Astroloji

İkizler Burcu 14 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

14 Şubat 2022 Pazartesi günü İkizler burcu haftalık burç yorumu… İkizler burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, İkizler burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 14 Şubat 2022 Pazartesi günü İkizler yorumu ile keşfedin… 

 

İkizler Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili İkizler burçları; sıcacık, kıpır kıpır ve şans kelebekleriyle dolu bir hafta ile karşınızdayım. Gökyüzünde bu hafta gündem oldukça yoğun fakat neredeyse tüm hareketler sizin lehinize. Keyifli bir Sevgililer Günü geçirmenizi umuyor ve haberlerime başlıyorum… 

Haftanın ilk gününe parasal konulardaki yükseliş ivmesi ile başlıyoruz. Daha önce üzerinde çalıştığınız fakat o zamanki şartlar dahilinde yeterince kafa yoramadığınız ya da belki de mental olarak hazır olamadığınız için o dönem verim alamadığınız bir iş üzerinde yeniden çalışmaya başlıyorsunuz. Kova burcuna geçiş yapan Merkür de doğrudan iş ve eğitim hayatınız üzerinde destekleyici etkide bulunuyor. Fakat motivasyon konusundaki çabuk çözünmeniz halen devam ediyor ve sıkılganlığınızla da birleşerek en ufak bir pürüzde sizi yıpratıyor. Odaklanma üzerinde bir şeyler yapmalısınız aksi halde büyük balıklar kaçabilir. 

 

İkizler Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

İkizler Burcu 14 Şubat aşk

Önceliği ilişkisi olmayan İkizler’e vermek zorundayım hiç kusura bakılmasın… Zira vermek için sabırsızlandığım haberlerim var. Tanışıklığınızın bulunduğu fakat o kadar da yakın olmadığınız biri ile hızla gelişen bir kıvılcım yaşanabilir. İş ya da okulla bir temasınız olabilir, ortak arkadaşlarınız olabilir ya da sahip olduğunuz aynı ilgi alanları sizi bir araya getirebilir. Sizi anlayan ve size iyi gelecek bir ilişki görüyorum sevgili İkizler, Cuma günü gerçekleşme ihtimali de oldukça yüksek. 

 

İlişki içerisinde olan İkizler içinse 16 Şubat Çarşamba günü yaşanacak olan Venüs-Mars Kavuşumu’na dikkat çekmek istiyorum. Özellikle yeni başlayan ilişkisi olanlar, sevgilileri için kesinlikle borç altına girmemeli, büyük harcamalar yapmamalı. 

Aile ve arkadaşlık ilişkilerinde, yüksek ihtimalle arkadaşlık ilişkilerinde koparılmış olan ilişkileri de yeniden değerlendirebilirsiniz. Çarşamba günü aynı zamanda Aslan burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Kırgınlıklar ve belki de eteklere gizlenmiş olan taşlar dökülecek, böylelikle görmezden gelinen sorunlar ilk çözüme kavuşmak için bir fırsat yakalayacak.  

 

İkizler Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

İkizler Burcu 14 Şubat para

18 Şubat Cuma günü Güneş Balık burcuna geçecek. Bu da iş hayatınızda mükemmel bir günün sizi beklediği anlamına geliyor. Mümkün mertebe sunumları, toplantıları, seyahatleri veya iş başvurularını bugüne göre ayarlamaya çalışalım. Cuma günü sizin için kritik bir eşik olabilir. Attığınız adımlarda büyük düşünün. İleride meyvelerini toplayacağınız gelişmeler söz konusu olabilir. Risk almak, neden olmasın? 

Bu içerik de ilginizi çekebilir:Scinic All Day Fine Pore Gözenek Temizleyici İnceleme

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu