Saç Bakımı

Fakir Pixie Saç Şekillendirici

Ladies! Görüyorum ki saçlarınız için yeni bir arayış içerisindesiniz. Eski maşanız jübilesini yapmak üzere ya da belki de düzleştiricinizin bizzat kendisi dümdüz olmuş durumda. Kim bilir belki de henüz ilk saç şekillendiricinizi satın almak üzeresinizdir. O yüzden çok faydasını göreceğinize inandığım bu yazıyı klavyeye alarak sizlere Fakir Pixie Saç Şekillendirici setini tanıtmak istedim.

 

Ben kendisi ile tanışalı yaklaşık üç hafta oldu. Eski saç maşamın performansından hiç memnun değildim. Saçımda çok uzun bekletmem gerekiyordu. Bu durum da saçıma zarar veriyordu doğal olarak… Üstelik bukleler de iki üç saat kadar sonra düşüyordu saçımdan. İster istemez yeni bir maşa bakınmaya başladım internetten. Karşınıza çıkan ilk ürün Dyson oluyor otomatikman ama bütçesinde böylesine yüksek bir harcama kalemine yer olmayanlar için çok başarılı sonuçlar veren pek çok uygun fiyatlı saç şekillendirici de mevcut tabii ki. 

 

Philips’in düzleştirme tarağını kullandığım ve son derece de memnun olduğum için maşa için de bu markaya yöneldim ilk olarak. 16 ve 20 mm seçeneklerinde iki ürün üzerinde değerlendirme yapmaya çalışıyordum ki aşağıda Fakir Pixie Saç Şekillendirici setini gördüm. Niyetim pek de ciddi olmasa da öylesine bir incelemek istedim. İyi ki de incelemişim doğrusu. Ürün adeta bir İsviçre Çakısı! Saç şekillendirmeye yönelik her ne yapmak isterseniz çeşit çeşit farklı başlığından seçerek uygulayabilirsiniz.

 

fakir pixie saç şekillendirici

 

Fakir Pixie Saç Şekillendirici Setinde Neler Var?

Ürün tam 5 farklı başlıktan oluşuyor. Tek renk seçeneği mevcut. Fakat zaten öylesine hoş bir pembesi var ki başka bir rengi olsa da inanın pembeden şaşmazdınız. İçerisinde 19 ve 25 mm çaplarında olmak üzere iki adet farklı ebatta saç maşası, bir adet yassı dalga maşası, 2 adet değiştirilebilir tarak başlığı, bir çift düzleştirici plak ve bir çift de zigzag plağı bulunmakta.

fakir pixie saç şekillendirici başlıkları

Fakir Pixie Saç Şekillendirici Özellikleri

Setin içerisinde bulunan başlıklardan bahsettik. Şimdi de ürünün donanımsal özelliklerini inceleyelim. 62W güce sahip olan cihaz, 200 dereceye kadar ısınıyor. Bu noktada oldukça hızlı bir şekilde ısındığını belirtmeliyim. Koştur koştur hazırlanmam gereken sabahlarda bana oldukça yardımcı oldu. Başlıklarının tamamı seramikten üretilmiş. Bu yüzden elektriklenme konusunda endişeniz olmasın. Kullanırken birkaç saniye kadar saçınızda bekletmek son derece yeterli oluyor. Kalıcılığının da ortalamanın bir tık üzerinde olduğunu söyleyebilirim. Tutucu sprey yardımı ile desteklediğinizde günü rahatlıkla atlatırsınız.

fakir pixie saç şekillendirici su dalgası

Benim saç tipim ince telli olduğundan saç düzleştiricileri pek kullanmıyorum. Tarak formundakiler benim için daha uygun oluyor. Bu yüzden Fakir Pixie Saç Şekillendirici ürünün düzleştirici plaklarına dair pek bir yorum yapamayacağım ama bilhassa saç yapısı kalın telli olanlar için çok uygun olduğunu düşünüyorum. Öte yandan 19 mm olan maşası ve zigzag plaklarına bayıldım. Bu ikisini çok sık kullanıyorum ve cidden kuaför etkisi aldığımı söyleyebilirim.

fakir pixie saç şekillendirici tost

Ürün çok şık ve minik bir çanta içerisinde paketlemişler. Başlıkları da çıkarılabildiği için sanki seyahat boymuş gibi küçük görünüyor ama bu sizi yanıltmasın zira standart ebatlara sahip.

 

Fakir Pixie Saç Şekillendirici Seti Kullananlar

Her ne kadar benim deneyimlerime güvendiğinizi biliyor olsam da farklı kullanıcıların da tecrübeleri hakkında fikir sahibi olmanızı istedim. İşte sizin için farklı sitelerden derlediğim kullanıcı yorumları:

User 1: Tam bir fiyat performans ürünü. Özellikle kısa saçları olanlar için çok uygun olduğunu düşünüyorum, çok pratik.

User 2: Tost aparatına bayıldım!

User 3: Başlıklarını takıp çıkartırken biraz çekiniyorum açıkçası daha önce hiç böyle bir ürün kullanmamıştım. Tost ve oval başlığını çok sevdim.

User 4: Maşa fiyatları gerçekten alıp başını gitmiş. Ve her zaman aynı çaptaki başlık da yeterli olmuyor. Bu yüzden tam benim aradığım setti açıkçası. En ince olan maşası baya iyi.

 

User 5: Minik çantada görünce biraz şaşırdım ama aparatları takınca normal boyuta ulaşıyor. Kesinlikle daha üst fiyatlardaki pek çok üründen bile daha iyi, hem de daha fonksiyonel. Fakir Pixie Saç Şekillendirici seti gözünüz kapalı sipariş edin derim.

 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu