AstrolojiCinsellik

Burcunuza Göre Cinsel Güdünüz Ne Kadar Güçlü?

Yatak odasındaki ateşi körüklemek söz konusu olduğunda, libidonuz önemli bir rol oynayan tek unsur değildir. İlişki konusunda burcunuz da işin içinde!

Görünüşe göre, bazı burçların diğerlerine göre daha renkli ve hareketli bir cinsel hayatı olması mümkün çünkü daha arzulular. Ve bazı burçların da unutulmaz ve ateşli deneyimler yaşadığı ve partnerlerinin daha fazlasını istemesine neden olduğu bilinmektedir. Hangileri olduğunu merak ediyor musunuz?

Evrende ne yazıyor olursa olsun, bunu hak ettiğiniz zevki yaşamak için bir işaret olarak kabul edin. KnowTheZodiac’ın kurucusu ve SexZodiac oluşumunun astroloğu Dossé-Via Trenou-Wells’e göre, burçlar, cinsel dürtülerine göre büyükten küçüğe şöyle sıralanıyor:

 • Akrep (23 Ekim-21 Kasım)

Zodyak’ın en seksi burcu olarak bilinen Akrepler üreme organları tarafından yönetilir, bu yüzden evet, 1 numarada olduklarını söylemek güvenlidir. Bu konuyla ilgili Dossé-Via şunları söylüyor:

“Yine de bu, herhangi biriyle yatağa girecekleri anlamına gelmez. Akrepler genellikle süper seçicidir ve yüksek standartları vardır, bu nedenle layık görülmek için cinsel ve duygusal yoğunluklarına uymanız gerekir.”

 • Koç (21 Mart-19 Nisan)

Eylem gezegeni Mars tarafından yönetilen Koç, genellikle ilişki hakkında düşünür. “Libidoları ve cinsel dürtüleri oldukça yüksek çünkü o eylem odaklı, tutkulu bir burç” diyor ünlü astrolog ve ekliyor:

“ilişki onlar için nefes almak kadar doğaldır ve Koç burcuyla ilişki, partnerlerinin daha fazlasını istemesine neden olan unutulmaz, sıcak ve ateşli bir deneyimdir.”

 • Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Boğa burcu, tutkuyu ve sarılmayı sever. Aşk gezegeni Venüs tarafından yönetilen Boğalar, tamamen şehvetli sevgi ve romantizmle ilgilidir. Dossé-Via, Boğa burçları şunları öğütlüyor:

“Cinsel dürtüleri aşırı uç dönemlerden geçer, ya bütün gece sürecek bir deneyime hazırlanın ya da geceyi sadece kaşık pozisyonunda kucaklanarak geçirmeye…”

 • Balık (19 Şubat-20 Mart)

Zodyak’ın hayalperesti Balık, gerçeklikten biraz kaçmalarına yardımcı olan romantik deneyimleri sever.

“Kalpleri sizinle güvende hissediyorsa, vücutlarını sizinkiyle birleştirecekler ve orgazm deneyimi yaşayacaksınız”

Dossé-Via Balık burçlarının cinsel dürtülerini bu cümleyle ifade ediyor. Aslında, cinsel dürtüleri sizi şaşırtabilir çünkü dışarıdan çok masum görünürler ama yatak odasında bambaşka bir enerjiye bürünerek, sizi şaşırtabilirler.

 • Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)

Ateşli Aslan burcu, katıldığı her ortamda olduğu gibi yatak odasında da tüm gözlerin üzerinde olmasını sever.

“Onları nasıl cezbedeceğini ve baştan çıkaracağını bilen bir partnerle birliktelerse, cinsel libidoları tavan yapar.”

Ünlü astrolog Aslan burçlarını yatakta tam anlamıyla bu şekilde tanımlıyor. . Aslanlar ayrıca gösteriş yapmayı sevdikleri için eşlerinin egosunu ve cinsel dürtülerini yükseltmenin de bir yolunu mutlaka bulurlar…

 • Yengeç (20 Haziran-22 Temmuz)

Güven yavaş gelse de ilişki onlara doğal gelir…

“Bir Yengeç tarafından güvenilecek kadar şanslıysanız, ne kadar azgın olabileceklerine ve cinsel libidolarının ne kadar yüksek olduğuna içeriden bir göz atma şansı yakalarsınız”

Eşlerine ne kadar yakından bağlılarsa, cinsel dürtüleri o kadar büyük olur ve partnerinin zevkine de o kadar fazla odaklanırlar.

 • Oğlak (22 Aralık-19 Ocak)

Satürn tarafından yönetilen Oğlaklar, her zaman çok ciddi ve çalışmaya adanmış olmakla ün kazanırken, yatak odasında da sert tavırlarıyla tanınırlar.

“Onların efsanevi azimleri cinsel olarak da karşılığını verir çünkü dayanıklılıklarını çoğu burçtan daha uzun süre koruyabiliyorlar.”

 • Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Yay, ateşli ve çapkındır ve genellikle sadece eğlence için cinsel bir deneyim başlatmaya hazırdır.

“Bu nedenle dürtüleri ve libidoları yüksek olmasına rağmen kolayca sıkılabildikleri için bu durum her zaman sürdürülebilir değildir.”

Sözlerini kullanıyor Dossé-Via… Bir Yay ile kötü bir deneyim yaşamak istemiyorsanız, ilişkiyi ilginç tutun ve düzenli olarak yeni oyuncaklar ve numaralar deneyin.

 • İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

İletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilen İkizler, ilişki yaparken sözlü iletişimciler olma eğilimindedir. Bu nedenle partnerlerine karşı her zaman açık olurlar.

“Cinsel dürtüleri ve libidosu bazen sıcak ve bazen de soğuk olabilir, ancak ruh hali uygun olduğunda, doğanın durdurulamaz bir gücüdür.”

 • Başak (23 Ağustos-22 Eylül)

Başakların cinsel dürtüleri güçlüdür, ancak genellikle kendi başlarına, yapılacaklar listesini düşünürler.

“Bu, partnerleriyle tutarlı bir şekilde zaman geçirmelerini engelliyor. Bazen ilişkiyi ikinci plana atıyorlar ve bu da sıklıkla cinsel açıdan hayal kırıklığına uğramalarına neden oluyor.”

Ancak ilişkiye öncelik verdiklerinde, Başakların vahşi tarafını da göz ardı etmemek lazım…

 • Terazi (23 Eylül-22 Ekim)

Teraziler, ilişki fanatiğinden çok umutsuz romantiklerdir.

“Yatakta harikalar, ancak aşırı duygulardan ziyade denge hissetmeyi tercih ediyorlar, bu yüzden cinsel dürtüleri de diğer burçlardan daha dengeli.”

Asla pişman etmezler ama her zaman tatmin de etmez ya da olmazlar…

 • Kova (20 Ocak-18 Şubat)

Kafasındaki bin bir düşünceyle her zaman ve son derece meşgul olan Kovalar için ilişki bir öncelik değildir.

“Önce akıllarıyla sevişiyorlar, bu yüzden güçlü bir libido ve cinsel dürtüleri olsa da ilişkilerde her zaman odaklandıkları şey cinsellik değildir.”

Yine de entelektüel bir tartışmayla tahrik olmaları kuvvetle muhtemeldir, bu yüzden gözünüz bir Kovadaysa belki bu bilgiyi ön sevişme için kullanmak istersiniz.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu