Astroloji

En Doğru Akrep Burcu 2022 Yılı Bütün Aylar Burç Yorumları

Türkiyede ilk defa Akrep burcu 2022 yılı bütün aylarının ayrıntılı burç yorumları sadece Zevosis’ te.

Bizi izlemeyi bırakmayın.

Akrep Burcu En Doğru  Nisan 2022  Burç yorumları

Akrep Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Kişisel hayatınızı yönetmekte zorlandığınızı hissederseniz ailenizden yardım isteyin veya evinizde rahatlık bulun. Terazi’deki Venüs’ün, Kova’daki Satürn’le randevusu özellikle şu anda kırık bir kalbi iyileştirmeye çalışıyorsanız ev konforu istemenize sebep olur. Kendinize iyi bakın Akrepler.

Salı günü Başak burcundaki Merkür, Balık burcundaki Neptün ile karşı karşıya geldiğinde her şeyi araştırın. Takıldığınız biri size arkadaşlarınızın doğru olmadığını söylediği bazı “yaratıcı” hikayeler anlatıyor. Yanlış bilgi yaymakla suçlanmamak için konuşmadan önce doğru olduklarından emin olmalısınız. Mücadele ettiğiniz sorunları çözmenize yardımcı olması için arkadaşlarınızın fikirlerini sorabilirsiniz. Bir beyin fırtınası oturumu yaparak, bunu konuşabilir, sorununuzun temel nedenini belirleyebilir ve çözebilirsiniz. Takım çalışması her zaman işe yarar, özellikle de takımınızı kendiniz seçebiliyorsanız…

 

Akrep Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Bu hafta başlarken ilişkinizde bir “aidiyet” hissi isteyebilirsiniz. Nisanda gerçekleşen dolunayın ışığı eviniz ve ailenizle ilgili dördüncü evinizde parlıyor ve kalbinizin en rahat hissettiği yeri ortaya çıkarıyor. Kendinizi tam da olmanız gereken yerdeymişsiniz gibi, evinizdeymiş gibi hissettiren bir ilişki istediğinizi fark edebilirsiniz. Daha azına razı olmayın.

Aslında ilişkinizi anlayış, empati ve derin, karşılıklı bir güven ile güçlendirme gücüne sahipsiniz. Spiritüel on ikinci evinizdeki Venüs, koruyucu dördüncü evinizdeki Satürn ile üçgen açı oluşturduğunda, partnerinizle özel bir bağlantının keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı odada birlikte olabilir, hiçbir şey yapmadan sessizce oturabilir ve birbirinizin varlığını özümseyebilir, her zamankinden daha çok sevilmiş hissedebilirsiniz.

Bununla birlikte, bir ilişkideki bulanık sınırların, Merkür’ün Neptün’e karşı çıktığı 24 Ağustos’a kadar bir sorun haline gelme şansı var. Hissettiğinizin sadece şehvet mi yoksa çok daha derin bir şey mi olduğundan emin olamayabilirsiniz. Bu duyguları hassas bir şekilde değerlendirin. Küçük ayrıntıların her zamankinden çok farkında olacaksınız, bu da daha çok eleştiride bulunmanıza sebep olacak. En iyisini istemekte yanlış bir şey var mı? Hayır! Ama o zaman dışarıda kimsenin kalmadığından şikayet etmemelisiniz!

 

Akrep Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

İş ve para söz konusu olduğunda en akıllıca hamleleri yapan insanlar arasındasınız. İç dinamiklerin nasıl çalıştığını anlıyorsunuz ve yatırım planlarını planlama ve yürütme konusunda iyisiniz. Ve artık yeni bir girişim için ortak aramak veya iş dünyasındaki bağlantı ağınızı genişletmek için evrenin desteğine de sahipsiniz!

Mars, Uranüs’le ortaklıklarla ilgili yedinci evinizde üçgen açı yaptığında, bu sizi eksantrik ama aynı zamanda alanında çok etkili iş arkadaşlarıyla buluşturabilir. Başkalarıyla iş birliği yapmak, daha önce kendi düşünmediğiniz fikirlerden yararlanmanıza yardımcı olabilir.

Aklınızda filizlenen yaratıcı bir fikir ilginizi çekebilir. Bununla birlikte, Merkür, 24 Ağustos’ta Neptün ile karşı karşıya geldiğinden, bu fikrin gerçek potansiyelinden emin olmayabilirsiniz. Daha şekillenme fırsatı bulamadan fikri göz ardı etmeyin.

 

 

Akrep Burcu En Doğru  Mayıs 2022  Burç yorumları

 Akrep Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Haftaya vahşi doğada yalnız olduğunuzu hissederek başlasanız da hafta sonuna kadar kabileye liderlik etmeye başlayacaksınız!

Mayısta Başak burcundaki Merkür, Satürn ile kavuşuyor. Dünün fikirlerini bugün gündeme getirmek size cesaret vermekten çok eleştiri getirebilir. Diğerleri, farkında bile olmadan sizi engelliyor gibi görünebilir. Araştırın sevgili Akrepler, zor verileri, gerçekleri ve istatistikleri bulmanın tam zamanı! Twitch’te profesyonel bir oyuncu olmak ister misiniz? Youtube kanalınızdan para kazanmak için ne gerekiyor? Online bir şeyler satmak ister misiniz? Nasıl başlayacaksınız? Somut sorularla başlayın ve güvenle ilerleyin. Gerçek, kabul etmek isteseniz de istemeseniz de başkaları duymak istese de istemese de doğrudur. Bir sonraki adımda ne olacağını bilemeseniz de muhtemelen şu anda ne hissettiğinizi biliyorsunuzdur. Güçlü hissettiğiniz şeyler için ayağa kalkacak kadar cesursunuz ve ego güdümlü tutkular ile neşe tarafından yönlendirilen tutkular arasındaki farkı bilecek kadar bilgesiniz. Kendinizi motive edebilmeniz çok önemli.

 

Akrep Burcu Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Bu haftadan itibaren ilişkilerinizde büyük, gösterişli aşk ifadeleri yerine sessiz ve kaliteli zamanı ön planda tutabilirsiniz.  Mayıs’ta Venüs ruhsal on ikinci evinize girecek ve bu sizi yalnızlığın huzurunu ve rahatlığını kucaklamaya bile teşvik edebilir. Kendinizi başka birinin rahatlığında erişilebilir kılmak yerine daha derin ihtiyaçlarınızı beslemeyi unutmayın.

18 Mayıs’a kadar, sosyal kimliğinizde ortaya çıkan çatışmaları fark edebilirsiniz. Merkür, on birinci topluluk evinizde Mars ile güçlerini birleştirirken, arkadaşlarınız arasındaki dengesizliklerin ve ele alınmayan duyguların zihinsel alanınızı ele geçirme şansı var. Bu çatışmalarda dikkatli bir şekilde gezinin çünkü kalıcı hasar vermek istemezsiniz.

30 Mayıs’a kadar, kozmos, hassas on ikinci evinizdeki Güneş, sağlıkla ilgili altıncı evinizdeki Jüpiter’e karşı olduğu için, kendi refahınızı ihmal ettiğiniz tüm yollara dikkat etmeniz için sizi daha fazla teşvik ediyor olabilir. Boşa koşarken iyi bir sevgili ya da arkadaş olmak zordur. 20 Ağustos’a kadar ilişkilerinizde yeni bir sayfa açacak enerjiyi bulabilirsiniz. Uyumlu yedinci evinizde Merkür, Uranüs ile üçgen açı yaptığında, sadece aşk hayatınızda değil, sosyal hayatınızda da yeni bir dönem tasavvur ediyorsunuz.

 

Akrep Burcu Mayıs 2022  Burç Yorumu Finansal Durum 

Kariyerinizin çoğu dış dünyayı kapsayabilir, ancak kozmos, sizi özel projelere odaklanmanız için ihtiyaç duyduğunuz alanı vermeye teşvik edecek. 16 Ağustos itibariyle, Venüs, kendi başınıza olduğunuzda içinizden akan güçten yararlanarak iç gözlemsel on ikinci evinize girecek. Dikkat dağıtıcı şeyleri bir kenara bırakın, kendinize zaman ayırın ve kendi hızınızda çalışın.

Merkür ve Mars, insani yardım çabalarıyla ilgili on birinci evinizde kavuştuğunda, adaletsizlikler tarafından motive edilmiş ve bir devrim başlatmaya hazır hissedebilirsiniz. Ancak dürtülerinizin şovu yönetmesine izin vermeden önce bir strateji benimsemeyi unutmayın.

 

Akrep  Burcu En Doğru  Haziran 2022  Burç yorumları

 Akrep Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Hala yapılması gereken çok şey olsa bile, ilerlemenizi aceleye getirmenin zamanı değil. Hayatınızdaki insanlara neler olup bittiğini iletin. Bunu yaparken, gereksiz ve istenmeyen muhalefeti karıştırmadan kendinize karşı dürüst olmak için ihtiyaç duyduğunuz alanı ve zamanı yaratmaya önem verin. Biraz iletişim gerçekten çok işinize yarayabilir. Kendinizi saklandığınız deliğe atmadan önce bunu hatırlayın. Sormazsanız insanlar onlara ihtiyacınız olduğunu bilemez, bu yüzden benzersiz bir şekilde yardımcı olabileceğini düşündüğünüz insanlara ulaşmaktan çekinmeyin. İsteyin ve alın! Ve elbette, ihtiyaç duydukları her şekilde onlara yardım etmeyi teklif etmeyi de unutmayın.

 

Akrep Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Yıldızları görüyor musunuz sevgili Akrepler? 9 Ağustos Pazartesi, Venüs ve Neptün, yıllık karşıtlıklarını oluşturuyor ve Venüs arkadaş bölgenizde uzanıyor. Neptün flört eden beşinci evinizde olduğundan, romantik dürtülerinizi canlanabilir. İster gizlice birine aşık olun ister dikkatinizi çekmeye çalışan insanı sonunda fark edin, bu Pazartesi her şey ortaya çıkabilir!

Ayrıca yeni çevrimiçi bir cazibe hız kazanabilir. Ancak Venüs ve Neptün hayal kurmaya eğilimlidir, bu yüzden bu kişiyle geleceğinizin nasıl olacağını henüz hayal etmeye başlamayın. Yaşananın tadını çıkarın ve organik olarak büyümesine izin verin. Ve eğer birinizin tamamen ayrılmadığı bir başka ilişki gibi, çözülmesi gereken herhangi bir gerçek problem varsa, birlikte yola çıkmadan önce bununla ilgilenin. Ancak hem özgür hem de netseniz, o zaman heyecanın artmasına izin vermekten çekinmeyin! Bir birlikteliği olan Akrepler, seçici olarak sosyalleşmelidir. Bazı arkadaşlar veya gruplar, ilişkinizi istediğiniz kadar desteklemeyebilir ve bu insanlarla bir araya gelerek, ilişkinize stres eklemenin bir anlamı yoktur.

 

Akrep Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Bağımsız, hırslı ve son derece hedef odaklı olabilirsiniz. Ayrıca kıvrak zekanız fazla çaba harcamadan hedeflerinize ulaşmanızı sağlayabilir. Ofisteki pozisyonunuzdan ayrılmak ve ardından doğru zamanda doğru işi aldığınızdan emin olmak için şimdi uygun bir zaman.

 

 

Akrep Burcu En Doğru  Temmuz  2022  Burç yorumları

  Akrep Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Kırılgan ve hassas olduğunuz bir dönemdesiniz. Enerjiniz de son derece düşük. Bu durum makul kararlar almanızda bir handikap oluşturabilir. Uzun dönemdir fedakârca davranmanız ve sonucunda ruhsal halinizin kötüye gitmesiyle birlikte kendinizi geri çekmeniz, çevreniz tarafından yanlış ve haksız bir şekilde yorumlanıyor. Bu tepkilere aldırış etmeyin ve kimseyi alttan almaya mecbur olmadığınızı unutmayın.

 

Akrep Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

İkili ilişkilerde de üzerinizde bir beklenti baskısı hâkim. Yakın çevrenizi hoş görmeye, alttan almaya, kendi duygularınızı ikinci plana atıp, karşı tarafa odaklanamaya o kadar alıştırmışsınız ki durum ne olursa olsun sizden daima bu tavır bekleniyor.

 

Akrep Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Genel anlamda enerji çehrenizin iç açıcı bir tabloda seyretmemesine rağmen maddi konular yüzünüzü güldürmek üzere! Kafanızda dolaşan yeni iş fikirleri için doğru zaman olabilir. Riskli bir adımmış gibi görünüyor olsa da risk almadan kabuğunuzu kırmak mümkün olmaz. Tek yapmanız gereken fikirlerinizi çok fazla dillendirmemek…

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Çin Astrolojisi Episode 1: Çin Astrolojisi Burçları Nedir, Nasıl Hesaplanır?

 

 

Akrep Burcu En Doğru  Ağustos  2022  Burç yorumları

  Akrep Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Kimi korku ve takıntılarınız su yüzüne çıkabilir ve bu size pek yardımcı olmayacak gibi görünüyor. Kendinizi kötü hissettiğinizde, her ne ile meşgulseniz kesip bir mola vermekten çekinmemelisiniz, böylece gerekirse yaklaşımınızı sıfırlayabilirsiniz.

 

Akrep Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Buraya dikkat: Hayatınızda kimse yoksa bu hafta aşık olma ihtimaliniz yüksek!

Cana yakın Venüs’ün eklektik Uranüs ile uyum içinde olduğu bu dönemde, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bekar Akrepler için aşk ve arkadaşlık arasındaki çizgiler o kadar silik olabilir ki onları ayırt bile edemezsiniz. Ancak, bir zamanlar akıllıca bir sınır olabilecek herhangi bir çizgiyi geçmeden önce iyice düşünün. İnsanların bu kategorileri ayrı tutmasının bir nedeni var.

Romantik durumunuz ne olursa olsun, basit veya abartılı her şeyden uzaklaşın. Yenilik bir afrodizyaktır ve ekstrem sporlarla ilgilenmiyorsanız, yeni bir restoranı deneyerek veya kanepede kıvrılırken yeni bir film türü keşfederek de dopamin ihtiyacınızın bir kısmını karşılayabileceğinizi unutmayın.

 

Akrep Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

İşiniz ve özel hayatınız arasındaki dengenin sağlıklı olduğundan emin misiniz?  Çünkü pazartesi günkü Güneş-Satürn karşıtlığı, size bu her zaman zor olan dengeyi nasıl tutturacağımıza dair ipuçları verebilir.

Kariyer hedefleriniz, ev hayatının talepleri yüzünden raydan çıkabilir. Kendinizi dekorasyon modundan çıkarmanız ve masanızın başına geçmeniz gerekebilir. Kişisel işlerinizi düzene sokarken para kazandığınız işi aksatmamalı ve müşterilerinize ya da üstlerinize verdiğiniz sözleri unutmamalısınız.  Beklenenden daha uzun bir son teslim tarihi veya daha büyük bir bütçe istemeniz gerekse bile, açık iletişimde kalmak en iyisidir.

Yılın tek Aslan yeni ayı, onuncu iş, hedefler ve başarı evinizi güçlendirdiği için, nerede olmak istediğinize ve ne yapmak istediğinize dair tamamen aniden ortaya çıkan bir vizyon edinebilirsiniz. Dijital bir göçebe olmak veya hayalinizdeki ajansa başvurmak… Ya da belki mevcut bir işletmeyi satın almak ve onu geliştirmek, neden olmasın? Özgüveniniz, insanların gerçekte neler yapabileceğinizi görmelerine izin veriyor. Liderlik pozisyonuna adım atmaya hazırsanız, bunun için doğru düğmelere basma zamanı geldi. Yükselirken kıskanç bir veya iki arkadaşınızı kaybedebilir ve arkadaşlıklarınızı sorgulamaya başlayabilirsiniz. Rotanızı hangi yöne çevirmek istiyor olursanız olun, hemen pusulanızı ayarlayın ve hedefe vardığınızda kutlamak için önümüzdeki 16 Şubat’ta yaşanacak Aslan dolunayına kadar kendinize zaman tanıyın.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Burç Taşı Nedir?

 

 

Akrep Burcu En Doğru  Eylül 2022  Burç yorumları

Akrep Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Pazartesi’den Çarşamba’ya, artan sezgi ve iç görü parlamaları, kendinizi keşfetmeye ve ifşalara yol açacak. Bahsi geçen bu sezgiler ve iç görüler, kişiliğinizin benzersiz ve ilginç yanını ortaya koymak için artan özgüveninizle birleşecek. Normal rutininizin dışına çıkmak ve yeni deneyimler yaşamak isteyeceksiniz. Konfor alanınızdan çıkmak ve bazı sıra dışı insanlarla tanışarak, sosyal çevrenizi genişletmek için harika bir zaman. Perşembe’den Pazar’a, çevrenizde büyük değişiklikler yapmak için inanılmaz derecede güçlü bir ihtiyaç hissedeceksiniz. Yoğun dürtüleriniz ve hırsınız sizi kararlı ve ısrarcı kılıyor. Aksilikler veya zorluklar cesaretinizi kırmayacak.  Ancak acımasız, aşırı, kendini beğenmiş veya takıntılı bir şekilde hareket ederseniz, size karşı duracak güçlü güçlerle karşılaşmanız olasıdır. Sürekli büyüme ve adaptasyon, kişisel ustalık ve refaha giden yolunuz olmalı.

 

Akrep Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Bu hafta partnerinizle nasıl iletişim kurduğuna dikkat edin. Ne de olsa,  Eylül’de on ikinci sır evinizdeki Venüs, konuşkan üçüncü evinizde Plüton ile kare açı yapacak ve bu da anlatılmamış gerçeklerin ortaya çıkmasına neden olacak. Hassas bilgileri tartışırken dikkatli olmak her şeyi değiştirebilir. Aslında, Venüs’ün şefkatli dördüncü evinizde Jüpiter ile üçgen açı oluşturduğu ve birlikte bir ev inşa etmenize yardımcı olduğu Eylül’e kadar, partnerinizle daha da yakın bir bağlantı hissedebilirsiniz.

Hali hazırda bir ilişkiniz yoksa ve sadece ilginç insanlarla vakit geçirmek istiyorsanız, bu ay sizin için çok güçlü fırsatlara gebe. Eylül’de gerçekleşecek yeni ay, sosyal on birinci evinizi harekete geçirecek ve arkadaş çevrenizi genişletmenizi sağlayacak. Kendi özgün benliğinizi benimsemeye devam ettikçe, sizi sizin için seven insanları kendinize çekmek de daha kolay olacak. Daha önce deneyimlediğiniz hiçbir şeye benzemeyen bir ilişki yaşamanın eşiğindesiniz; kendi kurallarınızı kendiniz yazdığınız bir ilişki!

 

Akrep Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Profesyonel yaşamınız için iyi bir hafta olmayabilir ama bu dünyanın sonu değil sevgili Akrepler. Rahatlamaya ve mutlu olmaya odaklanın. Günlerinizi etkili bir şekilde ayarlamanız ve yönetmeniz gerekebilir. İstediğiniz ilerlemeyi sağlayamayacaksınız, hatta ebeveynleriniz sizin için endişelenebilir. Bir zaman çizelgesi hazırlamanız ve onu aksatmadan takip etmeniz gerekir. Zaman yönetimi, profesyonel hayatınızdan en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyacınız olan şey gibi görünüyor.

Yeni yatırımlar yapmayı planlayabilirsiniz ve bunlar kesinlikle hiç beklemediğiniz bazı sonuçlara sebep olabilir. İstenen sonuçları alacağınızdan yüzde yüz emin olduğunuzda risk almak her zaman iyidir, yoksa önceden herhangi bir finansal taahhütte bulunmayın. Ek bir gelir kaynağına sahip olmanız için bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz, dikkat!

 

 

Akrep Burcu En Doğru  Ekim 2022  Burç yorumları

 Akrep Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta ruhsal yönünüzle temas halinde olacaksınız sevgili Akrepler, melekleriniz ve rehberleriniz sizinle birlikte yürüyor… Bir mum yakın ve Evrenin dinlediğinizi bilmesini sağlayın.

Kendinizi anlamlı ve hoş bir şekilde öne çıkararak başkalarını motive edebilirsiniz ve gerekirse arayanlara tavsiye verebilirsiniz. Enerji rezervleriniz sizi iyi durumda tutacak ve önemli olana öncelik verdiğiniz sürece başarılı olacaksınız. Böyle sarsılmaz bir yaklaşım, size yakınlarınızın saygısını ve desteğini de kazandırır. Ayrıntılara dikkat etmeyi unutmayın. Haftanın ortasında esnek kalmaya dikkat edin çünkü insanlar muhtemelen ihtiyaçlarıyla sizi şaşırtacak. Ekim ayı Terazi burcundaki Mars, perde arkasında çalışma evinizde, ortaklıklar evinizde Uranüs ile kavuşum yapıyor. Başkaları iş birliği yapmanızı isteyebilir, ancak bugün kendi düşüncelerinizde olmayı ve dikkat dağıtıcı şeylerden uzak durmayı tercih edin. Evrenden aldığınız bazı mesajları işlemek için biraz yalnız zamana ihtiyacınız var.

 

Akrep Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Kendi çıkarlarınız ve sevgilinizin çıkarları konusunda adil olmak karşılıklı saygıyı beraberinde getirecek; özellikle uzun süreli bir ilişki içindeyseniz, zamana direnecek gerekli tavizleri verebilirsiniz. Bekarsanız, kendinden emin görünümünüz sayesinde tanıştığınız kişiler üzerinde kalıcı bir izlenim bırakacaksınız.

6 Ekim’deki yeni ay, sizi strese sokan durum ve insanlardan kurtulma fırsatı yaratacak. Dramalardan kurtulmak fiziksel ve zihinsel sağlığınızı iyileştirecek. Şimdi kendinize odaklanma zamanı. Kendi evreninizin merkezi sizsiniz, başka kimse değil! Partneriniz, kendi yolunuzu seçmenize müdahale etmiyor, gelişmeniz ve iyileşmenize destek oluyorlarsa, bu duygularınıza saygı duyduğunu ve kendinizin mümkün olan en iyi versiyonu olmanızı istediklerini gösterir. Aynı zamanda size güvendiklerini ve size koşulsuz inandıklarını da gösterir. Ve böyle bir insan verebileceğiniz tüm sevgiyi hak ediyor demektir. Aksi takdirde, yeni ayın yenilenme enerjisinden faydalanmanızı öneririz.

 

Akrep Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Yeteneklerinizi gösterin ve ortaya çıkan fırsatlardan en iyi şekilde yararlanın. Kendinizi öne çıkarın, mümkün olduğu kadar çok müzakere ve idari sorumlulukla ilgilenmeye çalışın. Ve farkında olun, başkaları sizin çabalarınız için kredi almaya çalışabilir!

Ekim ayının ilk haftası, ayın geri kalanı için zihniyetinizi önemli ölçüde tanımlayabilir. Profesyonel hayatınız ve ilişkileriniz hakkında daha olumlu bir zihniyet sağlamak için bu haftayı doğru değerlendirmeye özen gösterin.

Terazi liderliğindeki tüm geçişler, bu hafta sizi kendinizden emin kılma gücüne sahip. Ekimde  Güneş, Terazi burcunda Mars ile kavuşum yaparak hırslı doğanızı güçlendirecek. Bu, profesyonel bağlantılarınızda, taahhütlerinizde ve sözleşmelerinizde huzuru bulmak için mükemmel bir geçiş olabilir. Tüm doğru insanlarla çalıştığınızı bilerek, kendinden emin bir zihniyete yaslanabilirsiniz. Bununla birlikte, kendinizi ikinci kez tahmin edebileceğiniz daha paranoyak bir geçiş de olabilir.

 

 

Akrep Burcu En Doğru  Kasım 2022  Burç yorumları

Akrep Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta manyetiksiniz sevgili Akrepler, fırsatları ve ilginç insanları kendinize çekiyorsunuz! Tutkunuz ve kararlılığınız en güçlü yanlarınız arasında ve Pazartesi günü, ister bir arkadaşınızı savunun, ister bir yabancıya yardım edin, insanlara kendilerini çok daha iyi hissettirme fırsatı buluyorsunuz. Büyük bir sezgi aşılamayı dört gözle bekleyin. İçgüdülerinizi takip edin ve kendinizi akışa bırakın!

 

Akrep Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Hoşlandığınız kişinin sosyal medya hesabını gizleme isteği tuhaf gelse de herkese açık profillerinin yorum bölümlerini tararken kontrolden çıkmamaya çalışın. İlgilendiğiniz kişiyle ilgili koşullar ne olursa olsun, dijital alemde somut cevaplar bulmanız pek olası değildir. Neyse ki, ayın burçları soğuk Terazi’ye çevirdiği günün ilerleyen saatlerinde “vibe” değişecek ve size rahatlama ve ruhunuzu kontrol etme şansı verecek.

Son zamanlarda yeterince takdir edilmediğinizi hissediyorsanız, Akrep yeni ayı sizi gerçek benliğinize geri getirecek ve kişisel gücünüzle yeniden bağ kurmanızı sağlayacak. Yeni ay, kozmik iklimin zaten manyetik olduğu auranıza neredeyse elektriksel bir unsur eklediğinden, popülaritenizi biraz artıracak. Bu süre zarfında gözünüze çarpan biri sizi hayal kırıklığına uğratırsa, onu gözden çıkarmak daha kolay olacak.

Romantik Venüs, topraklanmış Oğlak burcuna geçtiğinde, önümüzdeki haftalar için bazı somut planlar yapmanız için size ilham veriyor. Takviminizde bazı tarihler belirlemek için bu gezegensel konfigürasyonun momentumunu kullanın, ancak kendinize de biraz zaman ayırmayı unutmayın.

 

Akrep Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

31 Ekim gününden itibaren iddialı Mars burcunuza girince gücünüz artıyor! Mars, Akrep’te ikamet ediyor, bu da doğal olarak güçlenmiş hissettiğiniz anlamına geliyor. İş arkadaşlarınız sizi denemeden önce iki kez düşünecek! Mesleğinizde doğru sözleşmelere, yükümlülüklere ve hatta iş ortaklarına dair tüm şüpheleri bir kenara bırakın.

 

 

Akrep Burcu En Doğru  Aralık 2022  Burç yorumları

Akrep Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Genel Durum

Sevgili Akrepler, bu haftaya başlarken özellikle eğitim ve kariyer ile ilgili konular gündeme gelebilir. Bu konularda şansınız yaver gidecek olsa da eğer evrak gönderme gibi işleriniz varsa  boşlukta olacağı için gecikme olmaması adına halletmeniz öneririm. Ayrıca aileniz ve akrabalarınız ile ilgili sorunlar çözüme kavuşabilir veya sağlık adına güzel haberler alabilirsiniz. Ay ortasına giderken ise sabit bir burç olduğunuz için  Mars hareketinden sert bir şekilde etkileneceksiniz. Belki de bu Ay görüp görebileceğiniz en sert günlerden birini yaşayacaksınız.

Akrep Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Pazartesi ve Salı günleri eğitim ve kariyer konularından ötürü biraz ikinci planda kalsa bile uzak akrabalarından haberler alabilirsiniz. Belki bazı gerginlikler vardır, onlar çözüme ulaşabilir veya bir hastalığın iyileşme haberini alabilirsiniz. Sabit bir burç olduğunuz için Mars hareketinden çok etkileneceksiniz.

Hafta içinin tüm bu kaotik haline rağmen hafta sonuna yaklaşırken şaşırtıcı derecede şanslı olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Belki aşk hayatınızda terslikler varsa onlar aniden yoluna girebilir, aileniz ile gerginseniz sular durulabilir. Yani sizi bile şaşırtacak bir şans sizleri bekliyor sevgili Akrepler! Pazar gününe girerken bu hareketli haftanın etkilerini üzerinizden atmak için kendiniz ile baş başa kalarak dinlenmeniz ve enerji toplamanızı tavsiye ediyorum.

Akrep Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Finansal Durum

Haftaya giriş yaparken özellikle ev ve gayrimenkul alım satım işleri gündeminizde. Bu konularda oldukça şanslı olduğunuz iki günlük bir sürece giriyorsunuz. Özellikle ayın boşlukta olduğu Salı’dan ziyade Pazartesi günü yüzünüz güleceğe benziyor. Aynı zamanda eğer yüksek eğitim alıyorsanız veya kendinizi geliştirmek için eğitimler alıyorsanız bunlarla ilgili gelişmeler yaşamanız da olası.

Ay ortasına gelirken ise finansal alanda da oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Biliyorum sizi uyarmalara doyamadım ancak eğer  yapabiliyorsanız sakın ekonomik işlerinizi, para gönderme veya alma gibi işlerinizi geri bırakmayın. Mars etkisi ile siz ne olduğunu bile anlamadan işleriniz alaşağı olabilir.

En Doğru Yay Burcu 2022 Yılı Bütün Aylar Burç Yorumları yazımıza da bekleriz…

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu