Astroloji

Balık Burcu 13 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu

13 Aralık 2021 Pazartesi günü Balık burcu haftalık burç yorumu… Balık burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Balık burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 13 Aralık 2021 Pazartesi günü Balık yorumu ile keşfedin… 

Balık Burcu 13 Aralık Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Su grubunun duygusal bir o kadar da çapkın bireyleri olan Balıklar, nezaketin ve ince düşüncenin kitabını yazarak aşklarını doruklarda yaşarlar. Bu hafta aşk acısına son verecek olan Balıklar, günlerine uyanırken biraz karamsar başlasalar da geceleri radikal alarak haftayı tamamlayacaklar. Çünkü bu aşk narin kalplerine fazla geliyor. Dışarıda onları bekleyen cıvıl cıvıl bir hayata karşı pozitif düşüncelerin karşılığını evren onlara sunacak. Güzel gözlere sahip olan Balıklar, sulu gözlerini silerek güçlü bir dönüşüm yapacaklar. Evren de sizin bu duruşunuzu saygıyla destekleyecek.

Haftanın Tavsiyesi: Gün gelir ektiğini biçerken, kimse yanında olmayabilir.

Balık Burcu 13 Aralık Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Balık Burcu 13 Aralık aşk

Nedir bu çektiğim çile diyerek haftaya başlıyorsunuz ama hafta boyunca evrenin size sunacağı enerji ile motivasyon bulacaksınız. Aşık olmadığınızda çapkın kalbiniz durmak bilmezken biraz ah almış olabilirsiniz. Şimdi yeniden doğma zamanı diyerek her şeyi ardınızda bıraktığınız bir hafta sizleri bekliyor. Geçmişe kafanızı tamamen ters çevirerek yeni aşklar beni bekliyor havasında aynada süslenirken kendinizi bulabilirsiniz. Bu da dış görüntünüzde yeniliklere yol açacak. En güzel Balık burçları süslü pullarıyla dikkatleri üzerine çeken ve ortamda kokularıyla kendilerini belli ederler. Kokunla kendine çekeceğin bir partner seni bekliyor. İlişkisi olan Balıklar, sevgilisinin gereksiz bunaltmalarından yorulmuş karamsar bir havayla ara vermenin derdiler, bu hafta aşk hayatınız bir mola ile nefes alabilir.

Balık Burcu 13 Aralık Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Hayatlarında mutlak ağır basan yanları manevi duygulardır. Mantıkları geri planla olan Balıklar, sevgilisi için dükkan kapatabilir hatta işe gitmeyebilirler. Ruh halinize bağlı olarak işler pek yolunda gitmeyebilir. Durumunuz ne olursa olsun direnmeye devam etmeniz gereken bir hafta sizlerle..

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu