Astroloji

Yengeç Burcu 21 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

21 Şubat 2022 Pazartesi günü Yengeç burcu haftalık burç yorumu… Yengeç burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Yengeç burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 21 Şubat 2022 Pazartesi günü Yengeç yorumu ile keşfedin… 

Yengeç Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Yengeç burçları; pek çok sorununuzun çözüme kavuşacağı ve bilhassa da şifa enerjisinin çok yüksek olduğu bu haftada garip bir şekilde iç enerjiniz kapkaranlık ve çok depresifsiniz. Hırs ve inatlaşma gibi negatif duygularınız ön planda. Neyse ki size vereceğim çok tatlı haberler da bu sayede içinizi aydınlatmayı başarabiliriz. 

Haftanın ilk gününde Ay bizleri Terazi burcunda bekliyor olacak. Sorun çözme becerilerinizin ve soğukkanlılığınızın en yüksek olduğu gün. Önem verdiğiniz veya endişe duyduğunuz işleriniz varsa hemen bugün halledin. Salı günü için dikkat uyarısında bulunduğum burçların başında geliyorsunuz. Ay, Akrep burcuna geçiş yapıyor ve size dokunan alev alıyor. Bu 24 saatlik dilimi hasarsız atlatmayı başarabilirseniz son derece olumlu etkileri olan bir açı sizi bekliyor olacak.  

Yengeç Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Yengeç Burcu 21 Şubat aşk

Geçen haftadan beslenen Güneş’in Balık burcuna geçişi, ilişkileriniz üzerinizdeki etkisini bu hafta iyice hissettirmeye başlıyor olacak. Yoğun bir hafta geçireceksiniz biliyorum ama aileniz ve partnerinizle vakit geçirmeye ihtiyacınız var. Desteklendiğinizi hissetmek istiyorsunuz fakat bunu kendinizi yalnızlaştırarak elde edemezsiniz. Program yapan ve davet eden taraf siz olun. Çevrenizdekilerin içsel durumunuzu ve beklentilerinizi hemen fark etmesini ve de hemen buna göre program yapmalarını bekleyemezsiniz. Sonuçta her birimiz bir sürü şeyle mücadele ediyor ve koşuşturmak zorunda kalıyoruz. Siz adım atın veya daha fazla yanınızda olmasına ihtiyaç duyduğununuz açıkça ifade edin.  

Yengeç Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Yengeç Burcu 21 Şubat para

Cuma günü için dikkat dikkat uyarısıyla başlamak istiyorum. Zira hemen bugünden Cuma günkü önemli işlerinizi hafta ortasına çekmeye çalışın. Yapmanız gereken ödemeler veya aniden çıkabilecek harcamalara karşı endişelisiniz. Fakat öyle görünüyor ki her ne kadar çok yüksek bir meblağ olmasa da sizi kesinlikle rahatlatacak bir para girişi söz konusu. Bazılarınız için bir kenarda unuttuğu ya da unuttuğu demeyelim de kötü günler için sakladığı bir kaynak olabilir. Satmaya çalıştığınız bir mülk varsa veya onaylanmasını beklediğiniz bir kredi başvurusu da olabilir.  

Kariyerinize ya da eğitim hayatınıza baktığımızda ise çok sıkılmış, bunalmış fakat buna karşın işlerin epey yolunda gittiği bir durum söz konusu. Kendinizi zorlaya zorlaya da olsa bir şekilde çarkı döndürmeyi başarıyorsunuz ama hafta sonunu getirmekte epey zorlanabilirsiniz. Yetiştirmeniz gereken çok şeyin olduğunun farkındayım ama minik de olsa kendinize zaman ayırın ve gerçekten eğlenin. Kendi kendinizi köleleştirmeyin lütfen. Yaşadığınız günün bir anlamı olmalı, keyif aldığınız şeyler de yaşanmalı değil mi? Pazartesi ve Pazar günlerinde kendiniz için yer açmaya çalışın. 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu