Makyaj

L’action Dudak Dolgunlaştırıcı

Hanımlar, kemerlerinizi bağlayın! Şimdi size bir çırpıda dolgun ve çekici dudakların sırrını fısıldayacağım. L’action dudak dolgunlaştırıcı bizzat benim incecik dudaklarım tarafından test edilip onaylandı.

Sonuç; usanıp bıkmadan düzenli kullanım istiyor ama inanın buna değer… Dudaklarınızı mentol karnavalına sürükleyip yapay bir şişkinlik veren lip glossları unutun! Hatta eliniz değmişken makyaj masanızdan gönderin gitsinler. Zira yeni dudak dolgunlaştırıcı için yer açmak lazım…

 

 

L’action Dudak Dolgunlaştırıcı Nedir?

Kirpik güçlendirici maskarası ile gözlerimizden kalpler fışkırtan L’action Paris’in eşsiz formülasyonu bu kez dudaklarınız için sahnede! Lip balm formundaki Laction dudak dolgunlaştırıcı, muhteşem etkisinin yanı sıra kolay uygulanımı ve iç gıdıklayıcı kokusu ile önlenemez bir şekilde favoriniz olacak… 10 ml olarak likit formda satışa sunulan ürün, anlık değil kalıcı olarak dudak dolgunluğu sağlamaya yarıyor. Bu sebeple de düzenli kullanım gerektiriyor. Aynı zamanda nemlendirme konusunda da son derece üstün bir performans sergiliyor.

L'action dudak dolgunlaştırıcı

 

L’action Dudak Dolgunlaştırıcı İşe Yarıyor mu?

Ürünün dolgunlaştırıcı etkisinin yanı sıra güçlü bir parlaklık ve nemlendirme özelliği olduğunu da belirtmeliyim. Bu yüzden günlük hayatınızda rujunuzun üzerine de uygulayabilir, böylelikle çok daha canlı ve çekici bir görünüm yakalayabilirsiniz. Dolgunlaştırıcı etkisi için minimum dört hafta kadar düzenli kullanım gerektiriyor. Kullanımı için en uygun zaman ise; gece yatmadan önce. Böylelikle bir şey yiyip içmeden dudaklarınızı tamamen ürünün etkisine bırakabilirsiniz. Ürünün zaten likit formunda olduğundan bahsetmiştim. Fırçası ile gerekli miktarda dudağınıza sürmeniz yeterli; sonrasını ona bırakın gitsin… Ayrıca minimum dört hafta dediğime bakmayın. Ürünün kullanım tavsiyesinde her ne kadar böyle belirtiliyor olsa da çok daha kısa sürede etki göreceğinize emin olun…

,L'action dudak dolgunlaştırıcı sonrası

 

L’action Dudak Dolgunlaştırıcı Kullananlar

Satın almadan önce kullanıcı yorumlarına bakmadan rahat edemeyenler; işte sizin için seçtiğim farklı platformlardan birkaç yorum:

kırmızı dolgun dudak

 

User 1: Neyse ki içeriğinde mentol bulunmayan bir dolgunlaştırıcı. Henüz bir hafta kadar oldu. Dışarı çıkmadan bir saat kadar önce sürüp, üzerine rujumu sürüyorum. Dudaklarımı çok güzel gösteriyor.

User 2: Yapısı biraz yoğun ama yine de sonuç alabildiğim ender ürünlerden biri.

User 3: Ben hem gün içinde hem de gece yatmadan önce kullanıyorum. Buna rağmen oldukça uzun süre gidiyor. Tabii ki cerrahi işlem görmüş kadar dolgun dudaklar beklemeyin ama oldukça doğal duran bir dolgunluk kazandırdığını söyleyebilirim. Ki bence böylesi daha iyi zaten, suni duran işlemlerden hoşlanmıyorum.

User 4: Henüz dört haftayı doldurmadım ama parlatıcı etkisi ile neredeyse ikinci uygulamadan bile sonra minik farklar görmeye başladım.

User 5: Ürünü sürer sürmez Angelina Jolie dudakları bekleyenler için bir hayal kırıklığı olabilir ama özellikle üst dudağı alt dudağından daha ince olanlar için müthiş bir ürün.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu