Zevosis

Yengeç Burcu 14 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

14 Şubat 2022 Pazartesi günü Yengeç burcu haftalık burç yorumu… Yengeç burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Yengeç burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 14 Şubat 2022 Pazartesi günü Yengeç yorumu ile keşfedin…

  • 14 Şubat 2022
  • 468 kez görüntülendi.
Yengeç Burcu 14 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

14 Şubat 2022 Pazartesi günü Yengeç burcu haftalık burç yorumu… Yengeç burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Yengeç burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 14 Şubat 2022 Pazartesi günü Yengeç yorumu ile keşfedin… 

 

Yengeç Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Yengeç burçları; adeta pürüzsüz bir haftayla karşı karşıyayız! İçsel kuruntularınızı da bir kenara bırakabilirseniz tadını çıkaracağınıza ve Dolunay’ın bereket enerjinizden büyük bir ısırık koparabileceğinize yürekten inanıyorum ve harika bir Sevgililer Günü geçirmenizi umuyorum. 

Pazartesi günü öğleden sonrası oldukça kıymetli. Fiziksel olarak daha zinde, daha keyifli ve organizesiniz. Ayrıca beklenilen haberler size doğru kanat çırpıyor. Parasal konularda kesinlikle yüksek ivmeli ve yırtıcı davrandığınız bir hafta. 16 Şubat Çarşamba günü Aslan burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, iş hayatınız ve finansal konulardaki iyileşme için muhteşem bir tetikleyici görevi görüyor.  

 

Salı günü Merkür’ün Kova burcuna seyahatini yaşayacağız. İçsel sıkıntılarınızı halının artına süpürmek yerine ilk kez önünüze yatırıyorsunuz. Çözümün anahtarı da bu aslında. Korkularınızdan, kaygılarınızdan ve kötü tecrübelerinizden kaçmaktan vazgeçiyorsunuz. Üzerine düşünün; öfkelenmeniz, ağlamanız gerekiyorsa ağlayın. Hislerinizden kaçmayın, bastırmayın. İhtiyaç duyduğunuzda profesyonel destek almaktan çekinmeyin.  

 

Yengeç Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Yengeç Burcu 14 Şubat aşk

16 Şubat Çarşamba günü gökyüzü aynı zamanda Venüs-Mars Kavuşumu’na da sahne olacak. İkili ilişkilerde onarıma müsait bir hafta. Ayrıca sonlanmış ilişkiler için belki yeni bir şans daha söz konusu olabilir. Fakat geçmişi sahiden de geride bırakmayı başarabilecekseniz… Hislerinizi yaşamanızı, yıpratmamanızı öneriyorum.  

 

Öte yandan partnerinizden değil fakat yakın çevrenizden biri ile ilgili yıkıcı bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Maddi konularda duygusallığı devreden çıkarmanızı, koşulsuz güven duymaktan vazgeçmenizi ve çok temkinli davranmanızı öneriyor hatta önemle uyarıyorum. 

İlişkisi olmayan Yengeçler için yasak ilişki uyarısında bulunmam gerek. Üçüncü kişi olmaktan bu zamana kadar kim hayır görmüş ki siz göresiniz.  

 

Yengeç Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Yengeç Burcu 14 Şubat para

İş hayatınızda sizi kollayan iki önemli gelişme söz konusu. Birinin Dolunay etkisi olacağını söylemiştik. Diğeri ise Cuma günü Balık burcuna geçecek olan Güneş hareketi. Sonuçlanmamış işler için mutlaka elinizi kolaylaştıracaktır. Bu hafta banknotlarla sık sık temas halindesiniz. Fakat hesap kitap işleri her zaman sizin kontrolünde olsun. Birilerine güvenmek için kesinlikle doğru bir zamanlama değil. Ortaklık ilişkileri kurmak veya sonlandırmak için de..  

Bu hafta keyfi harcamalar yapmayı atlamayın ve kendinizi cömertçe şımartın.  

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Scinic All Day Fine Pore Gözenek Temizleyici İnceleme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ