Astroloji

Yay Burcu 7 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

7 Şubat 2022 Pazartesi günü Yay burcu haftalık burç yorumu… Yay burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Yay burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 7 Şubat 2022 Pazartesi günü Yay yorumu ile keşfedin…

Yay Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Sevgili Yay burçları; Napolyonca bakışınız belki de işe yarıyor ve önceliğiniz olan maddi güce erişmeniz için destekleyici gökyüzü hareketine tüm benliğiyle sakı sıkıya sarılıyor. Bu hafta para haneniz 5 üzerinden 5 yıldız almayı başarıyor ve kendinize olan güveninizi size yeniden teslim ediyor. Bu bereket dolu süreci; mantıklı ve aynı zamanda da eğlenerek geçirebilmenizi umuyor, daha da iyi günlere yürüyeceğiniz yolda şans diliyorum. 

Çarşamba gününün sizin için çok kıymetli bir olacağını görüyorum. Kadersel dönüşümler için, kendinizde değiştirmek istedikleriniz için ve en önemlisi de hayattaki öncelikleriniz için mükemmel bir gün. Ay, İkizler burcunda büyüyor olacak ve Cuma günü ise bizleri şahane bir Merkür – Plüton Kavuşumu karşılayacak. Hafta sonu da etkilerini göreceğiniz bu kavuşum; üstünlük, otorite kurma, etkileme ve sözü dinlenen; fikrine baş vurulan kişi olma arzunuzu avucunuza bırakacak. Böylesine bir etki alanı kurmanın maddi olarak getirileri olacağını da söylememe gerek dahi yok… 

Yay Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Duygusal olan tatminsizliklerinizin olduğu süreç halen devam etmekte. Ama diğer yandan aşka olan açıklığınız ve açlığınız sizi farklı ve bilinmedik sulara yöneltebilir. Bazı Yaylar için ilginç bir dürtü seziyorum. Evli ya da ilişkisi olan kişilere bu süreçte size daha çekici gelebilir. Birilerinin arasındaki bağı kopartıp, yıkmak ve tercih edilen; karşı konulamayan taraf olmak garip bir şekilde size daha iyi hissettiriyor olabilir. Üstelik tüm bunları yaparken sizin de mevcutta bir ilişkiniz var olabilir. Oldukça tehlikeli adımlar bunlar. Dürtülerimizi bir kenara bırakıp, mantığımıza da söz hakkı tanımalı ve ortalığı yangın yerine çevirmekten haz almanın bir sorun olduğunu fark etmelisiniz. Karşı tarafla kuracağınız bu yasak ilişkinin bir tercih ediliş değil ancak bir zaaf, heyecan, kaçamak ya da çıkar ilişkisi olabileceğini unutmayın. 

Yay Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Karmaşık ve tehlikeli ilişkilerinizin ardından gelelim haftanın en keyifli yanına… Hafta başında iki önemli olayımız var sevgili Yaylar; hem Ay’ın Boğa burcuna olan hareketini görüyoruz hem de Mars’ın Uranüs ile oluşturduğu üçgen açısını. Bu iki gelişme de doğrudan para girişinizle ilgili gelişmeleri tetikliyor. Salı ve Çarşamba günleri oldukça karlı geçecek ya da ileriye dönük olarak getirisi olan işler için adımlar attığınız günler olacak.  

Diğer yandan harcamalarınız konusunda temkinli davranmaktan da vazgeçmeyin. Yükte hafif, pahada ağır şeylere yönelin. 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu