Astroloji

Akrep Burcu 7 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

7 Şubat 2022 Pazartesi günü Akrep burcu haftalık burç yorumu… Akrep burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Akrep burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 7 Şubat 2022 Pazartesi günü Akrep yorumu ile keşfedin…

Akrep Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Sevgili Akrep burçları; uzun zamandır arayış içerisinde olduğunuz dingin ve dengeli bir süreci nihayet hayatınıza çekmeyi başarıyorsunuz. Son zamanlarda “bir günüm de olaysız geçsin” diye sızlanıyor ve her an tetikte olmak zorunda kalmaktan hayli yorgun düşmüştünüz. Bu haftanın neredeyse her anlamda size risksiz, dengeli, huzurlu ve korunaklı bir alan sunacağını görüyor; içinizdeki anlamsız huzursuzluğu bastırmayı başarıp, keyfini çıkarabilmenizi umuyorum.  

Ay, Pazartesi günü Boğa burcunda; Çarşamba günü ise İkizler burcunda büyüyor. İki farklı yönde ve neyse ki ikisi de pozitif sonuçlara gebe etkiler demek oluyor bu. Üzerinizde koruyucu bir el varmış gibi hissedebilirsiniz. Jüpiter arkanızı kolluyor! İletişim becerileriniz hayli yüksek ve çevrenizdeki bağları pekiştirmek; kendinizi vazgeçilmez kılmak için harika bir fırsat.  

Akrep Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Aşk hayatı en ilginç ve skandallarla dolu sevgili Akrep burçları için bu kez nihayet sakin bir hafta. Hele ki geçen haftadan sonra… İlişkisi olanlar için de olmayanlar için de en büyük arayış şefkat. Anlaşılmak, ilgi görmek, birinin önceliği olduğunu ve aranızdaki bağın özel olduğunu hissetmeye yönelik arzularınız var. Tüm bunlar olurken zaman zaman şefkatle, şehvet arasında da değişimler istiyorsunuz. Ve çok fazla şey istiyorsunuz…  

Cuma günü gerçekleşecek olan Merkür – Plüton kavuşumu sadakat hakkındaki fikirlerinizi değiştirebilir. Bununla beraber başkaları üzerinde kurduğunuz etkiyi ve çekimi de arttırmaya devam edecek gibi görünüyor.  

Akrep Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Duygusal ilişkileriniz konusunda küçük bir uyarı ile başlamak isterim. İş ilişkilerinizde bu konuya bir set çekmelisiniz. Gerekirse acımasız olun ama profesyonel olan. Yakınlıklarınızın ve iyi niyetinizin bir zafiyete dönüşmesine müsaade etmeyin. 

Akademik çalışmaları olanlar için seyahat etmelerini gerektirecek birtakım olaylar gelişebilir.  

Resmi dairelerle olan işlemlerinizde hızla ilerleme kaydedebilir ve çözülmesi güç pürüzleri kolaylaştıran gelişmeler yaşanabilir.  

İş hayatınız için hakkettiklerinizi almak konusunda daha kararlısınız. Sadece maddi olarak hazza ulaşmak veya rahat hissetmek yeterli değil ve konuşulmak istiyorsunuz. Bu konudaki içsel bunalımlarınızı artık bir adıma çevirip, harekete geçseniz iyi olur.  

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu