Astroloji

Başak Burcu 21 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

21 Şubat 2022 Pazartesi günü Başak burcu haftalık burç yorumu… Başak burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Başak burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 21 Şubat 2022 Pazartesi günü Başak yorumu ile keşfedin…

 

Başak Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Sevgili Başak burçları; zaman zaman sizi birazcık zorlayacak olsa da sizi temin ederim ki olumlu etkileri ağır basan bir hafta sizi bekliyor olacak. Bu haftayı içsel farkındalığınız açısından verimli şekilde değerlendirebilmenizi umut ediyor ve önemli haberlerime başlıyorum… 

Önce küçük olumsuzluklardan başlayalım ki tatlı sonla kapatalım. Kaygı ve endişe ile ilgili olarak giderek ciddiyeti artan problemler yaşıyorsunuz. Yaptıklarınızı da yapmaya çalıştıklarınızı da onlarca, yüzlerce kez tekrar tekrar düşünüyor ve kendinizi zihninizin bataklığına hapsediyorsunuz. Bazı konularda kendinizi alenen yerin dibine sokarken, bazı konularda ise koca bir dev gibi düşmanlaştırdığınız ve hayatınıza çok büyük etkilerde bulunduğunu düşündüğünüz kişiler var. Sonuç olarak her iki koşulda da hayatın akışına karışmanızı ve bir şekilde yolunuza devam edebilmenizi önlüyor bu saplantılı düşünceler. Özellikle Salı günü Ay, Akrep burcundayken size ekstra duygusallık ve gerginlik de katan bu etki ile adeta kendi kendinizi yiyip bitiriyorsunuz. Önerebileceğim ilk şey bir psikologdan destek almanız. Bazen yaşadıklarımız veya yaşayamadıklarımız; ileriye dönük tüm iyi ihtimallere gölge düşürebiliyor. Bazılarınızın mutsuz olmaya ve kendisini sürekli olarak tetikte hissetmeye alışmış ve belki de bağlanmış olduğunu görüyorum. Lütfen bunu kendinize yapmayın. Hayatınızın ipinin sizin elinizde olmamasından daha kötü ne olabilir ki? Korkunun yöneticiniz olmasına müsaade etmeyin.  

 

Başak Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Başak Burcu 21 Şubat aşk

Kendinizle aranız iyi değilken başkalarıyla sağlıklı ilişkiler kurabilmeniz mucize olurdu. Çevrenizde bağlılık duyduğunuz insanlar olduğunun farkındayım. Aileniz, partneriniz, arkadaşlarınız ya da çocuklarınız; onların yanında olmak, vakit geçirmek istiyorsunuz hatta çoğu zaman onların yaşadığı sorunlar için destek olmaya da hazırsınız ama elinizden hiçbir şey gelmiyor. Çünkü o an sanki kendinizi oraya ait hissetmiyorsunuz. Ruhsal yorgunluğunuz büyüyüp büyüyüp fiziki bir yorgunluğa da dönüşüyor… Peki ne yapılabilir? Yukarıda en sağlıklı yolunu söyledim zaten ama belki bazı hamleler de işinizi kolaylaştırabilir. Öncelikli olarak bu haftanın önceliğine kendinizi koyun. Beni ne mutlu eder sorusunu sorun ama “tam şu an Bahamalar’da olmak” gibi spesifik şeyler değil. Size iyi hissettiren bir şey…

 

Kendinize bir hediye alın. Dondurma yiyin. Saatlerce oyun oynayın. Sabah güneş doğmak üzereyken biraz yürüyün. Hafta sonu bir yere gidin; şehir dışı yapmak zorsa bir arkadaşınıza, aile ya da akrabalarınızın yanına, en olmadı yaşadığınız yerde iyi bir otel bulun. Sizi bu depresif ruh haline sokan şey belki de bozamadığınız, bozmaktan korktuğunuz ya da farkında bile olmadığınız monotonluk olabilir.  

İlişkisi olmayan Başaklar ise bazı karmaşıklıklarını yeni biri ile çözmek isteyebilirler. Fakat bu durum ne sağlıklı bir yol, ne romantik ne de güvenilir.  

 

Başak Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Başak Burcu 21 Şubat para

İç dünyanızdaki çözülmesi gereken konular neyse ki iş ya da eğitim hayatınız üzerinizde herhangi bir ters etkiye yol açmıyor. Şanslısınız çünkü bu genelde böyle olmaz. İş ortamınızda iyi iletişim kuramaz, dikkatsizleşir, sıkılgan davranır ve odaklanamazsınız. Ama sizde durum böyle değil. Olağanüstü bir şekilde hem kariyerinizde hem de parasal konularda tek bir kara bulut yok. Bunda en önemli payın önemli bir tetikleyici olduğunu düşünüyorum. Sizi bir şekilde motive eden ya da bu haftadan itibaren etmeye başlayacak olan bir şey var. Belki hedeflerinize çok yaklaştığınızı ilk kez bu kadar somut olarak görüyorsunuz belki de fark edilme, her şeye rağmen yıkılmamış olma dürtüsü sizi ayakta ve oyunda tutuyor.  

 

Herhangi bir gayrimenkul üzerinde satış düşünüyorsanız bu hafta işleri resmileştirmeyin derim. 

Maddi açıdan en şanslı olduğunuz gün ise Perşembe günü olacak. Ama almanız gereken bir risk ya da belki de defalarca denemeniz ama pes etmemeniz ve denemeye etmeniz gereken bir şey sayesinde olacaktır.  

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Varisleri Gidermek İçin Evde Doğal 8 Bitkisel Tedavi Yöntemi

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu