Astroloji

Koç Burcu 14 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

14 Şubat 2022 Pazartesi günü Koç burcu haftalık burç yorumu… Koç burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Koç burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 14 Şubat 2022 Pazartesi günü Koç yorumu ile keşfedin… 

 

Koç Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Koç burçları; beklentilerinizin karşılanacağı ve ayaklarınızın yeniden yere daha sağlam basacağı, iyileştirme enerjisi yüksek bir haftayla karşılıyorum sizi. Romantik bir Sevgililer Günü geçirmenizi temenni ediyor ve sizi için yapmış olduğum analizlerle baş başa bırakıyorum. 

Biraz haftanın ortasına atlamış gibi olacağım ama sonra başına döneriz; öncelikli olarak 16 Şubat Çarşamba günü Venüs, yönetici gezegeniniz Mars ile kavuşum yapacak. İpleri yeniden elinizde hissedeceğiniz, özgüveninizin yükselişe geçeceği, baskı ve stresle mücadele etmeyi öğrenip ayrıca duygusallığınızın sizi aşağıya çekmesine izin vermeyeceğiniz, gücünüze güç katacak bir süreç bu. Lütfen bu süreci iyi değerlendirin ve önemli kararlarınızı bu iki gün içerisinde yeniden masaya yatırın. 

 

Koç Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Koç Burcu 14 Şubat aşk

Haftanın ilk günü bizler için gözlerinden kalpler fışkırtıyor! İlişkisi olmayan Koç burçları sakın kendini ayırmasın bir kenara… Evet bir günden filizlenip yıldırım aşkına dönüşecek bir aşk vadetmiyorum size ama emin olun enerjisi yüksek bir gün. Bilhassa sağlık sorunları yaşayan Koçlar için tedavi süreçlerinde önemli ve olumlu haberler alınabilir; her ne kadar aşktan bahsediyor olsak da belirtmeden edemedim.  

İlişkisi olan Koçlar için aşk konusunda haftayı iki periyoda ayırabiliriz. İlginç bir şekilde haftanın ilk üç günü değil de Perşembe ve Cuma günleri daha romantiksiniz. 16 Şubat’ta yaşayacağımız görkemli Dolunay, sizin aşk hanenizde parıldıyor olacak… Kafanız daha boş ve arınmışken partnerinizle daha fazla zaman geçirmek için harekete geçeceksiniz. Cüretkâr adımlar atmaktan ve partnerinizi şımartmaktan geri durmayın. 

İlişki durumu karmakarışık olan Koçlar içinse toksik enerjisi olmayan fakat sonlanmış ilişkilerde yeniden temaslar yaşanabilir. Kabul edelim 2021 sarsıcı bir yıldı ve bazılarımız hıncı ilişkisinde çıkardı. Daha sakin bir iklim varken yeniden düşünebilirsiniz. Aranızda sahiden de affedilemeyecek şeyler mi yaşandı? 

 

Koç Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Koç Burcu 14 Şubat para

İş hayatınızda parıl parıl parlayan bir hafta! Ayrıca eğitim hayatını sürdürmekte olan ve akademik kariyerleri için yurt dışı temasları bulunanalar için de öyle… Dolunay’ın en yoğun etkilerini aşk hayatınızda göreceksiniz fakat iş ve finans konularında da destekleyici enerjisi bulunacak. Çarşamba ve Perşembe günleri sizi mutlaka kollayacaktır.  

Harcamalar konusunda özellikle Pazartesi günü hesap kitapla boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Ama halledebileceğinizi görüyorum. Sadece bu durumun sizi daha haftanın ilk gününde demoralize etmesine müsaade etmeyin. 

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Scinic All Day Fine Pore Gözenek Temizleyici İnceleme

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu