Astroloji

Yengeç Burcu 31 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

31 Ocak 2022 Pazartesi günü Yengeç burcu haftalık burç yorumu… Yengeç burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Yengeç burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 31 Ocak 2022 Pazartesi günü Yengeç yorumu ile keşfedin… 

Yengeç Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

1 Şubat’ta Kova burucunda gerçekleşecek olan ve etkisini tüm hafta hissedeceğiniz Yeni Ay, duygularınızda büyük karmaşalara neden olabilir. Zihninizi ele geçirmeye, çalışan yabancı olduğunuz ve neredeyse karakterinizle tamamen zıt duygular var. Kıskançlık duygusu size oldukça yabancı. Partneriniz için de… Aman nazarlara gelmesin dediğimiz ilişkiniz, bu ani çıkışlarınızla sallantıya girebilir. Ortada şüphelenmeniz gereken bir durum olmadığını ve gökyüzündeki karmaşıklığın sizin cephenizde küçük gelgitlere neden olduğunu bilmenizde yarar var.

İş ve eğitim konularında yurtdışıyla bağlantılı şekilde haber bekleyen Yengeçler için olumlu bir hava hakim. Maddi konulardaki hareketlenme ise göz ardı edilemeyecek ölçüde pozitif yünde!

Yengeç Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Yengeç Burcu 31 Ocak aşk

Partnerinize karşı yönelttiğiniz tepkilerinizde biraz daha ılıman davranmanız gerekiyor. İlişkinizin temeline daha fazla güven duymalısınız ve aranıza hiç kimse ya da hiçbir şeyin girmesine izin vermemelisiniz. Küçük tartışmaları büyütmek ve altını kazmak yerine yine onun kollarında çözüm arayın. Sorunları halının altına süpürmenizi önermem tabii ki ama ortada bir sorundan ziyade duygusal karmaşıklıklar var gibi görünüyor. Bu yüzden birbirinizi hırpalamak yerine ortamı ısıtmayı tercih edin.

İlişkisi olmayan Yengeç burçları içinse yeni başlangıçlar için biraz daha beklemede kalmaları ya da şu anki temasları için pek de uzun vadeli beklentiler içerisinde olmamaları tavsiye ediyorum.

Yengeç Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Yengeç Burcu 31 Ocak para

Hakkedilmiş beklenen ödemelerin tahsilini gerçekleştirebileceğiniz bir süreç içerisindesiniz. Bilhassa kadın Yengeçler için akademik kariyer açısından beklenen kontaklar kurulabilir. Küçük yatırımlar için de gayet verimli bir hafta. Ama küçük; sürekli aklınızı bırakacak miktarlarda değil. Zira iş hayatınızdaki yoğunlukla birlikte analizlerin peşinden koşmak sizi zorlayabilir. Bir yerden başlayın ama yavaş ilerleyin. Bereket hanenizdeki açı giderek daha iyi bir hal alıyor ve bu da demek oluyor ki finansal geri dönütler hakkında endişe etmeyi bırakıp, daha esnek davranmalısınız.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu