Astroloji

Yay Burcu 21 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

21 Şubat 2022 Pazartesi günü Yay burcu haftalık burç yorumu… Yay burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Yay burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 21 Şubat 2022 Pazartesi günü Yay yorumu ile keşfedin…

Yay Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Sevgili Yay burçları; neredeyse tüm burçların gıpta edeceği ferah, farkındalığı yüksek ve şifa enerjisinin doğrudan üzerinizde etkili olduğu bir haftaya başlıyoruz. Haftanın ilk gününde hepimiz için geçerli olduğu gibi zorlu ve kısmen yıpratıcı olaylar ve iletişimsel güçlükler yaşanabilir. Fakat bu negatif etkileri en az hissedecek olan burçsunuz. Bu haftanın başrolünde içsel aydınlanmalar sahnede olacak. Hayatınızda yaşadığınız inişli çıkışlı dönemler sizi yıpratmış olabilir ama size kazandırdıklarını da fark edeceksiniz. Daha güçlü ve kendi değerinizi anladığınız bir süreç olacak. Hayatınızın kontrolünü avuçlarınızın ortasında hissedebilmek için gökyüzünden pek çok destekleyici etki alacaksınız.  

Şifa enerjisinin de size arka çıktığı bir hafta geçireceğinizi söylemiştim. Cerrahi bir operasyon geçireceksiniz veya ailenizden ya da çok yakın çevrenizden biri bir ameliyat geçirecekse emin olun bir pürüz yaşanmayacak. 

Yay Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Yay Burcu 21 Şubat aşk

Bazı Yaylar için eski sevgilileri ile yeniden temasa geçecekleri bir süreç yaşanabilir. Sonucun ne olacağını öngörebilmek oldukça zor. Fakat görüyorum ki içinizde bir yerlerde bu ilişkiyi aşamamışsınız. Aradan geçen zaman ikinizi de değiştirmiş olabilir. Arada affedemeyeceğiniz şeyler yaşanmamışsa belki de yeniden denemelisiniz. 

İlişkisi olan Yay burçları içinse yere göğe sığdıramayacağımız ölçüde keyifli bir hafta. Partneriniz tarafından şımartılıyor ve duygusal olarak düşüş yaşadığınız anlarda kendinizi romantizmin kollarında buluyorsunuz. Cinsellik için kesinlikle daha fazla zaman ayırmalı ve bu tutkulu haftanın enerjisini mutlaka ilişkinize de yansıtmalısınız. 

Yay Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Yay Burcu 21 Şubat para

Parasal konularda mükemmel gelişmeler söz konusu olacak. Şans kesinlikle yanında ve tabir-i caizse tuttuğunuz altın oluyor.  
Yolunda olan tek şey kendi iş hayatınız ve maddi kaynaklarınız değil. Hayatınızdaki insandan, ailenizden veya yakın çevrenizden de aldığınız önemli destekler söz konusu. Belki de bu kez gerçekten de para parayı çekiyor olacak… 

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Varisleri Gidermek İçin Evde Doğal 8 Bitkisel Tedavi Yöntemi

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu