Astroloji

Kova Burcu 21 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

21 Şubat 2022 Pazartesi günü Kova burcu haftalık burç yorumu… Kova burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Kova burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 21 Şubat 2022 Pazartesi günü Kova yorumu ile keşfedin…

Kova Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Sevgili Kova burçları; iyileştirici gücü çok yüksek ve de bereket ve şifa enerjisinin üzerinizde parıl parıl parladığı bir hafta olacak. Kafanızda kurduğunuz olumsuz düşünceleri kendiniz için yıkılması güç engeller olarak inşa etmeyi bir kenara bırakın ve lütfen artık hayatı yaşayanlardan olun, kenarda durup mucize bekleyenlerden değil… 

Salı ve Cuma günlerinde duygusal olarak kontrolünüzü kaybetme, sıkılganlıklar ve özgürlüğünüzü geri kazanma arzusu hakim olabilir. Cuma günü Merkür ve Uranüs arasında oluşacak olan dik açı hayatınızdaki bazı sırların kapısını aralayabilir.  

 

Kova Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Kova Burcu 21 Şubat aşk

Ani tepkiler ve kısa süreli gerginlikler ilişkinizin gündemini ele geçiriyor. Bazılarınız yaşadıkları tüm zorlukların hıncını partnerinden çıkarmaya fena halde alışmış durumda. Kimsenin size sonsuza dek anlayış gösteremeyeceğinin farkına varın. İlişkiniz için çaba gösteren kişi bu kez siz olmalısınız. Farklı bir şeyler yaparak veya küçük bir tatil planlayarak kara bulutları dağıtabilirsiniz. Partnerinizle bu hafta yatakta kesinlikle daha fazla vakit geçirmelisiniz. Libidonuz düşük olabilir ve kafanızdaki meşguliyet, cinsel hayatınızı bulandırabilir. Fakat partnerinizle kuracağınız yakın temasın farkında olmasanız da size çok iyi geleceğini düşünüyorum.  

 

Kova Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Kova Burcu 21 Şubat para

Parasal konularda güç ve şans, gökyüzündeki dik açılara rağmen sizin yanınızda olacak. Şans oyunlarıyla ilgileniyorsanız Perşembe gününü bir kenara yazalım. Bunun dışında hem kendi iş hayatınızda karlı gelişmeler söz konusuyken hem de para hanenizin desteklendiği bir transit mevcut. Miras konuları veya ailenizden maddi destekler gündeme gelebilir. Öte yandan ticari hayatınızda yakın çevrenizin referansı mutlaka işinize yarayacak. Reklam çalışmaları bu dönemde gelirleriniz için belirleyici unsur olabilir.

Yaratıcı kişilerle bir araya gelebilir ve belki de işbirliğinde bulunabilirsiniz. Kariyerinize güçlü ve kurumsal nitelikli bir imaj katabilmek için bazı harcamalar yapmanız gerekecektir. Bundan çekinmeyin. Bu hafta kaynaklarınızda hızlı artışların yaşanacağı çok aşikar.  

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Varisleri Gidermek İçin Evde Doğal 8 Bitkisel Tedavi Yöntemi

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu