Astroloji

Kova Burcu 24 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

24 Ocak 2022 Pazartesi günü Kova burcu haftalık burç yorumu… Kova burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Kova burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 24 Ocak 2022 Pazartesi günü Kova yorumu ile keşfedin… 

Kova Burcu 24 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Yeni girişimlerin ve değişim rüzgarlarının estiği, nihayet pozitif bir hafta ile karşınızdayız sevgili Kovalar… İş konusunda yeni bağlar edindiğiniz ve farklı açılardan görebilme becerilerinizin yükseldiği bir süreç söz konusu. Yeni edindiğiniz sorumluluklar bu hafta daha fazla çalışmanızı gerektirebilir. Yakın zamanda bir yeni bir proje üzerinde çalışmaya başlamışsanız ilk aşamasında çok daha fazla kafa patlatmanız gerekebilir. Bir his ya da bir işaret bana kesinlikle ilk etapta başaracağınız kazanımla projenizin gidişatının seyrinin değişeceğini söylüyor.  

Tüm bu yoğunluğun arasında ve sağlığınız için de zaman ayırmalısınız. Ciddi bel ve boyun ağrıları ya da varis, topuk dikeni gibi yaşam kalitenize doğrudan etki eden ve siz dinlenirken bile rahat vermeyen problemler meydana gelebilir. Lütfen ihmal etmeyin, şu yoğunluk bir bitsin deyip doktor randevusunu ertelemeyin. 

Kova Burcu 24 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Kova Burcu 24 Ocak aşk

Size bir rahat yok mu, hep mi akbabaların gözleri üzerinizde olur? Ne yazık ki bu hafta da ilişkiniz için ay ne kadar tatlısınız, ne kadar aşıksınız falan diyemeyeceğim. İlişkiniz için kritik bir hafta. Bu hafta partnerini ihmal eden kaybeder. Yorgunum, yoğunum, hastayım; hiç bunların arkasına saklanmayın. Eli boş, gönlü hoşken herkes hayatındaki kişiyi hoş tutar. Önemli olan tüm bu karmaşaların ortasında da aradaki tutkuyu koruyabilmek. Hayatınızdaki dengeyi bir türlü oturtamadınız. Ya işi gücü boş verip aşka dalıyorsunuz; ya da işe boğulup partnerinizin yüzüne bakmıyorsunuz. Ancak dengeyi tutturmayı başarabilirseniz iki konuda da işler yoluna girecek. Birinden eli ayağı çektiğiniz zaman siz de mutsuz ve huzursuz oluyorsunuz haliyle.  

Kova Burcu 24 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Kova Burcu 24 Ocak para

Derler ki yumurtaların hepsi aynı sepette taşınmaz. Deyse o sepetin başına bir şey gelirse elindeki tüm yumurtalardan olursun. Hem yatırım hem de birikimleriniz konusunda bu sözü sık sık hatırlayın sevili Kovalar. Yatırım işlemlerinin içinde barındırdığı risk bir yana, başka türlü terslikler de meydana gelebilir. Erişiminizi kaybedersiniz, sistemlerde bir güvenlik zafiyeti yaşanır, yakınlarınız üzerinde pay sahibi olmak isteyebilir daha onlarca negatif yönlü ihtimal var. Biz yine her zamanki gibi pozitif davranalım, iyi düşünelim ki yükselişe geçelim ama her zaman B, C, D planlarımız da olsun. Bunu sadece yatırım olarak düşünmeyin elinizdeki para için bile geçerli. 200 liranız olsun mesela. Cebinize, çantanıza atıp çıkmayın. Bozdurun; 50 lirası evde kalsın, elli lirası cebinizde, yüz lirası bankada. Paranıza sahip olabilmekte, onu korumakta sıkıntı yaşayabileceğiniz bir hafta olduğu için her zaman kenarda ayrıca tuttuğunuz bir meblağ olsun.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu