Astroloji

EN DOĞRU BOĞA BURCU 2022 YILI BÜTÜN AYLAR BURÇ YORUMLARI

Yazıda Neler Var?

2022 yılının bütün aylarında boğaların burç yorumları sadece Zevosis’te.  Yazı uzun diye tembellik yok.  Hepsini oku emi.

Boğa Burcu En Doğru  Nisan 2022  Burç yorumları

Ani bir enerji patlaması hissedebilir ve büyük projelerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Ama hızlı olduğunuz kadar öfkelisiniz de! Soğukkanlılığınızı korumaya çalışmanız hedeflerinize ulaşmanız açısından da çok önemli, unutmayın. İlk salı günü Başak burcundaki Merkür, Balık burcundaki Neptün ile karşı karşıya geldiğinde hayal gücünüzü serbest bırakın. Yaratıcı olun, kendinizi eğlendirin ve perşembe gününden itibaren bu yaratıcılığın sizi yeni fikirlere yönlendirmesine olanak sağlayın. Kendinizi ne kadar çok ifade ederseniz, felsefelerinizi o kadar çok genişletebilirsiniz. İnatçı doğanız farklı bakış açılarına açık olmanızı engellememeli.

Boğa Burcu Nisan Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Hafta başlarken partnerinize karşı güçlü bir çekim dalgası hissedebilirsiniz. 22 Nisanda zevk arayan beşinci evinizdeki Mars, Uranüs’le Boğa’da üçgen açı yapacak ve arzularınızı sizi tatmin edecek şekilde kucaklamanıza vesile olacak. Hatta yatak odasında yeni şeyler denemek ve partnerinize sevginizi ifade etmenin yeni yollarını keşfetmek isteyebilirsiniz. Ne kadar tutkulu bir insan olabileceğinizi hepimiz göreceğiz!

Ancak o zamana kadar odak noktanız hedefleriniz ve emelleriniz olacağı için aşk hayatınızda dikkatinizin dağıldığını hissedebilirsiniz.

Bu dikkat dağınıklığı geçici, açık fikirli olun yeter. Merkür, maceralı dokuzuncu evinizde Plüton ile üçgen açı yaptığında sizi aşkın ne olduğu ve ne olabileceği konusundaki tüm anlayışınızı yeniden şekillendirmeye zorlayacak. Aşkın gelişebileceği ve sıklıkla evrildiği fikrini artık benimsemelisiniz sevgili Boğalar. Bir aşk romanından fırlamış gibi tesadüf eseri bir karşılaşma, ateşli bir maceraya dönüşebilir. Potansiyel partnerinizin sıradan bir kaçamak aramadığınızı bilmesini sağladığınızdan emin olun.

Boğa Burcu Nisan Burç Yorumu Finansal Durum

Terazi burcundaki Venüs, kariyer evinizde Kova burcundaki Satürn ile üçgen açı yapıyor. Yöneticinizle harika bir konuşma yapabilirsiniz. İş yerinde yaptıklarınızla ilgili bazı olumlu geri bildirimler alabilirsiniz. İyi alışkanlıklar edinmek kariyerinizde ilerlemenize ve hak ettiğiniz övgüyü elde etmenize yardımcı olabilir. Hedefleriniz için çalışmaya devam edin.

Sanatsal beşinci evinizdeki Merkür, idealist on birinci evinizdeki Neptün’e karşı olduğu için, 24 Nisan’a kadar yaratıcı fikirler ortaya çıkabilir. Ancak, bu fikirlerin iyi mi yoksa kötü mü olduğundan emin olamayabilirsiniz. Bir karara varmadan önce kendinize zaman tanımayı ihmal etmeyin. Bu fikirlerden birine bağlı kalarak, kendinizi cesur bir hamle yapmaya hazır hissedebilirsiniz.

Boğa Burcu En Doğru  Mayıs 2022  Burç yorumları

 Boğa Burcu Mayıs Burç Yorumu Genel Durum

Üzüntüler ortaya çıktığında, bazen yapılacak en iyi şey savaşmaktır, ancak bu hafta savaşmak sadece daha fazla kavgayı doğuracak gibi görünüyor. Sahip olduğunuz çatışma ne olursa olsun, altında yatan şeyi anlamak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Sorunun kökeniyle ilgilenirseniz, bu hafta büyük ilerleme kaydedeceksiniz, ancak semptomlara odaklanırsanız, kendinizi boşa kürek çekerken bulabilirsiniz. Besleyici ve empatik bir yaklaşım benimseyin. Özellikle de perşembe günü, ego güdümlü Güneş, Jüpiter ile yıllık karşıtlığına kilitlendiğinde. Rekabet dürtülerinin sizi yenmesine izin vermek yerine, kendinize dönün. Uranüs ekseni, doğru dengeyi kurmanıza yardımcı olabilir.

Venüs, Terazi’ye ve sağlıklı yaşam bölgenize asılıyor ve denkleme biraz zevk katacak. Bir toprak burcu olarak, özellikle dikkat etmediğinizde hareketsiz kalacağınızdan vücudunuzu günlük olarak hareket ettirmeniz çok önemlidir. Egzersize başlamanız ve sağlıklı bir yaşama yönelmeniz şart.  Bu hafta Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle Eylül’e kadar beşinci şöhret, doğurganlık ve romantizm eviniz zenginleşecek! Yaratıcılığınız yüksekken yaptığınız her hareket dikkat çekiyor. Sanat için sanat yapın ve oyunun kurallarını değiştiren grupların, düşünce liderlerinin ve takip ettiğiniz ilham verici insanların düşüncelerini yayın.

Boğa Burcu Mayıs Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Aşk hayatınızı gözden geçirmenin zamanı geldi! Flört kriterlerinizi yükseltin. Aşkın gerçek özünün mutlaka romantik şiirlerde veya büyük jestlerde bulunmadığını keşfedebilirsiniz. Ayrıntıları unutmayın.

Bekarsanız ve yeni bir ilk buluşma değil de bir eş arıyorsanız, denizde çok balık olduğundan ve çoğunu yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz. Ancak bir sonraki adımı atacağınız insan konusunda seçici olun. İlk konuşmanızdan, kim olduğunu, amaçlarının ve değerlerinin ne olduğu ve bir ilişkide ne aradıkları hakkında bir fikir edinmeye çalışın. Umarız bu, potansiyel partnerinizi taramak için bir filtre görevi görür.

16 Mayıs’ta Venüs altıncı hizmet evinize girecek ve zaten bir ilişkiniz varsa, size bazen sadece sevgiliniz için bir şeyler yapma eyleminin ne kadar seksi olduğunu gösterecek. Hatta ayak işlerini birlikte yapmaktan ve hayatın sıradan kısımlarından biraz daha fazla keyif almayı keşfedebilirsiniz.

18 Ağustos’ta Merkür ve Mars, tutkulu beşinci evinizde güçlerini birleştirecek ve bu da sizin açık ve atılımlara hazır hissetmenize neden olabilir. Arzularınızı serbest bırakın, ancak eşinizin ihtiyaçlarını da dinlediğinizden emin olun. 19 Mayıs’a kadar dünyanın zirvesindeymiş gibi kendinizle gurur duyabilirsiniz. Dördüncü evinizdeki Güneş, gösterişli onuncu evinizdeki Jüpiter’in karşısına çıkacak ve kendinize neden teşekkür etmeniz gerektiğini hatırlatacak. Bu haftanın romantizmi 20 Mayıs’a kadar sizi değişmiş hissettirebilir. Merkür, Boğa’da Uranüs ile üçgen açı yaptığında, kozmos sizi farkında olmayabileceğiniz yeni bir parçanızı kucaklamaya teşvik ediyor.

Boğa Burcu Mayıs Burç Yorumu Finansal Durum

İstenmeyen harcamalara maruz kalabilirsiniz. Harcamalarınızı bu hafta planlı yapmaya çalışmalısınız. Önce para ve finansla ilgili bekleyen işleri temizlemeli ve ancak ondan sonra yeni bir alışveriş listesiyle ilerlemelisiniz. Bu hafta yabancı bir ülkeden önemli bir proje gelebilir. Önemli bir iş anlaşması da yine bu hafta sonuçlanacak. Sıkı çalışma ve kararlılık işinizde size yardımcı olacaktır. Şansa güvenmeyin.

Ocak’a kadar erteleme modunda uyurken, Uranüs retro, yenilikçi fikirlerinizi somut bir şeye dönüştürmek için gerekenlere kristal netliğinde bir görüntüleme penceresi sunar. Üretimi durdurmak zorunda değilsiniz, sadece tüm sosyal medyayı geçici olarak devre dışı bırakın. Çizim tahtasına geri dönmek, orijinal konseptten on kat daha güçlü bir şema veya ürün verebilir. Uranüs’ün “çılgın bilim adamı” titreşimlerini kanıt ve verilerle dengeleyin. Fikirlerinizin nasıl bir yansıması olduğunu düşünün ve yaratımınızın sizi en iyi şekilde temsil ettiğinden emin olun.

 

 

Boğa Burcu En Doğru  Haziran 2022  Burç yorumları

 Boğa Burcu Haziran Burç Yorumu Genel Durum

Her zaman fikrinizi ve doğruları söyleyin ama bunu empatiyle yapın sevgili Boğalar. Önemli konuşmalarda söylenmesi gerekenden fazlasını söyleme riski bulunur. Bu hafta, ne yaptığınızın ve nasıl yaptığınızın önemli sonuçları olacak, bu nedenle yaklaşımınızı akıllıca seçtiğinizden emin olun.  Haziran ilk pazartesi günü, şehvetli beşinci evinizdeki hedonistik Venüs, dikkati dağılan Neptün ile yıllık karşıtlığını oluşturuyor. Yarattığı konforları seven ama aynı zamanda pragmatik bir toprak burcusunuz. Ancak bu açı, kontrol merkezinizi tıkayabilir ve sizi ayartabilir. Etrafınızdaki insanların kötü alışkanlıklarına dahil olmak zorunda değilsiniz, siz bir bireysiniz ve kendi yolunuzda yürümelisiniz.

Boğa Burcu Haziran Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Merkür döngüsü, durgun bir aşk hayatını yeniden alevlendirebilir. Siz ve partneriniz, yaratıcı kaynaklarınızı harmanlayabilir ve sınırlarınızı keşfedebilirsiniz.

Bu Pazartesi internette tanıştığınız kişilere karşı ekstra dikkatli olun. Daha romantik hissetmenize sebep olan Venüs-Neptün karşıtlığı sayesinde, gerçek doğaları veya niyetleri belirsiz olan insanlara kapılma olasılığınız var. Fantezi tatlı bir dikkat dağıtıcıdır, ancak siz gerçekçi bir insansınız.

Çarşamba günü, Venüs, Plüton’a bir başka yoğunlaştırıcı açı oluşturuyor. Bu ikisi birlikte, aşk dürtülerinizi güçlendirebilir ve baştan çıkarıcı becerilerinizi keskinleştirebilir. Biraz deneysel ve karakter dışı bir şey yapmaya çok hevesli olsanız da geleneksel bir Boğa olarak varsayılan ayarınız denenmiş ve doğru olanı yapmaktır. Sadece kendi sınırlarınızı bilin ve bunları dürüstçe iletmekten çekinmeyin. Yalnız mısınız? Bu, empoze edilen sınırlamalardan kurtulmak ve her zaman tercih ettiğiniz gruptan olmayan biriyle çıkmayı denemek için ideal bir zaman. Size çılgınca ilgi duyan ve içtenlikle ilgilenen insanlara dikkat edin. Bu uğurlu Venüs-Plüton açısı altında, çok hoş bir sürprizle karşılaşabilirsiniz!

Boğa Burcu Haziran Burç Yorumu Finansal Durum 

Bu hafta para ve finans açısından biraz karışık olacak. Arkadaşlarınız sizden maddi yardım isteyebilir. İş ortağınızdan ya da yabancı yatırımlardan finansal kazançlar elde edebilirsiniz. Toplantılarda agresif bir tutum sergilemekten ve meslektaşlarınızla tartışmaktan uzak durun.

Şu andan itibaren 30 Haziran’a kadar haberci gezegen, tutku ve ilhamla dolu beşinci evinizden hücum edecek. İyi haber şu ki, duyularınızı şımartmak için bütçenizin limitlerini zorlamanız gerekmez. Siz bir toprak burcunuz, mis kokulu taze kesilmiş çiçeklerin kokusu ve ev yemekleri gibi basit zevkler de heyecanınızı körükler!

Boğa Burcu En Doğru  Temmuz  2022  Burç yorumları

Boğa Burcu Temmuz Burç Yorumu Genel Durum

Sevgili boğalar siz tam bir nankör mıknatısısınız! Bu hafta sabrınızı taşıracak bazı gelişmeler yaşanabilir. Bazılarına ne yaparsanız yapın yaranamıyorsunuz. Siz tükenene kadar sizden istemeye devam ediyorlar. Bu gidişata acilen bir son vermeniz gerekli. Başkaları için kendinizi heba etmeye devam edemezsiniz.

Boğa Burcu Temmuz  Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Havadaki aşk kokusu sizi de sarıp sarmalamak üzere. Bu aralar hayatınıza birini almak için her ne kadar kendinizi yeterince hazır hissetmeseniz de her şeyi kontrol altında tutamayacağınızı unutmayın. Bazı şeyler aniden gerçekleşir ve bazen böylesi daha iyidir unutmayın.

Boğa Burcu Temmuz  Burç Yorumu Finansal Durum

İş hayatınızda biraz daha cesur adımlar atmalısınız. Hakkettiğiniz konum ve meblağ için daha cüretkâr olmalı ve risk almaktan kaçınmamalısınız. Pasif kalmak sadece olduğunuz yerde saymanıza neden olur. Ve siz karakter olarak buna tahammül edebilecek bir yapıda değilsiniz. Geç kalmadan aksiyon alın.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Çin Astrolojisi Episode 1: Çin Astrolojisi Burçları Nedir, Nasıl Hesaplanır?

 

 

Boğa Burcu En Doğru  Ağustos  2022  Burç yorumları

 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Unutmayın sevgili Boğalar: “Manzara her zaman ana yoldan daha iyidir.” Bu hafta, sizi bazı anlamlı kararlar vermekle karşı karşıya bırakabilir. Eğer dürtüsel davranır ve ani seçimler yaparsanız, uzun vadede sonuçlarından hoşlanmayabilirsiniz. Daha uzun sürse veya daha zor olsa bile, üzerine istediğinizi inşa edebileceğiniz güçlü temeller atmaya çalışın. Gerçekten yaşamak istediğiniz hayatı inşa etmek için istikrarlı bir şekilde ilerleyin.

Baştan çıkarıcı Venüs, burcunuzda kendiliğinden Uranüs ile üçgen açı yaptığı için biraz sihirli bir döneme girdiğinizi söylemeliyiz. Sadece hayal gücünüz potansiyelinin doruklarında olmayacak, aynı zamanda dahil olduğunuz her şeye çığır açan bir vizyon kazandıracaksınız.

Boğa Burcu  Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Bu aya hızlı başlayacaksınız. Yönetici gezegeniniz Venüs, libidonuz üzerinde büyük söz sahibi ve siz kimsiniz ki hayır diyeceksiniz? Kulağa biraz da müstehcen gelebilir ki gelmeli de ama tutku sizin işiniz!

Daha yeni yalnızca sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanlara zaman ayırmayı planlamış olsanız da bu hafta bir istisna yapacak gibi görünüyorsunuz. Sanki sevebileceğiniz yeni insanlar için yeni bir kontenjan açtınız ve gönüllü olan herkesi değerlendirmeye hazırsınız.

Ancak, bu hafta özellikle doğurgan bir dönemden geçiyorsunuz ve istenmeyen gebeliklere karşı dikkatli olmalısınız.

Yaşadığınız ortamdan memnun değilseniz ya da ev arkadaşınızla anlaşamıyorsanız, bu ay tutulması gerekli değişiklikleri tetikleyebilir. Ancak yıkıcı Uranüs’ün sert etkisiyle ilk aşamada biraz kaos yaşanabilir.

Boğa Burcu Burç Yorumu Finansal Durum

Haftanız para ve finans açısından iyi geçecek, hatta gelecek için tasarruf etme imkanı yakalayabilirsiniz. Yine de beklenmedik bir seyahat masraf çıkarabilir.

Kardeşlerinize ve arkadaşlarınıza borç para vermek için uygun bir hafta değil. Kötü alışkanlıklarınızı kontrol altında tutmalı ve işinize odaklanmalısınız. Olumsuz düşünmekten ve olumsuz insanlardan uzak durmanız da kafanızın dağılmaması için önemli. Ayrıca, transfer veya terfi olasılıkları var.

Çalışma ortamında çok fazla tek taraflı ve düpedüz otoriter kararlar alıyorsanız, kendinizi biraz dizginlemenizi öneririz. Beraber çalıştığınız insanların düşüncelerinin ve görüşlerinin sizin için önemli olduğunu bilmelerini sağlayın. Onları gerçekten dinleyerek kişilerarası dinamikleri geliştirin. Evet, tüm bunlar, hoşunuza gitmese de tüm kontrolü elinizde tutamayacağınız anlamına gelebilir. Ancak tüm işi kendi başınıza yapmaktan ve daha da kötüsü, bu süreçte ekibinizi yabancılaştırmaktan daha iyidir.

Bu içerik de ilgilinizi çekebilir: Burç Taşı Nedir?

 

 

Boğa  Burcu En Doğru  Eylül 2022  Burç yorumları

 Boğa Burcu  Eylül  Burç Yorumu Genel Durum

Pazartesi-Çarşamba arası, bir huzur ve genel esenlik hissi, yaşamınızın çoğu alanında baskın olacak. Bu dönemi bir uyum ve başarı dönemi haline getirmek için profesyonel yaşamınız ile özel yaşamınız dengede olmalı. Bu, yeni arkadaşlar edinmek ve mevcut arkadaşlar, ortaklar ve aile ile ilişkileri geliştirmek için mükemmel bir zaman. Güçlü bir kadın, yardım ve tavsiye için hayatınızda önemli bir etki olabilir.

Perşembe’den Pazar’a, en tutkulu olduğunuz şeyde başarılı olmak için odaklanmalı ve tüm hareketlerinizi buna göre yönlendirilmelisiniz. Çaba ve iyi şansın bir karışımı size hayatınızda büyük bir fark yaratma gücü ve etkisi verecek. Zenginlik, seyahat veya işte terfi mümkün. Bu, sizden daha az şanslı olanlara yardım etmek için de iyi bir zaman. Cömertliğiniz geri ödenecek ve yeni ve etkili arkadaşlar edineceksiniz.

Boğa Burcu   Eylül   Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Siz ve partneriniz bu hafta farklı sayfalarda olabilirsiniz. Sonuçta, 5 Eylül’de, altıncı evinizdeki Venüs, dokuzuncu evinizdeki Plüton ile karşı karşıya gelecek. Sanki kontrolünüz dışındaki güçler özenle hazırlanmış planları mahvediyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ancak, havanızın bozulmasına izin vermeyin çünkü 6 Eylül’de beşinci evinizdeki Mars, Plüton’la üçgen açı yapacak ve sizi konfor alanınızın dışında olabilecek bir romantizm fikrini benimsemeye teşvik edecek. Aslında 6 Eylül aynı zamanda beşinci evinizde yeni ayın dans ettiği zamandır. Bu sizi karşı konulmaz biriyle birlikte olmaya itebilir veya mevcut ilişkinizdeki ateşi alevlendirmeye yönlendirebilir. Daha derin, daha anlamlı bir ilişki yaratmak ve romantizm ve onun gerektirdiği her şey hakkındaki anlayışınızı genişletmek için yeni aydan faydalanın. Yeni ay, Boğa burcundaki Uranüs ile üçgen açı yaptığında, bu romantizm sizi en gerçek benliğinize yaklaştırıyor. Sizi geride tutan kalıplardan kurtulmak ve özlem duyduğunuz tutkuyu kucaklamak isteyebilirsiniz, sizi ve ilişkinizi yeni bir yola yönlendiren bir tutkuyu…

Boğa Burcu   Eylül   Burç Yorumu Finansal Durum

Bu hafta, hayalinizdeki işi almak ve başarıya giden merdiveni tırmanmak için harika bir zaman zaman! İşinizi büyütmek için yeni stratejiler ve planlar yaparak yoğun bir hafta geçireceksiniz. Hatta yeni iş birlikleri için yeni ortaklarla karşılaşacaksınız. Birden fazla anlaşma için pazarlık yapmakla meşgul olacak ve anlaşmaların çoğunu perçinlemeyi başaracaksınız. Kurumsal bir şirkette çalışıyorsanız, yakın zamanda maaş zammı almanız muhtemel.

 

Boğa Burcu En Doğru  Ekim 2022  Burç yorumları

Boğa Burcu  Ekim  Burç Yorumu Genel Durum

Bu hafta uzun vadede olumlu değişiklikler yapmaya odaklanacaksınız sevgili Boğalar!

Pazartesi günü, Merkür Terazi burcunda, sağlık ve esenlik evinizde, ilerleme evinizde Kova’da Jüpiter ile üçgen açı yapacak. Daha önce sahip olduğunuz sağlıklı bir alışkanlığa dönmek isteyebilirsiniz. Veganlığa olan ilginiz yeniden canlanmış veya bir egzersiz rutini oluşturmaya çalışıyor olabilirsiniz. Son derece üretken olma ve yaptığınız her şeyde başarılı olma yeteneğine sahipsiniz. Ancak kendinizi tehdit altında hissediyorsanız aşırı tepki vermemeye dikkat edin; huysuz ve hatta duyarsızca yanıt verme eğilimindesiniz. Birileriyle karşı karşıya kalırsanız kendinizi geri tutun ve düşman edinmekten veya kasıtlı olarak başkalarını kışkırtmaktan kaçının, bu tür davranışlar çok verimsizdir ve muhtemelen istenmeyen sorunlara neden olabilir. Zaman zaman geri adım atın ve enerjinizi hem amaçlı hem de düşünceli kullanın!

Boğa Burcu Ekim  Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

6 Ekim’deki Terazi yeni ayı, günlük rutininizi hızlandırmanız için sizi teşvik edecek. Günlük rutininizde çok ihtiyaç duyduğunuz bazı değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Sıradan aktivitelerin kontrolünü elinize almanız, partnerinizle daha kaliteli zamanlar geçirmenize fırsat tanıyacak. İlişkinizde sinirinizi kontrol edemiyorsunuz, görünüşe göre partnerinizle tartışmak için her fırsatı değerlendirmeye hazırsınız. Sizi seven insan için bu davranışlarınıza katlanmak gittikçe daha zor hal alıyor, dikkat edin! Akla gelebilecek her şekilde öfkenizi kontrol etmeye çalışmalı ve olası bir uzlaşmaya daha açık olmalısınız. Aksi takdirde ilişkiniz ciddi şekilde risk altında olabilir.

Boğa Burcu  Ekim  Burç Yorumu Finansal Durum

Ekim ayının ilk haftası bir denge kurmanızı sağlayacak. Boğa, 3 Ekim – 9 Ekim ekadar, Terazi liderliğindeki tüm geçişlerle iş/ yaşam dengesini geri kazanma gücüne sahip olacaksınız.

5 Ekim ‘den 9 Ekime kadar Terazi güneşi Mars’la kavuşum halinde olacak ve size çok ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi sağlayacak. Tüm hafta boyunca kendinizi işte daha üretken hissedebilirsiniz. Görevleri verimli bir şekilde tamamlama yeteneğiniz inanılmaz olacak. Ancak, momentumunuz iş yükünüzle eşleşmeyebilir. Kendinizi huzursuz veya gergin hissetmemek için her gün üzerinde çalışacak bir şey bulmaya özen gösterin.

Yeni ay, günlük iş rutininiz için yeni olanaklar ve fırsatlar getiriyor. Artık işte yeni bir şey denemenin veya üretken bir rutin geliştirmenin zamanı geldi.

 

 

Boğa Burcu En Doğru  Kasım 2022  Burç yorumları

 Boğa Burcu Kasım Burç Yorumu Genel Durum

Bu hafta diğer insanlar sizin aynanız, sevgili Boğalar, dışarıya baktığınız zaman birçok iç görü kazanabilirsiniz. Pazartesi günü önemli bir konuda karar vermek için aceleye gelmiş hissedebilirsiniz, ancak ünlü sabrınızı kullanın ve bu tuhaf dürtüselliğe direnin. Takviminizde Salı ve Çarşambayı kırmızı ile daire içine alın. Her iki gün de sizi inanılmaz enerji ve coşkuyla dolu bulmalı! Ve bununla birlikte, elbette, bol bol romantizm fırsatı da gelmeli… Perşembe ve Cuma günleri arkadaşlarınızla takılın ve tembel davranmaktan çekinmeyin. Duygularınızı belli edin ve herhangi bir geçici kararsızlıktan dolayı üzülmeyin. Bu hafta sonu, sezgilerinize güvenin.

Boğa Burcu Kasım  Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Ay uyumlu Terazi burcunda ilerlerken, haftanın başlangıcı hafif, kolay ve romantik olacak. Bu enerji flörtleşmek ve tatlı ilişkiler için harikadır, ancak kişisel bakım ve kişisel güzellik rejimleriniz için biraz zaman ayırmanız da önemli olacak.

Güneş ve Ay, Uranüs ile karşı karşıya gelirken aynı hizaya girdiği için dördüncü gündeki Akrep yeni ayı sırasında, romantizm hayatınızda bazı sürprizler ortaya çıkacak. İster aşık olun ister eski sevgilinizden haber alın, ister istemediğiniz biri sizinle ilgilendiğini itiraf etsin, kendinizi hızlandırın. İşler biraz garipleşmek üzere.

Yönetici gezegeniniz Venüs, ruhsallığı yöneten haritanızın sektörünü aktive ederken, stoacı Oğlak burcuna girer. Ruh eşi bağlantıları bu kozmik iklim tarafından tetiklenebilir, ancak dikkatli bir şekilde ilerlediğinizden emin olmanız gerekir. Oğlak enerjisi tamamen sağlıklı sınırlar koymakla ilgilidir. Bu nedenle, kalp meseleleri söz konusu olduğunda tüm kartlarınızı bir kerede göstermemeniz önemlidir.

Boğa Burcu Kasım  Burç Yorumu Finansal Durum

Kasım ayının ilk haftası bomba gibi geliyor! Tüm hafta boyunca işlerinizde zihinsel olarak son derece uyanık ve odaklanmış hissedeceksiniz. 31 Ekim – 1 Kasım günleri arasında Merkür Jüpiter ile üçgen açı yaptığında, zihninizde olasılıklar yarışacak. Hava odaklı üçgen ağ oluşturma, zihinsel uğraşlar ve sosyalleşmeye odaklanır. Kendinizi iş arkadaşlarınız ve ağınızdaki bağlantılarla sosyalleşmeye daha yatkın hissedebilirsiniz. Ne kadar çok bağlanmaya çalışırsanız, profesyonel yolunuzda o kadar çok olasılık ortaya çıkacaktır. Sektörünüzde veya alanınızda iyi bilinen biriyle bile ilişki kurabilirsiniz. Bu iki gün profesyonel olarak inanılmaz derecede üretken olabilir, bu harika çünkü Salı gününe kadar biraz duvara toslayacaksınız. 2 Kasım günü Merkür, Plüton ile kare açı yapıyor. Mesleki ahlak ve etik konusunda bir meslektaşınızla aynı sayfada olmadığınızı fark edebilirsiniz. Bu küçük anlaşmazlık biraz strese neden olabilir, ancak karşılıklı saygıyla kolaylıkla çözülebilir.

4 Kasım  günü karşı burcunuz Akrep’te gizemli ve yoğun bir yeni ay doğacak. Yeni ay, yeni iş ortaklarını ortaya çıkarmak, sözleşmeleri finansal olarak yerine getirmek ve profesyonel ilişkileri dönüştürmek için mükemmeldir.

 

 

Boğa Burcu En Doğru  Aralık 2022  Burç yorumları

Sevgili Boğalar, bu haftaya eğitiminize odaklanmış bir şekilde giriş yapıyorsunuz. Okulunuz veya kendinizi geliştirmek için aldığınız kurslar ile alakalı konular gündeme gelebilir. Özellikle eğer bir süredir yapmaktan kaçtığınız şeyler varsa bu onları halletmek için uygun zaman! Ayrıca yurt dışı ile alakalı konular gündeme gelebilir. Hafta başı oldukça pozitif enerjiler altında olacaksınız. Beklentilerinizin beklenmedik bir şekilde gerçekleşmesi gibi şansınızın size güleceği anları bolca yaşayacaksınız.

Hafta ortası özellikle Çarşamba günü kariyer ön planda ancak aynı zamanda Mars’ın hareketinden ötürü oldukça agresif olmanız muhtemel. Çarşamba günü kısa vadeli gelecek ile alakalı adımlar atmamanızı tavsiye ederiz. Hafta sonuna gelirken ise hafta ortasının bütün sertliğine karşı yeniden pozitif etkiler altına gireceksiniz. Beklemediğiniz yerlerden haberler alabilirsiniz. Sosyal çevreleriniz açısından da yüzünüz gülecek.

Boğa Burcu  Aralık  Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Bu hafta hem şanslı olduğunuz hem de oldukça agresif olduğunuz günleri peş peşe yaşadığınız için kafalar karışabilir. Hafta başında ilişkileriniz düzenli bir şekilde ilerlerken hafta ortasında, özellikle çarşamba günü Mars hareketi sebebi ile, iletişimsizlikler olabilir, bu iletişim kopuklukları ciddi kavgalara sebebiyet verebilir. Hafta sonuna yaklaşırken Cuma ve Cumartesi günleri yine pozitif enerjiler altına giriyorsunuz. Bu sebeple sosyal ilişkileriniz yüz seksen derece dönebilir. Sosyal çevrenizde genişlemeler yaşayabilirsiniz ve bu size beklenmedik kapılar açabilir. Eğer bir romantik ilişki arayışındaysanız aradığınız aşkı arkadaşlarınız sayesinde tanıştığınız birinde bulabilirsiniz.

Haftayı kapatırken, yani pazar günü, kendinizi izole edip kendiniz ile vakit geçirmek sizin için en iyisi olacak. Sevgili boğa, kendin ile baş başa kal. Meditasyon yap, yoga yap, düşüncelerini bir deftere yaz. Ruhsal ve fiziksel sağlığına odaklan. Özellikle Çarşamba gününün stresini bu şekilde sağlıklı olarak atlatabilir ve gelecek haftaya güzel başlayabilirsiniz.

Boğa Burcu  Aralık Burç Yorumu Finansal Durum

Eğer bu haftanın enerjilerini cidden kontrolün altında tutarsanız sizin için özellikle finansal açıdan kazançlı bir hafta olacak! Hafta başında eğitim hayatınızdan veya kariyerinizden güzel haberler alacaksınız. Beklemediğiniz kapılar açılacak. Sabit burçların dengesizliğinden o kadar da etkilenmeyeceğiniz haberini de rahatlıkla verebilirim. Hafta ortasına gelirken ise hafta başında başladığınız projelere ara vermeniz gerekiyor. Eğer toplantılarınız veya sunumlarınız varsa salı öğleden sonrası veya Perşembe sabahı bunun için çok iyi bir zaman ancak asla Çarşamba değil! Çarşamba günü iş yerinde öfkenizi kontrol altına almaya dikkat etmelisiniz. Sonrasında pişman olsanız bile geri dönüşü mümkün olmayabilir.

Hafta sonuna gelirken, Çarşamba sonrası Perşembe, Cuma ve Cumartesi, iş hayatınızda dilediğiniz her şey önünüze serilmeye başlayabilir, duraksamış gibi görünen projeler birden hareketlenebilir. Eğer iş arıyorsanız bu günlerde karşınıza bir iş çıkması çok olası! Hafta sonu sosyal çevreniz sayesinde tanıştığınız biri size iş fırsatları sunabilir, yeni bir proje teklif edebilir. Gözlerinizi açık tut!

 

En Doğru İkizler Burcu 2022 Yılının Bütün Ayları Burç Yorumları  dikkatini çekebilir.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu