Astroloji

Yay Burcu 28 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

28 Şubat 2022 Pazartesi günü Yay burcu haftalık burç yorumu… Yay burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Yay burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 28 Şubat 2022 Pazartesi günü Yay yorumu ile keşfedin… 

Yay Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Sevgili Yay burçları; hem hafta ortasında hem de hafta sonunda sizi bekleyen şahane sürprizler var. Ama bunlara erişebilmek için kendinizde değişikliğe gitmeniz gereken bazı konular da var. Hayatınızdaki her şeyi ve herkesi yönetmeye çalışmaktan vazgeçmeniz, sizi hem tamamıyla kendi hayatınıza odaklayacak hem de çevrenizden topladığınız yıkıcı etkileri ortadan kaldıracak. Şimdi gelin bu muhteşem Yeni Ay haftasında sizi başka neler bekliyor bir bakalım… 

Sorumluluklarınızın ağırlığından şikayet ederken, daha fazla yükü sırtlamaya çalışmaktan uzaklaşın. Kendi hayatınıza yönelin. Her şeyden haberdar olmaya çalışmak ve otorite kurmaya çalışmak en çok size zarar veriyor.  

Yay Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Yay Burcu 28 Şubat aşk

Bu hafta tüm enerjinizi tamamıyla hayatınızdaki kişiye, eşinize ve aile bağlarınız için ayırın. Partnerinizle aranızdaki bağı her şeyden üstün tutun. Araya girmek isteyenler ve bilhassa sizin kafanızı karıştırmak isteyenler olabilir.  

Ailenizle olan ilişkinizde ise maddi konular ortamı biraz gerebilir. Eğer bir miras paylaşımı söz konusuysa aynı fikirde birleşmeniz güç olabilir. Perşembe günü bu konudaki tartışmalardan sıyrılmaya çalışın.  

Cumartesi günü enerjiniz gerçekten çok yüksek ve sosyalleşmek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Bazı konuları kendi içinizde halletmiş olmanız, diğerlerinin de aynı duyguda olduğu anlamına gelmez. Emri vaki yapmaktan kaçının. Araya küslük ya da soğukluk girmiş olan ilişkileri onarmak için doğru bir zaman değil. 

Yay Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Yay Burcu 28 Şubat para

Parasal konularda özgürlük arayışı içerisinde olun. Birilerinin fikirlerinin etkisi altında kalmak, onları beklemek, onlardan beklenti içerisinde olmak ve birilerine bağımlı olmak sizi bir adım öteye dahi taşımayacak. İpleri elinize almalısınız. Şanslı olduğunuz ve sezgilerinizin güçlü olduğu bir hafta. Adım atacağınız her iş size büyük getirilere sunacaktır emin olun. Sadece biraz cesaret ve kendi kendinize yetebilme gücüne ihtiyacınız var. Pazar günü nakit ihtiyacınız için kurtarıcı bir gün olacak. Bu desteğin yine yakınınızdan birinden gelmiş olması sizi yanıltmasın. Sonsuza dek bu desteği alacağınızdan emin olamazsınız.  

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu