Zevosis

Başak Burcu 14 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

14 Şubat 2022 Pazartesi günü Başak burcu haftalık burç yorumu… Başak burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Başak burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 14 Şubat 2022 Pazartesi günü Başak yorumu ile keşfedin…

  • 14 Şubat 2022
  • 647 kez görüntülendi.
Başak Burcu 14 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

14 Şubat 2022 Pazartesi günü Başak burcu haftalık burç yorumu… Başak burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Başak burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 14 Şubat 2022 Pazartesi günü Başak yorumu ile keşfedin… 

Başak Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Başak burçları; kendinizi yalnız hissettiğiniz belki de yalnızlaştırdığınız bu süreçte pamuklara sarıldığınızı ve değerli olduğunuzu hissettiğiniz bir hafta size kanat germek için bekliyor. Lütfen siz de kuruntularınızın mutluluğunuz üzerinde hak iddia etmesine müsaade etmeyin ve duygularınızın etki alanını arttırın. 

Tezat gelişmelere gebe bir hafta olacak. Zaman zaman gerçekten şanslı olduğunuzu hissedecek, zaman zamansa ufak pürüzler enerjinizi alıp götürmek için fırsat kollayacak. İş hayatınız konusunda daha temkinli olmalı ve belki de bu hafta fazla mesai yapmalısınız. Çözüme kavuşturmanız gereken bilhassa Perşembe günü ayağınıza dolanabilir.  

Haftanın ilk gününe odaklanmak sabah saatlerinde zor olabilir. Akşam için program yapanlar rahat olsunlar çünkü akşam üstüne doğru üzerinizdeki bu ağırlıktan kurtuluyor olacaksınız. Pazartesi günü için önemli işleri gerçekleştirmemenizi öneririm. İmkanınız varsa e azından öğleden sonraya bırakın.  

Başak Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Başak Burcu 14 Şubat aşk

16 Şubat Çarşamba günü Venüs, Mars ile kavuşuyor. Doğrudan ilişkiler hanenize etkide bulunacak bir hareket bu. Bazen karar veren olma konusunda partnerinize baskı yapıyor ve hatta ısrarcı da davranıyor olabilirsiniz. Venüs kavuşumu sizi daha anlayışlı, sakin ve çok yönlü düşünebilir hale getirecektir. Tabii siz de biraz çabalarsanız. Özellikle partneriniz Aslan, Kova ve Terazi burcuysa bu baskı kurma huyunuzdan hızla vazgeçin. Zira bu üç burcun mensupları için özgürlüklerine ve kendi kararlarına bağlılıklarının önem kazandığı bir süreç yaşanıyor.  

İlişkisi olmayan başaklar için bu hafta biraz sorgulayıcı ve farkında olmasalar da yıpratıcı geçebilir. Yalnızlıktan değil fakat doğru kişiye ya da gerçek olan bir şey hissetmeye olan inançları giderek daha da sarsılıyor. Bu düşünceli ve depresif ruh halinden kesinlikle sıyrılmalısınız sevgili Başak burçlarım. Aşk diye bir şey sahiden var ve emin olun evrende hepimize yetecek kadar mevcut.  

Başak Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Başak Burcu 14 Şubat para

18 Şubat’ta Güneş’in Balık burcuna geçişi sizin için kesinlikle iyiye işaret. Kendiniz ve sevdikleriniz için rahatça harcama yapabilir, cömertçe hesapları ödeyebilirsiniz. İş hayatınızda söz sahibi olduğunuz alanlar ve sorumluluklar dikkat çekici bir hal alıyor. Fakat işyerinizde sizi ketum davranmaya davet ediyorum. Değişen güç dengeleri söz konusuyken, ağızınızdan çıkmaması gereken en küçük şey bile şartları aleyhinize çevirebilir.  

Eğitim hayatınızda yurt dışı temaslı bağlantılar kurmaya çalışıyorsanız yine sizin için mükemmel bir hafta.  

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Testosteron Nedir? Cinsellikle İlişkisi Ne? Testosteron Düşüklüğü Nasıl Tedavi Edilir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ