Astroloji

En Doğru Başak Burcu 2022 Yılı Bütün Aylar Burç Yorumları

Sevgili Başaklar.  2022 yılının bütün aylarını kapsayan Başak Burcu  2022 Burç Yorumları Sadece Zevosis’te.  Gururluyuz.

Başak Burcu En Doğru  Nisan 2022  Burç yorumları

Başak Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta, size zaman ve enerji kazandıracak şeyleri yapmanın daha iyi yollarını buluyorsunuz sevgili Başaklar, elementinizdesiniz.

Zor görevlere odaklanabilirsiniz. Konsantrasyon gücünüz ve problem çözme yetenekleriniz kuvvetleniyor. Tabi bu çoğunlukla enerji rutinlerinize bakmak ve neyi düzene sokabileceğinizi veya otomatikleştirebileceğinizi bulmakla ilgilidir. Perşembe günü Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile üçgen açı yaptığında hafta olumlu bir şekilde sona eriyor. Bu buluşma, kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmenize yardımcı olurken hayatınızı da daha zevkli kılacak. Yeni bir yetenek keşfetme veya yeni bir yaratıcı proje bulma olasılığı var. Her iki durumda da hafta size mutluluk getirecek, bu yüzden keyfinize bakın.

 

Başak Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Tamamen yeni bir deneyim için can atıyor olabilirsiniz. Başak burcundaki Mars, dokuzuncu evinizde Uranüs ile üçgen açı yaptığından, her zamanki programınızdan memnun olmayabilir ve bunun yerine çıtayı yükseltmeye hazır olabilirsiniz. Bekarlığın sultanlığını kucaklamak için bile heveslenebilirsiniz.

Başak sezonu başladığı için kendinize olan güveniniz ve öz sevginiz heyecan verici ölçüde artıyor.

Henüz ayaklarınızın yerden kesilmesine hazır olmayabilirsiniz. Bunun yerine, var olan ilişkinizi pratik yollarla beslemek için ilham alabilirsiniz. Sıkı çalışma ve azim ile birlikte inşa edebileceğiniz hayatı düşünün.

Başak burcundaki Merkür, Neptün’e karşı olduğu için partnerinize güveninizi sorgulayabilirsiniz. Savunmanızın alevlenmesine izin vermek yerine, aşka inanmaya çalışın.

Güneş, tüm hafta boyunca yeryüzündeki burcunuzda parlıyor ve romantik düşüncelerinizi daha pratik kaygılara kaydırıyor. Tüm küçük detayları düşünmek heyecan verici olmayabilir, ama birinin bunu yapması gerekiyor, değil mi? Mantıklı bir bakış açısını korumak için mücadele ederken, fantezileriniz devreye girecek. Özellikle de bekar Başaklar söz konusu olduğunda, çekiciliğini inkar etmekte çok zorlanacağınız biri yolunuza çıkabilir. Ruh eşi olmayabilirsiniz ama yollarınızın kesişmesinin kesinlikle bir nedeni var!

 

Başak Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

İşiniz sizi sıkıyorsa, değişim için mükemmel bir ay! Ve üretken altıncı evinizde dolunay gerçekleşirken, günlük rutininize ve işleri halletmek için kullandığınız yöntemlere ışık tutacak ve aynı zamanda enerji deponuzu yeniden şarj edecek.

Sanatsal beşinci evinizde Merkür, Plüton ile üçgen açı yaptığında, canlandırıcı bir yaratıcılık dalgalanmasını kucaklayacaksınız. Kendinizi ifade etmek için hissedeceğiniz karşı konulmaz duyguları bastırmayın!

 

 

Başak Burcu En Doğru  Mayıs 2022  Burç yorumları

 Başak Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta küçük adımlar büyük sıçramalara dönüşüyor. Kendinizi hazır hissetmeyi beklemeyin sevgili Başaklar, sadece yapın!

Hafta, 15 Mayıs günü, Güneş’in Aslan burcunda, psişik yetenek evinizde Balık burcundaki mistik Neptün ile birleşme yapmasıyla başlıyor. Sezgisel yeteneğiniz güçlü, ancak diğer insanların kurallarına saplanıp kalabilirsiniz. Sınırlar iletişim gerektirir ve etkili bir şekilde iletişim kurmak için sadece konuşmanız değil, dinlemeniz de gerekir.

Başakların “sıkıcı” olduğuna dair yanlış inanışa rağmen, Merkür tarafından yönetilen meraklı ve değişken bir burçsunuz. Ancak önümüzdeki beş ay içinde kendinizi biraz daha güvenli oynarken bulabilirsiniz ki bu muhtemelen iyi bir şey. Kişiliğinizin bu riskten kaçınan tarafı, gelişmeleri durdurmak zorunda değildir. Yavaşlayın yeter. Önümüzdeki aylarda, yaptığınız tüm değişikliklerin envanterini çıkarın ve çok hızlı ilerlemediğinizden emin olun. Yeni ve heyecan verici şeyler keşfetmekte yanlış bir şey yok ama geçmişte işinize yarayan formülleri de kaldırıp atmayın. Yeni tohumlar ekmeye elverişli bu süreç, bir stil güncellemesine de ilham verebilir. Yeni bir gardırop özlemi çekiyorsanız veya başka bir dövme yaptırmayı düşünüyorsanız, ruh hali panoları başlatın ve neyin doğru olduğunu bulana kadar ince ayarlarla oynayın.

 

Başak Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Bu haftadan itibaren aşk hayatınıza daha kademeli, yavaş hareket eden bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. 16 Mayıs’ta Venüs, ikinci evinize girecek ve sizi romantik kaos yerine şehvetli istikrara öncelik vermeye teşvik edecek. İşlerin daha yavaş ilerlemesi onları daha keyifsiz yapmaz. Aslında bu an, aşk hayatınızın tüm hislerini acele etmeden çekmeniz için sizi cesaretlendiriyor.

Ancak, 18 Mayıs’a kadar yavaş hareket etmekten başka bir şey hissedebilirsiniz. Merkür ve Mars Başak burcunda güçlerini birleştirirken, kendinizi garip bir şekilde dürtüsel ve her an patlamaya hazır hissedebilirsiniz. Öfkeniz kolayca alevlenebilir, bu yüzden bu enerjiyi kime yönlendirdiğinizin bilincinde olun. Sevgilinizle gereksiz sorunlara neden olmak istemezsiniz. Ruhani on ikinci evinizdeki Güneş, 19 Mayıs’ta altıncı iş evinizdeki Jüpiter ile karşı karşıya geldiğinde, kendinizi bitkin hissedebilirsiniz. Bu hafta, enerjinizi ve huzurunuzu korumanız önemlidir. 20 Mayıs’a kadar, Merkür Başak’ta açık fikirli dokuzuncu evinizde Uranüs ile üçgen açı yaptığından büyük resmi görüyor olabilirsiniz. Bu, hayal kırıklıklarınızı bırakmanıza ve sevginize sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Mükemmel olmayabilir, ama sorun değil.

 

Başak Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Bu hafta itibariyle, mali durumunuz pozitif enerji ile kutsanıyor. 16 Mayıs’ta Venüs ikinci para evinize girecek ve bolluğu da beraberinde getirecek. Şimdi, kariyerinizi geliştirebilecek bir şey satın almak için paranızın bir kısmını kullanma zamanı olabilir. Ayrıca, daha da sıkı çalışmanız için size ilham verecek finansal hedefler belirlemek için de güzel bir zaman. Çok çalışın, çok eğlenin sevgili Başaklar!

Hafta devam ederken kendinizi durdurulamaz hissedebilirsiniz. 18 Mayıs’ta Merkür ve Mars, Başak burcunda kavuşarak rekabet avantajınızı canlandıracak. Bununla birlikte, bu tutkunun bir kısmını dizginlemek, düşünmeden aceleci veya agresif bir şey yapmanızı engelleyebilir. Bununla birlikte, dinlenmeye ve öz bakımına öncelik vermeden çok fazla iş üstlenirseniz, enerjik olarak dengesiz hissedebilirsiniz.

20 Mayıs’a kadar büyük bir fikir meyvelerini verebilir. Başak’taki Merkür, bilgili dokuzuncu evinizde Uranüs’ü üçgen yapacak ve sizi bilgeliğinizin tüm kapsamına girmeye teşvik edecek. Alışılmışın dışında düşünün, çünkü eski deneyimler şimdiki kariyerinize hizmet etmek için kullanışlı olabilir.

 

 

Başak  Burcu En Doğru  Haziran 2022  Burç yorumları

 Başak Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Genel Durum

Morali bozuk veya korkmuş hissettiğinizde, savunmaya geçmek kolaydır ve bu savunma, bazen hak kazanmanıza neden olabilir. Bu hafta kendinizi bazı stresli duygularla mücadele ederken bulabilirsiniz. İçinizde kopan fırtınayı ve nedenini anlamaya çalışırken, sağlıklı sınırları belirlemek ve tutmak için daha güçlü olacaksınız. İşler zorlaştığında kendinizden vazgeçmeyin sevgili Başaklar!

 

Başak Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Gönlünüzce düşünüp hissetmekte özgürsünüz ama belki de paylaşmayı biraz erteleseniz iyi olur! Romantik Venüs, kafanızı aşk dolu düşüncelerle dolduruyor. Üstelik bu süreçte durumları, özellikle de diğer insanların niyetlerini net bir şekilde okumak zor olacak! Varsayımlarda bulunmamaya ve bunun yerine, olayların gelişmesine izin vermeye dikkat edin. Kalbinizde büyük bir değişiklik olabilir, bu yüzden ruh eşinizle yeni tanıştığınızdan emin olsanız bile sakin olmaya çalışın.

Bu kafa karıştırıcı geçiş, duyguları harekete geçirir ve duygu ve arzuları gerçekte olanlardan ayırmayı zorlaştırır. İç yaşamınızla daha fazla temas kurmak için iyi bir zaman. Partneriniz veya potansiyel partneriniz ve gerçekte ne yaptığı hakkında kişisel bir soruşturma yürütün. Bulduklarınız, kişisel izlenimlerinizle örtüşüyor mu? Bekar Başaklar, canlı etkileşimlerde inisiyatif alabilir. Gözünüze çarpan insanlara kendinizi tanıtabilirsiniz. Şu an keyif aldığınız bu tür yakınlaşmaların sonsuza dek sürmek zorunda olmadığını hatırlayın yeter!

 

Başak Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Finansal Durum

Venüs, Plüton ve çekicilik, yaratıcılık ve tutkuyla dolu beşinci eviniz ile ender (yılda yalnızca iki kez) destekleyici bir üçgen açı oluşturuyor. Bir Başak olarak, sürekli radarın altında uçtuğunuzu düşünebilirsiniz, ancak muhtemelen bu hafta durum böyle olmayacak! Aslında, bazı insanlar yaptığınız işlerden haber almış ve sizi kontrol ediyor olabilir. Gördüğünüz müşteri adaylarını takip edin, örneğin, LinkedIn profilinize tıklayan kişileri… Proaktif olun ve onların çalışmalarına aşina olduğunuzu göstermek için onlara ulaşın. Biraz övünmekte utanılacak bir şey yok! Bir sonraki üç aylık hedeflerinize ulaşmadan önce başardıklarınızı kabul etmeniz önemli.

 

 

Başak Burcu En Doğru  Temmuz  2022  Burç yorumları

  Başak Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Genel Durum

Bu hafta kalabalık ortamlardan biraz uzak durmanızı ve kendi iç huzurunuza yönelmenizi öneriyoruz. Negatif insanlara karşı toleransınız son derece düşük olacak. Sağlık cephesinde, sağlığınıza ekstra özen göstermenizi gerektirebilecek bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Stresten uzaklaşın ve gereksiz yüklerinizden kurtulun. Başkalarına her zaman hızla ve düşünmeden sunduğunuz desteği ve cesareti kendinizden sakınmayın. Zihninizi uysallaştırmak ve her duyguya tepki vermemek için bir meditasyon pratiği geliştirmek için ideal bir zaman olabilir. Biraz yavaşlayın artık Başak’lar ve dünyanın geri kalanının sizi yakalamasına izin verin!

 

Başak Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Özel hayatınızda aksaklıklar yaşayabilirsiniz ve bazı yanlış anlamalar kaygıya neden olabilir. Sakin olun ve partnerinizle konuşmak için doğru zamanı bekleyin.

 

Başak Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Kariyerinizde olası bir yavaşlamaya hazırlıklı olun, ancak endişelenmeyin. Bu geçici bir dönem ve bugüne kadarki çabalarınızı gözden geçirmek için mükemmel bir fırsat. Ayrıca daha fazla sorumluluk için gönüllü olmayı düşünebilirsiniz ve bu çabanız yakın gelecekte bir maaş artışına veya terfiye yol açabilir.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Çin Astrolojisi Episode 1: Çin Astrolojisi Burçları Nedir, Nasıl Hesaplanır?

 

 

Başak Burcu En Doğru  Ağustos  2022  Burç yorumları

 Başak Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Başaklar, size bedeninizin ruhunuzun dünyadaki adresi olduğunu hatırlatmamıza gerek yok, öyle değil mi? Ruhsal ve fiziksel varlığınız arasındaki bağlantıyı koruyun çünkü duygusal on ikinci evinizdeki kendine odaklı Güneş, sağlıklı yaşam bölgenizdeki Satürn’e karşı çıkıyor. Bu da aklınızdan geçen düşüncelerin ruh halinizi önemli ölçüde etkilemesine sebep oluyor.

Stres arttığında, vücudunuz iyi hissetmenize izin vermeyen kimyasallarla dolar. Bilinçaltınızla uyum sağlayarak bu döngüyü kırmaya öncelik verin: Günlük tutun, meditasyon ya da uzun yürüyüşler yapın. Kaygı düzeyinizi nasıl azaltabileceğinize odaklanın. Kahve ve hamur işlerini, çiğ badem ve haşlanmış yumurta gibi protein açısından zengin atıştırmalıklarla değiştirin. Daha sessiz bir masaya taşınmak veya stresli bir kişiyle teması sınırlamak bile endişelerinizi azaltabilir.

Duygusal çalkantılarla dolu bir hafta için hazır olun. Pazar günü, yılın tek Aslan yeni ayı, yansıma, salıverme ve sonlardan oluşan on ikinci evinize giriyor. Hepimizin iyileşmesine izin vermemiz gereken yaraları var ve bu yeni ay sizin bir sonraki büyümeyi teşvik eden şifa çalışmanızı ortaya çıkaracak. Bunu iç karartıcı, tecrit edici bir deneyim olarak değil, kendi ruhsal yolculuğunuzun ve evriminizin çok önemli bir parçası olarak görmeye çalışın.

 

Başak Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Salı günü, burcunuzdaki şehvetli Venüs, maceracı dokuzuncu evinizde, kuralları çiğneyen Uranüs ile ender ve canlandırıcı bir uyum oluşturduğunda, kutunun dışında düşünmek ve flört etmek için tüm gezegenler doğru hizalanmış olacak.

Konfor alanınızdaki herhangi bir şey size çok yavan veya sıkıcı gelebilir, bu yüzden yeni maceraları reddetmeyin.  Kanınızı hızlandırmak için fiziksel bir bağlantı olması şart değil! Yıldızların altında bisiklete binmek veya hafif bir akşam yemeğine eşlik eden leziz bir şarap ve derin bir sohbet size tahmin ettiğinizden çok daha iyi gelecek.

Zaten bir ilişkiniz varsa, çok daha iyi! Kalıpları kıran veya rutininizi sarsan her şey ilişkinize çok iyi gelecek.

Bu yeni ay aynı zamanda koyduğunuz sınırları eriten bir iksir olabilir, böylece meşru olarak sadece sizi sevmek isteyen birinin gerçekten içeri girmesine izin verebilirsiniz!

 

Başak Burcu Ağustos 2022  Burç Yorumu Finansal Durum

Nihayet! Sonunda, işler yoluna giriyor. Hak ettiğinizi almamaya o kadar alışmıştınız ki durumu kabullenmiştiniz ve bu kabullenme, bir olumlama gibi davrandı ve ihtiyacınız olan hiçbir şeyi asla alamadığınız şekilde tezahür etti. Ama Jüpiter sizi sarsarak kendinize getirmek üzere! İyi haberler almanın ve kişisel ve profesyonel her şeyin yerine oturmasının zamanı geldi. İnanın Başaklar, inanmak tezahüre açılan yolun ta kendisidir.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Burç Taşı Nedir?

 

 

Başak Burcu En Doğru  Eylül 2022  Burç yorumları

Başak Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Pazartesi’den Perşembe’ye, hedefe yönelik bir enerji dalgası sizi çok hırslı hale getirebilir. Arzularınızı yerine getirme konusunda iddialı ve net olabilirsiniz, ancak yine de uyumu sürdürmelisiniz. Uyumlu ve tehditkar olmayan yaklaşım, işbirliklerini kolaylaştıracak ve üstlerinizi etkileyecektir. Ayağa kalkmak ve başarıyı engelleyen faktörleri ortadan kaldırmak için harika bir zaman. Cuma’dan Pazar’a, etkileşimleriniz ve günlük rutinleriniz daha uyarıcı, heyecan verici ve sıra dışı hale gelecek. Beklenmeyen haberler ve/veya karşılaşmalar, heyecan verici ve değerlendirilmesi gereken yeni fırsatlar yaratabilir. Bu, özgünlük ve deneme gerektiren herhangi bir zihinsel veya yaratıcı çalışma için iyi bir zaman. Bilimsel, teknik ve okült konuları çalışmak için de öyle. Artan açık fikirlilik ve sezgi, iç görü ve atılımların parlamasına yol açabilir.

 

Başak Burcu  Eylül 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Yaşayacağınız bir romantizm bu hafta olumlu bir şekilde sarhoş edici hissedebilir. Ne de olsa, şehvetli ikinci evinizdeki Venüs, tutkulu beşinci evinizdeki Plüton ile kare açı oluştururken, kendinizi bir aşk hikayesine sarılmış hissedebilirsiniz. Bu yoğun romantizm zaman zaman sizi yorabilir. Ancak 6 Eylül’de Başak burcundaki Mars, çapkın beşinci evinizde Plüton ile üçgen açı oluşturduğundan, bahsi geçen birliktelikte kartları elinizde tuttuğunuz açık.

Bununla birlikte, 6 Eylül’de Başak burcundaki yeni ay yıldızların arasından geçerken, bir partnere olan ihtiyacınızdan çok kendi öz sevginize odaklanabilirsiniz. Bir başkasına ne kadar yatırım yapmış olursanız olun, yine de bir ilişkinin dışında kendi ilgi alanlarınızı ve hedeflerinizi belirlemeyi hak ediyorsunuz. Fırsatları değerlendirmeyi bilin. Yeni ay, dokuzuncu evinizde Uranüs ile üçgen açı yaptığında, engelleri yıkıyorsunuz ve zihninizi özellikle aşkla ilgili yeni bakış açılarına açıyorsunuz. Bir ilişkinin nasıl “olması gerektiğine” dair geleneksel anlayış, kendi kurduğunuz birliktelik fikriyle örtüşmeyebilir.

 

Başak Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Profesyonel cephede işleri hızlandırmaya çalışırken eksiklikler konusunda dikkatli olun. Bu dönemde elinizden gelenin en iyisini yapmak, başarınızın yolunu açacaktır. Uygun değerlendirmelerden sonra kararlar alın. Zihinsel blok zamanlarında, yürüyüşe çıkın veya müzik dinleyin. İş değişikliğine gitmek çok verimli olmayabilir ama seçeneklerinizi açık tutmalısınız.

Nakit sıkıntısı yaşamamak için harcamalarınız ve kazançlarınız arasında iyi bir denge kurmanız gerekiyor. Önümüzdeki aylarda halletmeniz gereken yeterince şey olduğunu biliyorsunuz ve mali durumunuzu takip etmek gerçekten yardımcı olabilir. Kişisel ve bazı savurgan harcamaları etkili bir şekilde kontrol etmeniz ve gelecekteki ihtiyaçlarınız için daha fazla para biriktirmeye devam etmeniz gerekir. Acil durumlar için yeterli nakit bulundurun. Yatırım yapmayı planlıyorsanız, tüm olasılıkları iki kez kontrol ettiğinizden emin olun, aksi takdirde bu hafta büyük miktarda para kaybedebilirsiniz.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Nazar Nedir? Nazar Diye Bir Şey Var mı? Nazardan Korunmak İçin Ne Yapmalı?

 

 

Başak Burcu En Doğru  Ekim 2022  Burç yorumları

Başak Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta, sorunlarla uğraşırken dikkatli ve sabırlı olacaksınız. Artan canlılığınız ve gelişmiş özgüveniniz, tanıştığınız herkes üzerinde olumlu etkilere sahip. Herhangi bir yeni görevi tek başınıza veya bir ekibin parçası olarak tamamlayabilirsiniz. Bu etkiyi arzularınıza ulaşmak için kullanın, kararlı olun, hedeflerinize sadık kalın. Hafta başında, büyük olasılıkla iş yerinde veya okulda biriyle sert bir şekilde tartışabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri iyi bir enerjiyle dolacaksınız. Bu hafta sonu kelimelerinizi dikkatli seçin yoksa birileri yanlış bir fikre kapılabilir ve uzun vadede sizin için her türlü soruna neden olabilir.

 

Başak Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Gelişmiş özgüveniniz sizi çekici kılıyor; pırıl pırılsınız sevgili Başaklar ve neredeyse gizemli bir cinsel çekiciliğiniz var. Dışarı çıktığınızda, herkesin dikkatinin odağı haline geleceksiniz. Bir partneriniz varsa, kendiniz ve sevgiliniz hakkında son derece iyi hissetmenizi sağlayan birlikte olmanın yeni yönlerini keşfedeceksiniz.

Partnerinizle biraz romantik zaman geçirmek için illa tatile çıkmanıza gerek yok. Yakın çevrenizde romantik bir sonbahar kaçamağı yapabilirsiniz. Örneğin, bir parkta yürüyüşe çıkın ve battaniyenin üzerinde paylaşmak için şarap veya kahve ile birlikte atıştırmalıklar alın. Ve birlikte sonbaharın rengini değiştirdiği yaprakları izlemenin keyfini çıkarın. Ne yapmayı seçerseniz seçin, eğlenmeye çalışın. Mali faktör, eşinizle yaşayacağı deneyimden sonra ikinci sıradadır. Mali bir sıkıntı içindeyseniz, sadece birlikte olduğunuz anlara odaklanın ve sıcak anılar yaratın.

 

Başak Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Fikirlerinizle ve bazı faydalı kavramların geçerliliğiyle iş yerindeki insanları ikna etme kabiliyetine sahipsiniz. Zor görevleri bile oldukça kolay bir şekilde yönetiyorsunuz ve yeni durumlara zahmetsizce uyum sağlayabiliyorsunuz. İster tek başınıza ister ekip halinde çalışıyor olun, çok etkili bir çalışansınız. Müzakere veya arabuluculuk becerileriniz şu anda talep görüyor olabilir.

Ekim ayının ilk haftası sizi finansal başarıya hazırlayabilir! Kazançlı fırsatlara öncelik vermek için bu haftayı kullanın.

Ekim günü, Merkür’ün Terazi burcunda geri gitmesiyle, para evinizde, iş evinizde Kova’da Jüpiter ile üçgen açı yapıyor. Bu, yeni bir iş bulmak veya mevcut şirketinizde daha iyi bir pozisyon almak için çok şanslı bir enerji.  Hafta sonu, çabalarınızın meyvelerini vermeye başlayacağını görebilirsiniz!

 

 Başak Burcu En Doğru  Kasım 2022  Burç yorumları

Başak Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta, “gönder”e basmadan önce iki kez kontrol edin, sevgili Başaklar, her zaman dikkatlisiniz ama bu hafta ekstra çaba harcamanız gerekebilir. Pazartesi günü bir ilham patlamasıyla hedefleriniz keskinleşecek. Salı ve Çarşamba günleri bir sınırı geçmeye ve yeni bir şey deneyimlemeye çalışın. Analitik becerileriniz normalden daha keskin olduğu için Perşembe ve Cuma, hayatın ince ayrıntılarıyla uğraşmak ve kendinizi kristal berraklığında yansıtmak için iyi günler. Bu hafta sonuna yalnız girmeyin, eğlenceli bir organizasyon için arkadaşlarınızla plan yapın.

 

Başak Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Hafta, burcunuzda kamp kurmuş Ay ile başlıyor, duygularınız yoğunlaşabilir.  Kendinizde ve başkalarında aşırı dramatik davranışlara dikkat edin ve duygusal yükü ağır olan konuşmalardan kaçının. Herhangi bir ilişki odaklı konuşma yapılması gerekiyorsa, onları Terazi ayının üçüncü ayda iletişimsel Merkür ile ittifak kurduğu hafta ortası için saklayın. Bu titreşimler, duygularınızı açmak ve ifade etmek için mükemmeldir ve romantik bağlantılar geliştirmek veya geçmişten gelen acıları gidermek için harikalar yaratabilir.

Akrep yeni ayında aşka bakış açınız değişecek ve bu, aşkla ilgili aşmaya hazır olduğunuz çocukça fikirleri serbest bırakmanıza yardımcı olacak. Masallara inanmakta sorun yok, ancak bu titreşimler, kalp meseleleri söz konusu olduğunda pragmatik bir eğilimi korumanıza yardımcı olacak. Kırmak istediğiniz herhangi bir ilişki kalıbı varsa, Ay kaynaklı enerjiyi, bunu yapmak adına niyetler oluşturmak için kullanın.

Yönetici gezegeniniz Merkür, önümüzdeki birkaç hafta boyunca sizi daha sessiz bir ruh haline sokacak olan gizemli Akrep burcuna geçiyor. Bu gezegensel konfigürasyon aynı zamanda sezgilerinizi de güçlendirecek, bu nedenle ilişkilerinize dair yeni iç görülere dikkat edin!

 

Başak Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Kasım, sizi iş yerinde etkili bir şekilde iletişim kurmaya teşvik ettiği için güçlü bir hafta ile başlar. 31 Ekim Pazar günü, aksiyon odaklı Mars, psikolojik Akrep burcuna girerek, profesyonel sohbetleriniz aracılığıyla keşfetme ve araştırma yapma arzunuzu besliyor. Bu Mars geçişi sırasında profesyonel diyaloglarınızda ve tartışmalarınızda stratejik olmalısınız. 31 Ekim – 1 Kasım günleri, Merkür Jüpiter ile üçgen açı yapıyor! Bu sevimli üçlü, işteki herhangi bir iletişim çabası için bir tür telafi olduğunu gösterir. Bir satış konuşması başlayabilir veya yazılı sözleriniz değerli hale gelebilir. Sahip olduğunuz herhangi bir aydınlanma anı, işte etkileyici bir atılıma yol açabilir! Merkür Jüpiter ile üçgen açı yaparken, Mars da size iş yerindeki hislerinizi dinlemenizi hatırlatmak için orada olacak. 4 Kasım Perşembe günü, Akrep burcundaki yeni ay, önümüzdeki altı ay boyunca iletişim tarzınızı düşünmeniz için size ilham verecek. Ay, işyerinde nasıl iletişim kuracağınızı, adım atacağınızı ve iş birliği yapacağınızı ayarlamanız için sizi teşvik eder.

 

 

Başak Burcu En Doğru  Aralık 2022  Burç yorumları

Başak Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Genel Durum

Çok sevgili Başak burcu, geçen Pazar’dan beri üzerinizde taşıdığınız şans, bu haftaya da seizinle beraber geliyor. Bu haftanın sizin için en şanslı günleri Pazartesi ve Salı. Bu iki gün umudunuzu çoktan kestiğiniz konulardan, özellikle de aşk hayatınızda veya varsa çocuğunuz ile alakalı beklentilerinizden, beklenmedik güzel haberler alabilirsiniz. Sadece bunlar değil sevgili Başak, her konuda şans üzerinde ışıl ışıl parlıyor.

Hafta ortasına gelirken Salı öğleden sonra, Çarşamba ve Perşembe genel olarak iş hayatınız, ruhsal sağlığınız veya evcil hayvanlarınız ile ilgili konular gündeminizi meşgul edecek. Salı ve Perşembe günleri bu konular pozitif şekilde gidecek olsa da Çarşamba için uyarılar yapmalıyız. Özellikle sağlığınıza aman dikkat! Beklenmedik bir sağlık problemi ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda ise Çarşamba günü büyük gerginlikler yaşayabilirsiniz. Son olarak ise evcil hayvanlarınızın sağlık sorunlarını görmezden gelmemenizi ve onları göz önünden ayırmamanızı tavsiye ederim. Hafta sonu ise özellikle romantik ilişkilerinizde duygu dolu anlar yaşayacaksınız. Gerek evliliğiniz gerek flört ilişkiniz sizi çok mutlu eden haberler ile geliyor.

Başak Burcu  Aralık 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Bu haftaya özellikle romantik ilişkilerinizde sürpriz haberler ile başlıyorsunuz! Aşk hayatınızda beklentinizi kestiğiniz bir yerden veya kişiden beklenmedik bir şekilde haber alabilirsiniz ve işler tam gaz devam edebilir. Hafta ortası biraz kariyer odaklı olsa da Çarşamba günü ilişkilerinize iş hayatınızın, ruhsal durumunuzun veya sağlığınız ile ilgili endişelerinizin stresini yansıtmamaya dikkat edin.

Hafta sonuna girerken evliliğiniz veya flörtünüz gibi ilişkilerinizde romantik anlar yaşamaya hazırlanın! Üzerinizde adeta sevgi saçan bir auranın varlığını hissedeceksiniz. Hafta içinin stresini partneriniz ile yaşadığınız bu romantik günler ile atmanızı tavsiye ederim. Pazar gününe geldiğimizde ise eşiniz ile kutlamalar yapacağınız bir olay yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Finansal Durum

Maalesef bu hafta ekonomik konularınızın gündemde olacağı günlerden biri de Çarşamba. Çarşamba günü Mars’ın sert hareketi yüzünden finansal kayıplar yaşayabilirsiniz. Sanki çabalarınız sonuç vermiyor gibi hissedebilirsiniz. Krediler ve borçlar gibi bazı konular gündeme gelerek canınızı sıkabilir. Çarşamba günü iş yerinizde gerginlikler yaşamanız olası, aman kendinize hâkim olun! Salı ve Perşembe günleri ise Çarşamba’nın aksine finansal olarak şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz. Para ile ilgili işlerinizi Çarşamba gününe bırakmamaya dikkat ettiğiniz sürece bu günleri az hasar ile atlatabilirsiniz. Pazar günü ise özellikle eşinizin kariyerinde kutlanası gelişmeler gerçekleşebilir. Belki bir zam ve hatta terfi bile alabilir. Eğer iş arıyorsanız da bugün oldukça şanslı bir gün.

En Doğru Terazi Burcu 2022 Yılı Bütün Aylar Burç Yorumları ilginiz çekecektir.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu