Astroloji

En Doğru Yay Burcu 2022 Yılı Bütün Aylar Burç Yorumları

Yay Burcu 2022 Yılı bütün aylarının burç yorumları sadece Zevosis’te. En ayrıntılı Yay 2022 burç yorumlarını gururla size armağan ediyoruz.

Yay Burcu En Doğru  Nisan 2022  Burç yorumları

 Yay Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta size pek çok fırsat sunabilir, doğru değerlendirmeye çalışın.

Bazı yeni ve iyi alışkanlıklar yaratmak ilginizi çekebilir. Meditasyon, yoga ve matcha bitki çayı içeren güçlü bir sabah rutini oluşturabilirsiniz. Sabah kendinize ayıracağınız fazladan birkaç dakika harika bir gün için doğru temelleri atmanıza yardımcı olabilir.

Güçlü başlanan sabahlar, işleri halletmeye odaklanma yeteneğinizi arttıracak. Yapılacaklar listenizdeki şeyleri hızla eritebilirsiniz. Karmaşık sözleşmeler ve formlar kafanızı karıştıramayacak. Olası sorunları anında görebilecek ve çözüm bulacaksınız.

Salı günü Başak burcundaki Merkür, Balık burcundaki Neptün ile karşı karşıya geldiğinde iş- yaşam dengeniz bozulabilir. Hayatınızı mükemmel bir şekilde dengelediğinizi düşünürken hemen yüzeyin altında gizlenen bir miktar gerilimle karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizin kişisel hayatınızı ele geçirmesine izin vermeyin sevgili Yaylar! İşyerinde bir sorunu çözdükten sonra, perşembe günü Merkür Plüton ile Oğlak burcunda üçgen açı yaptığında büyük bir ikramiye veya takdir alabilirsiniz. Bu başarı, özgüveniniz için büyük bir destek sağlayacak ve bütçenizi iyileştirecektir. Becerilerinizi sergileyin ve harika zihninizi iyi kullanın.

 

Yay Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Bu hafta hissettiklerinizi dile getirmeyi öğreneceksiniz. 22 Ağustos’ta, üçüncü iletişim evinizde sesinizin daha çok çıkmasını ve duyulmasını sağlayacak bir dolunay parlayacak. Önemli bir konuşma gerçekleşebilir; ilişkinizde büyük olasılıkla bir atılımı temsil edebilecek bir konuşma…

Aslında doğruyu söylemek sadece aşk hayatınızda değil, sosyal hayatınızda da böyle bir fark yaratabilir. Nisan’da topluluk odaklı on birinci evinizdeki Venüs, konuşkan üçüncü evinizde Satürn’ü üçgen yapacak ve size uzun süre devam edecek dostluklar kurmanıza yardımcı olabilecek sabit bir enerji sağlayacak. Bu arkadaşlıklardan bazıları romantik ilişkilere bile dönüşebilir.

Bununla birlikte, duygularınızın karşınızdaki insan tarafından doğru anlaşılıp anlaşılmadığına dair şüpheleriniz olabilir. Sorumluluk almak ve kendinize inanmak, benlik saygınız için harikalar yaratabilir. En iyi niteliklerinize güvenin ve unutmayın, güzelliğinizi göremiyorlarsa, bu onların sorunu! Artık ayrıntılara daha fazla bakma eğilimindesiniz ve bir aşk hakkında keşfettikleriniz sizi gerçekten şaşırtabilir. Belki daha sık dikkat etmelisiniz.

 

Yay Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Bu hafta başlarken, işlerinizi farklı şekilde halletmek için ilham alabilirsiniz. Enerjinizin önündeki engelleri kaldırmak, sizi işinize daha cesurca yaklaşmaya teşvik edecek. Dolunay sayesinde düşüncelerinizi söylemenizi ve zihninizi harekete geçirmenizi isteyen önemli bilgileri keşfedebilirsiniz.

Nisanda dışa dönük on birinci evinizdeki Venüs, konuşkan üçüncü evinizde Satürn’ü üçgen yapacak ve endişe duymadan iletişim kurmanıza yardımcı olacak. Artık iletişim kurduğunuz iş bağlantıları, daha kullanışlı olacak. Bununla birlikte, kariyer sektörünüzde Merkür, yerel sektörünüzde Neptün’e karşı olduğundan, hedeflerinizin peşinden gitme arzunuzu güvenlik ve konfor ihtiyacınızla dengelemekte zorlanabilirsiniz.

Ancak 30 Nisan’a kadar konforunuzun hedeflerinizle doğrudan bağlantılı olduğunu fark edebilirsiniz. Merkür, finans sektörünüzde Plüton ile üçgen açı yaptığında, başarılı olmak için motive olabilirsiniz. Haftanın sonunda, zam alma veya gelirinizi artırma konusunda daha hevesli hissedebilirsiniz.

Artık tezahür egzersizleri yoluyla, bir iş planını tamamlayarak ve resmi yatırımcılar arayarak yeni kazançlar elde etme yolunda tüm desteğe sahip olacaksınız. Utangaç davranmayın, ihtiyacınız olanı isteyin!

 

 

Yay Burcu En Doğru  Mayıs 2022  Burç yorumları

 Yay Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Yavaş bir başlangıç yapsanız da haftanın sonunda bitiş çizgisine ilk ulaşan siz olacaksınız!

Hafta, eğitim evinizde Aslan burcunda Güneş’in doğmasıyla başlıyor ve evinizdeki ve ailenizdeki sezgisel Neptün’ü bir araya getiriyor. Okula gitmeye veya çocuklarınızı göndermeye hazırlanıyor olabilirsiniz. Bu büyük etkinliğe hazırlanırken birçok karışık duygu yaşayabilirsiniz. Kendinizi iddiasız ve hatta geri çekilmiş hissedebilirsiniz. Ama bu son derece sezgisel bir enerjidir. Geri gönderilecek e-postalar var ve gelen kutuları doluyor ama hiçbirini yapmak istemiyorsunuz. Sinirlenmekle sorumluluk almak arasında seçim yapan bir kavşakta duruyorsunuz. Bu yön, zihinsel disiplininizi artırabilir ve karmaşık formlar arasında geçiş yaratmanıza yardımcı olabilir. Yapılacaklar listenizdeki birçok maddenin üzerini çizmeye hazırlanın!

 

Yay Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Zarif Venüs Terazi’ye ve ekip çalışması ve teknolojiyle ilgili on birinci evinize geliyor. Aniden herkes sıcak bir parıltıya sahip olacak, neredeyse auralarını görebiliyormuşsunuz gibi! Şimdi  sosyal olarak daha deneysel ve her zamankinden daha açık fikirli olacaksınız, sanki bu mümkünmüş gibi! Aslında, kendinizi daha önce yalnızca platonik bir ışıkta gördüğünüz birine çekilirken bulabilirsiniz.  Güneş, romantik beşinci evinizdeki Jüpiter ile karşı karşıya gelecek ve sizi bu durumun üstesinden gelmeye ve hayattaki güzelliklere yönelmeye teşvik edecek. Bilirsiniz, yaz sıcağında aşık olmak gibi!

 

Yay Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Bu hafta başlarken, ekip çalışmasının değerini yeni bir ışıkta görmeye başlayabilirsiniz. 16 Ağustos’ta Venüs, sosyal ve yenilikçi on birinci evinize girerek iş arkadaşlarınızla daha geniş ve vizyoner bir düzeyde çalışmanıza yardımcı olacak. Masaya güzel bir şey getirme yeteneğinizi ve tabi onlarınkini de küçümsemeyin.

Rekabetçi ve motive edici bir enerji akışı sizi yakalayabilir. Merkür ve Mars, kariyerle ilgili onuncu evinizde bir kavuşum oluştururken, başarınızın önünde hiçbir şeyin durmasına izin vermiyorsunuz. Bununla birlikte, bu süre zarfında otorite ile ilgili bir sorun yaşama eğiliminiz olabilir, bu nedenle üstlerinizle olan anlaşmazlıkları dikkatli bir şekilde yönetin. Topluluk odaklı on birinci evinizdeki Güneş, yaratıcı beşinci evinizdeki Jüpiter ile karşı karşıya geldiğinden, benzer düşünen bireylerle çalışmak, kendi tutku projelerinizden ilham almış gibi hissetmenizi sağlayabilir. Kendinizi ifade etme ihtiyacı hissediyorsanız, yapın!

20 Ağustos’ta rutininizin altıncı evinde Merkür, Uranüs ile üçgen açı yaptığında, gündelik işlerinizi tamamlamak için yeni bir yöntem, stil veya teknik keşfedebilirsiniz. Bir şansı kucaklamak, ertelemeyi ortadan kaldırmanıza ve kısa sürede çok şey başarmanıza yardımcı olabilir.

 

 

Yay  Burcu En Doğru  Haziran 2022  Burç yorumları

Yay Burcu Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Tamamen kanatlanmak için iyi bir zaman değil! Yaşadığınız şeylere nasıl yaklaşabileceğiniz veya bunları sürdürüp sürdüremeyeceğiniz konusunda birçok seçeneğiniz var ve bütüncül bir yaklaşım size en iyi şekilde hizmet edecek. Elbette büyük resmi düşünün, ancak bu hafta çabalarınızı atılacak en iyi adıma odaklayın. Nereden veya nasıl başlayacağınızı bulmakta zorlanıyorsanız, kalbinizin en güçlü arzusunu belirleyin.

Hafta boyunca, bazılarınız endişe, depresyon ve korku yaratabilecek belirsizlikler hissedebilirsiniz. Birkaç günlüğüne dışarı çıkın ve/veya ailenizle vakit geçirin.

 

Yay Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Hassasiyet alarmı! Bu ay, sevgi dolu Venüs tüm gün Neptün’e karşı olduğu için kendi tepkilerinizden bazılarıyla kafanız karışabilir ve bu nadir karışım, sinir uçlarınız açığa çıkmış gibi hissetmenize neden olabilir.

Duygularınızı nelerin tetiklendiğine dikkat edin, özellikle bu muhalefetin ortaya çıktığı iş ve ev cephesinden gelen ve çatışan talepler etrafında. Baskı çok fazla olduğunda, kendinizle ilgilenmekten tamamen uzaklaşabilirsiniz. Boğulmakla savurmak arasında mutlu bir denge tutturabileceğinizi biliyorsunuz, ancak bu sıra dışı Venüs-Neptün geçişi sizi zorlayabilir.

Başkalarının tepkilerinin sizi engellemesine ve geri adım atmanızı sağlamasına izin vermeyin. Birisi umduğunuz şekilde yanıt vermiyorsa bunu kişisel algılamayın. Aslında, sözlerinde değil de eylemlerinde gerçek bir değer olabilir mi?

Biraz fazla mı zorlandınız yoksa bazı sosyal nüansları mı kaçırdınız? Durum ne olursa olsun, bu konuda yapabileceğiniz hiçbir şey yoksa üzerinde durmayın. Sakinleşme molası verin, zihinsel olarak akışına bırakın, ardından bir sonraki aktivitenize geçin. Bu transit altında, ilişkileri birbirine karıştırmamaya özen gösterin.

 

Yay Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Bu, önemli kariyer girişimlerini hızlandırmak için harika bir hafta! Finans sektörünüzde oyunun kurallarını değiştiren Pluto ile uyumlu olan iddialı onuncu evinizdeki ağ kurma uzmanı Venüs sayesinde, stratejik olarak sosyalleşerek profesyonel olarak büyük bir adım atabilirsiniz. Venüs, üst kademelerin kapısına dayanmanızı kolaylaştıracak.

Elit bir çevreye girebilir veya A listesindeki bir müşteriyi etkiniz altına alabilirsiniz. Önemli bir işverenin dikkatini ne zaman çekeceğinizi asla bilemezsiniz ve çektiğinde de fara yakalanmış bir geyik gibi görünmek istemezsiniz.

Venüs ve Mars zaten profesyonel bölgenizde ikamet ederken, onların üçlü tehdit gücü olan motivasyon, yaratıcılık ve anlayış gücünden yararlanabilirsiniz. Başka bir deyişle, en cesur hamlenizi yapmamak için hiçbir mazeretiniz yok! Kariyer hedefleriniz söz konusu olduğunda, önümüzdeki birkaç hafta en yoğun tezahür etme zamanıdır, bu yüzden közleri dürtün ve şenlik ateşini yakın!

Etkileyici bir ilerleme kaydettiğinizde bile yetinmeyin ve kendinize bundan sonra ne yapmak istediğinizi sorun. Ay sonuna kadar nerede olmak istediğinizi düşünün, bazı adımların haritasını çıkarın, ardından ilk fırsatta büyük bir adım atmaya söz verin!

 

 

Yay Burcu En Doğru  Temmuz  2022  Burç yorumları

  Yay Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Genel Durum

Dürüstlük tek politikanız olabilir, ancak herkes size benzemek zorunda olmadığı için dozu doğru ayarlamalı ve ağzınızdan çıkanları tartmayı unutmamalısınız. Bir arkadaşınız veya meslektaşınız herhangi bir konuda görüşünüzü isterse, bunu paylaşmanın ince bir yolunu bulun. Mizah anlayışınızla tanınan harika bir öykücüsünüz, ancak ciddi bir gaftan kaçınmak için, kışkırtıcı olabilecek bir şey söylemeden, paylaşmadan, tweet veya mesaj atmadan önce kendinizi durdurun lütfen, en azından bu hafta!

 

Yay Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Özel hayatınızda bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz, bu nedenle aşk ilişkilerinizde dikkatli olun. İlişkiniz yoksa ama istiyorsanız, bulmak için daha iyi zamanlar olacak, söz veriyoruz.

 

Yay Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Perşembe günü, Mars Başak burcuna geçiyor. Uzun zamandan sonra ilk kez profesyonel hırslarınız su yüzüne çıkacak. İş taleplerinin artmasıyla önümüzdeki haftalar boyunca fazla boş zamanınız olmayacak gibi görünüyor. Bu sonbaharda ulaşmak için iddialı ama gerçekçi kişisel hedefler belirlediğinizden emin olun. Doğru değerlendireceğiniz bu süreç, yaşamınızdaki maddi ve manevi tüm servetinizi arttırabilir.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Çin Astrolojisi Episode 1: Çin Astrolojisi Burçları Nedir, Nasıl Hesaplanır?

 

 

Yay Burcu En Doğru  Ağustos  2022  Burç yorumları

Yay Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Eski alışkanlıklara geri dönmek yerine, son aylarda üzerinde çalıştığınız değişiklikleri ve iç görüleri hayata geçirmelisiniz. Büyük bir büyümenin eşiğindesiniz ve bu çok güzel! Heyecanlanmıyor musunuz?

Yorucu tartışmalar yaşanabilecek bir hafta. Bu nedenle, öfkenize ve egonuza hakim olmak için çabalamalısınız. Size doğru gelene yönelmelisiniz, ancak bu, başkalarının görüşlerine kendinizi tamamen kapatmak anlamına gelmez. Kendinizi bile anlamakta zorlandığınız zamanlarda, geri çekilebilirsiniz. Analiz gücünüzü kullanırsanız ve çevrenizdeki insanlarla daha fazla iletişim kurarsanız işiniz kolaylaşabilir.

Önümüzdeki yarım yıl boyunca ufkunuz kelimenin tam anlamıyla genişleyecek. Unutmayın, her hareketin daha büyük amacınızı desteklemesi gerekir. Yönetici gezegeniniz Jüpiter, zihninizi daha da genişletmeye geldi ve olasılıkların farkındasınız. Başarıya çok yakınsınız ve başkalarının, özellikle de sırf gelecek hakkında iyimser olduğunuz için sizden şüphe duyanların, onayına ihtiyacınız yok!

 

Yay Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Genişleme ve keşfetme hevesiniz uğruna yanlışlıkla bir müttefiki terk mi ettiniz? Büyük hata! Samimi bir özür dileyin ve ilişkinizi düzeltmek için elinizden geleni yapın.

Siz o insanlardan birisiniz; aşka, barışa ve esmer pirince inananlardan. Romantizmi bir kenara bıraktığınızda, bazı insanları hayatınızdan çıkarmanın zamanının geldiğini fark edeceksiniz.

Venüs’ün Uranüs’le harmanladığı bu günler, partnerinizle yeniliklere yönelmeniz için çok uygun zamanlar. Birbirinizin hedeflerini destekleyebilirsiniz. Sürece çok fazla dahilseniz geri adım atın çünkü tüm “yardımınız” ile karşınızdakinin kendi yaratıcılığını boğabilirsiniz.

Aranızda evlenmeyi planlayanlar varsa, bu hafta oldukça umut verici görünüyor, bilginize!

 

Yay Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Gruptan ayrılmanın ve özel projeler peşinde koşmanın zamanının geldiğini fark edebilirsiniz. Fikrini değiştirmek Yayların ayrıcalığıdır ve size bir faydası yoksa bir yerde ya da görevde asla mecburiyetten kalmamalısınız. Köprülerin ihtişamlı alevlerle yakılması gerekmez, geçiş sürecini yeteneklerinizi iyileştirmek için değerlendirebilirsiniz.

İletişim bölgenizde Satürn varken, güçlü bir uyandırma çağrısı yapmanız gerekebilir. İhtiyaçlarınız karşılanmıyorsa konuyu geçiştirmeyin. İnsanların size ihtiyacınız olanı verip veremeyeceğini dürüstçe öğrenin. Vermeyeceklerse, başka yerde arayın.

İlham verici bir üretkenlikle dolup taşıyorsunuz, dikkat dağıtıcılardan uzaklaşır ve verimli bir şekilde işinize odaklanabilirseniz, üretebileceklerinize siz bile şaşıracaksınız.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Burç Taşı Nedir?

 

 

Yay Burcu En Doğru  Eylül 2022  Burç yorumları

Yay Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Pazartesi’den Çarşamba’ya, gezegenler zevk ve macera için Yay burcuna güçlü bir istek katacak. Flört, cinsellik ve sevecen aşk arasında kurduğunuz uyumlu denge, sizi özellikle çekici kılacak. Mükemmel eşleşmeyi bulmak ve mevcut ilişkileri geliştirmek için yılın en iyi zamanlarından birine girdiniz. Ayrıca büyük bir enerjiniz var ve bunu yaratıcılık, güzellik, para kazanma ve yeni projeler başlatmak için kullanmanızı öneririz. Girişimci ruhunuz ve dürtünüz sizi üne ve zenginliğe ulaştırabilir. Birçok insanı etkileyen büyük sorunları çözebilir ve diğer insanların yaşamları üzerinde güçlü bir etkiye sahip olabilirsiniz.

 

Yay Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Partnerinizle maddi bir anlaşmazlık yaşama ihtimaliniz var.  Bununla birlikte, Eylül’de, iddialı onuncu evinizdeki Mars, Plüton ile üçgen açı oluşturarak, sağlayıcı olma yeteneğinizden yararlanmanıza yardımcı olurken, kendinizi bu sorunların üstesinden başarıyla gelmiş bulacaksınız.

Aslında, 30 Eylül’e kadar yeni ay, sosyal statünün onuncu evine güç gönderecek ve sizi ve partnerinizi, kariyerlerinizin nereye gittiği ve ilişki planlarınızı nasıl destekleyebileceği konusunda hedefler belirlemeye teşvik edecek. Ve eğer bekarsanız, bu yeni ayı ciddiye almalısınız. Sizin için yeni başlangıçlara gebe olabilir… Ancak her şeyden önce kendinize sormanız gereken sorular var: Aradığınız romantizme gerçekten inanıyor musunuz? Bu romantizmi yaratmak için çaba harcıyor musunuz?

 

Yay Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Bu hafta işte hatalar yapmanız muhtemel. Dikkatli olun sevgili Yaylar! Eğer hali hazırda çalışmıyorsanız, aradığınız o mükemmel işi bulmak için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Aslında tüm dikkatler üzerinizde olduğundan, becerilerinizi sergilemek için harika bir zaman. Yeteneklerinizi geliştirebilir ve kısa vadeli hedeflerinizin meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz.

Maddi cephede her zamankinden çok daha farklı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Geçmişte dikkatli bir şekilde yapılan yatırımlar, mali durumunuzu iyileştiren mükemmel getirilere dönüşebilir. Ancak, bu hafta fazladan para harcamalarınız da olacak.

Ayrıca, hizmet sektöründeyseniz, uzun zamandır emek verdiğiniz projeye ulaşma şansınız var. Bu noktada spekülatif anlaşmalarla ilgileniyorsanız, bu hafta gerçekten kazançlı ve ödüllendirici olabilir.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Marilyn Monroe: Ölümünün Arkasındaki Trajik Hikaye İntihar mı, Cinayet mi?

 

 

Yay Burcu En Doğru  Ekim 2022  Burç yorumları

Yay Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Eski arkadaşlar geri dönecek ve yeni ilişki fırsatları doğacak sevgili Yaylar, bu hafta popülersiniz!

Fikirleriniz ve planlarınızla başkalarına ilham vereceksiniz. Soğukkanlı ve sakin yaklaşımınız insanları kazanıyor ve yaptığınız ilerlemeleri veya önerileri reddetmek için çok az nedenleri var. İş yerinde öne sürdüğünüz teklifler de olumlu bir yanıtlarla karşılanacak ve daha önce başa çıkması zor olan meslektaşlarınız bu hafta dinlemeye istekli olacak. Bu fırsatı, gelecekte uygulayabileceğiniz yeni stratejiler geliştirmek için kullanın; bu, önünüzde olabilecek zor zamanların üstesinden gelmeniz için size bir temel sağlar. Eğlenceli bir hafta olacak, ancak sorumluluklarınızı yerine getirme zamanı geldiğinde her şeyin olması gerektiği gibi yapıldığından emin olmalısınız. Bu hafta ay pek çok parti ve etkinliğe davet edilebilirsiniz.

 

Yay Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Aşk hayatınız için harika bir hafta olabilir sevgili Yaylar! İster mevcut bir ilişkiye yeni bir yaklaşım getiriyor olun, ister yeni bir ilişkiye başlamaya hazır, bu olumlu değişimin itici gücü sizsiniz! Ancak sağlıklı bir gerçeklik duygusuna sahip olmanız gerekir. Gerçek dışı karşılaşmalar yaşamayı ya da sevgilinizin sırf sizin iyiliğiniz için ekstra özel bir çaba göstermesini beklemeyin.

Bu ay partnerinizle aranızda sorunlara sebep olabilir. Her ikinizin de bu duygusal olarak çalkantılı zamanlardan hasarsız çıkmak için sınırlar belirlemeniz ve istikrar yaratmanız gerekir. Doğru tavırla, ilişkinizi geliştirebilir ve bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranıza gerektiğinde sınırlar koymayı bilmek, sizi çok fazla dramdan kurtaracak ve arkadaşlıklarınızın gelişmesini sağlayacaktır. Bunun iki yönlü bir yol olduğunun farkında olun, bu yüzden onların sınırlarına da saygı gösterin. Onların ihtiyaçlarını anlamaya ne kadar bağlı kalırsanız, karşılığında size o kadar çok geri verecekler ve size verdikleri titreşimin farkında olabilecekler. Ortaklıklarınızı, arkadaşlıklarınızı ve aşklarınızı hayatınızın bir aynası olarak düşünün, kendinize verdiğiniz enerjiyi yansıtın. Unutmayın, ne verirseniz onu alırsınız!

 

Yay Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Çok verimli bir hafta olacak, hedeflerinize doğru ilerliyorsunuz, ancak başkalarının pahasına olmamalı!  Fikirleriniz, meslektaşlarınız ve üstleriniz tarafından büyük beğeni toplayacak. Başarılarınız konusunda utangaç olmayın, kendinizi ortaya koyun ve işinize yarayabilecek her türlü fırsatı kollayın! Ekim ayının ilk haftası önümüzdeki ay için ilham kaynağı olabilir.

Neyi başarabileceğinizi, sahip olmak istediğiniz rolü veya mesleki başarılarınızın sonucunun nasıl göründüğünü hayal ediyor olabilirsiniz.

Neyi başarmak istediğinizi düşünün. Her bir hayali ve hatta onu nasıl başaracağınıza dair birkaç adımı yazmaktan çekinmeyin. Bu eylem, önümüzdeki altı ay boyunca üzerinde çalışmak istediğiniz şeylere zihinsel olarak öncelik vermenize yardımcı olacaktır.

Hafta sonu Güneş, Mars ve Merkür gerilemesi Terazi burcunda birbirleriyle kavuşumda. Almak istediğiniz yön ve profesyonel destek için kime güveneceğiniz konusunda bir fikriniz olabilir. Bu hafta mesleki hedeflerinize öncelik verirseniz, Ekim ayı boyunca önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz!

 

 

Yay Burcu En Doğru  Kasım 2022  Burç yorumları

Yay Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta popülerliğiniz artıyor sevgili Yaylar, herkesin istek listesindesiniz! Pazartesi günü üretkenliğin süper kahramanı olacaksınız, çok çalışacak ve bunu yaparken çok da eğleneceksiniz. Bu enerji Salı ve Çarşambaya kadar devam etmeli, ancak hafta sonu dışarı çıkmak için iddialı planlar yapmak gibi daha küçük, daha sıradan ayrıntılarla uğraşmanın daha yararlı olduğunu görebilirsiniz. Özellikle ilişkilerinizde esnek olmayı unutmayın…

 

Yay Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Şu anda iyi bir yerdesiniz, Venüs burcunuzun altında kamp kurduğunda, başkalarından onay beklemek yerine öz sevgiye odaklanabilirsiniz. Terazi ayı dışarı çıkmanız, arkadaşlıklarınızı kucaklamanız ve yeni deneyimler aramanız için size ilham verirken, haftanın başlangıcı güzel zamanlar getirecek ve yolunuzu neşelendirecek. Eşleşecek birini bulmak şu anda o kadar öncelikli olmayacak, ancak birisinin beklenmedik bir şekilde hayatınıza girme olasılığı her zaman var.

Ay, burçları Akrep’e çevirdiğinde, hafta ortası hava sakinleşecek ve sizi daha sessiz, daha içsel bir döneme sokacak. Akrep yeni ayı, geçmişten gelen ilişki yüklerini boşaltmanıza yardımcı olabilir, ancak dünün aşklarından kalan acıları serbest bırakırken kendinize karşı nazik olun.

Aşk ve para odaklı Venüs burcunuzdan ayrılacak ve Oğlak burcuna geçerek odağınızı para meselelerine ve kişisel güvenliğe kaydıracak. Zodyak’ın en şanslı üyelerinden birisiniz, bu da aşkın sizin için her an tezahür edebileceği anlamına geliyor, ancak şu anda kendinize odaklanmalı ve bağımsız bir insan olarak hayallerinizi inşa etmelisiniz.

 

Yay Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Kasım ayının ilk haftası sizi bilinçaltınızın derinliklerine ve dolayısıyla işinizde yeni ufuklara götürecek. 31 Ekim Pazar gününden itibaren aksiyon odaklı Mars, Akrep’in yeraltı dünyasına girerek bilinçaltınızda bir ateş yakıyor. Mars şu anda bilinçaltı zihninizden geçerken, bir adım geri atarak işlerin üstesinden nasıl geldiğinizi yeniden değerlendirmeniz önemlidir. Bir müşteriyle veya güvenilmez bir iş arkadaşınızla kısa bir anlaşmazlık üzerinde düşünmek gibi belirli durumlarda ne kadar enerji harcadığınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Mars, iş yerinizde kendinizi nasıl öne sürdüğünüzü değerlendirmenizi istiyor.

4 Kasım Perşembe günü Güneş Uranüs ile karşı karşıya gelecek ve zihniniz ile günlük çalışma rutininiz ve ortamınız arasında gerilim yaratacak. Muhalefet, işinizde olası değişiklikleri gösterir, bu nedenle işinizle ilgili herhangi bir doğaçlama karara direnmeniz gerekebilir. Sabrınız Perşembe günü bile test edilebilir! Aynı gün yeni ay Akrep burcunda zirve yapacak. Yeni ay, profesyonel potansiyelinizden yararlanırken herhangi bir eksiklik üzerinde nasıl çalışabileceğinizi de düşünmek adına bilinçaltı sektörünüzde altı aylık bir olasılıklar portalı açacak.

 

 

Yay Burcu En Doğru  Aralık 2022  Burç yorumları

Yay Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Yay burçları, her ne kadar tutulma etkisini hala atlatamamış olsanız da size bu hafta için güzel haberlerim var. Öncelikle ay başındaki iki günlük sürece para konusu gündemde başlıyorsunuz. Bu iki gün boyunca kendinizi adeta bir para mıknatısı gibi hissedebilirsiniz. Yine de risk almaya gerek yok, eğer yatırım işleriniz varsa bunları salıya bırakmadan pazartesi halledin.  Çünkü  Mars hareketli… Yine de saydığım konularda olumlu haberler bekleyebilirsiniz. Çarşamba günü ise oldukça dikkatli ve kontrollü hareket etmenizi tavsiye ederim çünkü çok gergin olacaksınız.

Perşembe gününü atlattıktan sonra hafta sonuna doğru ise özellikle aile alanında duygusal ve güzel günler geliyor. Ailenize ilgi göstermeyi unutmayın. Belki işlerinizin yoğunluğundan dolayı onları biraz ihmal etmiş olabilirsiniz, sizden ilgi bekliyor olabilirler. Aileniz ile vakit geçirmek ve olan yapmak kafanızı toplayacaktır. Güneş sert acıyı sizin burcunuzda yaptığı için dalgın olabilirsiniz ancak bu ayı en şanslı kapatan burçlardan biri olacaksınız.

Yay Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Bu hafta başında aileniz ile ilgili çok bir şey görünmese bile her burca olduğu gibi sizin için de Çarşamba gününe bir parantez açmak zorundayım. Aileniz ve partneriniz ile köpük bir iletişiminiz olabilir, düşünmeden söylediğiniz şeyler ile kalplerini derinden yaralayabilirsiniz. Aman dikkatli olun! Düşünmeden, sinirle ettiğiniz bir laf sizi pişman edebilir. Ailenizin sizden ilgi beklediği ve ailenizi ihmal etmemeniz gereken bir döneme giriyoruz. Her ne kadar işleriniz yoğun olsa da aileniz ile planlar yapmayı ihmal etmeyin. Ayın sonuna gelirken  ciddi manada aşka doyamayacağınız, aşk saçacağınız bir döneme adım atacaksınız. Partneriniz ile romantik zamanlar geçirerek bağlarınızı tazeleyebilirsiniz. Bu dönemde hem aileniz ve partneriniz ile ilişkilerinizi düzenlediğiniz hem de yoğun bir aydan sonra dinlendiğiniz bir dönem. Eğer bir flörtünüz varsa bu bir ilişkiye dönebilir veya ilişkilerinizde bazı kararlar alabilirsiniz.

 

Yay Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Bu haftaya para ile başlıyoruz. Kendinizi her yerden para akışının olduğu, bereketli bir dönem içinde bulacaksınız. Yine de bu açıdan en güzel ay diyebiliriz. Mars’ın sert hareketi dolayısı ile gergin olabilir ve gereksiz tepkiler verebilirsiniz. Müşterileriniz veya üstleriniz ile gerilebilirsiniz. Sonrasında pişman olsanız da bu gerilimler işinizin sonlanmasına kadar gidebilir aman dikkatli olun dilinizi tutun!

Ay sonuna doğru işlerinizin yavaşça yoluna girdiğini ancak gündelik sorumluluklar ile çok meşgul olduğunuzu fark edebilirsiniz. Bu dönemde ailenize vakit ayırmayı unutmayın.

En Doğru Terazi Burcu 2022 Yılı Bütün Aylar Burç Yorumları  bu yazıyı da inceleyiniz. En Doğru Oğlak Burcu 2022 Yılı Bütün Aylar Burç Yorumları

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu