Astroloji

Kova Burcu 31 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

31 Ocak 2022 Pazartesi günü Kova burcu haftalık burç yorumu… Kova burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Kova burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 31 Ocak 2022 Pazartesi günü Kova yorumu ile keşfedin… 

Kova Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Enerjiniz, motivasyonunuz ve odaklanma kabiliyetinizde müthiş bir iyileşme söz konusu! Fakat Satürn’ün burcunuzdaki konaklaması halen devam etmekteyken sırtınızdaki yüklerden tam anlamıyla kurtulduğunuz söylenemez.  

Diğer yandan sırlar kapısının ihtişamlı aralanışına şahit olacağız. Kova kadınları gerçeklerle yüzleşebilir, Kova erkekleriyse sakladıklarının ortaya saçılmasıyla sarsılabilir. Her iki konumda da sarsıcı ve kritik bir süreç söz konusu. 

Merkür’ün düz hareketini verimli değerlendirmeyi başarabilen Kovalar için ruhsal onarım fırsatları doğabilir. Kendinizi güçsüz, sıkışmış ve çaresiz hissettiğiniz anda profesyonel destek almaktan çekinmeyin. 

Kova Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

kova burcu 31 ocak aşk

İlişkiler konusunda oldukça zor bir hafta… Duygusal boşluklarda büyük hatalar yapılabilir. Uzun soluklu ilişkiler nefessiz kalabilir. Erkek Kovalara dikkatli olmalarını, akıntıya kapılmamalarını öneriyor ve ilişkiniz sizi yeterince tatmin etmiyorsa ihanete başvurmak yerine sonlandırmayı tercih etmeniz gerektiği konusunda önemle uyarıyorum. Gökyüzünde böylesine bir açı hakimken bir ihaneti gizleyebilmek imkansız.  

Kadın Kovalarda ise ilişkilerine karşı yabancılaşma ve kendisini güvenden yoksun kalmış hissetme durumu söz konusu. Şefkate duyduğunuz yoğun açlık sizi boşluklara ve hatalara sürükleyebilir.  

Kova Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

kova burcu 31 ocak para

İş hayatınızda yeni projeler veya iş değişiklikleri yaşanabilir. Bunlar cesaret etmekte zorlandığınız değişimler ama direnmeniz yersiz. Daha fazlasını almak için daha fazlasına cüret etmelisiniz. Kararsızlıklarınızdan arınmanız gerekli. Bekar olan Kovalar bu süreçte kesinlikle iş hayatında duyusal ilişkilerin oluşmasına izin vermemeli. İlişkisi olan Kovaları ise yukarıda zaten uyardım aman aman sakın! 

Yatırımsal faaliyetlerde ise elinizi ayağınızı çekmeyi düşünürken sizi durduran hamleler yaşanabilir. Belki de bu kadar hızlı vazgeçmemeli, soğukkanlılığı elden bırakmadan oyunun içinde kalmanın bir yolunu bulabilirsiniz.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu