Astroloji

Balık Burcu 21 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

21 Şubat 2022 Pazartesi günü Balık burcu haftalık burç yorumu… Balık burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Balık burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 21 Şubat 2022 Pazartesi günü Balık yorumu ile keşfedin…

Balık Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Sevgili Balık burçları; zincirlerinizi kıracağınız ve kelimenin tam anlamıyla aşka doyacağınız bir hafta sizi bekliyor olacak. Duygularınızda ve onları ifade etmekte çok daha net ve cesaretlisiniz. Pek çok burç Salı günü Akrep burcunda olacak Ay hareketinden genellikle negatif yönde etkilenip, iletişimsel konularda kan kaybı yaşarken durum sizde tam tersi yönde şekilleniyor olacak. Bu haftanın görkemli enerjisini lütfen doğru değerlendirin.  

Balık Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Balık Burcu 21 Şubat aşk

Sosyal enerjinizin çok yüksek olduğu bu haftayı kesinlikle dışa dönük davranarak değerlendirin. Statünüzde yükselişe de yol açabilecek olan bir ilişki başlayabilir. Bu dönemde hayatınıza girecek olan biri iş hayatınız ya da maddi konularda da sizi kesinlikle bir basamak üste taşıyacak.  

Arkadaşlarınızla ve ailenizle daha vakit geçirin. Onları evinizde ağırlayın ya da dışarıda buluşup vakit geçirin. Hem farklı bir şey yapmak hem de rutinin dışına çıkıp sosyalleşmek içsel enerjinizi yükseltecek öte yandan da bazı konuları kafanızda döndürüp döndürüp düşünmekten sizi alıkoyacak. 

İlişkisi olan Balıklar için hayatlarındaki kişinin değerini anlayacağı, güven duygusunun çok yüksek olduğu şefkatli bir hafta olacak.  

Balık Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Balık Burcu 21 Şubat para

Harcamalarınızı belki de biraz dizginlemeniz gereken bir hafta olacak. Maddi olarak kötü giden bir grafiğiniz yok ama kaynaklarınızı doğru şekilde değerlendirmekte ve tasarruf etmekte zorlandığınız bir süreç içerisindesiniz. Elinize ciddi anlamda yüksek meblağlar geçebilir ama bunu da çok çok kısa sürede erittiğinizi görüyorum.  

Bu aralar satın almak istediğiniz bir şeyde ikinci el alternatifini değerlendirebilirsiniz. Fakat çok çok dikkatli olun bir hayal kırıklığı ve zararla karşılaşabilirsiniz.  

Şanslı olacağınız gün Çarşamba günü olacak, önemli işlerinizi bugüne planlayabilirsiniz. Yaşadığınız hukuki anlaşmazlıklar veya problemler varsa yine bugün lehinize olacaktır. 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu