Zevosis

Boğa Burcu 14 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

14 Şubat 2022 Pazartesi günü Boğa burcu haftalık burç yorumu… Boğa burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Boğa burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 14 Şubat 2022 Pazartesi günü Boğa yorumu ile keşfedin…

  • 14 Şubat 2022
  • 412 kez görüntülendi.
Boğa Burcu 14 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

14 Şubat 2022 Pazartesi günü Boğa burcu haftalık burç yorumu… Boğa burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Boğa burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 14 Şubat 2022 Pazartesi günü Boğa yorumu ile keşfedin… 

 

Boğa Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Boğa burçları; ah benim duygusal git gelleriyle başı dertte olan, istediğini elde edemediğinde hırçınlaşan ama bazen ne istediğini kendi dahi bilmeyen, elde ettiğinde de mutsuz olacak bir şeyler bulmayı başaran literatürlük burçlarım… Avucunuzu açın, size harika bir hafta ve gökyüzünün destekleyici enerjisini getirdim. 

Öncelikli olarak beklenen haberlerle başlıyoruz haftaya. İş veya akademik kariyer konularında gözleriniz yoldaysa müjdemi isterim!  

Algı ve sezgilerinizin oldukça yüksek olduğu, fırsatları ve tehlikeleri adeta koklayarak tespit ettiğiniz bir haftadasınız. Yani eliniz baya güçlü. Siz de kendinizi güçlü hissetmelisiniz. Sizlerde bazen huzuru ararken huzurla kavga etme gibi garip bir durum görüyorum. Bu durum özellikle 16 Şubat’ta yasacağımız Dolunay ile top noktasına ulaşıyor. Bu yüzden içsel olarak biraz sarsılmış hissedebilirsiniz. Geçmişteki yaralarınıza odaklanmak yerine, tüm bu olup bitene rağmen nasıl ayakta kaldığınıza fokuslanın.  

 

Boğa Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Boğa Burcu 14 Şubat aşk

16 Şubat Çarşamba günü yaşayacağımız Dolunay sizin aile evinize doğrudan etki edecek. Bu süreçte problemli seyreden aile ilişkilerinizde sorunları yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Daha yapıcı bir ruh halinde olacağınızı seziyorum. Bazı sorunların altında yatan buz dağı sadece koca bir iletişimsizlikten ibaret. Olayların ve karşılıklı öfkelerin biraz soğumasına müsaade edip, çözüme odaklandığınızda sahiden de aşılamayacak şey yok. Kırgınlıkların cam kırıkları gibi içinizi acıttığını biliyorum. Kalbinize batmasına müsaade etmeyin. Olanları geride bırakmak için adım atan taraf olmakta çekinmeyin, bunu kendiniz için yapıyorsunuz unutmayın! 

 

Gelelim aşkla başlayan bu sıcacık haftadaki aşk hayatınıza… Beklentide olduğunuz kadar beklentilerinizi karşı tarafa sunmayı da deneyin. Biliyorum sizler adım atma konusunda her zaman çekimsersiniz. Çoğunuz bunu bir zafiyet olarak dahi görebiliyor. Ama bir de partnerinizin yerinde olduğunuzu düşünün. Sanki siz çabalamazsanız ilişkinizde yaprak kımıldamayacak gibi olduğunu… Bu değersiz hissettirebilir. Önünüzde Sevgililer Günü gibi büyük bir fırsat varken çizginizin dışına çıkın ve duygularınızı hissettirme konusunda cömert davranın.  

 

Boğa Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Boğa Burcu 14 Şubat para

Gökyüzü 16 Şubat’ta oldukça yoğun ama karmaşık değil neyse ki… Çarşamba günü Venüs-Mars Kavuşumu doğrudan finansal konulara hükmediyor olacak. Bilhassa 18 Şubat Cuma günü Güneş Balık burcuna geçiyor. İletişim becerilerinizdeki yükseliş ve sezgiselliğinizle çok fazla şey başarabilirsiniz. Daha fazla sorumluluk almak için hazırsınız. Yine Cuma günü beklenilmeyen para girişleri söz konusu olabilir. Borçlarınız varsa ödeme sürecinde efektif çözümler üretebileceksiniz.  

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Scinic All Day Fine Pore Gözenek Temizleyici İnceleme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ