekizinci evinizdeki Plüton ile kare açı yapacak ve bu da kıskançlık veya bağlılık duygularına neden olabilir. Asla kimsenin hatası olmayan güvensizlikler ortaya çıkabilir. Önemli olan bu güvensizliklerle nasıl başa çıkmayı seçeceğinizdir. Şans eseri, 6 Eylül’de Venüs dokuzuncu evinizde Jüpiter ile üçgen açı oluşturduğunda, karanlıktan kurtulmanız ve ilişkinizde inanç ve iyimserlik sahibi olmanız için sizi cesaretlendirdiğinde, işler düzelecek.

6 Eylül’deki yeni ay, ilişkilerinizde rahatlık ve beslenmeye öncelik vermenizi teşvik edecek. Sonuçta, ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşıyorsanız, onu koruyucu bir enerjiyle aşılayın. Ancak, 8 Eylül’e kadar insanların ne düşündüğü konusunda gereğinden fazla endişe duyabilirsiniz.

İkizler Burcu  Eylül Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Bu hafta profesyonel cephede değişiklikler ve zorluklarla dolu olacak. Kaygı düzeyinizin beğeninize göre çok yüksek olduğunu ve genel olarak oldukça stresli hissettiğinizi göreceksiniz. Bunun nedeni, düşündüğünüz yöntemleri uygulamanıza izin vermeyebilecek iş ve aile baskıları olabilir.

Hayatınızda endişelenecek hiçbir şeyin olmayacağı zamanlar yakın.

Harcamalarınızda ve kazançlarınızda koruduğunuz denge konusunda kendinizi iyi hissedin. Bu hafta beklenmedik bir harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz, ancak iyi olan şu ki, bu mali durumunuzdaki dengeyi bozmayacak. Aldığınız finansal kararlara dikkat etmek her zaman önemlidir ve aceleye getirilmemelidir. Bu hafta yapılan spekülatif anlaşmalar gerçekten ödüllendirici ve uzun vadede harika sonuçlara sebep olacak.

İkizler Burcu En Doğru  Ekim 2022  Burç yorumları

İkizler Burcu  Ekim  Burç Yorumu Genel Durum

Bu hafta yaşayacağınız enerji patlamaları aynı anda birkaç yöne gitmenize sebep olabilir sevgili İkizler, gerçek bir ilerleme kaydetmek için sadece bir hedefe odaklanmanızı öneririz!

Nereye giderseniz gidin ve kiminle tanışırsanız tanışın, etrafınızdakilere iyi ruh halinizi ve coşkunuzu aşılayabilir ve onlara gereken her şekilde yardımcı olabilirsiniz. Hiçbir şey gözünüzü korkutamayacak! Bu fırsatı hem geçmiş hem de şimdiki önemli sorunlarla başa çıkmak için kullanın. 6 Ekim günü, Terazi burcundaki Mars, gölge benliğinizin evinizde Uranüs ile kavuşacak ve aynı gün Terazi burcunda yeni ay doğacak. Bugün, sinyalleri karıştırmak oldukça kolay. Daha dikkatli olmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu  Ekim Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Aşk ve romantizm tanrıları bu hafta omzunuzda oturuyor gibi görünüyor ve Cupid tam anlamıyla bir milyon ok fırlatmaya hazır! Halihazırda bir ilişkiniz yoksa, yeni tanıştığınız biriyle yakınlaşabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa, bu tür ayartmalara boyun eğmemelisiniz. Ayak parmaklarınızı suya sokmak istiyorsanız, dikkatli olun. İletişimi dostça tuttuğunuz ve kendinizi flört etmeye kaptırmadığınız sürece eski hayaletlere merhaba demek sorun değil ama bunu yaparsanız, kendinizi yoğun bir aşk üçgeni içinde bulabilirsiniz. 6 Ekim’de gerçekleşecek Terazi yeni ayında, ilişkinizin daha fazla çiçek açmasını sağlayan cilveli bir akşam geçirebilirsiniz. Bu hava romantizm için mükemmel, İkizler. Bu enerjiyi akıllıca kullanmak ve boş yere boşa harcamamak önemlidir.

İkizler Burcu Ekim  Burç Yorumu Finansal Durum

Ekim ayının ilk haftası hayatınızdaki neşeyi ön planda tutuyor İkizler! Profesyonel olarak ciddi ve yaratıcı olmak arasındaki dengeyi bulmak için bu enerjiden faydalanın.

Kariyerinizi nasıl ilerletebileceğinizi araştırın. Üstlerinize neler yapabileceğinizi göstermenin zamanı geldi. Kendinizi küçümsemeyin; ne kadar etkili ve başarılı olduğunuzu gösteren yeni görevler üstlenin. Bu hafta kendinize sorgusuz sualsiz inanmalı ve sezgilerinize güvenmelisiniz.

Terazi liderliğindeki tüm geçişler, yaratıcılık arzunuzu harekete geçirecek. Yaratıcılığınız, Terazi yeni ayı ile birlikte zirve yapacak! Sanatsal vizyonunuzu ve mutlu, şanslı kişiliğinizi iş yerinize taşımaktan çekinmeyin.

7 Ekim  günü Venüs Yay burcuna geçtiğinde, neşeli iş arkadaşları ve ekiplerle çalışmaya meyilli olacaksınız. Başarı vizyonunuzu sizinle aynı fikirde olan bir meslektaşınızla paylaşmak, işinizi olumlu yönde değiştirebilir.

 

İkizlerBurcu En Doğru  Kasım 2022  Burç yorumları

İkizler Burcu Kasım Burç Yorumu Genel Durum

Bu hafta romantik fırsatlar çoğalıyor sevgili İkizler, kendinizi bu havaya kolayca kaptırabilirsiniz. Hafta başlarken ilk sırada olun! Pazartesi günü öncülük etmek için acele ederseniz, sadık bir takipçi çekmeyi bekleyebilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri, o geniş zekanızın odağını daraltın. Kendinizi şu anda bir gizeme adarsanız, onu çözmeniz neredeyse garantidir. Bu Perşembe ve Cuma, ortalığı karıştırmaya ve birçok yeni insanla tanışmaya hazır olun! Çapkın ve kendinden emin tavırlarınız karşı konulmaz bulunuyor.

İkizler Burcu Kasım  Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Hayat büyük bir oyunsa, o zaman eviniz en yoğun aşk sahnelerinizi sergilemeye hazır olan sahnedir. 31 Ekim ve 1 Kasım’da, Ay düzenli Başak burcunda ilerlerken ve haritanızın evi yöneten bölümünü harekete geçirirken, kişisel alanınızı yenilemek için biraz zaman ayırın.

Geçmişteki ilişkilerde kötü kararlar aldıysanız, Akrep yeni ayı, neyin yanlış gittiğine dair yeni bakış açıları sunabilir. Bu yeni ayı, aşk hayatınıza zarar veren tüm döngüleri kırabilmeniz için geçmişte göz ardı etmiş olabileceğiniz kırmızı bayrakları fark etmek için bir fırsat olarak değerlendirin. Standartlarınızı yükseltmenin sorun olmadığını ve kiminle takılacağınız konusunda seçici olmanın sizi itici kılamayacağını bilin.

Hafta sona ererken, yönetici gezegeniniz Merkür gizemli Akrep burcuna geçiyor. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca muhtemelen biraz daha sessiz ve normalden daha az sosyal olacaksınız, çünkü bu gezegensel konfigürasyon, neyin sağlıklı bir ilişki oluşturup oluşturmadığını analiz etmek için derinlere inmenizi istiyor. Venüs kariyer odaklı Oğlak burcuna geçerken ise odağınız muhtemelen finans ve profesyonel hedeflere doğru kayacak.

İkizler Burcu Kasım Burç Yorumu Finansal Durum

Kasım ayının ilk haftası oldukça umut verici, çünkü geçişlerin çoğu kariyer yolunuzu ve iş hayatınızı değiştirmeye yönelik!

31 Ekim Pazar gününden itibaren aksiyon dolu Mars, Akrep burcuna giriyor! Akrep’teki Mars çalışma, alışkanlıklar ve rutin sektörünüzde bir çılgınlık ateşi yakacak. Bu geçiş, iş hayatınızı dönüştürmek için mükemmeldir. Örneğin, çalışma alanınızı düzenlemek veya projeleri bir araya getirmek gibi görevlerle uğraşırken kendinizi daha hırslı hissedebilirsiniz. Mars ayrıca çalışmalarınıza bir canlılık duygusu aşılamaya da yardımcı olabilir. Hatta 31 Ekim ve 1 Kasım günleri Merkür Jüpiter’le üçgen açı yapacağı için kendinizi daha yaratıcı hissedebilir veya diğer yaşam biçimlerinden ilham alabilirsiniz.

Akrep burcunda yeni ay meydana geleceği için haftanızın zirvesi 4 Kasım  günü olacak. Yeni ay, iş, rutin ve alışkanlık sektörünüzde altı aylık bir olasılık penceresi açar. Gizemli, metamorfik yeni ay, üretken bir iş hayatına sahip olmak için yeni hedefler peşinde koşmanızı sağlayacak ilhamı veriyor. Önümüzdeki altı ay içinde işinizle ilgili neleri değiştirmek istediğinize odaklanma zamanı…

 

 

İkizler Burcu En Doğru  Aralık 2022  Burç yorumları

İkizler Burcu Aralık Burç Yorumu Genel Durum

Maalesef bu haftaya biraz sevimsiz konular ile başlayacaksınız. Borçlar ve krediler ile alakalı konular gündeme gelebilir ve keyfinizi kaçırabilir. Eğer borç kapatma veya krediye başvurma gibi giderleri ilgilendiren planlarınız varsa bunları pazartesi yapmanızı öneririm. Yine de eğer miras davaları veya başka hukuki davalardan beklediğiniz bir para varsa pazartesi ve salı günleri iyi haberler almanız olası. Hafta ortasına gelirken eğer eğitim hayatınız devam ediyorsa veya seyahat planlarınız varsa bunlarla alakalı iyi haberler bekleyebilirsiniz. Ancak çarşamba günü tüm bu konularla alakalı beklenmedik krizler yaşanabilir.

Perşembe öğleden sonra ve hafta sonuna kadar kariyeriniz gündemde. Olumlu sonuçlar beklemeye başlayabilirsiniz. Yaptığınız yatırımlar sonuç vermeye başlayabilir. Pazar günü ise güneşin pozisyonundan ötürü biraz sert olsa da ayın konumu iyi. Aşkta ve parada beklenmedik ve sarsıcı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

İkizler Burcu Aralık  Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Bu hafta içi ilişkileriniz ile alakalı bir etki görünmüyor. Ancak Çarşamba günü Mars’ın hareketleri her şeyi olduğu gibi ilişkileri de etkileyebilir. Üstleriniz veya öğretmenleriniz ile, eşiniz, sevgiliniz veya aileniz ile iletişiminizde kopukluklar yaşayabilir ve tartışmalar yapabilirsiniz.

Hafta başında eşiniz ile olan ortak finanslar gündeme gelebilir. Eşinizin gelirinde bir artış yaşanabilir. Miras davalarından para bekliyorsanız beklenmedik güzel haberler alabilirsiniz. Pazar gününe gelirken sosyal çevrenizle bol bol vakit geçirmeye başlayacaksınız. Bunun yanı sıra tutulmadan beri ters giden işleriniz sizi bile şok ederek yoluna girebilir. Hiç beklemediğiniz bir anda aşk ile alakalı dilekleriniz gerçekleşebilir. Gözlerinizi açık tutmakta fayda var!

İkizler Burcu  Aralık   Burç Yorumu Finansal Durum

Bu haftaya finansal durumunuz karışık başlıyorsunuz. Haftaya başlarken borçlar, krediler, alacaklılar gibi tatsız konular gündeminizde olabilir. Bunun yanı sıra eşinizin gelirinde değişiklikler olabilir veya siz beklediğiniz bir parayı alabilirsiniz. Yine de sanki gelir ve giderleriniz birbirini sıfırlıyor gibi hissetmeniz oldukça olası. Aldığınız para siz fark etmeden borçlara gidebilir, kazancınız direkt giderlerinize harcanabilir.

En Doğru Yengeç Burcu 2022 Yılı Bütün Aylar Burç Yorumları bu yazıyı da inceleyin. İlgiyle okuyacaksınız. 🙂

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu