Astroloji

Yengeç Burcu 28 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

28 Şubat 2022 Pazartesi günü Yengeç burcu haftalık burç yorumu… Yengeç burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Yengeç burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 28 Şubat 2022 Pazartesi günü Yengeç yorumu ile keşfedin… 

Yengeç Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Yengeç burçları; gökyüzünde gündem yoğun! Oldukça iyi etkilerle bizi kucaklayacak olan Yeni Ay ve Güneş ile Uranüs arasındaki olumlu açı, sıra dışı mucizeleri hayatınıza çekmek için geliyor. Şifa enerjisi ile sizi kucaklayacak olan bu haftayı, hem geçmişten üzerinize binen sorunlarınızı çözüme kavuşturmak hem de geleceğinize dair büyük kararlar almak için verimli değerlendirenlerden olun lütfen! Şimdi gelelim bu haftanın diğer haberlerine… 

Parasal konularda kafanızda oldukça meşgul. Haftanın ilk gününe Ay, Kova burcundayken giriyoruz ve hem motivasyonunuz hem de içsel enerjiniz biraz durgun. Yıpranma ve tükenmişlik etkisine depresif bir ruh hali de eşlik ediyor. Tüm bu etkiler Perşembe günü Venüs ve Mars’ın Pluto Kavuşumu ile de tekrar nüksedebilir. Fakat Pazartesi, Perşembe ve Cuma akşam üstüne kadar olan zaman diliminin dışındaki tüm günler sizin için son derece pozitif yönlü gelişmeleri kucaklıyor.

Yengeç Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Yengeç Burcu 28 Şubat aşk

İlişkisi olmayan ve hayatına yeni birilerini almak isteyen Yengeç burçları için bu haftayı pas geçmelerini söylemek zorundayım. Yoğun, karmaşık, yer yer gergin ve açık sözlülükte sınır tanımadığınız bir süreç ve ilk izlenimi pozitif yönde oluşturmak biraz zor olabilir. Fakat şöyle bir durum var ki eğer bu hafta bir seyahate çıkmak zorunda kalırsanız ve burada biriyle tanışırsanız, evet o zaman işler değişir. Hatta yeri gelmişken bunu da söyleyeyim sevgili Yengeçlerim; kısmetinizde yurt dışı semalarını görüyorum. İnanın hiç beklemediğiniz bir anda oluyor… 

İlişkisi olanlar içinse uyumlu ve ateşli bir hafta sonu görünüyor. Özellikle de Pazar gününü; Venüs ve Mars, Kova burcundayken ilişkinizi bir üst seviyeye taşımak, onarmak ve aranızdaki bağı güçlendirmek için mükemmel bir konum. Hatta bazılarınız bu hafta bebek kararı da alabilir.  

Yengeç Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Yengeç Burcu 28 Şubat para

Parasal konularda negatif bir enerji hakimiyeti söz konusu. Ama bu enerjiyi yayan taraf sizsiniz. Kendi hayatınıza, sizin için sunulan fırsat ve armağanlara odaklanıyor olsanız gözlerinizi diğerlerinin sahip olduklarına odaklamak zorunda kalmazsınız.  

Bu hafta maddiyat konusundaki kaygılarınızı tamamıyla sonlandıracak gelişmeler yaşanabilir. Hem Perşembe hem de Pazar günü kesinlikle kayaklarınızın artış göstereceği günler olacak. 

Ticaretle ilgileniyorsanız muhteşem bir grafik yakalayabilirsiniz.  

Parasal konulardaki kazancınız hakkında ağızınızı sıkı tutun. Bilmem inanır mısınız ama çok dile getirmek büyüyü bozar. Gözleri üzerinize çekmenin hiç gereği yok. Gökyüzünden neredeyse para yağacak bir hafta ve akarken ne bulursanız doldurun.  

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu