Astroloji

Balık Burcu 31 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

31 Ocak 2022 Pazartesi günü Balık burcu haftalık burç yorumu… Balık burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Balık burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 31 Ocak 2022 Pazartesi günü Balık yorumu ile keşfedin… 

Balık Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Ocak ayının bilhassa son periyodu oldukça yorucuydu. İçsel karmaşıklıklarınız had safhadaydı. Neredeyse kilitlenmiş bir şekilde adım atamıyor, karar alamıyordunuz. Şubat ayı da gökyüzü hareketleri açısından yoğun ve hararetli başlıyor olsa da işler çok daha yolunda giriyor. Kendinizi dinliyor ve en önemlisi de anlıyorsunuz. 1 Şubat’ta gerçekleşecek olan Yeni Ay’ın etkisi hayatınız için büyük dönüşümlere gebe değil ama en azından yıkıcı bir etkisi de bulunmuyor. Yine de ilişkileriniz açısından onarım fırsatları sunabilir. Kendinizi dinlemek, beklentilerinizi netleştirmeniz açısından önemli. Bu da ilişkilerinizde empati yeteneğinizi arttırıyor.  

Yalnız sağlık konularında önemli iyileşmeler yaşanabilir. Bilhassa kalp damar ve beyin omurilik problemlerinde şifa açısı gözlemleniyor.  

Balık Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

balık burcu 31 ocak aşk

İlişkisi olan Balık burçları bu hafta partnerlerine karşı daha destekleyici davranmalılar. Partneriniz iş konusunda sizin fikrinize danışabilir ya da yardım isteyebilir. Kendi yoğunluğunuz arasında bu beklentiyi görmezden gelip, ihmal etmeyin ve mutlaka zaman ayırın. Bu hem aranızdaki bağı kuvvetlendirecek hem de partnerinizin içinde bulunduğu durumu çözüme kavuşturacak bir işbirliği olacak.  

İlişkisi olmayan Balık burçları içinse Şubat ayı aşkla başlıyor. Hem de yakınlarında duran bir aşkla… İş, arkadaş ya da eğitim hayatınızdaki mevcut çevrenizden biri ile sürpriz bir yakınlaşma söz konusu olabilir. Olup olmayacağı konusunda endişeleriniz olsa da kendinizi kısıtlayıp, bu hislerden mahrum bırakmayın. Zira yönetici gezegeniniz Neptün, uyumluluk konusunda size yeşil ışık yakıyor. 

Balık Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

balık burcu 31 ocak para

12. evinizde gerçekleşecek olan Yeni Ay, iş hayatınızda yeni girişimlere adım atmak için uygun bir dönem değil. Bu süreç tüm bir haftayı kapsıyor. Bu nedenle Pazar gününe dek kariyerinizle ilgili olarak büyük adımlar atmak ve kararlar almak için verimli bir iklim hakim değil.  

Yine de kişisel evinizde sizi desteklemeye devam eden yönetici gezegeniniz, karşınıza önemli fırsatları çıkarmaya devam edecek. Hızlı karar vermeyin, sakın parıltılara kanıp atlamayın ama diğer yandan da mutlaka değerlendirin. İçinizde bir yerlerde kıvranan iş veya sektör değişikliği arzusunu hissedebiliyorum. Şubat ayında yaşanması olası ama ilk haftayı pas geçmeye çalışın.  

Alım satım konularında da dikkatli ve temkinli davranmaya çalışın. Kendinizi garanti altına almadan sakın işlem yapmayın.  

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu